- Reklama -

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

- Reklama -

Třináct životů vypráví neuvěřitelný skutečný příběh o obrovském celosvětovém úsilí o záchranu thajského fotbalového týmu, který během nečekaného deště uvízl v jeskynní síti Tham Luang. Tváří v tvář nepřekonatelným překážkám se tým nejzkušenějších potápěčů na světě, kteří jsou schopni proplout bludištěm zaplavených úzkých jeskynních tunelů, spojí s thajskými silami a více než 10 000 dobrovolníky, aby se pokusili o strastiplnou záchranu dvanácti chlapců a jejich trenéra.

V sázce je mnoho a celý svět je sleduje, a tak se skupina pouští do svého dosud nejnáročnějšího ponoru, při němž se ukáže neomezenost lidského ducha. To je základní premisa nového příběhu režiséra Rona Howarda, informuje collider.com.

Neznámé detaily známého příběhu

Joel Edgerton a Tom Bateman hrají ve snímku Třináct životů dva členy hrdinského týmu, který se potápěl v nebezpečně úzkých průchodech a smrtících proudech, aby navzdory nemožným podmínkám zachránil všech 13 ohrožených životů.

„Myslel jsem si, že toho o tom příběhu vím hodně, a když jsem se pak do projektu zapojil, objevily se věci, které nebyly veřejnosti dostupné a které mě překvapily,“ vysvětlil pro metrophiladelphia.com Edgerton, který hraje Harryho Harrise.

Talentovaný herec přiznal, že období natáčení pro něj bylo nečekaně náročné. „Ron [mluvil] o emocionalitě filmu a mně připadal neuvěřitelně emotivní. A jen tak na okraj, během natáčení jsem se stal otcem. Takže pak to pro mě bylo ještě emotivnější, co se týče zodpovědnosti a péče o děti,“ řekl Egerton. „Harry na sebe vzal toto riziko a bylo to tepající srdce příběhu. Všichni jsme to sledovali ve zprávách a na tomhle filmu je skvělé, že vidíte pohledy tolika různých lidí, kteří se na záchraně podíleli a zapojili se do ní, a dozvíte se spoustu dalších podrobností.“

Trailer láká na dramatické momenty

Drama začne tím, že se mladíci a jejich trenér vydají do místní jeskyně, ale zastihnou je náhlé monzunové deště, které jim znemožní odchod. Přestože britští dobrovolní jeskynní potápěči Rick Stanton (Viggo Mortensen) a John Volanthen (Colin Farrell) nakonec chlapce hluboko v jeskynním systému najdou, následná mezinárodní záchranná akce je plná nebezpečí a vyžádá si i život příslušníka thajského námořnictva SEAL.

Jak se dozvíte z traileru Třináct životů, Stanton a Volanthen podávají pomocnou ruku týmu místních úřadů a mezinárodních záchranných potápěčů pod vedením guvernéra Sahajaka Boonthanakita Narongsaka.

Film Třináct životů uvede Prime video 5. srpna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -