- Reklama -

Královna Alžběta II.: Sleduje seriál Koruna? Co si o něm myslí?

Seriál Koruna se ve své čtvrté sérii z velké části zaměřuje na princeznu Dianu a krach jejího manželství s princem Charlesem. Co si o tom myslí královna Alžběta?

- Reklama -

Co si královna myslí o 4. sezóně?

Seriáloví princ Charles (Josh O´Connor) a princezna Diana (Emma Corrin). Foto: Des Willie/Netflix

Je nenávist příliš silné slovo? Pokud máme věřit tomu, co lidé z paláce identifikovaní jako Charlesovi „nejbližší důvěrníci“ řekli pro Daily Mail, tak seriálový posun ke vztahu princezny Diany a Charlese na královnu zrovna nezapůsobil.

„Jedná se o drama a zábavu pro komerční účely bez ohledu na skutečné zapojené lidi, kterým jsou brány jejich životy a jsou tak vykořisťováni, “ durdil se „Charlesův důvěrník“. „ V tomto případě jde o pitvání věcí, které se staly ve velmi obtížných dobách před 25 nebo 30 lety. A děje se to bez ohledu na city lidí, kteří jsou seriálu předlohou. To není správné ani spravedlivé, zvláště když tolik zobrazovaných věcí nereprezentuje pravdu. “

emma corrin princezna diana
Emma Corrin v roli princezny Diany zazářila. foto: Des Willie/Netflix

Dodal, že seriál „vykresluje prince a vévodkyni (Camillu Parker-Bowlesovou) ve velmi nelichotivém světle“ a dramatickou podívanou srovnal s reality show.

„Nemá smysl vyvracet pečlivě vyladěné příběhy – je to všechno velmi dvourozměrné. Je to trollování s hollywoodským rozpočtem. Veřejnost by měla vědět, že nejde o přesný obraz toho, co se skutečně stalo,“ dodal Charlesův přítel.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -