- Reklama -

Seriál Andor vrátí fanouškům oblíbeného rebela

V napínavém spin-offu Star Wars si Diego Luna zopakuje roli odvážného rebela.

- Reklama -

Když se v roce 2016 Rogue One poprvé ukázal v kinech, ohromil diváky i recenzenty. Nyní se uznávaný prequel Star Wars dočkal vlastního, akcí nabitého prequelu! Dvanáctidílný televizní seriál Andor popisuje vznik Povstalecké aliance a první roky jejího epického konfliktu s Galaktickým impériem a odehrává se pět let před událostmi Rogue One, píše screenrant.com. Cassian Andor (Diego Luna), podřadný zloděj, který se promění v zapáleného revolucionáře, je nepravděpodobným hlavním hrdinou tohoto nového eposu.

V Rogue One Cassian a někteří rebelové položili své životy při riskantním pokusu získat plány první Hvězdy smrti, které umožnily Luku Skywalkerovi zničit vesmírnou stanici v Nové naději, tvrdí Diego Luna.

„Nemyslím si, že chce být hrdinou,“ řekl Luna o své postavě pro web Polygon.com. „Rozhodně si při setkání s ním nemyslí, že by byl schopen udělat něco důležitého. Přežívá, je z toho zmatený. Je ve velmi cynické chvíli, kdy nemyslí dál než na svůj nos.“

Andor byl člověk bez naděje

Seriál přiblíží Cassianovo válkou zničené zázemí a jeho proměnu z nihilistického a cynického člověka v opravdového revolucionáře, přičemž jako showrunner se vrací spoluautor scénáře Rogue One Tony Gilroy. Popisuje také, jak se k Alianci rebelů přidávali další lidé, například senátorka Mon Mothma (Genevieve O’Reillyová), která manévruje v politice Impéria a zároveň pomáhá při tajném formování Aliance.

„Opravdu se nám podaří rozvinout její charakter a poznáme ji nejen jako senátorku, ale i jako ženu,“ řekla O’Reillyová pro ew.com. „[Dozvíme se], jaký je její život, s čím se musí potýkat, jaká jsou nebezpečí pro její život, co stojí být jí. Tony píše tak mistrně a napínavě. Žije v tomto světě špionážního žánru, společensko-politického dramatu, a přitom se odehrává ve světě Hvězdných válek. Takže působí univerzálně a zároveň intimně.“

Andor láká na hvězdné obsazení

Fanoušci Star Wars poznají také rebela Saw Gerrera (Forest Whitaker) z Rogue One a v hereckém ansámblu se objeví také Stellan Skarsgrd z Černobylu a Fiona Shaw z Killing Eve.

Fanoušci jsou v očekávání, jaké dobrodružství Gilroy naplánoval na několik následujících let, protože se již připravuje druhá série, která okamžitě přeskočí do událostí Rogue One. Premiéra první řady je 21. září na Disney+.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -