- Reklama -

Seriál Andor vrátí fanouškům oblíbeného rebela

V napínavém spin-offu Star Wars si Diego Luna zopakuje roli odvážného rebela.

- Reklama -

Když se v roce 2016 Rogue One poprvé ukázal v kinech, ohromil diváky i recenzenty. Nyní se uznávaný prequel Star Wars dočkal vlastního, akcí nabitého prequelu! Dvanáctidílný televizní seriál Andor popisuje vznik Povstalecké aliance a první roky jejího epického konfliktu s Galaktickým impériem a odehrává se pět let před událostmi Rogue One, píše screenrant.com. Cassian Andor (Diego Luna), podřadný zloděj, který se promění v zapáleného revolucionáře, je nepravděpodobným hlavním hrdinou tohoto nového eposu.

V Rogue One Cassian a někteří rebelové položili své životy při riskantním pokusu získat plány první Hvězdy smrti, které umožnily Luku Skywalkerovi zničit vesmírnou stanici v Nové naději, tvrdí Diego Luna.

„Nemyslím si, že chce být hrdinou,“ řekl Luna o své postavě pro web Polygon.com. „Rozhodně si při setkání s ním nemyslí, že by byl schopen udělat něco důležitého. Přežívá, je z toho zmatený. Je ve velmi cynické chvíli, kdy nemyslí dál než na svůj nos.“

Andor byl člověk bez naděje

Seriál přiblíží Cassianovo válkou zničené zázemí a jeho proměnu z nihilistického a cynického člověka v opravdového revolucionáře, přičemž jako showrunner se vrací spoluautor scénáře Rogue One Tony Gilroy. Popisuje také, jak se k Alianci rebelů přidávali další lidé, například senátorka Mon Mothma (Genevieve O’Reillyová), která manévruje v politice Impéria a zároveň pomáhá při tajném formování Aliance.

- Reklama -

„Opravdu se nám podaří rozvinout její charakter a poznáme ji nejen jako senátorku, ale i jako ženu,“ řekla O’Reillyová pro ew.com. „[Dozvíme se], jaký je její život, s čím se musí potýkat, jaká jsou nebezpečí pro její život, co stojí být jí. Tony píše tak mistrně a napínavě. Žije v tomto světě špionážního žánru, společensko-politického dramatu, a přitom se odehrává ve světě Hvězdných válek. Takže působí univerzálně a zároveň intimně.“

Andor láká na hvězdné obsazení

Fanoušci Star Wars poznají také rebela Saw Gerrera (Forest Whitaker) z Rogue One a v hereckém ansámblu se objeví také Stellan Skarsgrd z Černobylu a Fiona Shaw z Killing Eve.

Fanoušci jsou v očekávání, jaké dobrodružství Gilroy naplánoval na několik následujících let, protože se již připravuje druhá série, která okamžitě přeskočí do událostí Rogue One. Premiéra první řady je 21. září na Disney+.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -