- Reklama -

Penn Badgley přiznal, že nechtěl hrát vraha v seriálu You

Hlavní hrdina seriálu You. herec Penn Badgley, se rozpovídal o svých počátečních pochybnostech ohledně role Joea Goldberga.

- Reklama -

Po uvedení druhé části čtvrté série seriálu You na Netflixu herec Penn Badgley, který hraje Joea Goldberga, otevřeně promluvil o svých počátečních výhradách k postavě, díky které získal celosvětovou slávu.

V rozhovoru s Holly Willoughbyovou a Phillipem Schofieldem v pořadu This Morning na ITV se Penn svěřil se svými pochybnostmi ohledně role Joea, který je podle popisu seriálu „nebezpečně okouzlující, intenzivně posedlý mladý muž“. Přiznal, že kvůli dějové linii, v níž postava „extrémně zasahuje do života těch, kteří ho zaujali“, váhal, zda roli přijmout.

Badgley přiznal problémy s hraním Joea

Dokonce potvrdil zvěsti, že Joea „nechtěl hrát“. „Ano, ze zřejmých důvodů. Jako herec berete věci na omezenou dobu, ale u seriálu pak nevíte, jak dlouho bude trvat,“ přiznal Badgley. „Nebylo to tak, že bych prostě nechtěl hrát sériového vraha, to ne. Říkal jsem si, že by to mohlo být na nějakou dobu zajímavé. Ale když jsem pak jediná osoba, která to skutečně ztělesňuje a dodává výraz všemu tomu jeho vzteku… je to neustálé ztělesňování podezíravosti, odsuzování a cynismu.“

Penn také diváky poškádlil náznaky nadcházejících „zvratů“ v následujících pěti epizodách seriálu a uvedl, že zvrat, který diváci očekávali, se stane téměř hned ve druhém díle, ale ještě nás prý čekají i další překvapení.

- Reklama -

Aby se Penn Badgley odděli od role, medituje

Když měl pak seriálový Joe promluvit o posedlosti fanoušků skutečnými sériovými vrahy, vysvětlil, že You není jen skutečný kriminální příběh, ale spíše seriál zkoumající povahu lásky a vztahů. On sám prý přesto často cítí psychickou zátěž, kterou mu způsobuje hraní sériového vraha. A prozradil, že se pro zlepšení nálady spoléhá na modlitby a meditace, aby se od postavy oddělil.

Badgley také vyjádřil své nadšení z dramatického návratu k původnímu tónu seriálu ve druhé epizodě. „Miluji atmosféru, která se týká toho, kdo to udělal,“ přiznal. „Ale není to, co děláme, a byla to nutná odbočka, abychom roztáhli hranice a získali spoustu změn.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -