- Reklama -

Penn Badgley přiznal, že nechtěl hrát vraha v seriálu You

Hlavní hrdina seriálu You. herec Penn Badgley, se rozpovídal o svých počátečních pochybnostech ohledně role Joea Goldberga.

- Reklama -

Po uvedení druhé části čtvrté série seriálu You na Netflixu herec Penn Badgley, který hraje Joea Goldberga, otevřeně promluvil o svých počátečních výhradách k postavě, díky které získal celosvětovou slávu.

V rozhovoru s Holly Willoughbyovou a Phillipem Schofieldem v pořadu This Morning na ITV se Penn svěřil se svými pochybnostmi ohledně role Joea, který je podle popisu seriálu „nebezpečně okouzlující, intenzivně posedlý mladý muž“. Přiznal, že kvůli dějové linii, v níž postava „extrémně zasahuje do života těch, kteří ho zaujali“, váhal, zda roli přijmout.

Badgley přiznal problémy s hraním Joea

Dokonce potvrdil zvěsti, že Joea „nechtěl hrát“. „Ano, ze zřejmých důvodů. Jako herec berete věci na omezenou dobu, ale u seriálu pak nevíte, jak dlouho bude trvat,“ přiznal Badgley. „Nebylo to tak, že bych prostě nechtěl hrát sériového vraha, to ne. Říkal jsem si, že by to mohlo být na nějakou dobu zajímavé. Ale když jsem pak jediná osoba, která to skutečně ztělesňuje a dodává výraz všemu tomu jeho vzteku… je to neustálé ztělesňování podezíravosti, odsuzování a cynismu.“

Penn také diváky poškádlil náznaky nadcházejících „zvratů“ v následujících pěti epizodách seriálu a uvedl, že zvrat, který diváci očekávali, se stane téměř hned ve druhém díle, ale ještě nás prý čekají i další překvapení.

- Reklama -

Aby se Penn Badgley odděli od role, medituje

Když měl pak seriálový Joe promluvit o posedlosti fanoušků skutečnými sériovými vrahy, vysvětlil, že You není jen skutečný kriminální příběh, ale spíše seriál zkoumající povahu lásky a vztahů. On sám prý přesto často cítí psychickou zátěž, kterou mu způsobuje hraní sériového vraha. A prozradil, že se pro zlepšení nálady spoléhá na modlitby a meditace, aby se od postavy oddělil.

Badgley také vyjádřil své nadšení z dramatického návratu k původnímu tónu seriálu ve druhé epizodě. „Miluji atmosféru, která se týká toho, kdo to udělal,“ přiznal. „Ale není to, co děláme, a byla to nutná odbočka, abychom roztáhli hranice a získali spoustu změn.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -