- Reklama -

Penn Badgley přiznal, že nechtěl hrát vraha v seriálu You

Hlavní hrdina seriálu You. herec Penn Badgley, se rozpovídal o svých počátečních pochybnostech ohledně role Joea Goldberga.

- Reklama -

Po uvedení druhé části čtvrté série seriálu You na Netflixu herec Penn Badgley, který hraje Joea Goldberga, otevřeně promluvil o svých počátečních výhradách k postavě, díky které získal celosvětovou slávu.

V rozhovoru s Holly Willoughbyovou a Phillipem Schofieldem v pořadu This Morning na ITV se Penn svěřil se svými pochybnostmi ohledně role Joea, který je podle popisu seriálu „nebezpečně okouzlující, intenzivně posedlý mladý muž“. Přiznal, že kvůli dějové linii, v níž postava „extrémně zasahuje do života těch, kteří ho zaujali“, váhal, zda roli přijmout.

Badgley přiznal problémy s hraním Joea

Dokonce potvrdil zvěsti, že Joea „nechtěl hrát“. „Ano, ze zřejmých důvodů. Jako herec berete věci na omezenou dobu, ale u seriálu pak nevíte, jak dlouho bude trvat,“ přiznal Badgley. „Nebylo to tak, že bych prostě nechtěl hrát sériového vraha, to ne. Říkal jsem si, že by to mohlo být na nějakou dobu zajímavé. Ale když jsem pak jediná osoba, která to skutečně ztělesňuje a dodává výraz všemu tomu jeho vzteku… je to neustálé ztělesňování podezíravosti, odsuzování a cynismu.“

Penn také diváky poškádlil náznaky nadcházejících „zvratů“ v následujících pěti epizodách seriálu a uvedl, že zvrat, který diváci očekávali, se stane téměř hned ve druhém díle, ale ještě nás prý čekají i další překvapení.

Aby se Penn Badgley odděli od role, medituje

Když měl pak seriálový Joe promluvit o posedlosti fanoušků skutečnými sériovými vrahy, vysvětlil, že You není jen skutečný kriminální příběh, ale spíše seriál zkoumající povahu lásky a vztahů. On sám prý přesto často cítí psychickou zátěž, kterou mu způsobuje hraní sériového vraha. A prozradil, že se pro zlepšení nálady spoléhá na modlitby a meditace, aby se od postavy oddělil.

Badgley také vyjádřil své nadšení z dramatického návratu k původnímu tónu seriálu ve druhé epizodě. „Miluji atmosféru, která se týká toho, kdo to udělal,“ přiznal. „Ale není to, co děláme, a byla to nutná odbočka, abychom roztáhli hranice a získali spoustu změn.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -