- Reklama -

Seriál TY 5. série: Závěrečná řada potvrzena. Co se o ní zatím ví?

Seriál TY od Netflixu se dočkal obnovení pro pátou a závěrečnou sérii, v níž se Joe Goldberg v podání Penna Badgleyho vrátí do New Yorku a je připraven čelit následkům svých násilných činů.

- Reklama -

Všemi milovaný vrah Joe Goldberg se na obrazovkách objeví v dalších epizodách seriálu TY naposledy. Tento samozvaný romantik způsobil v průběhu čtyř řad senzačního seriálu od Netflixu mnoho chaosu a destrukce. Ale nebojte se, spravedlnosti bude (nejspíš) učiněno zadost. Joe se totiž po dalším vražedném řádění vrátil do New Yorku a tam už ho spravedlnost nejspíš dostihne. Nemůže mu to přece pořád procházet… nebo ano? To ukáže až TY 5. série.

Návrat na Manhattan a poslední sbohem

Joe v podání talentovaného Penna Badgleyho si svým šílenstvím získal srdce mnoha lidí. Jeho zvrácené a násilnické sklony však nelze ignorovat, ani pominout. Ve čtvrté sérii se Joe pokusil začít nový život v Londýně, ale podle očekávání se vrátil ke svým starým způsobům. S novou ženou po boku se tak nakonec vrátil na Manhattan, připravený způsobit další chaos a zkázu.

Ačkoli zápletka páté série zatím není jasná, Netflix na Instagramu vypustil děsivou upoutávku s Badgleyho charakteristickou hláškou. „Zdravím vás,“ říká nad klipy své postavy skrývající se ve stínech. Na konci videa pak vysvětluje, že přijde jeho „sbohem“. Což mnoho fanoušků seriály TY nese dost těžko. V komentářích vyjadřují svůj šok a smutek.

Producentský tým hlásí změny

Ke změnám u páté řady dojde i po produkční stránce seriálu, spolutvůrci Sera Gamble a Greg Berlanti odcházejí a na jejich místo nastupují výkonní producenti Michael Foley a Justin W. Lo.

„Vytvářet seriál po boku našich scenáristů, producentů, režisérů, herců a štábu byla čest a směšná zábava,“ uvedla Sera Gamble podle stránek esquire.com. „Jsem hrdý na to, co jsme všichni dokázali, a cítím se poctěna, že mohu předat pochodeň. Těším se, až budu moci sledovat a podporovat tým, který dovede cestu Joea Goldberga do rozkošně zvráceného konce.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -