- Reklama -

Seriál TY 5. série: Závěrečná řada potvrzena. Co se o ní zatím ví?

Seriál TY od Netflixu se dočkal obnovení pro pátou a závěrečnou sérii, v níž se Joe Goldberg v podání Penna Badgleyho vrátí do New Yorku a je připraven čelit následkům svých násilných činů.

- Reklama -

Všemi milovaný vrah Joe Goldberg se na obrazovkách objeví v dalších epizodách seriálu TY naposledy. Tento samozvaný romantik způsobil v průběhu čtyř řad senzačního seriálu od Netflixu mnoho chaosu a destrukce. Ale nebojte se, spravedlnosti bude (nejspíš) učiněno zadost. Joe se totiž po dalším vražedném řádění vrátil do New Yorku a tam už ho spravedlnost nejspíš dostihne. Nemůže mu to přece pořád procházet… nebo ano? To ukáže až TY 5. série.

Návrat na Manhattan a poslední sbohem

Joe v podání talentovaného Penna Badgleyho si svým šílenstvím získal srdce mnoha lidí. Jeho zvrácené a násilnické sklony však nelze ignorovat, ani pominout. Ve čtvrté sérii se Joe pokusil začít nový život v Londýně, ale podle očekávání se vrátil ke svým starým způsobům. S novou ženou po boku se tak nakonec vrátil na Manhattan, připravený způsobit další chaos a zkázu.

Ačkoli zápletka páté série zatím není jasná, Netflix na Instagramu vypustil děsivou upoutávku s Badgleyho charakteristickou hláškou. „Zdravím vás,“ říká nad klipy své postavy skrývající se ve stínech. Na konci videa pak vysvětluje, že přijde jeho „sbohem“. Což mnoho fanoušků seriály TY nese dost těžko. V komentářích vyjadřují svůj šok a smutek.

Producentský tým hlásí změny

Ke změnám u páté řady dojde i po produkční stránce seriálu, spolutvůrci Sera Gamble a Greg Berlanti odcházejí a na jejich místo nastupují výkonní producenti Michael Foley a Justin W. Lo.

- Reklama -

„Vytvářet seriál po boku našich scenáristů, producentů, režisérů, herců a štábu byla čest a směšná zábava,“ uvedla Sera Gamble podle stránek esquire.com. „Jsem hrdý na to, co jsme všichni dokázali, a cítím se poctěna, že mohu předat pochodeň. Těším se, až budu moci sledovat a podporovat tým, který dovede cestu Joea Goldberga do rozkošně zvráceného konce.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -