- Reklama -

Seriál TY 5. série: Závěrečná řada potvrzena. Co se o ní zatím ví?

Seriál TY od Netflixu se dočkal obnovení pro pátou a závěrečnou sérii, v níž se Joe Goldberg v podání Penna Badgleyho vrátí do New Yorku a je připraven čelit následkům svých násilných činů.

- Reklama -

Všemi milovaný vrah Joe Goldberg se na obrazovkách objeví v dalších epizodách seriálu TY naposledy. Tento samozvaný romantik způsobil v průběhu čtyř řad senzačního seriálu od Netflixu mnoho chaosu a destrukce. Ale nebojte se, spravedlnosti bude (nejspíš) učiněno zadost. Joe se totiž po dalším vražedném řádění vrátil do New Yorku a tam už ho spravedlnost nejspíš dostihne. Nemůže mu to přece pořád procházet… nebo ano? To ukáže až TY 5. série.

Návrat na Manhattan a poslední sbohem

Joe v podání talentovaného Penna Badgleyho si svým šílenstvím získal srdce mnoha lidí. Jeho zvrácené a násilnické sklony však nelze ignorovat, ani pominout. Ve čtvrté sérii se Joe pokusil začít nový život v Londýně, ale podle očekávání se vrátil ke svým starým způsobům. S novou ženou po boku se tak nakonec vrátil na Manhattan, připravený způsobit další chaos a zkázu.

Ačkoli zápletka páté série zatím není jasná, Netflix na Instagramu vypustil děsivou upoutávku s Badgleyho charakteristickou hláškou. „Zdravím vás,“ říká nad klipy své postavy skrývající se ve stínech. Na konci videa pak vysvětluje, že přijde jeho „sbohem“. Což mnoho fanoušků seriály TY nese dost těžko. V komentářích vyjadřují svůj šok a smutek.

Producentský tým hlásí změny

Ke změnám u páté řady dojde i po produkční stránce seriálu, spolutvůrci Sera Gamble a Greg Berlanti odcházejí a na jejich místo nastupují výkonní producenti Michael Foley a Justin W. Lo.

- Reklama -

„Vytvářet seriál po boku našich scenáristů, producentů, režisérů, herců a štábu byla čest a směšná zábava,“ uvedla Sera Gamble podle stránek esquire.com. „Jsem hrdý na to, co jsme všichni dokázali, a cítím se poctěna, že mohu předat pochodeň. Těším se, až budu moci sledovat a podporovat tým, který dovede cestu Joea Goldberga do rozkošně zvráceného konce.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -