- Reklama -

Seriál TY: Chystá Netflix 4. sérii? Co se o ní zatím ví?

Seriál TY (YOU) se před pár dny vrátil na Netflix s novými díly. Joe Goldberg se v nich dál snaží žít "normální život", tentokrát s manželkou Love Quinn. Jaké jsou ale nové informace o řadě číslo čtyři?

- Reklama -

(text obsahuje spoilery 3. série.) Seriál TY je napínavý thriller, který volně vychází z knižní série Caroline Kepnesové. Patří mezi nejlepší seriály, co najdete na Netflixu. Druhá řada skončila tím, že Love Quinn (v podání Victorie Pedretti) odhalila, že je s Joem Goldbergem těhotná. A to zjistila zrovna ve chvíli, kdy se jí chystal podříznout hrdlo…

Zavraždila nejen jeho bývalou přítelkyni Candace (Ambyr Childers), ale i sousedku a kolegyni v lásce Delilah (Carmela Zumbado). Proč? No přece, aby se pokusila ochránit jeho tajemství. Protože Joe nechce nechat své nenarozené dítě s Love samotné, souhlasí, že se s ní ožení. A k tomu se s ní přestěhuje do městečka Madre Linda.

Z obsahu nových dílů se zdá, že Joe už ale hledá způsob, jak ze svého nového života uniknout. „Joe se chystá na cestu do Londýna,“ uvádí popis. Joe je ale zároveň oddaný své nové roli manžela a otce. Take se ale obává Loveiny smrtící impulzivity.

Kdy bude 4. série seriálu TY?

Netflix už potvrdil, že se chystá čtvrtá řada seriálu TY. Třetí řada vyšla 15. října a oznámení o pokračování společnost učinila ještě před premiérou, píše volture.com.

- Reklama -

V minulosti se přitom seriál dočkal prodloužení až po uvedení nových dílů. Takže dobrou zprávou je, že s ním Netflix už napevno počítá bez ohledu na sledovanost.

Tvůrci zatím měli dějově z čeho čerapt. Při čtení románu Caroline [Kepnesové] jsme byli s okamžitě posedlí Joem Goldbergem a jeho zvráceným pohledem na svět.“ přiznala pro Variety tvůrkyně Sera Gambleová. „A bylo vzrušující sledovat, jak přivádí Joea k děsivému, ale přesvědčivému životu. Jsme hluboce vděční, že nám Netflix projevil tak monumentální podporu. Že si lidé po celém světě užili sledování toho, jak se Joe v uplynulých třech sezónách opravdu velmi měnil. Celý tým You se těší, až ve 4. sérii prozkoumáme nové, temné aspekty lásky.“

Seriál TY: O čem bude další řada?

YOU vychází z knižní série – You a Hidden Bodies – autorky Caroline Kepnesové, podle které byly natočeny první dvě série. Třetí román zatím nevydala, takže děj poslední uvedené řady je už čistě od Netflixu.

Podle Entertainment Weekly chystá dokonce Caroline Kepnesová hned dvě další knihy. A nijak se přitom neomezuje skutečností, že Netflix už se vydal vlastní cestou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -