- Reklama -

Seriál TY: Chystá Netflix 4. sérii? Co se o ní zatím ví?

Seriál TY (YOU) se před pár dny vrátil na Netflix s novými díly. Joe Goldberg se v nich dál snaží žít "normální život", tentokrát s manželkou Love Quinn. Jaké jsou ale nové informace o řadě číslo čtyři?

- Reklama -

(text obsahuje spoilery 3. série.) Seriál TY je napínavý thriller, který volně vychází z knižní série Caroline Kepnesové. Patří mezi nejlepší seriály, co najdete na Netflixu. Druhá řada skončila tím, že Love Quinn (v podání Victorie Pedretti) odhalila, že je s Joem Goldbergem těhotná. A to zjistila zrovna ve chvíli, kdy se jí chystal podříznout hrdlo…

Zavraždila nejen jeho bývalou přítelkyni Candace (Ambyr Childers), ale i sousedku a kolegyni v lásce Delilah (Carmela Zumbado). Proč? No přece, aby se pokusila ochránit jeho tajemství. Protože Joe nechce nechat své nenarozené dítě s Love samotné, souhlasí, že se s ní ožení. A k tomu se s ní přestěhuje do městečka Madre Linda.

Z obsahu nových dílů se zdá, že Joe už ale hledá způsob, jak ze svého nového života uniknout. „Joe se chystá na cestu do Londýna,“ uvádí popis. Joe je ale zároveň oddaný své nové roli manžela a otce. Take se ale obává Loveiny smrtící impulzivity.

Kdy bude 4. série seriálu TY?

Netflix už potvrdil, že se chystá čtvrtá řada seriálu TY. Třetí řada vyšla 15. října a oznámení o pokračování společnost učinila ještě před premiérou, píše volture.com.

V minulosti se přitom seriál dočkal prodloužení až po uvedení nových dílů. Takže dobrou zprávou je, že s ním Netflix už napevno počítá bez ohledu na sledovanost.

Tvůrci zatím měli dějově z čeho čerapt. Při čtení románu Caroline [Kepnesové] jsme byli s okamžitě posedlí Joem Goldbergem a jeho zvráceným pohledem na svět.“ přiznala pro Variety tvůrkyně Sera Gambleová. „A bylo vzrušující sledovat, jak přivádí Joea k děsivému, ale přesvědčivému životu. Jsme hluboce vděční, že nám Netflix projevil tak monumentální podporu. Že si lidé po celém světě užili sledování toho, jak se Joe v uplynulých třech sezónách opravdu velmi měnil. Celý tým You se těší, až ve 4. sérii prozkoumáme nové, temné aspekty lásky.“

Seriál TY: O čem bude další řada?

YOU vychází z knižní série – You a Hidden Bodies – autorky Caroline Kepnesové, podle které byly natočeny první dvě série. Třetí román zatím nevydala, takže děj poslední uvedené řady je už čistě od Netflixu.

Podle Entertainment Weekly chystá dokonce Caroline Kepnesová hned dvě další knihy. A nijak se přitom neomezuje skutečností, že Netflix už se vydal vlastní cestou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -