- Reklama -

Seriál TY: Chystá Netflix 4. sérii? Co se o ní zatím ví?

Seriál TY (YOU) se před pár dny vrátil na Netflix s novými díly. Joe Goldberg se v nich dál snaží žít "normální život", tentokrát s manželkou Love Quinn. Jaké jsou ale nové informace o řadě číslo čtyři?

- Reklama -

(text obsahuje spoilery 3. série.) Seriál TY je napínavý thriller, který volně vychází z knižní série Caroline Kepnesové. Patří mezi nejlepší seriály, co najdete na Netflixu. Druhá řada skončila tím, že Love Quinn (v podání Victorie Pedretti) odhalila, že je s Joem Goldbergem těhotná. A to zjistila zrovna ve chvíli, kdy se jí chystal podříznout hrdlo…

Zavraždila nejen jeho bývalou přítelkyni Candace (Ambyr Childers), ale i sousedku a kolegyni v lásce Delilah (Carmela Zumbado). Proč? No přece, aby se pokusila ochránit jeho tajemství. Protože Joe nechce nechat své nenarozené dítě s Love samotné, souhlasí, že se s ní ožení. A k tomu se s ní přestěhuje do městečka Madre Linda.

Z obsahu nových dílů se zdá, že Joe už ale hledá způsob, jak ze svého nového života uniknout. „Joe se chystá na cestu do Londýna,“ uvádí popis. Joe je ale zároveň oddaný své nové roli manžela a otce. Take se ale obává Loveiny smrtící impulzivity.

Kdy bude 4. série seriálu TY?

Netflix už potvrdil, že se chystá čtvrtá řada seriálu TY. Třetí řada vyšla 15. října a oznámení o pokračování společnost učinila ještě před premiérou, píše volture.com.

V minulosti se přitom seriál dočkal prodloužení až po uvedení nových dílů. Takže dobrou zprávou je, že s ním Netflix už napevno počítá bez ohledu na sledovanost.

Tvůrci zatím měli dějově z čeho čerapt. Při čtení románu Caroline [Kepnesové] jsme byli s okamžitě posedlí Joem Goldbergem a jeho zvráceným pohledem na svět.“ přiznala pro Variety tvůrkyně Sera Gambleová. „A bylo vzrušující sledovat, jak přivádí Joea k děsivému, ale přesvědčivému životu. Jsme hluboce vděční, že nám Netflix projevil tak monumentální podporu. Že si lidé po celém světě užili sledování toho, jak se Joe v uplynulých třech sezónách opravdu velmi měnil. Celý tým You se těší, až ve 4. sérii prozkoumáme nové, temné aspekty lásky.“

Seriál TY: O čem bude další řada?

YOU vychází z knižní série – You a Hidden Bodies – autorky Caroline Kepnesové, podle které byly natočeny první dvě série. Třetí román zatím nevydala, takže děj poslední uvedené řady je už čistě od Netflixu.

Podle Entertainment Weekly chystá dokonce Caroline Kepnesová hned dvě další knihy. A nijak se přitom neomezuje skutečností, že Netflix už se vydal vlastní cestou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -