- Reklama -

Seriál TY: Chystá Netflix 4. sérii? Co se o ní zatím ví?

Seriál TY (YOU) se před pár dny vrátil na Netflix s novými díly. Joe Goldberg se v nich dál snaží žít "normální život", tentokrát s manželkou Love Quinn. Jaké jsou ale nové informace o řadě číslo čtyři?

- Reklama -

(text obsahuje spoilery 3. série.) Seriál TY je napínavý thriller, který volně vychází z knižní série Caroline Kepnesové. Patří mezi nejlepší seriály, co najdete na Netflixu. Druhá řada skončila tím, že Love Quinn (v podání Victorie Pedretti) odhalila, že je s Joem Goldbergem těhotná. A to zjistila zrovna ve chvíli, kdy se jí chystal podříznout hrdlo…

Zavraždila nejen jeho bývalou přítelkyni Candace (Ambyr Childers), ale i sousedku a kolegyni v lásce Delilah (Carmela Zumbado). Proč? No přece, aby se pokusila ochránit jeho tajemství. Protože Joe nechce nechat své nenarozené dítě s Love samotné, souhlasí, že se s ní ožení. A k tomu se s ní přestěhuje do městečka Madre Linda.

Z obsahu nových dílů se zdá, že Joe už ale hledá způsob, jak ze svého nového života uniknout. „Joe se chystá na cestu do Londýna,“ uvádí popis. Joe je ale zároveň oddaný své nové roli manžela a otce. Take se ale obává Loveiny smrtící impulzivity.

Kdy bude 4. série seriálu TY?

Netflix už potvrdil, že se chystá čtvrtá řada seriálu TY. Třetí řada vyšla 15. října a oznámení o pokračování společnost učinila ještě před premiérou, píše volture.com.

- Reklama -

V minulosti se přitom seriál dočkal prodloužení až po uvedení nových dílů. Takže dobrou zprávou je, že s ním Netflix už napevno počítá bez ohledu na sledovanost.

Tvůrci zatím měli dějově z čeho čerapt. Při čtení románu Caroline [Kepnesové] jsme byli s okamžitě posedlí Joem Goldbergem a jeho zvráceným pohledem na svět.“ přiznala pro Variety tvůrkyně Sera Gambleová. „A bylo vzrušující sledovat, jak přivádí Joea k děsivému, ale přesvědčivému životu. Jsme hluboce vděční, že nám Netflix projevil tak monumentální podporu. Že si lidé po celém světě užili sledování toho, jak se Joe v uplynulých třech sezónách opravdu velmi měnil. Celý tým You se těší, až ve 4. sérii prozkoumáme nové, temné aspekty lásky.“

Seriál TY: O čem bude další řada?

YOU vychází z knižní série – You a Hidden Bodies – autorky Caroline Kepnesové, podle které byly natočeny první dvě série. Třetí román zatím nevydala, takže děj poslední uvedené řady je už čistě od Netflixu.

Podle Entertainment Weekly chystá dokonce Caroline Kepnesová hned dvě další knihy. A nijak se přitom neomezuje skutečností, že Netflix už se vydal vlastní cestou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -