- Reklama -

Pozlacený věk 2. řada: Seriál opouští jedna z výrazných hvězd

Seriál Pozlacený věk se stal obrovským hitem a na jeho 2. řadě už se pilně pracuje. Bohužel se ale v pokračování neobjeví jedna z hvězd 1. série.

- Reklama -

Ukázalo se, že hvězda Pozlaceného věku Louisa Jacobsonová, jejíž hrdinka Marian Brooková byla podvedena, nebude muset v příští sezóně v opeře jen tiše trpět. Její někdejší snoubenec Tom Raikes, kterého hraje Thomas Cocquerel, se totiž do seriálu HBO už nevrátí. Pozlacený věk 2. řada se tak bude muset obejít bez něj.

Po monumentálním úspěchu první sezóny, která si od HBO vysloužila rychlé prodloužení, navíc seriál Pozlacený věk masivně posiluje už tak hvězdné obsazení. Podle serveru collider.com se hned 13 stálých postav dočkalo povýšení na pravidelné herce, čímž se počet hlavních figur zvýšil z 12 v první sérii na 24 v té druhé.

Potvrzené je, že se z vedlejších postav vrátí Kelli O’Hara (Aurora Fane), Donna Murphyová (paní Astor), Debra Monková (Armstrong), Kristine Nielsenová (paní Bauer) a Taylor Richardsonová jako Bridget. Znovu se objeví také Ben Ahlers jako Jack Trotter, Kelley Curran jako Turner, Douglas Sills jako Baudin „Borden“, Celia Keenan-Bolgerová jako paní Bruceová a Michael Cerveris jako Watson. Erin Wilhelmiová se vrátí jako Adelheid Weberová, Patrick Page jako Richard Clay a Sullivan Jones jako T. Thomas Fortune.

Některé hvězdy zatím s otazníkem

Zatím neoznámenými herci, které fanoušci očekávají ve 2. sérii, jsou Jeanne Tripplehorn (Sylvia Chamberlain), Katie Finneran (Anne Morris), Amy Forsyth (Carrie Astor), John Sanders (Stanford White) a Linda Emond (Clara Barton). Co se s nimi bude, si ještě budeme muset počkat.

Seriál Pozlacený věk byl v 1. řadě doslova nabitý broadwayskými hvězdami. Dohromady je jich v obsazení více než dvacet. A podle castingových šéfů seriálu Pozlacený věk se mohou fanoušci ve 2. sérii těšit na ještě více broadwayských hvězd. Bernard Telsey a Adam Caldwell z The Telsey Office prozradili časopisu Variety, že do hlavních rolí nadcházející sezóny již obsadili dva herce, kteří získali cenu Tony, a dvojnásobného kandidáta na cenu Tony, což oznámí až později. Telsey žertoval, že mít cenu Tony je v podstatě podmínkou pro obsazení v tomhle seriálu.

Pozlacený věk 2. řada: Co se bude dít?

Propagace podle webu deadline.com také naznačuje některé potenciální dějové linie druhé sezóny. Jak fanoušci seriálu předpokládali, Curranova Turnerová poté, co ji Russellovi propustí, ještě neskončila s intrikami a mohla by se stát hrozivým nepřítelem, který se chce mstít.

Mezi vydavatelem T. Thomasem Fortuneem a Peggy přeskočila jiskra, která se možná změní v něco většího. A rýsuje se také přátelství mezi bývalými protivnicemi Bertou a paní Astorovou, jak předpověděla Berta na konci ve finále sezóny. Také může konečně dojít na odhelaní Watsonova tajemství.

Podle všeho se fanoušci mají na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

Daisy Jones & the Six: Příběh o slávě, štěstí a zlomených srdcích

Koncem 70. let svět zachvátila elektrizující hudba folkrockové skupiny Daisy Jones & the Six, která se z neznámého prostředí stala jednou z největších světových kapel. V zákulisí však kapelu sužovaly hádky, závislost a bolest srdce, což nakonec vedlo k jejímu dramatickému rozpadu.

1923 2. série: Návrat synovce Spencera. Co prozradil jeho představitel?

Složitá časová osa Yellowstonu se v prequelu s Harrisonem Fordem a Helen Mirrenovou v hlavních rolích odehrává v roce 1923. Co přinese 2. série tohoto úspěšného seriálu?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -