- Reklama -

Pozlacený věk 2. řada: Seriál opouští jedna z výrazných hvězd

Seriál Pozlacený věk se stal obrovským hitem a na jeho 2. řadě už se pilně pracuje. Bohužel se ale v pokračování neobjeví jedna z hvězd 1. série.

- Reklama -

Ukázalo se, že hvězda Pozlaceného věku Louisa Jacobsonová, jejíž hrdinka Marian Brooková byla podvedena, nebude muset v příští sezóně v opeře jen tiše trpět. Její někdejší snoubenec Tom Raikes, kterého hraje Thomas Cocquerel, se totiž do seriálu HBO už nevrátí. Pozlacený věk 2. řada se tak bude muset obejít bez něj.

Po monumentálním úspěchu první sezóny, která si od HBO vysloužila rychlé prodloužení, navíc seriál Pozlacený věk masivně posiluje už tak hvězdné obsazení. Podle serveru collider.com se hned 13 stálých postav dočkalo povýšení na pravidelné herce, čímž se počet hlavních figur zvýšil z 12 v první sérii na 24 v té druhé.

Potvrzené je, že se z vedlejších postav vrátí Kelli O’Hara (Aurora Fane), Donna Murphyová (paní Astor), Debra Monková (Armstrong), Kristine Nielsenová (paní Bauer) a Taylor Richardsonová jako Bridget. Znovu se objeví také Ben Ahlers jako Jack Trotter, Kelley Curran jako Turner, Douglas Sills jako Baudin „Borden“, Celia Keenan-Bolgerová jako paní Bruceová a Michael Cerveris jako Watson. Erin Wilhelmiová se vrátí jako Adelheid Weberová, Patrick Page jako Richard Clay a Sullivan Jones jako T. Thomas Fortune.

Některé hvězdy zatím s otazníkem

Zatím neoznámenými herci, které fanoušci očekávají ve 2. sérii, jsou Jeanne Tripplehorn (Sylvia Chamberlain), Katie Finneran (Anne Morris), Amy Forsyth (Carrie Astor), John Sanders (Stanford White) a Linda Emond (Clara Barton). Co se s nimi bude, si ještě budeme muset počkat.

- Reklama -

Seriál Pozlacený věk byl v 1. řadě doslova nabitý broadwayskými hvězdami. Dohromady je jich v obsazení více než dvacet. A podle castingových šéfů seriálu Pozlacený věk se mohou fanoušci ve 2. sérii těšit na ještě více broadwayských hvězd. Bernard Telsey a Adam Caldwell z The Telsey Office prozradili časopisu Variety, že do hlavních rolí nadcházející sezóny již obsadili dva herce, kteří získali cenu Tony, a dvojnásobného kandidáta na cenu Tony, což oznámí až později. Telsey žertoval, že mít cenu Tony je v podstatě podmínkou pro obsazení v tomhle seriálu.

Pozlacený věk 2. řada: Co se bude dít?

Propagace podle webu deadline.com také naznačuje některé potenciální dějové linie druhé sezóny. Jak fanoušci seriálu předpokládali, Curranova Turnerová poté, co ji Russellovi propustí, ještě neskončila s intrikami a mohla by se stát hrozivým nepřítelem, který se chce mstít.

Mezi vydavatelem T. Thomasem Fortuneem a Peggy přeskočila jiskra, která se možná změní v něco většího. A rýsuje se také přátelství mezi bývalými protivnicemi Bertou a paní Astorovou, jak předpověděla Berta na konci ve finále sezóny. Také může konečně dojít na odhelaní Watsonova tajemství.

Podle všeho se fanoušci mají na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -