- Reklama -

Pozlacený věk 2. řada: Seriál opouští jedna z výrazných hvězd

Seriál Pozlacený věk se stal obrovským hitem a na jeho 2. řadě už se pilně pracuje. Bohužel se ale v pokračování neobjeví jedna z hvězd 1. série.

- Reklama -

Ukázalo se, že hvězda Pozlaceného věku Louisa Jacobsonová, jejíž hrdinka Marian Brooková byla podvedena, nebude muset v příští sezóně v opeře jen tiše trpět. Její někdejší snoubenec Tom Raikes, kterého hraje Thomas Cocquerel, se totiž do seriálu HBO už nevrátí. Pozlacený věk 2. řada se tak bude muset obejít bez něj.

Po monumentálním úspěchu první sezóny, která si od HBO vysloužila rychlé prodloužení, navíc seriál Pozlacený věk masivně posiluje už tak hvězdné obsazení. Podle serveru collider.com se hned 13 stálých postav dočkalo povýšení na pravidelné herce, čímž se počet hlavních figur zvýšil z 12 v první sérii na 24 v té druhé.

Potvrzené je, že se z vedlejších postav vrátí Kelli O’Hara (Aurora Fane), Donna Murphyová (paní Astor), Debra Monková (Armstrong), Kristine Nielsenová (paní Bauer) a Taylor Richardsonová jako Bridget. Znovu se objeví také Ben Ahlers jako Jack Trotter, Kelley Curran jako Turner, Douglas Sills jako Baudin „Borden“, Celia Keenan-Bolgerová jako paní Bruceová a Michael Cerveris jako Watson. Erin Wilhelmiová se vrátí jako Adelheid Weberová, Patrick Page jako Richard Clay a Sullivan Jones jako T. Thomas Fortune.

Některé hvězdy zatím s otazníkem

Zatím neoznámenými herci, které fanoušci očekávají ve 2. sérii, jsou Jeanne Tripplehorn (Sylvia Chamberlain), Katie Finneran (Anne Morris), Amy Forsyth (Carrie Astor), John Sanders (Stanford White) a Linda Emond (Clara Barton). Co se s nimi bude, si ještě budeme muset počkat.

- Reklama -

Seriál Pozlacený věk byl v 1. řadě doslova nabitý broadwayskými hvězdami. Dohromady je jich v obsazení více než dvacet. A podle castingových šéfů seriálu Pozlacený věk se mohou fanoušci ve 2. sérii těšit na ještě více broadwayských hvězd. Bernard Telsey a Adam Caldwell z The Telsey Office prozradili časopisu Variety, že do hlavních rolí nadcházející sezóny již obsadili dva herce, kteří získali cenu Tony, a dvojnásobného kandidáta na cenu Tony, což oznámí až později. Telsey žertoval, že mít cenu Tony je v podstatě podmínkou pro obsazení v tomhle seriálu.

Pozlacený věk 2. řada: Co se bude dít?

Propagace podle webu deadline.com také naznačuje některé potenciální dějové linie druhé sezóny. Jak fanoušci seriálu předpokládali, Curranova Turnerová poté, co ji Russellovi propustí, ještě neskončila s intrikami a mohla by se stát hrozivým nepřítelem, který se chce mstít.

Mezi vydavatelem T. Thomasem Fortuneem a Peggy přeskočila jiskra, která se možná změní v něco většího. A rýsuje se také přátelství mezi bývalými protivnicemi Bertou a paní Astorovou, jak předpověděla Berta na konci ve finále sezóny. Také může konečně dojít na odhelaní Watsonova tajemství.

Podle všeho se fanoušci mají na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -