- Reklama -

Pozlacený věk překonal ve finále 1. řady rekord. 2. série je oficiálně na cestě

Seriál Pozlacený věk si možná právě zajistil budoucnost na obrazovkách na další roky poté, co o víkendu přilákal rekordní počet diváků na finále druhé série.

- Reklama -

Pozlacený věk, který vytvořil Julian Fellowes, hlavní tvůrce seriálu Downton Abbey, se rychle stal povinnou novinkou roku 2022. Seriál se stal pro HBO hitem a lze očekávat, že bude pokračovat i v budoucnu, neboť již byl obnoven pro 2. sérii. Nová dobová sága sleduje Berthu Russellovou (hraje ji Carrie Coonová), která si razí cestu vzhůru v newyorské vyšší společnosti.

První série skončila Berthou na vrcholu po jejím velkolepém plese, ačkoli Marian Brookovou (Louisa Jacobsonová) a Peggy Scottovou (Denée Bentonová) čeká ještě spousta útrap. Zatímco na začátku roku si premiéru naladilo téměř půl milionu diváků, s každým dalším dílem sledovanost výrazně stoupá.Nejenže finále sledovalo živě přes milion a půl fanoušků, drama se také stalo jedním z nejsledovanějších pořadů na streamovací platformě HBO, HBO Max.

Podle posledních zpráv sledovalo seriál na obou platformách celkem 8,5 milionu lidí, informuje deadline.com. Pozlacený věk byl nejen dramatem číslo jedna na HBO Max směřujícím k finále, ale také se v pondělí jednalo o nejsledovanější dramatický seriál napříč televizemi.

Již minulý měsíc bylo potvrzeno, že se chystá druhá série poté, co se první díly staly tolik populární.

- Reklama -

Vzhledem k tomu, že dobová dramata jsou díky letošním novým sezónám seriálů jako Bridgertonovi nebo Cizinka populárnější než kdykoli předtím, mohla by historická dramata vstoupit do svého vlastního Pozlaceného věku, pokud se HBO rozhodne pokračovat v seriálu i po druhé sezóně.

Hlavní hrdinka seriálu Bertha možná slaví, ale finále uzavřelo první sezónu se spoustou nezodpovězených otázek a další dramata nepochybně ještě přijdou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -