- Reklama -

Pozlacený věk překonal ve finále 1. řady rekord. 2. série je oficiálně na cestě

Seriál Pozlacený věk si možná právě zajistil budoucnost na obrazovkách na další roky poté, co o víkendu přilákal rekordní počet diváků na finále druhé série.

- Reklama -

Pozlacený věk, který vytvořil Julian Fellowes, hlavní tvůrce seriálu Downton Abbey, se rychle stal povinnou novinkou roku 2022. Seriál se stal pro HBO hitem a lze očekávat, že bude pokračovat i v budoucnu, neboť již byl obnoven pro 2. sérii. Nová dobová sága sleduje Berthu Russellovou (hraje ji Carrie Coonová), která si razí cestu vzhůru v newyorské vyšší společnosti.

První série skončila Berthou na vrcholu po jejím velkolepém plese, ačkoli Marian Brookovou (Louisa Jacobsonová) a Peggy Scottovou (Denée Bentonová) čeká ještě spousta útrap. Zatímco na začátku roku si premiéru naladilo téměř půl milionu diváků, s každým dalším dílem sledovanost výrazně stoupá.Nejenže finále sledovalo živě přes milion a půl fanoušků, drama se také stalo jedním z nejsledovanějších pořadů na streamovací platformě HBO, HBO Max.

Podle posledních zpráv sledovalo seriál na obou platformách celkem 8,5 milionu lidí, informuje deadline.com. Pozlacený věk byl nejen dramatem číslo jedna na HBO Max směřujícím k finále, ale také se v pondělí jednalo o nejsledovanější dramatický seriál napříč televizemi.

Již minulý měsíc bylo potvrzeno, že se chystá druhá série poté, co se první díly staly tolik populární.

- Reklama -

Vzhledem k tomu, že dobová dramata jsou díky letošním novým sezónám seriálů jako Bridgertonovi nebo Cizinka populárnější než kdykoli předtím, mohla by historická dramata vstoupit do svého vlastního Pozlaceného věku, pokud se HBO rozhodne pokračovat v seriálu i po druhé sezóně.

Hlavní hrdinka seriálu Bertha možná slaví, ale finále uzavřelo první sezónu se spoustou nezodpovězených otázek a další dramata nepochybně ještě přijdou.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články