- Reklama -

Pozlacený věk překonal ve finále 1. řady rekord. 2. série je oficiálně na cestě

Seriál Pozlacený věk si možná právě zajistil budoucnost na obrazovkách na další roky poté, co o víkendu přilákal rekordní počet diváků na finále druhé série.

- Reklama -

Pozlacený věk, který vytvořil Julian Fellowes, hlavní tvůrce seriálu Downton Abbey, se rychle stal povinnou novinkou roku 2022. Seriál se stal pro HBO hitem a lze očekávat, že bude pokračovat i v budoucnu, neboť již byl obnoven pro 2. sérii. Nová dobová sága sleduje Berthu Russellovou (hraje ji Carrie Coonová), která si razí cestu vzhůru v newyorské vyšší společnosti.

První série skončila Berthou na vrcholu po jejím velkolepém plese, ačkoli Marian Brookovou (Louisa Jacobsonová) a Peggy Scottovou (Denée Bentonová) čeká ještě spousta útrap. Zatímco na začátku roku si premiéru naladilo téměř půl milionu diváků, s každým dalším dílem sledovanost výrazně stoupá.Nejenže finále sledovalo živě přes milion a půl fanoušků, drama se také stalo jedním z nejsledovanějších pořadů na streamovací platformě HBO, HBO Max.

Podle posledních zpráv sledovalo seriál na obou platformách celkem 8,5 milionu lidí, informuje deadline.com. Pozlacený věk byl nejen dramatem číslo jedna na HBO Max směřujícím k finále, ale také se v pondělí jednalo o nejsledovanější dramatický seriál napříč televizemi.

Již minulý měsíc bylo potvrzeno, že se chystá druhá série poté, co se první díly staly tolik populární.

- Reklama -

Vzhledem k tomu, že dobová dramata jsou díky letošním novým sezónám seriálů jako Bridgertonovi nebo Cizinka populárnější než kdykoli předtím, mohla by historická dramata vstoupit do svého vlastního Pozlaceného věku, pokud se HBO rozhodne pokračovat v seriálu i po druhé sezóně.

Hlavní hrdinka seriálu Bertha možná slaví, ale finále uzavřelo první sezónu se spoustou nezodpovězených otázek a další dramata nepochybně ještě přijdou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -