- Reklama -

Pozlacený věk překonal ve finále 1. řady rekord. 2. série je oficiálně na cestě

Seriál Pozlacený věk si možná právě zajistil budoucnost na obrazovkách na další roky poté, co o víkendu přilákal rekordní počet diváků na finále druhé série.

- Reklama -

Pozlacený věk, který vytvořil Julian Fellowes, hlavní tvůrce seriálu Downton Abbey, se rychle stal povinnou novinkou roku 2022. Seriál se stal pro HBO hitem a lze očekávat, že bude pokračovat i v budoucnu, neboť již byl obnoven pro 2. sérii. Nová dobová sága sleduje Berthu Russellovou (hraje ji Carrie Coonová), která si razí cestu vzhůru v newyorské vyšší společnosti.

První série skončila Berthou na vrcholu po jejím velkolepém plese, ačkoli Marian Brookovou (Louisa Jacobsonová) a Peggy Scottovou (Denée Bentonová) čeká ještě spousta útrap. Zatímco na začátku roku si premiéru naladilo téměř půl milionu diváků, s každým dalším dílem sledovanost výrazně stoupá.Nejenže finále sledovalo živě přes milion a půl fanoušků, drama se také stalo jedním z nejsledovanějších pořadů na streamovací platformě HBO, HBO Max.

Podle posledních zpráv sledovalo seriál na obou platformách celkem 8,5 milionu lidí, informuje deadline.com. Pozlacený věk byl nejen dramatem číslo jedna na HBO Max směřujícím k finále, ale také se v pondělí jednalo o nejsledovanější dramatický seriál napříč televizemi.

Již minulý měsíc bylo potvrzeno, že se chystá druhá série poté, co se první díly staly tolik populární.

Vzhledem k tomu, že dobová dramata jsou díky letošním novým sezónám seriálů jako Bridgertonovi nebo Cizinka populárnější než kdykoli předtím, mohla by historická dramata vstoupit do svého vlastního Pozlaceného věku, pokud se HBO rozhodne pokračovat v seriálu i po druhé sezóně.

Hlavní hrdinka seriálu Bertha možná slaví, ale finále uzavřelo první sezónu se spoustou nezodpovězených otázek a další dramata nepochybně ještě přijdou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -