- Reklama -

Novinky kolem 2. řady Pána Prstenů: Pokračování může přijít až v roce 2026

Očekávání druhé sezóny Pána Prstenů: Prsteny Moci roste každým dnem, ale záplavy novinek se zatím fanoušci nedočkali. Jak to tedy se slibovaným pokračováním vlastně vypadá?

- Reklama -

Nejdřív dobrá zpráva pro všechny, kteří by si mohli myslet, že druhá řada seriálu „Pán Prstenů: Prsteny Moci“ byla zrušena – nestalo se tak. Práce na druhé sezóně Prstenů Moci běží na plné obrátky. Ve skutečnosti byla druhá sezóna objednána společně s první a natáčení začalo už v roce 2022 ve Velké Británii (filmová verze vznikala na Novém Zélandu). Tvůrce seriálu Patrick McKay to podle stránek variety.com vysvětlil tím, že to bylo vhodné, protože Tolkien „psal o svém vlastním okolí“ a natáčet na druhé straně světa by nebylo správné. „Je třeba říci,“ dodal, „že v příběhu, v Tolkienově světě, jsou cesty do jiných zemí významným opakujícím se motivem.“

Datum vydání zůstává tajemstvím

Pokud se ptáte na oficiální datum vydání druhé sezóny Pána Prstenů: Prsteny Moci, tak zatím žádné takové neexistuje. Diváci si nové díly budou muset ještě nějaký ten čas počkat. Do Středozemě se podle nejoptimističtějších odhadů mohli vrátit až několik let po premiéře první řady. McKay totiž v roce 2022 naznačil, že natáčení druhé sezóny by mohlo trvat „několik let.“ Podle tohoto odhadu by se druhá sezóna mohla objevit až v letech 2025-2026. Nicméně pozdní premiéra v roce 2024 stále ještě není úplně vyloučena.

Jak moc je reálný rok 2024?

S rozsáhlou franšízou jako je Pán Prstenů není úplně tradiční, aby nová řada vycházela každoročně. Obvyklé je očekávat alespoň 18 měsíční pauzu mezi sezónami. Kolo času, další epický fantasy seriál od Amazonu, uvedlo druhou řadz v září 2023, což byly necelé dva roky od premiéry první sezóny v listopadu 2021. Podobný časový rámec se dá očekávat i pro druhou sezónu Pána Prstenů: Prsteny Moci.

Ještě než začaly stávky herců a scénáristů, v roce 2022, věřil Vernon Sanders, šéf Amazon Studios, že nová sezóna by měla mít premiéru v roce 2024. Alespoň to tak tvrdil stránkám collider.com. O odložení zatím nepadlo ani slovo, ačkoli se nějaká ta proluka díky vyjednávání herců a scénáristů s filmovými studii kvůli novým podmínkám očekávat dá.

- Reklama -

Bohužel, až čas ukáže, jestli (a zda vůbec) se 2. řada Pána Prstenů: Prsteny Moci objeví na Prime Video na jaře, v létě nebo na podzim roku 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

Christopher Nolan míří do světa Jamese Bonda: Konec éry Daniela Craiga

Barbara Broccoli, producentka filmů o slavném agentovi 007, Jamesi Bondovi, má odvahu se po skončení éry Daniela Craiga vydat novým směrem. Jejím cílem je přivést k dalšímu pokračování britského režiséra Christophera Nolana, autora mnoha kritiky oceňovaných filmů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -