- Reklama -

Prsteny moci 2. řada: První změny v obsazení. Kdy se seriál vrátí?

První sezóna seriálu Pán prstenů: Prsteny moci dospěla k dramatickému závěru, ale mnoho otázek zůstalo nezodpovězených. Kdy se na Prime Video objeví Pán prstenů: Prsteny moci 2. řada?

- Reklama -

Netrpělivě očekávaný seriál Pán prstenů: Prsteny moci ukončil osmým dílem první sérii. Jako každé finále i dramatická osmá epizoda přinesla řadu objevů a dějových zvratů a zároveň ponechala některé dějové linie nedořešené. A vzhledem k tomu, že napínavé vyvrcholení první sezóny většině fanoušků stále zůstává v čerstvé paměti, je logické, že každého zajímá, co přinesou Prsteny moci 2. řada?

Kdy se znovu setkáme s Galadriel (Morfydd Clark), Elrondem (Robert Aramayo), Cizincem (Daniel Weyman), Nori Brandyfoot (Markella Kavenagh) a Sauronem?

Natáčení další řady může trvat několik let

Objevily se zvěsti, že studio Amazon urychluje produkci druhé série, která začala ve Velké Británii v říjnu 2022. Tvůrce seriálu Patrick McKay však v rozhovoru pro hollywoodreporter.com naznačil, že dokončení další sezóny může trvat „několik let“.

Ačkoli pandemie Covid-19 byla pravděpodobně částečně důvodem, proč natáčení první série trvalo 18 měsíců, je nesporné, že na délce natáčecích prací měly podíl i vysoké nároky na produkční kvalitu.

Překvapivé změny v obsazení seriálu

Společnost Amazon podle stránek deadline.com představila tři režisérky, kteří budou režírovat epizody druhé série. Charlotte Brändströmová, Sanaa Hamri a Louise Hooperová budou režisérkámi seriálu, přičemž Brändströmová zrežíruje hned čtyři z osmi epizod 2. řady. Brändströmová už má na kontě dvě epizody první sezóny, včetně epizody „Udûn“, v níž se odehrála největší bitva sezóny.

Prsteny moci 2. řada se také dočkají překvapivých změn v obsazení. Postava Adara, zlého náčelníka orků, bude mít úplně novou podobu. Sam Hazeldine, který hrál Sama v Peaky Blinders, totiž převezme roli Josepha Mawla, informoval tvline.com.

Stihne se premiéry do jara 2024?

Že s natáčením produkční tým nebude nijak spěchat, naznačila šéfka Amazon Studios Jennifer Salkeová. „Produkční tým nyní pracuje na druhé řadě. Tu se chystáme vypustit do světa co nejdříve. Chceme co nejkratší dobu mezi sezónami, ale chceme udržet laťku stejně vysoko,“ řekla Stalkeová časopisu Variety. „Takže to bude trvat, jak dlouho bude třeba. Ale je tu určitá naléhavost ohledně rychlého postupu, což je důvod, proč tihle kluci psali po celou dobu pauzy. Jedeme rychle.“

Vzhledem k tomu se zřejmě premiéra nedá čekat konce roku 2023. Pokud reálně přihlédneme ke všemu výše zmíněnému můžeme doufat, že Pán Prstenů: Prsteny moci 2. řada se premiéry dočkají nejdříve na jaře roku 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -