- Reklama -

Riverdale 5. série má nový trailer: Kdy bude na Netflixu?

Koncem tohoto měsíce bude Riverdale 5. série konečně venku. A Betty Cooper a zbytek party na to upozornil ve zbrusu novém traileru.

- Reklama -

Po roce různých zpoždění způsobených pandemií koronaviru se Riverdale 5. série v lednu objeví na Netflixu. A podle všeho v ní Betty Cooper projde další temnou transformací.

Nový trailer naznačuje, že by se Bettyin sklon k násilí mohl konečně proměnit ve skutečný čin, i když v sebeobraně. Vrcholný okamžik traileru totiž nabízí pohled na Betty, která vypadá otřeseně, ale sebevědomě, když obchází svůj dům a svírá pistoli.

Podle všeho tak Betty bude muset vzít spravedlnost do svých rukou, když se k ní někdo pokusí vloupat.

Nebezpečná Beth Cooperová

Už dříve dokázala, že je schopná používat střelné zbraně. A měla příležitost zabít jejího otce Hala Coopera (Lochlyn Munro), když zjistila, že je Černou kuklou.

Nakonec na něj však poslední ránu vypálila Penelope Blossom (Nathalie Boltt), protože Betty se rozhodla otce jen zranit.

Podle traileru ale už ve vypjatých situacích nejspíš tak zdrženlivá nebude. Je evidentně připravena vystřelit na potenciálního vetřelce, což by pro ni mohlo mít vážné následky, pokud bude opravdu nucena stisknout spoušť.

Neznámá budoucnost

https://www.youtube.com/watch?v=3DN4-LZFZtc

Série začne jen s hrstkou epizod, které byly dokonce původně zamýšleny jako ukončení 4. řady. Pak ale bylo natáčení zpožděno vypuknutím pandemie nemoci covid-19.

Riverdale 5. série pak uskuteční bezprecedentní sedmiletý skok na střední školu Archieho Andrewse (KJ Apa) a neznámé budoucnosti party.

Pokud například Betty zastřelí a zabije nesprávného člověka v okamžiku zoufalství, mohla by z ní být úplně jiná osoba, až se série posune dopředu, aby prozkoumala postavy v dospělosti.

V současné době není známo, kolik záběrů z traileru se odehrává po obrovském časovém posunu vpřed. Ale fanoušci by měli být připraveni na jednu z nejtemnějších částí v historii Riverdale.

Kdy bude Riverdale 5. série na Netflixu?

Spletité a bizarní zápletky minulé sezóny vyvrcholily šokujícím závěrem, který byl brutálně ukončen vypuknutím pandemie.

Fanoušci konečně zjistili, zda byl Jughead Jones (Cole Sprouse) ve čtvrté sezóně skutečně mrtvý, nebo zda to byl jen komplikovaný podvod (byl).

Stále ale nevíme, kdo zabil pana Honeyho (Kerr Smith) poté, co Riverdale trápila série zlověstných videokazet.

V prvních epizodách by podle traileru mohla být vyřešena mnohá tajemství, včetně toho, kdo stojí za všemi těmi strašidelnými maskami Archieho.

Po nejdelší pauze v historii seriálu jsou fanoušci nadšeni, že se 21. ledna jejich oblíbený seriál konečně vrátí s novým dílem. (první díl je 21. ledna opravdu přidaný, ale zatím jen v anglické verzi Netflixu, pokud ho tedy v české verzi nevidíte, musíte si změnit jazyk profilu)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -