- Reklama -

Riverdale 5. série má nový trailer: Kdy bude na Netflixu?

Koncem tohoto měsíce bude Riverdale 5. série konečně venku. A Betty Cooper a zbytek party na to upozornil ve zbrusu novém traileru.

- Reklama -

Po roce různých zpoždění způsobených pandemií koronaviru se Riverdale 5. série v lednu objeví na Netflixu. A podle všeho v ní Betty Cooper projde další temnou transformací.

Nový trailer naznačuje, že by se Bettyin sklon k násilí mohl konečně proměnit ve skutečný čin, i když v sebeobraně. Vrcholný okamžik traileru totiž nabízí pohled na Betty, která vypadá otřeseně, ale sebevědomě, když obchází svůj dům a svírá pistoli.

Podle všeho tak Betty bude muset vzít spravedlnost do svých rukou, když se k ní někdo pokusí vloupat.

Nebezpečná Beth Cooperová

- Reklama -

Už dříve dokázala, že je schopná používat střelné zbraně. A měla příležitost zabít jejího otce Hala Coopera (Lochlyn Munro), když zjistila, že je Černou kuklou.

Nakonec na něj však poslední ránu vypálila Penelope Blossom (Nathalie Boltt), protože Betty se rozhodla otce jen zranit.

Podle traileru ale už ve vypjatých situacích nejspíš tak zdrženlivá nebude. Je evidentně připravena vystřelit na potenciálního vetřelce, což by pro ni mohlo mít vážné následky, pokud bude opravdu nucena stisknout spoušť.

Neznámá budoucnost

https://www.youtube.com/watch?v=3DN4-LZFZtc

Série začne jen s hrstkou epizod, které byly dokonce původně zamýšleny jako ukončení 4. řady. Pak ale bylo natáčení zpožděno vypuknutím pandemie nemoci covid-19.

Riverdale 5. série pak uskuteční bezprecedentní sedmiletý skok na střední školu Archieho Andrewse (KJ Apa) a neznámé budoucnosti party.

Pokud například Betty zastřelí a zabije nesprávného člověka v okamžiku zoufalství, mohla by z ní být úplně jiná osoba, až se série posune dopředu, aby prozkoumala postavy v dospělosti.

V současné době není známo, kolik záběrů z traileru se odehrává po obrovském časovém posunu vpřed. Ale fanoušci by měli být připraveni na jednu z nejtemnějších částí v historii Riverdale.

Kdy bude Riverdale 5. série na Netflixu?

Spletité a bizarní zápletky minulé sezóny vyvrcholily šokujícím závěrem, který byl brutálně ukončen vypuknutím pandemie.

Fanoušci konečně zjistili, zda byl Jughead Jones (Cole Sprouse) ve čtvrté sezóně skutečně mrtvý, nebo zda to byl jen komplikovaný podvod (byl).

Stále ale nevíme, kdo zabil pana Honeyho (Kerr Smith) poté, co Riverdale trápila série zlověstných videokazet.

V prvních epizodách by podle traileru mohla být vyřešena mnohá tajemství, včetně toho, kdo stojí za všemi těmi strašidelnými maskami Archieho.

Po nejdelší pauze v historii seriálu jsou fanoušci nadšeni, že se 21. ledna jejich oblíbený seriál konečně vrátí s novým dílem. (první díl je 21. ledna opravdu přidaný, ale zatím jen v anglické verzi Netflixu, pokud ho tedy v české verzi nevidíte, musíte si změnit jazyk profilu)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -