- Reklama -

Riverdale 5. série má nový trailer: Kdy bude na Netflixu?

Koncem tohoto měsíce bude Riverdale 5. série konečně venku. A Betty Cooper a zbytek party na to upozornil ve zbrusu novém traileru.

- Reklama -

Po roce různých zpoždění způsobených pandemií koronaviru se Riverdale 5. série v lednu objeví na Netflixu. A podle všeho v ní Betty Cooper projde další temnou transformací.

Nový trailer naznačuje, že by se Bettyin sklon k násilí mohl konečně proměnit ve skutečný čin, i když v sebeobraně. Vrcholný okamžik traileru totiž nabízí pohled na Betty, která vypadá otřeseně, ale sebevědomě, když obchází svůj dům a svírá pistoli.

Podle všeho tak Betty bude muset vzít spravedlnost do svých rukou, když se k ní někdo pokusí vloupat.

Nebezpečná Beth Cooperová

- Reklama -

Už dříve dokázala, že je schopná používat střelné zbraně. A měla příležitost zabít jejího otce Hala Coopera (Lochlyn Munro), když zjistila, že je Černou kuklou.

Nakonec na něj však poslední ránu vypálila Penelope Blossom (Nathalie Boltt), protože Betty se rozhodla otce jen zranit.

Podle traileru ale už ve vypjatých situacích nejspíš tak zdrženlivá nebude. Je evidentně připravena vystřelit na potenciálního vetřelce, což by pro ni mohlo mít vážné následky, pokud bude opravdu nucena stisknout spoušť.

Neznámá budoucnost

https://www.youtube.com/watch?v=3DN4-LZFZtc

Série začne jen s hrstkou epizod, které byly dokonce původně zamýšleny jako ukončení 4. řady. Pak ale bylo natáčení zpožděno vypuknutím pandemie nemoci covid-19.

Riverdale 5. série pak uskuteční bezprecedentní sedmiletý skok na střední školu Archieho Andrewse (KJ Apa) a neznámé budoucnosti party.

Pokud například Betty zastřelí a zabije nesprávného člověka v okamžiku zoufalství, mohla by z ní být úplně jiná osoba, až se série posune dopředu, aby prozkoumala postavy v dospělosti.

V současné době není známo, kolik záběrů z traileru se odehrává po obrovském časovém posunu vpřed. Ale fanoušci by měli být připraveni na jednu z nejtemnějších částí v historii Riverdale.

Kdy bude Riverdale 5. série na Netflixu?

Spletité a bizarní zápletky minulé sezóny vyvrcholily šokujícím závěrem, který byl brutálně ukončen vypuknutím pandemie.

Fanoušci konečně zjistili, zda byl Jughead Jones (Cole Sprouse) ve čtvrté sezóně skutečně mrtvý, nebo zda to byl jen komplikovaný podvod (byl).

Stále ale nevíme, kdo zabil pana Honeyho (Kerr Smith) poté, co Riverdale trápila série zlověstných videokazet.

V prvních epizodách by podle traileru mohla být vyřešena mnohá tajemství, včetně toho, kdo stojí za všemi těmi strašidelnými maskami Archieho.

Po nejdelší pauze v historii seriálu jsou fanoušci nadšeni, že se 21. ledna jejich oblíbený seriál konečně vrátí s novým dílem. (první díl je 21. ledna opravdu přidaný, ale zatím jen v anglické verzi Netflixu, pokud ho tedy v české verzi nevidíte, musíte si změnit jazyk profilu)

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -