- Reklama -

Riverdale 7. série: Nové díly další řady se podle jedné z hvězd objeví nečekaně brzy

Stanice CW nedávno rozhodovala o obnovení a zrušení seriálů a mezi těmi, které jsou na seznamu pro obnovení, nechybí ani jeden z nejoblíbenějších počinů pro mládež posledních let. Riverdale 7. série dostala od producentů zelenou!

- Reklama -

Americký dramatický seriál pro dospívající se divákům poprvé představil již v roce 2017. Od té doby si Riverdale a jeho hrdinové prošli dlouhou cestu, během níž se počet natočených řad vyhoupl už na číslovku šest. První část 6. série se začala vysílat v prosinci 2021, zbylé díly 6. řady s týdenním odstupem zveřejňuje Netflix od 20. března.

Seriál je adaptací populárních Archie Comics. Příběh se soustředí na Archieho Andrewse (K. J. Apa) a jeho partu přátel, Jugheada Jonese (Cole Sprouse), Betty Cooperovou (Lili Reinhartová) a Veroniku Lodgeovou (Camila Mendesová).

Kdy bude Riverdale 7. série na Netflixu?

Seriál se oficiálně vrátí v 7. sérii, zatím však nebylo potvrzeno, zda bude další ohlášená řada tou poslední, či nikoliv. Již během 4. série KJ Apa webu seventeen.com prozradil, že hlavní čtyři představitelé seriálu podepsali smlouvu na „další tři roky“, což znamená, že jejich smlouvy končí se 7. sérií. To znamenalo, že stanice CW mohla seriál bez problémů prodloužit o další rok, který by však mohl být i posledním.

Bude to 7. série. Řada i řada poslední?

- Reklama -

Během nedávného Instagram Live se zdálo, že herečka Lili Reinhart, která v seriálu hraje Betty Cooper, naznačila, že by seriál mohl brzy skončit, když svým sledujícím prozradila, že je velká pravděpodobnost, že sedmá sezóna bude poslední.

„Já nevím. Doufáme v sedmou sérii a ta pak bude pravděpodobně poslední,“ přiznala Reinhartová, což vyvolalo značný rozruch mezi fanoušky, kteří se nyní obávají, že se seriál Riverdale brzy zruší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -