- Reklama -

Riverdale 7. série: Nové díly další řady se podle jedné z hvězd objeví nečekaně brzy

Stanice CW nedávno rozhodovala o obnovení a zrušení seriálů a mezi těmi, které jsou na seznamu pro obnovení, nechybí ani jeden z nejoblíbenějších počinů pro mládež posledních let. Riverdale 7. série dostala od producentů zelenou!

- Reklama -

Americký dramatický seriál pro dospívající se divákům poprvé představil již v roce 2017. Od té doby si Riverdale a jeho hrdinové prošli dlouhou cestu, během níž se počet natočených řad vyhoupl už na číslovku šest. První část 6. série se začala vysílat v prosinci 2021, zbylé díly 6. řady s týdenním odstupem zveřejňuje Netflix od 20. března.

Seriál je adaptací populárních Archie Comics. Příběh se soustředí na Archieho Andrewse (K. J. Apa) a jeho partu přátel, Jugheada Jonese (Cole Sprouse), Betty Cooperovou (Lili Reinhartová) a Veroniku Lodgeovou (Camila Mendesová).

Kdy bude Riverdale 7. série na Netflixu?

Seriál se oficiálně vrátí v 7. sérii, zatím však nebylo potvrzeno, zda bude další ohlášená řada tou poslední, či nikoliv. Již během 4. série KJ Apa webu seventeen.com prozradil, že hlavní čtyři představitelé seriálu podepsali smlouvu na „další tři roky“, což znamená, že jejich smlouvy končí se 7. sérií. To znamenalo, že stanice CW mohla seriál bez problémů prodloužit o další rok, který by však mohl být i posledním.

Bude to 7. série. Řada i řada poslední?

- Reklama -

Během nedávného Instagram Live se zdálo, že herečka Lili Reinhart, která v seriálu hraje Betty Cooper, naznačila, že by seriál mohl brzy skončit, když svým sledujícím prozradila, že je velká pravděpodobnost, že sedmá sezóna bude poslední.

„Já nevím. Doufáme v sedmou sérii a ta pak bude pravděpodobně poslední,“ přiznala Reinhartová, což vyvolalo značný rozruch mezi fanoušky, kteří se nyní obávají, že se seriál Riverdale brzy zruší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -