- Reklama -

Riverdale 7. série: Nové díly další řady se podle jedné z hvězd objeví nečekaně brzy

Stanice CW nedávno rozhodovala o obnovení a zrušení seriálů a mezi těmi, které jsou na seznamu pro obnovení, nechybí ani jeden z nejoblíbenějších počinů pro mládež posledních let. Riverdale 7. série dostala od producentů zelenou!

- Reklama -

Americký dramatický seriál pro dospívající se divákům poprvé představil již v roce 2017. Od té doby si Riverdale a jeho hrdinové prošli dlouhou cestu, během níž se počet natočených řad vyhoupl už na číslovku šest. První část 6. série se začala vysílat v prosinci 2021, zbylé díly 6. řady s týdenním odstupem zveřejňuje Netflix od 20. března.

Seriál je adaptací populárních Archie Comics. Příběh se soustředí na Archieho Andrewse (K. J. Apa) a jeho partu přátel, Jugheada Jonese (Cole Sprouse), Betty Cooperovou (Lili Reinhartová) a Veroniku Lodgeovou (Camila Mendesová).

Kdy bude Riverdale 7. série na Netflixu?

Seriál se oficiálně vrátí v 7. sérii, zatím však nebylo potvrzeno, zda bude další ohlášená řada tou poslední, či nikoliv. Již během 4. série KJ Apa webu seventeen.com prozradil, že hlavní čtyři představitelé seriálu podepsali smlouvu na „další tři roky“, což znamená, že jejich smlouvy končí se 7. sérií. To znamenalo, že stanice CW mohla seriál bez problémů prodloužit o další rok, který by však mohl být i posledním.

Bude to 7. série. Řada i řada poslední?

Během nedávného Instagram Live se zdálo, že herečka Lili Reinhart, která v seriálu hraje Betty Cooper, naznačila, že by seriál mohl brzy skončit, když svým sledujícím prozradila, že je velká pravděpodobnost, že sedmá sezóna bude poslední.

„Já nevím. Doufáme v sedmou sérii a ta pak bude pravděpodobně poslední,“ přiznala Reinhartová, což vyvolalo značný rozruch mezi fanoušky, kteří se nyní obávají, že se seriál Riverdale brzy zruší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -