- Reklama -

Riverdale 7. série: Nové díly další řady se podle jedné z hvězd objeví nečekaně brzy

Stanice CW nedávno rozhodovala o obnovení a zrušení seriálů a mezi těmi, které jsou na seznamu pro obnovení, nechybí ani jeden z nejoblíbenějších počinů pro mládež posledních let. Riverdale 7. série dostala od producentů zelenou!

- Reklama -

Americký dramatický seriál pro dospívající se divákům poprvé představil již v roce 2017. Od té doby si Riverdale a jeho hrdinové prošli dlouhou cestu, během níž se počet natočených řad vyhoupl už na číslovku šest. První část 6. série se začala vysílat v prosinci 2021, zbylé díly 6. řady s týdenním odstupem zveřejňuje Netflix od 20. března.

Seriál je adaptací populárních Archie Comics. Příběh se soustředí na Archieho Andrewse (K. J. Apa) a jeho partu přátel, Jugheada Jonese (Cole Sprouse), Betty Cooperovou (Lili Reinhartová) a Veroniku Lodgeovou (Camila Mendesová).

Kdy bude Riverdale 7. série na Netflixu?

Seriál se oficiálně vrátí v 7. sérii, zatím však nebylo potvrzeno, zda bude další ohlášená řada tou poslední, či nikoliv. Již během 4. série KJ Apa webu seventeen.com prozradil, že hlavní čtyři představitelé seriálu podepsali smlouvu na „další tři roky“, což znamená, že jejich smlouvy končí se 7. sérií. To znamenalo, že stanice CW mohla seriál bez problémů prodloužit o další rok, který by však mohl být i posledním.

Bude to 7. série. Řada i řada poslední?

Během nedávného Instagram Live se zdálo, že herečka Lili Reinhart, která v seriálu hraje Betty Cooper, naznačila, že by seriál mohl brzy skončit, když svým sledujícím prozradila, že je velká pravděpodobnost, že sedmá sezóna bude poslední.

„Já nevím. Doufáme v sedmou sérii a ta pak bude pravděpodobně poslední,“ přiznala Reinhartová, což vyvolalo značný rozruch mezi fanoušky, kteří se nyní obávají, že se seriál Riverdale brzy zruší.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -