- Reklama -

Riverdale 6. řada: Kdy se objeví na Netflixu? Co všechno se ví?

Seriál Riverdale se nakonec ještě jednou vrátí! Už je totiž potvrzeno, že krátce po odvysílání Riverdale 5 bude mít premiéru Riverdale 6. Co se o připravované sérii zatím ví?

- Reklama -

Seriál Riverdale získal miliony fanoušků a většina z nich by si přála, aby Riverdale 6 už byl pokud možno venku. Tak snadné to ale nebude. Šestá série seriálu Riverdale se na stanici CW objeví pouhý měsíc po skončení páté série, 16. listopadu 2021. Což zároveň znamená, že další díly Riverdale budou na Netflixu dostupné pouhý týden po tomto datu.

A podle slov tvůrců se v další připravované řadě seriálu máme rozhodně na co těšit.

„Řeknu, že v 6. sérii rozhodně navážeme na spoustu vypjatých vztahových příběhů,“ řekl v srpnu Roberto Aguirre-Sacasa webu Decider. „Takže spousta přátelství a vztahů a nové nastavení vztahů, ke kterým jsme se dostali na konci 5. série, budou pokračovat i v 6. sérii.“

Riverdale 6: Kdo bude v obsazení?

V 6. sérii Riverdale se objeví všichni vaši oblíbení bývalí studenti a učitelé z Riverdael. Vrací se de facto kompletní původní herecké obsazení.

- Reklama -

Rozhodně nebude chybět základní čtveřice Archie Andrews, Betty Cooper, Veronica Lodge (Camila Mendes) a Jughead Jones. Objeví se ale také známé tváře jako Cheryl Blossom (Madelaine Petsch), Toni Topaz, Kevin Keller (Casey Cott), Reggie Mantle (Charles Melton) a Fangs (Drew Ray Tanner). Josie McCoy (Ashleigh Murray) se po účinkování v jednosezónním spin-offu vrátila do seriálu v 5. sérii a bude i v 6. sérii Riverdale.

Kdy bude seriál na Netflixu?

Pátá série zatím není na Netflixu k dispozici. Streamovací gigant ji dostane k dispozici týden po odvysílání poslední epizody na televizní stanici CW, jež seriál produkuje. Proto můžeme očekávat, že 6. série přijde na Netflix zhruba do června roku 2022. A to není na současné poměry ještě ovlivněné probíhající pandemií nijak dlouho!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -