- Reklama -

Riverdale 6. řada: Kdy se objeví na Netflixu? Co všechno se ví?

Seriál Riverdale se nakonec ještě jednou vrátí! Už je totiž potvrzeno, že krátce po odvysílání Riverdale 5 bude mít premiéru Riverdale 6. Co se o připravované sérii zatím ví?

- Reklama -

Seriál Riverdale získal miliony fanoušků a většina z nich by si přála, aby Riverdale 6 už byl pokud možno venku. Tak snadné to ale nebude. Šestá série seriálu Riverdale se na stanici CW objeví pouhý měsíc po skončení páté série, 16. listopadu 2021. Což zároveň znamená, že další díly Riverdale budou na Netflixu dostupné pouhý týden po tomto datu.

A podle slov tvůrců se v další připravované řadě seriálu máme rozhodně na co těšit.

„Řeknu, že v 6. sérii rozhodně navážeme na spoustu vypjatých vztahových příběhů,“ řekl v srpnu Roberto Aguirre-Sacasa webu Decider. „Takže spousta přátelství a vztahů a nové nastavení vztahů, ke kterým jsme se dostali na konci 5. série, budou pokračovat i v 6. sérii.“

Riverdale 6: Kdo bude v obsazení?

V 6. sérii Riverdale se objeví všichni vaši oblíbení bývalí studenti a učitelé z Riverdael. Vrací se de facto kompletní původní herecké obsazení.

- Reklama -

Rozhodně nebude chybět základní čtveřice Archie Andrews, Betty Cooper, Veronica Lodge (Camila Mendes) a Jughead Jones. Objeví se ale také známé tváře jako Cheryl Blossom (Madelaine Petsch), Toni Topaz, Kevin Keller (Casey Cott), Reggie Mantle (Charles Melton) a Fangs (Drew Ray Tanner). Josie McCoy (Ashleigh Murray) se po účinkování v jednosezónním spin-offu vrátila do seriálu v 5. sérii a bude i v 6. sérii Riverdale.

Kdy bude seriál na Netflixu?

Pátá série zatím není na Netflixu k dispozici. Streamovací gigant ji dostane k dispozici týden po odvysílání poslední epizody na televizní stanici CW, jež seriál produkuje. Proto můžeme očekávat, že 6. série přijde na Netflix zhruba do června roku 2022. A to není na současné poměry ještě ovlivněné probíhající pandemií nijak dlouho!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -