- Reklama -

Riverdale 6. řada: Kdy se objeví na Netflixu? Co všechno se ví?

Seriál Riverdale se nakonec ještě jednou vrátí! Už je totiž potvrzeno, že krátce po odvysílání Riverdale 5 bude mít premiéru Riverdale 6. Co se o připravované sérii zatím ví?

- Reklama -

Seriál Riverdale získal miliony fanoušků a většina z nich by si přála, aby Riverdale 6 už byl pokud možno venku. Tak snadné to ale nebude. Šestá série seriálu Riverdale se na stanici CW objeví pouhý měsíc po skončení páté série, 16. listopadu 2021. Což zároveň znamená, že další díly Riverdale budou na Netflixu dostupné pouhý týden po tomto datu.

A podle slov tvůrců se v další připravované řadě seriálu máme rozhodně na co těšit.

„Řeknu, že v 6. sérii rozhodně navážeme na spoustu vypjatých vztahových příběhů,“ řekl v srpnu Roberto Aguirre-Sacasa webu Decider. „Takže spousta přátelství a vztahů a nové nastavení vztahů, ke kterým jsme se dostali na konci 5. série, budou pokračovat i v 6. sérii.“

Riverdale 6: Kdo bude v obsazení?

V 6. sérii Riverdale se objeví všichni vaši oblíbení bývalí studenti a učitelé z Riverdael. Vrací se de facto kompletní původní herecké obsazení.

Rozhodně nebude chybět základní čtveřice Archie Andrews, Betty Cooper, Veronica Lodge (Camila Mendes) a Jughead Jones. Objeví se ale také známé tváře jako Cheryl Blossom (Madelaine Petsch), Toni Topaz, Kevin Keller (Casey Cott), Reggie Mantle (Charles Melton) a Fangs (Drew Ray Tanner). Josie McCoy (Ashleigh Murray) se po účinkování v jednosezónním spin-offu vrátila do seriálu v 5. sérii a bude i v 6. sérii Riverdale.

Kdy bude seriál na Netflixu?

Pátá série zatím není na Netflixu k dispozici. Streamovací gigant ji dostane k dispozici týden po odvysílání poslední epizody na televizní stanici CW, jež seriál produkuje. Proto můžeme očekávat, že 6. série přijde na Netflix zhruba do června roku 2022. A to není na současné poměry ještě ovlivněné probíhající pandemií nijak dlouho!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -