- Reklama -

Ted Lasso 2: Trailer je venku. Přijde smutný konec?

Ted Lasso 2 se chystá vynést AFC Richmond na vrchol!

- Reklama -

Napukejte popcorn, plácněte nápis „věřím“ a připravte se na to, že vás zase zahřeje u srdce. První upoutávka na Ted Lasso 2 je tady!

Když jsme se s ansáble seriálu Ted Lasso viděli naposledy, Ted (Jason Sudeikis) a Rebecca Weltonová (Hannah Waddinghamová) se rozhodli spojit své síly a společně se rozhodli dostat AFC Richmond zpět do Premier League. A po návratu do ní vyhrát, že ano…

Po první sezóně, kdy se Lasso, původně trenér amerického fotbalu, snažil co nejlépe vést anglický fotbalový tým. Jeho „lady Boss“ mu všemožně házela klacky pod nohy ve snaze klub zničit a tím se pomstít exmanželovi, která ji vyměnil za mladší.

Změna zlé šéfky: Vydrží hodná?

To se ovšem s koncem první sezóny změnilo. Weltonová si díky Tedovi tým zamilovala a je otázkou, jak budou ti dva spolupracovat ve 2. sezóně.

Poslední díl seriálu přinesl několik krásných momentů: Nate (Nick Mohammad) byl povýšen na asistenta trenéra. Trenér Beard (Brendan Hunt) pak přinesl blahopřejný dopis od Teda Jamiemu Tarttovi (Phil Dunster). Přestože Jamie z Richmondu přestoupil a hraje za Manchester City, který ve finále sezóny porazil AFC Richmond, zdá se, že náklonnost k bývalému kouči by Jamieho mohla vrátit „do vztahu“ s jeho bývalým týmem.

Ačkoli byl Ted Lasso oblíbený pro svůj optimismus, z prohlášení představitelky Rebeccy Weltonové se zdá, že nadcházející sezóna může skončit poněkud nešťastně.

Jestli fanoušci Teda Lassa něco nesnášejí, pak je to pohled na trpícího Lassa.

Snad ale nebude mít ke smutku důvod dlouho. Loni totiž společnost Apple prodloužila seriál Ted Lasso i na třetí sérii, takže i kdyby nadcházející sezóna skončila nešťastně, čeká nás alespoň třetí série, ve které by to Tedovi konečně mohlo začít klapat.

Druhá série Ted Lasso bude mít premiéru 23. července prostřednictvím Apple TV+. Níže se podívejte na první upoutávku na novou sezónu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -