- Reklama -

Ted Lasso 2: Trailer je venku. Přijde smutný konec?

Ted Lasso 2 se chystá vynést AFC Richmond na vrchol!

- Reklama -

Napukejte popcorn, plácněte nápis „věřím“ a připravte se na to, že vás zase zahřeje u srdce. První upoutávka na Ted Lasso 2 je tady!

Když jsme se s ansáble seriálu Ted Lasso viděli naposledy, Ted (Jason Sudeikis) a Rebecca Weltonová (Hannah Waddinghamová) se rozhodli spojit své síly a společně se rozhodli dostat AFC Richmond zpět do Premier League. A po návratu do ní vyhrát, že ano…

Po první sezóně, kdy se Lasso, původně trenér amerického fotbalu, snažil co nejlépe vést anglický fotbalový tým. Jeho „lady Boss“ mu všemožně házela klacky pod nohy ve snaze klub zničit a tím se pomstít exmanželovi, která ji vyměnil za mladší.

Změna zlé šéfky: Vydrží hodná?

To se ovšem s koncem první sezóny změnilo. Weltonová si díky Tedovi tým zamilovala a je otázkou, jak budou ti dva spolupracovat ve 2. sezóně.

- Reklama -

Poslední díl seriálu přinesl několik krásných momentů: Nate (Nick Mohammad) byl povýšen na asistenta trenéra. Trenér Beard (Brendan Hunt) pak přinesl blahopřejný dopis od Teda Jamiemu Tarttovi (Phil Dunster). Přestože Jamie z Richmondu přestoupil a hraje za Manchester City, který ve finále sezóny porazil AFC Richmond, zdá se, že náklonnost k bývalému kouči by Jamieho mohla vrátit „do vztahu“ s jeho bývalým týmem.

Ačkoli byl Ted Lasso oblíbený pro svůj optimismus, z prohlášení představitelky Rebeccy Weltonové se zdá, že nadcházející sezóna může skončit poněkud nešťastně.

Jestli fanoušci Teda Lassa něco nesnášejí, pak je to pohled na trpícího Lassa.

Snad ale nebude mít ke smutku důvod dlouho. Loni totiž společnost Apple prodloužila seriál Ted Lasso i na třetí sérii, takže i kdyby nadcházející sezóna skončila nešťastně, čeká nás alespoň třetí série, ve které by to Tedovi konečně mohlo začít klapat.

Druhá série Ted Lasso bude mít premiéru 23. července prostřednictvím Apple TV+. Níže se podívejte na první upoutávku na novou sezónu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -