- Reklama -

Ted Lasso 2: Trailer je venku. Přijde smutný konec?

Ted Lasso 2 se chystá vynést AFC Richmond na vrchol!

- Reklama -

Napukejte popcorn, plácněte nápis „věřím“ a připravte se na to, že vás zase zahřeje u srdce. První upoutávka na Ted Lasso 2 je tady!

Když jsme se s ansáble seriálu Ted Lasso viděli naposledy, Ted (Jason Sudeikis) a Rebecca Weltonová (Hannah Waddinghamová) se rozhodli spojit své síly a společně se rozhodli dostat AFC Richmond zpět do Premier League. A po návratu do ní vyhrát, že ano…

Po první sezóně, kdy se Lasso, původně trenér amerického fotbalu, snažil co nejlépe vést anglický fotbalový tým. Jeho „lady Boss“ mu všemožně házela klacky pod nohy ve snaze klub zničit a tím se pomstít exmanželovi, která ji vyměnil za mladší.

Změna zlé šéfky: Vydrží hodná?

To se ovšem s koncem první sezóny změnilo. Weltonová si díky Tedovi tým zamilovala a je otázkou, jak budou ti dva spolupracovat ve 2. sezóně.

- Reklama -

Poslední díl seriálu přinesl několik krásných momentů: Nate (Nick Mohammad) byl povýšen na asistenta trenéra. Trenér Beard (Brendan Hunt) pak přinesl blahopřejný dopis od Teda Jamiemu Tarttovi (Phil Dunster). Přestože Jamie z Richmondu přestoupil a hraje za Manchester City, který ve finále sezóny porazil AFC Richmond, zdá se, že náklonnost k bývalému kouči by Jamieho mohla vrátit „do vztahu“ s jeho bývalým týmem.

Ačkoli byl Ted Lasso oblíbený pro svůj optimismus, z prohlášení představitelky Rebeccy Weltonové se zdá, že nadcházející sezóna může skončit poněkud nešťastně.

Jestli fanoušci Teda Lassa něco nesnášejí, pak je to pohled na trpícího Lassa.

Snad ale nebude mít ke smutku důvod dlouho. Loni totiž společnost Apple prodloužila seriál Ted Lasso i na třetí sérii, takže i kdyby nadcházející sezóna skončila nešťastně, čeká nás alespoň třetí série, ve které by to Tedovi konečně mohlo začít klapat.

Druhá série Ted Lasso bude mít premiéru 23. července prostřednictvím Apple TV+. Níže se podívejte na první upoutávku na novou sezónu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -