- Reklama -

Ted Lasso 3. řada: Nové informace! Jedna z hvězd prozradila, jak to vypadá s natáčením

Komediální seriál Ted Lasso se na obrazovky nejspíš vrátí dřív, než byste čekali. Jak prozradila představitelka Rebeccy, Ted Lasso 3. řada se už nezadržitelně blíží.

- Reklama -

Pokud ještě nesledujete Apple TV+, asi nevíte, že komediální seriál Ted Lasso je jednou z vlajkových lodí této streamovací služby. Sportovně laděné komediální drama se zabývá kariérním posunem Teda Lasso (hraje ho Jason Sudeikis), který vyměnil svůj život ve Spojených státech za život ve Velké Británii. A trénování amerického fotbalu za trénování toho evropského. Spojení fotbalu a komedie zafungovalo na výbornou, a 2. řada měla na streamovací službě premiéru na začátku tohoto roku. A předplatitelé netrpělivě čekají, kdy se objeví Ted Lasso 3. řada.

Co prozradila představitelka Rebeccy?

Fanoušci rádi sledovali vývoj postavy trenéra Lassa v průběhu prvních dvou sezón, stejně jako ostatní hlavní herce. A právě jedna z vedlejších hvězd seriálu byla tím, kdo poskytl nečekané novinky o 3. sezóně.

Zdrojem novinek se stala herečka Hannah Waddinghamová, která v seriálu ztvárnila Rebeccu, majitelku fotbalového klubu AFC Richmond, který Teda zaměstnal. Waddinghamová byla hostem The Late Night Show Jamese Cordena. V pořadu vysvětlila, jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu. Prozradila, že Ted Lasso 3. řada se začne natáčet začátkem roku 2022.

Ted Lasso: 3. řada bude poslední?

Konkrétně prý produkce podle herečky začne na Valentýna, tedy 14. února. Přes datum startu natáčení ale stále zůstává otázkou, kdy se Ted Lasso objeví na Apple TV+.

Magazín Hollywood Reporter tvrdí, že seriál se vrátí v létě 2022.

Je také možné, že půjde o poslední řadu seriálu. Jak totiž prozradil Jason Sudeikis, původním plánem bylo, že seriál skončí právě po 3. sérii. „Příběh, který jsme původně dali dohromady, ten třísezónní plán, je vyprávění, které znám a rozumím mu. Jsem rád, že v Applu za ty tři sezóny zaplatili. Co se týče toho, co se stane potom, kdo ví? Já ne,“ komentoval možnost 4. řady pro web EW.com na začátku tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -