- Reklama -

Ted Lasso 3. řada: Nové informace! Jedna z hvězd prozradila, jak to vypadá s natáčením

Komediální seriál Ted Lasso se na obrazovky nejspíš vrátí dřív, než byste čekali. Jak prozradila představitelka Rebeccy, Ted Lasso 3. řada se už nezadržitelně blíží.

- Reklama -

Pokud ještě nesledujete Apple TV+, asi nevíte, že komediální seriál Ted Lasso je jednou z vlajkových lodí této streamovací služby. Sportovně laděné komediální drama se zabývá kariérním posunem Teda Lasso (hraje ho Jason Sudeikis), který vyměnil svůj život ve Spojených státech za život ve Velké Británii. A trénování amerického fotbalu za trénování toho evropského. Spojení fotbalu a komedie zafungovalo na výbornou, a 2. řada měla na streamovací službě premiéru na začátku tohoto roku. A předplatitelé netrpělivě čekají, kdy se objeví Ted Lasso 3. řada.

Co prozradila představitelka Rebeccy?

Fanoušci rádi sledovali vývoj postavy trenéra Lassa v průběhu prvních dvou sezón, stejně jako ostatní hlavní herce. A právě jedna z vedlejších hvězd seriálu byla tím, kdo poskytl nečekané novinky o 3. sezóně.

Zdrojem novinek se stala herečka Hannah Waddinghamová, která v seriálu ztvárnila Rebeccu, majitelku fotbalového klubu AFC Richmond, který Teda zaměstnal. Waddinghamová byla hostem The Late Night Show Jamese Cordena. V pořadu vysvětlila, jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu. Prozradila, že Ted Lasso 3. řada se začne natáčet začátkem roku 2022.

Ted Lasso: 3. řada bude poslední?

Konkrétně prý produkce podle herečky začne na Valentýna, tedy 14. února. Přes datum startu natáčení ale stále zůstává otázkou, kdy se Ted Lasso objeví na Apple TV+.

Magazín Hollywood Reporter tvrdí, že seriál se vrátí v létě 2022.

- Reklama -

Je také možné, že půjde o poslední řadu seriálu. Jak totiž prozradil Jason Sudeikis, původním plánem bylo, že seriál skončí právě po 3. sérii. „Příběh, který jsme původně dali dohromady, ten třísezónní plán, je vyprávění, které znám a rozumím mu. Jsem rád, že v Applu za ty tři sezóny zaplatili. Co se týče toho, co se stane potom, kdo ví? Já ne,“ komentoval možnost 4. řady pro web EW.com na začátku tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -