- Reklama -

Ted Lasso 3. řada: Nové informace! Jedna z hvězd prozradila, jak to vypadá s natáčením

Komediální seriál Ted Lasso se na obrazovky nejspíš vrátí dřív, než byste čekali. Jak prozradila představitelka Rebeccy, Ted Lasso 3. řada se už nezadržitelně blíží.

- Reklama -

Pokud ještě nesledujete Apple TV+, asi nevíte, že komediální seriál Ted Lasso je jednou z vlajkových lodí této streamovací služby. Sportovně laděné komediální drama se zabývá kariérním posunem Teda Lasso (hraje ho Jason Sudeikis), který vyměnil svůj život ve Spojených státech za život ve Velké Británii. A trénování amerického fotbalu za trénování toho evropského. Spojení fotbalu a komedie zafungovalo na výbornou, a 2. řada měla na streamovací službě premiéru na začátku tohoto roku. A předplatitelé netrpělivě čekají, kdy se objeví Ted Lasso 3. řada.

Co prozradila představitelka Rebeccy?

Fanoušci rádi sledovali vývoj postavy trenéra Lassa v průběhu prvních dvou sezón, stejně jako ostatní hlavní herce. A právě jedna z vedlejších hvězd seriálu byla tím, kdo poskytl nečekané novinky o 3. sezóně.

Zdrojem novinek se stala herečka Hannah Waddinghamová, která v seriálu ztvárnila Rebeccu, majitelku fotbalového klubu AFC Richmond, který Teda zaměstnal. Waddinghamová byla hostem The Late Night Show Jamese Cordena. V pořadu vysvětlila, jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu. Prozradila, že Ted Lasso 3. řada se začne natáčet začátkem roku 2022.

Ted Lasso: 3. řada bude poslední?

Konkrétně prý produkce podle herečky začne na Valentýna, tedy 14. února. Přes datum startu natáčení ale stále zůstává otázkou, kdy se Ted Lasso objeví na Apple TV+.

Magazín Hollywood Reporter tvrdí, že seriál se vrátí v létě 2022.

- Reklama -

Je také možné, že půjde o poslední řadu seriálu. Jak totiž prozradil Jason Sudeikis, původním plánem bylo, že seriál skončí právě po 3. sérii. „Příběh, který jsme původně dali dohromady, ten třísezónní plán, je vyprávění, které znám a rozumím mu. Jsem rád, že v Applu za ty tři sezóny zaplatili. Co se týče toho, co se stane potom, kdo ví? Já ne,“ komentoval možnost 4. řady pro web EW.com na začátku tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -