- Reklama -

Úspěšný komediální seriál Ted Lasso po 3. řadě skončí, potvrdil Jason Sudeikis

Napjatě očekávané pokračování seriálu Ted Lasso bude závěrečnou sezónou sitcomu ze zákulisí britského fotbalu.

- Reklama -

Zdá se, že herci a členové štábu jsou vesměs připravení na loučení se seriálem Ted Lasso, sitcomem oceněným mnoha cenami Emmy. Podle výkonného producenta Bretta Goldsteina se konec seriálu už od začátku plánuje pro finále třetí řady. „Píšeme to tak,“ řekl pro thetimes.co.uk. „Bylo to plánováno na tři série.“

Brendan Hunt, Bill Lawrence a spolutvůrce Jason Sudeikis jeho sdělení při různých příležitostech zopakovali. „Řekli jsme, že tento seriál bude mít jen tři sezóny,“ nechal se v rozhovoru pro Deadline.com naposledy slyšet Jason Sudeikis. Společnost Apple zatím tvrzení tvůrců nepotvrdila, a tak přesto někteří z herců doufají, že na pokračování třeba ještě dojde.

Nechci se loučit, tvrdí seriálová majitelka Richmondu

Mezi doufající patří i Hannah Waddinghamová, která hraje majitelku klubu Rebeccu. Waddinghamová se nijak netají, že se ještě nechce rozloučit. A doufá, že Jason Sudeikis děj seriálu ještě o něco prodlouží.

„S Brettem (Goldsteinem) jsme se o [loučení] bavili už dřív a oba to trochu popíráme, ale zároveň to od začátku očekáváme. Je to jako dlouhé, pomalé truchlení. Miluju tu postavu,“ řekla herečka. „Je to holka – moje holka -, vedle které kráčím a které sloužím. Vím, že to zní dramaticky, ale tak to cítím. Cítím, jak se mi vlní v krevním řečišti, a ještě nejsem připravená s ní už nechodit.“

- Reklama -

Premiéra 3. řady Teda Lasso přijde nejspíš až v roce 2023

Přestože zatím neníznámé žádné datum premiéry, vzhledem k stále probíhajícímu natáčení už padly první optimistické odhady, že se uvedení dočkáme ještě v roce 2022.

Herci a štáb mají natáčet třetí sezónu, která se začala točit v březnu, dohromady osm měsíců. To je podle serveru Cartermatt.com mnohem déle, než je obvyklá produkce komediálního seriálu o 10-13 dílech. První a druhá sezóna seriálu byly uvedeny v srpnu 2020, respektive v červenci 2021, ale vzhledem k tomu, jak se situace s natáčením vyvíjejí nyní, se třetí sezóna nejspíš objeví až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -