- Reklama -

Úspěšný komediální seriál Ted Lasso po 3. řadě skončí, potvrdil Jason Sudeikis

Napjatě očekávané pokračování seriálu Ted Lasso bude závěrečnou sezónou sitcomu ze zákulisí britského fotbalu.

- Reklama -

Zdá se, že herci a členové štábu jsou vesměs připravení na loučení se seriálem Ted Lasso, sitcomem oceněným mnoha cenami Emmy. Podle výkonného producenta Bretta Goldsteina se konec seriálu už od začátku plánuje pro finále třetí řady. „Píšeme to tak,“ řekl pro thetimes.co.uk. „Bylo to plánováno na tři série.“

Brendan Hunt, Bill Lawrence a spolutvůrce Jason Sudeikis jeho sdělení při různých příležitostech zopakovali. „Řekli jsme, že tento seriál bude mít jen tři sezóny,“ nechal se v rozhovoru pro Deadline.com naposledy slyšet Jason Sudeikis. Společnost Apple zatím tvrzení tvůrců nepotvrdila, a tak přesto někteří z herců doufají, že na pokračování třeba ještě dojde.

Nechci se loučit, tvrdí seriálová majitelka Richmondu

Mezi doufající patří i Hannah Waddinghamová, která hraje majitelku klubu Rebeccu. Waddinghamová se nijak netají, že se ještě nechce rozloučit. A doufá, že Jason Sudeikis děj seriálu ještě o něco prodlouží.

„S Brettem (Goldsteinem) jsme se o [loučení] bavili už dřív a oba to trochu popíráme, ale zároveň to od začátku očekáváme. Je to jako dlouhé, pomalé truchlení. Miluju tu postavu,“ řekla herečka. „Je to holka – moje holka -, vedle které kráčím a které sloužím. Vím, že to zní dramaticky, ale tak to cítím. Cítím, jak se mi vlní v krevním řečišti, a ještě nejsem připravená s ní už nechodit.“

- Reklama -

Premiéra 3. řady Teda Lasso přijde nejspíš až v roce 2023

Přestože zatím neníznámé žádné datum premiéry, vzhledem k stále probíhajícímu natáčení už padly první optimistické odhady, že se uvedení dočkáme ještě v roce 2022.

Herci a štáb mají natáčet třetí sezónu, která se začala točit v březnu, dohromady osm měsíců. To je podle serveru Cartermatt.com mnohem déle, než je obvyklá produkce komediálního seriálu o 10-13 dílech. První a druhá sezóna seriálu byly uvedeny v srpnu 2020, respektive v červenci 2021, ale vzhledem k tomu, jak se situace s natáčením vyvíjejí nyní, se třetí sezóna nejspíš objeví až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -