- Reklama -

Úspěšný komediální seriál Ted Lasso po 3. řadě skončí, potvrdil Jason Sudeikis

Napjatě očekávané pokračování seriálu Ted Lasso bude závěrečnou sezónou sitcomu ze zákulisí britského fotbalu.

- Reklama -

Zdá se, že herci a členové štábu jsou vesměs připravení na loučení se seriálem Ted Lasso, sitcomem oceněným mnoha cenami Emmy. Podle výkonného producenta Bretta Goldsteina se konec seriálu už od začátku plánuje pro finále třetí řady. „Píšeme to tak,“ řekl pro thetimes.co.uk. „Bylo to plánováno na tři série.“

Brendan Hunt, Bill Lawrence a spolutvůrce Jason Sudeikis jeho sdělení při různých příležitostech zopakovali. „Řekli jsme, že tento seriál bude mít jen tři sezóny,“ nechal se v rozhovoru pro Deadline.com naposledy slyšet Jason Sudeikis. Společnost Apple zatím tvrzení tvůrců nepotvrdila, a tak přesto někteří z herců doufají, že na pokračování třeba ještě dojde.

Nechci se loučit, tvrdí seriálová majitelka Richmondu

Mezi doufající patří i Hannah Waddinghamová, která hraje majitelku klubu Rebeccu. Waddinghamová se nijak netají, že se ještě nechce rozloučit. A doufá, že Jason Sudeikis děj seriálu ještě o něco prodlouží.

„S Brettem (Goldsteinem) jsme se o [loučení] bavili už dřív a oba to trochu popíráme, ale zároveň to od začátku očekáváme. Je to jako dlouhé, pomalé truchlení. Miluju tu postavu,“ řekla herečka. „Je to holka – moje holka -, vedle které kráčím a které sloužím. Vím, že to zní dramaticky, ale tak to cítím. Cítím, jak se mi vlní v krevním řečišti, a ještě nejsem připravená s ní už nechodit.“

Premiéra 3. řady Teda Lasso přijde nejspíš až v roce 2023

Přestože zatím neníznámé žádné datum premiéry, vzhledem k stále probíhajícímu natáčení už padly první optimistické odhady, že se uvedení dočkáme ještě v roce 2022.

Herci a štáb mají natáčet třetí sezónu, která se začala točit v březnu, dohromady osm měsíců. To je podle serveru Cartermatt.com mnohem déle, než je obvyklá produkce komediálního seriálu o 10-13 dílech. První a druhá sezóna seriálu byly uvedeny v srpnu 2020, respektive v červenci 2021, ale vzhledem k tomu, jak se situace s natáčením vyvíjejí nyní, se třetí sezóna nejspíš objeví až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -