- Reklama -

Úspěšný komediální seriál Ted Lasso po 3. řadě skončí, potvrdil Jason Sudeikis

Napjatě očekávané pokračování seriálu Ted Lasso bude závěrečnou sezónou sitcomu ze zákulisí britského fotbalu.

- Reklama -

Zdá se, že herci a členové štábu jsou vesměs připravení na loučení se seriálem Ted Lasso, sitcomem oceněným mnoha cenami Emmy. Podle výkonného producenta Bretta Goldsteina se konec seriálu už od začátku plánuje pro finále třetí řady. „Píšeme to tak,“ řekl pro thetimes.co.uk. „Bylo to plánováno na tři série.“

Brendan Hunt, Bill Lawrence a spolutvůrce Jason Sudeikis jeho sdělení při různých příležitostech zopakovali. „Řekli jsme, že tento seriál bude mít jen tři sezóny,“ nechal se v rozhovoru pro Deadline.com naposledy slyšet Jason Sudeikis. Společnost Apple zatím tvrzení tvůrců nepotvrdila, a tak přesto někteří z herců doufají, že na pokračování třeba ještě dojde.

Nechci se loučit, tvrdí seriálová majitelka Richmondu

Mezi doufající patří i Hannah Waddinghamová, která hraje majitelku klubu Rebeccu. Waddinghamová se nijak netají, že se ještě nechce rozloučit. A doufá, že Jason Sudeikis děj seriálu ještě o něco prodlouží.

„S Brettem (Goldsteinem) jsme se o [loučení] bavili už dřív a oba to trochu popíráme, ale zároveň to od začátku očekáváme. Je to jako dlouhé, pomalé truchlení. Miluju tu postavu,“ řekla herečka. „Je to holka – moje holka -, vedle které kráčím a které sloužím. Vím, že to zní dramaticky, ale tak to cítím. Cítím, jak se mi vlní v krevním řečišti, a ještě nejsem připravená s ní už nechodit.“

Premiéra 3. řady Teda Lasso přijde nejspíš až v roce 2023

Přestože zatím neníznámé žádné datum premiéry, vzhledem k stále probíhajícímu natáčení už padly první optimistické odhady, že se uvedení dočkáme ještě v roce 2022.

Herci a štáb mají natáčet třetí sezónu, která se začala točit v březnu, dohromady osm měsíců. To je podle serveru Cartermatt.com mnohem déle, než je obvyklá produkce komediálního seriálu o 10-13 dílech. První a druhá sezóna seriálu byly uvedeny v srpnu 2020, respektive v červenci 2021, ale vzhledem k tomu, jak se situace s natáčením vyvíjejí nyní, se třetí sezóna nejspíš objeví až v roce 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -