- Reklama -

Ted Lasso 3. série: Jedna z hvězd uvedla možné datum premiéry

Dojemný sitcom o netradičním fotbalovém trenérovi se nejspíš vrátí dřív, než byste mysleli. Jak prozradil herec Cristo Fernández, který hraje v seriálu Ted Lasso fotbalistu Daniho Rojase, nových dílů bychom se měli dočkat ještě v tomto roce.

- Reklama -

Cristo Fernández doufá, že Ted Lasso 3. série vyjde na Apple TV+ ještě před koncem roku 2022. Seriál Ted Lasso vychází z několika upoutávek Jasona Sudeikise pro televizi NBC Sports. Sleduje nedůležitého fiktivního trenéra amerického fotbalu poté, co se školním týmem vyhraje pohár. Díky tomu ho najmou, aby vedl britský fotbalový tým AFC Richmond v Premier League.

V novém rozhovoru herec Cristo Fernández, který ve fotbalové komedii pro Apple TV+ ztvárňuje hráče Daniho Rojase, potvrdil, že natáčení probíhá už několik posledních měsíců. „Jsme velmi nadšení, že jsme zpátky na place. Naštěstí je to letos jiné než loni, co se týče COVIDU,“ řekl herec pro PopCulture. „Loni jsme natáčeli uprostřed výluky, ale teď se alespoň město znovu otevřelo. Jsem jen opravdu ohromený, jak talentovaní scénáristé v seriálu jsou. Scénáře jsou tak dobré.“

Ted Lasso 3. série: Ještě vtipnější než dřív

Představitel neustále nadšeného fotbalisty stejně jako jeho seriálový hrdina neskrývá svou radost nad dobře odvedenou prací. „Natáčíme už dva měsíce, všechno jde dobře a já doufám. Doufám, že se fanouškům zalíbí naše třetí série, která, doufejme, bude na konci roku také venku,“ svěřil se. „Jsem za ten seriál opravdu vděčný. Jsem moc rád, že jsem zpátky s herci a štábem, takže je to teď všechno opravdu příjemné.“

Fernández také prozradil, že „natáčeli spoustu vtipů, které bude mít moje postava“. „Jsem opravdu šťastný a nadšený, že v této sezóně bude hodně fotbalu, takže to jistě potěší všechny fotbalové fanoušky,“ dodal. „A také, chci říct, jsou tam opravdu důležité klíčové momenty, které prožijí všechny naše postavy, takže si myslím, že tahle třetí sezóna, bude opravdu dobrá… Doufám, že se to lidem bude líbit.“

Jak vyřeší Ted všechny problémy?

Ted Lasso 3. série bude nejspíš přímo navazovat na konec druhé řady. Ve finále 2. série se projevila Nateova nejistota, když obvinil Teda, že se cítí zanedbávaný. Odešel z AFC Richmond trénovat West Ham United, čímž se nyní, po postupu do vyšší soutěže, vytvořila hořká rivalita s jeho bývalým klubem.

Keeley se také rozhodla opustit Richmond a založit si vlastní PR firmu, přičemž se (v podstatě) rozešla s Royem. Kromě toho je tu také záležitost Tedova pokračujícího boje s panickými záchvaty a nesouvisejícího milostného života Rebeccy a kouče Bearda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -