- Reklama -

Ted Lasso 3. série: Jedna z hvězd uvedla možné datum premiéry

Dojemný sitcom o netradičním fotbalovém trenérovi se nejspíš vrátí dřív, než byste mysleli. Jak prozradil herec Cristo Fernández, který hraje v seriálu Ted Lasso fotbalistu Daniho Rojase, nových dílů bychom se měli dočkat ještě v tomto roce.

- Reklama -

Cristo Fernández doufá, že Ted Lasso 3. série vyjde na Apple TV+ ještě před koncem roku 2022. Seriál Ted Lasso vychází z několika upoutávek Jasona Sudeikise pro televizi NBC Sports. Sleduje nedůležitého fiktivního trenéra amerického fotbalu poté, co se školním týmem vyhraje pohár. Díky tomu ho najmou, aby vedl britský fotbalový tým AFC Richmond v Premier League.

V novém rozhovoru herec Cristo Fernández, který ve fotbalové komedii pro Apple TV+ ztvárňuje hráče Daniho Rojase, potvrdil, že natáčení probíhá už několik posledních měsíců. „Jsme velmi nadšení, že jsme zpátky na place. Naštěstí je to letos jiné než loni, co se týče COVIDU,“ řekl herec pro PopCulture. „Loni jsme natáčeli uprostřed výluky, ale teď se alespoň město znovu otevřelo. Jsem jen opravdu ohromený, jak talentovaní scénáristé v seriálu jsou. Scénáře jsou tak dobré.“

Ted Lasso 3. série: Ještě vtipnější než dřív

Představitel neustále nadšeného fotbalisty stejně jako jeho seriálový hrdina neskrývá svou radost nad dobře odvedenou prací. „Natáčíme už dva měsíce, všechno jde dobře a já doufám. Doufám, že se fanouškům zalíbí naše třetí série, která, doufejme, bude na konci roku také venku,“ svěřil se. „Jsem za ten seriál opravdu vděčný. Jsem moc rád, že jsem zpátky s herci a štábem, takže je to teď všechno opravdu příjemné.“

Fernández také prozradil, že „natáčeli spoustu vtipů, které bude mít moje postava“. „Jsem opravdu šťastný a nadšený, že v této sezóně bude hodně fotbalu, takže to jistě potěší všechny fotbalové fanoušky,“ dodal. „A také, chci říct, jsou tam opravdu důležité klíčové momenty, které prožijí všechny naše postavy, takže si myslím, že tahle třetí sezóna, bude opravdu dobrá… Doufám, že se to lidem bude líbit.“

- Reklama -

Jak vyřeší Ted všechny problémy?

Ted Lasso 3. série bude nejspíš přímo navazovat na konec druhé řady. Ve finále 2. série se projevila Nateova nejistota, když obvinil Teda, že se cítí zanedbávaný. Odešel z AFC Richmond trénovat West Ham United, čímž se nyní, po postupu do vyšší soutěže, vytvořila hořká rivalita s jeho bývalým klubem.

Keeley se také rozhodla opustit Richmond a založit si vlastní PR firmu, přičemž se (v podstatě) rozešla s Royem. Kromě toho je tu také záležitost Tedova pokračujícího boje s panickými záchvaty a nesouvisejícího milostného života Rebeccy a kouče Bearda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -