- Reklama -

Ted Lasso 3. série: Jedna z hvězd uvedla možné datum premiéry

Dojemný sitcom o netradičním fotbalovém trenérovi se nejspíš vrátí dřív, než byste mysleli. Jak prozradil herec Cristo Fernández, který hraje v seriálu Ted Lasso fotbalistu Daniho Rojase, nových dílů bychom se měli dočkat ještě v tomto roce.

- Reklama -

Cristo Fernández doufá, že Ted Lasso 3. série vyjde na Apple TV+ ještě před koncem roku 2022. Seriál Ted Lasso vychází z několika upoutávek Jasona Sudeikise pro televizi NBC Sports. Sleduje nedůležitého fiktivního trenéra amerického fotbalu poté, co se školním týmem vyhraje pohár. Díky tomu ho najmou, aby vedl britský fotbalový tým AFC Richmond v Premier League.

V novém rozhovoru herec Cristo Fernández, který ve fotbalové komedii pro Apple TV+ ztvárňuje hráče Daniho Rojase, potvrdil, že natáčení probíhá už několik posledních měsíců. „Jsme velmi nadšení, že jsme zpátky na place. Naštěstí je to letos jiné než loni, co se týče COVIDU,“ řekl herec pro PopCulture. „Loni jsme natáčeli uprostřed výluky, ale teď se alespoň město znovu otevřelo. Jsem jen opravdu ohromený, jak talentovaní scénáristé v seriálu jsou. Scénáře jsou tak dobré.“

Ted Lasso 3. série: Ještě vtipnější než dřív

Představitel neustále nadšeného fotbalisty stejně jako jeho seriálový hrdina neskrývá svou radost nad dobře odvedenou prací. „Natáčíme už dva měsíce, všechno jde dobře a já doufám. Doufám, že se fanouškům zalíbí naše třetí série, která, doufejme, bude na konci roku také venku,“ svěřil se. „Jsem za ten seriál opravdu vděčný. Jsem moc rád, že jsem zpátky s herci a štábem, takže je to teď všechno opravdu příjemné.“

Fernández také prozradil, že „natáčeli spoustu vtipů, které bude mít moje postava“. „Jsem opravdu šťastný a nadšený, že v této sezóně bude hodně fotbalu, takže to jistě potěší všechny fotbalové fanoušky,“ dodal. „A také, chci říct, jsou tam opravdu důležité klíčové momenty, které prožijí všechny naše postavy, takže si myslím, že tahle třetí sezóna, bude opravdu dobrá… Doufám, že se to lidem bude líbit.“

Jak vyřeší Ted všechny problémy?

Ted Lasso 3. série bude nejspíš přímo navazovat na konec druhé řady. Ve finále 2. série se projevila Nateova nejistota, když obvinil Teda, že se cítí zanedbávaný. Odešel z AFC Richmond trénovat West Ham United, čímž se nyní, po postupu do vyšší soutěže, vytvořila hořká rivalita s jeho bývalým klubem.

Keeley se také rozhodla opustit Richmond a založit si vlastní PR firmu, přičemž se (v podstatě) rozešla s Royem. Kromě toho je tu také záležitost Tedova pokračujícího boje s panickými záchvaty a nesouvisejícího milostného života Rebeccy a kouče Bearda.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -