- Reklama -

Ted Lasso 3. série: Jedna z hvězd uvedla možné datum premiéry

Dojemný sitcom o netradičním fotbalovém trenérovi se nejspíš vrátí dřív, než byste mysleli. Jak prozradil herec Cristo Fernández, který hraje v seriálu Ted Lasso fotbalistu Daniho Rojase, nových dílů bychom se měli dočkat ještě v tomto roce.

- Reklama -

Cristo Fernández doufá, že Ted Lasso 3. série vyjde na Apple TV+ ještě před koncem roku 2022. Seriál Ted Lasso vychází z několika upoutávek Jasona Sudeikise pro televizi NBC Sports. Sleduje nedůležitého fiktivního trenéra amerického fotbalu poté, co se školním týmem vyhraje pohár. Díky tomu ho najmou, aby vedl britský fotbalový tým AFC Richmond v Premier League.

V novém rozhovoru herec Cristo Fernández, který ve fotbalové komedii pro Apple TV+ ztvárňuje hráče Daniho Rojase, potvrdil, že natáčení probíhá už několik posledních měsíců. „Jsme velmi nadšení, že jsme zpátky na place. Naštěstí je to letos jiné než loni, co se týče COVIDU,“ řekl herec pro PopCulture. „Loni jsme natáčeli uprostřed výluky, ale teď se alespoň město znovu otevřelo. Jsem jen opravdu ohromený, jak talentovaní scénáristé v seriálu jsou. Scénáře jsou tak dobré.“

Ted Lasso 3. série: Ještě vtipnější než dřív

Představitel neustále nadšeného fotbalisty stejně jako jeho seriálový hrdina neskrývá svou radost nad dobře odvedenou prací. „Natáčíme už dva měsíce, všechno jde dobře a já doufám. Doufám, že se fanouškům zalíbí naše třetí série, která, doufejme, bude na konci roku také venku,“ svěřil se. „Jsem za ten seriál opravdu vděčný. Jsem moc rád, že jsem zpátky s herci a štábem, takže je to teď všechno opravdu příjemné.“

Fernández také prozradil, že „natáčeli spoustu vtipů, které bude mít moje postava“. „Jsem opravdu šťastný a nadšený, že v této sezóně bude hodně fotbalu, takže to jistě potěší všechny fotbalové fanoušky,“ dodal. „A také, chci říct, jsou tam opravdu důležité klíčové momenty, které prožijí všechny naše postavy, takže si myslím, že tahle třetí sezóna, bude opravdu dobrá… Doufám, že se to lidem bude líbit.“

Jak vyřeší Ted všechny problémy?

Ted Lasso 3. série bude nejspíš přímo navazovat na konec druhé řady. Ve finále 2. série se projevila Nateova nejistota, když obvinil Teda, že se cítí zanedbávaný. Odešel z AFC Richmond trénovat West Ham United, čímž se nyní, po postupu do vyšší soutěže, vytvořila hořká rivalita s jeho bývalým klubem.

Keeley se také rozhodla opustit Richmond a založit si vlastní PR firmu, přičemž se (v podstatě) rozešla s Royem. Kromě toho je tu také záležitost Tedova pokračujícího boje s panickými záchvaty a nesouvisejícího milostného života Rebeccy a kouče Bearda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -