- Reklama -

Ted Lasso 3. série: Jedna z hvězd uvedla možné datum premiéry

Dojemný sitcom o netradičním fotbalovém trenérovi se nejspíš vrátí dřív, než byste mysleli. Jak prozradil herec Cristo Fernández, který hraje v seriálu Ted Lasso fotbalistu Daniho Rojase, nových dílů bychom se měli dočkat ještě v tomto roce.

- Reklama -

Cristo Fernández doufá, že Ted Lasso 3. série vyjde na Apple TV+ ještě před koncem roku 2022. Seriál Ted Lasso vychází z několika upoutávek Jasona Sudeikise pro televizi NBC Sports. Sleduje nedůležitého fiktivního trenéra amerického fotbalu poté, co se školním týmem vyhraje pohár. Díky tomu ho najmou, aby vedl britský fotbalový tým AFC Richmond v Premier League.

V novém rozhovoru herec Cristo Fernández, který ve fotbalové komedii pro Apple TV+ ztvárňuje hráče Daniho Rojase, potvrdil, že natáčení probíhá už několik posledních měsíců. „Jsme velmi nadšení, že jsme zpátky na place. Naštěstí je to letos jiné než loni, co se týče COVIDU,“ řekl herec pro PopCulture. „Loni jsme natáčeli uprostřed výluky, ale teď se alespoň město znovu otevřelo. Jsem jen opravdu ohromený, jak talentovaní scénáristé v seriálu jsou. Scénáře jsou tak dobré.“

Ted Lasso 3. série: Ještě vtipnější než dřív

Představitel neustále nadšeného fotbalisty stejně jako jeho seriálový hrdina neskrývá svou radost nad dobře odvedenou prací. „Natáčíme už dva měsíce, všechno jde dobře a já doufám. Doufám, že se fanouškům zalíbí naše třetí série, která, doufejme, bude na konci roku také venku,“ svěřil se. „Jsem za ten seriál opravdu vděčný. Jsem moc rád, že jsem zpátky s herci a štábem, takže je to teď všechno opravdu příjemné.“

Fernández také prozradil, že „natáčeli spoustu vtipů, které bude mít moje postava“. „Jsem opravdu šťastný a nadšený, že v této sezóně bude hodně fotbalu, takže to jistě potěší všechny fotbalové fanoušky,“ dodal. „A také, chci říct, jsou tam opravdu důležité klíčové momenty, které prožijí všechny naše postavy, takže si myslím, že tahle třetí sezóna, bude opravdu dobrá… Doufám, že se to lidem bude líbit.“

- Reklama -

Jak vyřeší Ted všechny problémy?

Ted Lasso 3. série bude nejspíš přímo navazovat na konec druhé řady. Ve finále 2. série se projevila Nateova nejistota, když obvinil Teda, že se cítí zanedbávaný. Odešel z AFC Richmond trénovat West Ham United, čímž se nyní, po postupu do vyšší soutěže, vytvořila hořká rivalita s jeho bývalým klubem.

Keeley se také rozhodla opustit Richmond a založit si vlastní PR firmu, přičemž se (v podstatě) rozešla s Royem. Kromě toho je tu také záležitost Tedova pokračujícího boje s panickými záchvaty a nesouvisejícího milostného života Rebeccy a kouče Bearda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -