- Reklama -

The Boys 4. řada: V seriálu se znovu objeví Simon Pegg a poprvé i Hughieho máma

The Boys 4. řada se na nás pomalu chystá a bude lepší než kdy dřív díky návratu Simona Pegga a představení nových postav, včetně Jeffreyho Deana Morgana v přísně tajné roli. Vzhledem k tomu, že se výrazně rozvine Hughieho rodinné drama a Peggova postava bude mít potenciálně větší roli, se tato sezóna chystá rozjet pořádně divokou jízdu.

- Reklama -

Seriál The Boys od Amazonu je strhující podívaná, která diváka nenechá vydechnout. Na rozdíl od tradičních superhrdinských seriálů a filmů nabízí jedinčný pohled na postavy se superschopnostmi, které mají i své výrazné negativní stránky a problémy jako normální lidé. Velkým lákadlem připravované 4. řady The Boys je britský herec Simon Pegg. Ten poškádlil fanoušky fotografií naznačující jeho návrat do seriálu.

Poprvé se ukáže Hughieho máma

Zveřejnil snímek „rodinné večeře Campbellových“ se svými hereckými kolegy z The Boys Jackem Quaidem (Hughie) a Rosemary DeWitt (paní Campbellová, Hughieho matka, která se ve 4. sérii poprvé ukáže divákům). Není jisté, zda byli v kostýmech, nebo zda se jedná o fotografii ze zákulisí. Pegg se v seriálu The Boys objevuje sporadicky, účinkoval v první a třetí sérii a ve druhé chyběl.

Dočkáme se konečně rozuzlení rodinného dramatu? Bude mít Peggova postava tentokrát větší roli? To ukáže až budoucnost. Ale jedno je jisté, The Boys 4. řada se rýsuje jako hodně zajímavý počin!

- Reklama -

Čtvrtá série seriálu The Boys ovšem nepřinese jen Rosemary DeWitt v roli tajemné paní Campbellové, ale představí také řadu nových postav, mezi nimiž není nikdo jiný než Jeffrey Dean Morgan v zatím přísně tajné roli. Co přesně můžeme od jeho postavy očekávat?

Kdo bude nový tajemný superhrdina?

Herec z Black Noir Nathan Mitchell nabídl stránkám cbr.com lákavou nápovědu: „Nemohu prozradit příliš mnoho, ale řekněme, že tento seriál je vždy plný překvapení a nečekaných zvratů. Věřte mi, že postava Jeffreyho Deana Morgana se zapíše do dějin a zanechá ve fanoušcích trvalou stopu.“

Datum vydání seriálu The Boys 4. řada je v tuto chvíli stále ve hvězdách. Ale blíží se, protože produkce oficiálně začala 22. srpna 2022 a podle mnoha zdrojů úspěšně pokračuje. Na základě minulých sezón, pokud vše půjde hladce, by mělo natáčení trvat přibližně 6 měsíců a dalších 9 měsíců postprodukce. Pokud tomu tak bude, můžeme očekávat, že se čtvrtá série dostane na naše obrazovky mezi koncem roku 2023 nebo začátkem roku 2024, pravděpodobně v období od srpna až do ledna, tvrdí stránky bosshunting.com.au.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -