- Reklama -

The Boys 4. řada: V seriálu se znovu objeví Simon Pegg a poprvé i Hughieho máma

The Boys 4. řada se na nás pomalu chystá a bude lepší než kdy dřív díky návratu Simona Pegga a představení nových postav, včetně Jeffreyho Deana Morgana v přísně tajné roli. Vzhledem k tomu, že se výrazně rozvine Hughieho rodinné drama a Peggova postava bude mít potenciálně větší roli, se tato sezóna chystá rozjet pořádně divokou jízdu.

- Reklama -

Seriál The Boys od Amazonu je strhující podívaná, která diváka nenechá vydechnout. Na rozdíl od tradičních superhrdinských seriálů a filmů nabízí jedinčný pohled na postavy se superschopnostmi, které mají i své výrazné negativní stránky a problémy jako normální lidé. Velkým lákadlem připravované 4. řady The Boys je britský herec Simon Pegg. Ten poškádlil fanoušky fotografií naznačující jeho návrat do seriálu.

Poprvé se ukáže Hughieho máma

Zveřejnil snímek „rodinné večeře Campbellových“ se svými hereckými kolegy z The Boys Jackem Quaidem (Hughie) a Rosemary DeWitt (paní Campbellová, Hughieho matka, která se ve 4. sérii poprvé ukáže divákům). Není jisté, zda byli v kostýmech, nebo zda se jedná o fotografii ze zákulisí. Pegg se v seriálu The Boys objevuje sporadicky, účinkoval v první a třetí sérii a ve druhé chyběl.

Dočkáme se konečně rozuzlení rodinného dramatu? Bude mít Peggova postava tentokrát větší roli? To ukáže až budoucnost. Ale jedno je jisté, The Boys 4. řada se rýsuje jako hodně zajímavý počin!

Čtvrtá série seriálu The Boys ovšem nepřinese jen Rosemary DeWitt v roli tajemné paní Campbellové, ale představí také řadu nových postav, mezi nimiž není nikdo jiný než Jeffrey Dean Morgan v zatím přísně tajné roli. Co přesně můžeme od jeho postavy očekávat?

Kdo bude nový tajemný superhrdina?

Herec z Black Noir Nathan Mitchell nabídl stránkám cbr.com lákavou nápovědu: „Nemohu prozradit příliš mnoho, ale řekněme, že tento seriál je vždy plný překvapení a nečekaných zvratů. Věřte mi, že postava Jeffreyho Deana Morgana se zapíše do dějin a zanechá ve fanoušcích trvalou stopu.“

Datum vydání seriálu The Boys 4. řada je v tuto chvíli stále ve hvězdách. Ale blíží se, protože produkce oficiálně začala 22. srpna 2022 a podle mnoha zdrojů úspěšně pokračuje. Na základě minulých sezón, pokud vše půjde hladce, by mělo natáčení trvat přibližně 6 měsíců a dalších 9 měsíců postprodukce. Pokud tomu tak bude, můžeme očekávat, že se čtvrtá série dostane na naše obrazovky mezi koncem roku 2023 nebo začátkem roku 2024, pravděpodobně v období od srpna až do ledna, tvrdí stránky bosshunting.com.au.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -