- Reklama -

The Boys 4. řada: V seriálu se znovu objeví Simon Pegg a poprvé i Hughieho máma

The Boys 4. řada se na nás pomalu chystá a bude lepší než kdy dřív díky návratu Simona Pegga a představení nových postav, včetně Jeffreyho Deana Morgana v přísně tajné roli. Vzhledem k tomu, že se výrazně rozvine Hughieho rodinné drama a Peggova postava bude mít potenciálně větší roli, se tato sezóna chystá rozjet pořádně divokou jízdu.

- Reklama -

Seriál The Boys od Amazonu je strhující podívaná, která diváka nenechá vydechnout. Na rozdíl od tradičních superhrdinských seriálů a filmů nabízí jedinčný pohled na postavy se superschopnostmi, které mají i své výrazné negativní stránky a problémy jako normální lidé. Velkým lákadlem připravované 4. řady The Boys je britský herec Simon Pegg. Ten poškádlil fanoušky fotografií naznačující jeho návrat do seriálu.

Poprvé se ukáže Hughieho máma

Zveřejnil snímek „rodinné večeře Campbellových“ se svými hereckými kolegy z The Boys Jackem Quaidem (Hughie) a Rosemary DeWitt (paní Campbellová, Hughieho matka, která se ve 4. sérii poprvé ukáže divákům). Není jisté, zda byli v kostýmech, nebo zda se jedná o fotografii ze zákulisí. Pegg se v seriálu The Boys objevuje sporadicky, účinkoval v první a třetí sérii a ve druhé chyběl.

Dočkáme se konečně rozuzlení rodinného dramatu? Bude mít Peggova postava tentokrát větší roli? To ukáže až budoucnost. Ale jedno je jisté, The Boys 4. řada se rýsuje jako hodně zajímavý počin!

- Reklama -

Čtvrtá série seriálu The Boys ovšem nepřinese jen Rosemary DeWitt v roli tajemné paní Campbellové, ale představí také řadu nových postav, mezi nimiž není nikdo jiný než Jeffrey Dean Morgan v zatím přísně tajné roli. Co přesně můžeme od jeho postavy očekávat?

Kdo bude nový tajemný superhrdina?

Herec z Black Noir Nathan Mitchell nabídl stránkám cbr.com lákavou nápovědu: „Nemohu prozradit příliš mnoho, ale řekněme, že tento seriál je vždy plný překvapení a nečekaných zvratů. Věřte mi, že postava Jeffreyho Deana Morgana se zapíše do dějin a zanechá ve fanoušcích trvalou stopu.“

Datum vydání seriálu The Boys 4. řada je v tuto chvíli stále ve hvězdách. Ale blíží se, protože produkce oficiálně začala 22. srpna 2022 a podle mnoha zdrojů úspěšně pokračuje. Na základě minulých sezón, pokud vše půjde hladce, by mělo natáčení trvat přibližně 6 měsíců a dalších 9 měsíců postprodukce. Pokud tomu tak bude, můžeme očekávat, že se čtvrtá série dostane na naše obrazovky mezi koncem roku 2023 nebo začátkem roku 2024, pravděpodobně v období od srpna až do ledna, tvrdí stránky bosshunting.com.au.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -