- Reklama -

The Boys lákají na 3. sérii písní A-Traina. To prostě musíte vidět

A-Train (Jessie T. Usher) se objeví i ve 3. sérii The Boys. A nedávno představil světu novou píseň, která oslavuje jeho rychlostní schopnosti.

- Reklama -

Ve 2. sérii The Boys měla svou píseň Starlight, ve třetí se jí dočká A-Train. I to je znamením, že se z The Boys stává jeden z tahounů Amazonu Prime. Už 1. řada byla hitem. Jenže adaptace komiksové série pak představila 2. řadu a z The Boys se stal úplný megahit. Představila se nová záporačka, superhrdinka Stormfront, a diváci se dočkali spousty šoků a překvapení. Seriál The Boys se i díky tomu dočkal několika nominací na cenu Emmy. Nyní už se usilovně pracuje na třetí sezóně. Datum premiéry ale zatím není určené.

Stejně tak se tají většina informací ději. Nový pořad „Vought news“ od Vought International na youtube ale odhalil některá klíčová fakta o tom, co se stalo od konce 2. série.

Rychlejší než kdy dřív

a-train
A-Train Foto: Amazon Prime

Do Sedmičky se A-train (Jessie T. Usher) se vrací poté, co ho z ní v druhé řadě vyhodili. Superhrdina, který si prošel závislostí a problémy s poklesem svých schopností, se nejspíš ukáže jako někdo úplně nový. Alespoň se tak dá soudit z písně „Faster“, kterou Amazon představil jako součást proma seriálu. Videoklip má nejspíš jediné poselství: A-Train zpátky a rychlejší než kdy dřív.

A způsob, jakým Prime promuje další řadu The Boys naznačuje, že se stejně jako u předchozích řad máme na co těšit. Ačkoli se dá spekulovat o hudební úrovni A-trainova songu, není pochyb o tom, že jde o velmi originální způsob propagace.

Vought prostě rád propaguje své superhrdiny jako skutečné celebrity.

Starlight měla ve druhé sezóně vlastní píseň s názvem „Never Truly Vanish“ a i ta se už dočkala videoklipu. Dočkáme se songu i od Homelandera?


Ve 3. řadě se každopádně představí jeden z původních Voughtových hrdinů: Soldier Boy, kterého hraje Jensen Ackles ze Supernaturalu. O jeho postavě se toho ale zatím příliš neví.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -