- Reklama -

The Boys lákají na 3. sérii písní A-Traina. To prostě musíte vidět

A-Train (Jessie T. Usher) se objeví i ve 3. sérii The Boys. A nedávno představil světu novou píseň, která oslavuje jeho rychlostní schopnosti.

- Reklama -

Ve 2. sérii The Boys měla svou píseň Starlight, ve třetí se jí dočká A-Train. I to je znamením, že se z The Boys stává jeden z tahounů Amazonu Prime. Už 1. řada byla hitem. Jenže adaptace komiksové série pak představila 2. řadu a z The Boys se stal úplný megahit. Představila se nová záporačka, superhrdinka Stormfront, a diváci se dočkali spousty šoků a překvapení. Seriál The Boys se i díky tomu dočkal několika nominací na cenu Emmy. Nyní už se usilovně pracuje na třetí sezóně. Datum premiéry ale zatím není určené.

Stejně tak se tají většina informací ději. Nový pořad „Vought news“ od Vought International na youtube ale odhalil některá klíčová fakta o tom, co se stalo od konce 2. série.

Rychlejší než kdy dřív

a-train
A-Train Foto: Amazon Prime

Do Sedmičky se A-train (Jessie T. Usher) se vrací poté, co ho z ní v druhé řadě vyhodili. Superhrdina, který si prošel závislostí a problémy s poklesem svých schopností, se nejspíš ukáže jako někdo úplně nový. Alespoň se tak dá soudit z písně „Faster“, kterou Amazon představil jako součást proma seriálu. Videoklip má nejspíš jediné poselství: A-Train zpátky a rychlejší než kdy dřív.

A způsob, jakým Prime promuje další řadu The Boys naznačuje, že se stejně jako u předchozích řad máme na co těšit. Ačkoli se dá spekulovat o hudební úrovni A-trainova songu, není pochyb o tom, že jde o velmi originální způsob propagace.

Vought prostě rád propaguje své superhrdiny jako skutečné celebrity.

- Reklama -

Starlight měla ve druhé sezóně vlastní píseň s názvem „Never Truly Vanish“ a i ta se už dočkala videoklipu. Dočkáme se songu i od Homelandera?


Ve 3. řadě se každopádně představí jeden z původních Voughtových hrdinů: Soldier Boy, kterého hraje Jensen Ackles ze Supernaturalu. O jeho postavě se toho ale zatím příliš neví.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -