- Reklama -

The Boys lákají na 3. sérii písní A-Traina. To prostě musíte vidět

A-Train (Jessie T. Usher) se objeví i ve 3. sérii The Boys. A nedávno představil světu novou píseň, která oslavuje jeho rychlostní schopnosti.

- Reklama -

Ve 2. sérii The Boys měla svou píseň Starlight, ve třetí se jí dočká A-Train. I to je znamením, že se z The Boys stává jeden z tahounů Amazonu Prime. Už 1. řada byla hitem. Jenže adaptace komiksové série pak představila 2. řadu a z The Boys se stal úplný megahit. Představila se nová záporačka, superhrdinka Stormfront, a diváci se dočkali spousty šoků a překvapení. Seriál The Boys se i díky tomu dočkal několika nominací na cenu Emmy. Nyní už se usilovně pracuje na třetí sezóně. Datum premiéry ale zatím není určené.

Stejně tak se tají většina informací ději. Nový pořad „Vought news“ od Vought International na youtube ale odhalil některá klíčová fakta o tom, co se stalo od konce 2. série.

Rychlejší než kdy dřív

a-train
A-Train Foto: Amazon Prime

Do Sedmičky se A-train (Jessie T. Usher) se vrací poté, co ho z ní v druhé řadě vyhodili. Superhrdina, který si prošel závislostí a problémy s poklesem svých schopností, se nejspíš ukáže jako někdo úplně nový. Alespoň se tak dá soudit z písně „Faster“, kterou Amazon představil jako součást proma seriálu. Videoklip má nejspíš jediné poselství: A-Train zpátky a rychlejší než kdy dřív.

A způsob, jakým Prime promuje další řadu The Boys naznačuje, že se stejně jako u předchozích řad máme na co těšit. Ačkoli se dá spekulovat o hudební úrovni A-trainova songu, není pochyb o tom, že jde o velmi originální způsob propagace.

Vought prostě rád propaguje své superhrdiny jako skutečné celebrity.

Starlight měla ve druhé sezóně vlastní píseň s názvem „Never Truly Vanish“ a i ta se už dočkala videoklipu. Dočkáme se songu i od Homelandera?


Ve 3. řadě se každopádně představí jeden z původních Voughtových hrdinů: Soldier Boy, kterého hraje Jensen Ackles ze Supernaturalu. O jeho postavě se toho ale zatím příliš neví.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -