- Reklama -

The Boys lákají na 3. sérii písní A-Traina. To prostě musíte vidět

A-Train (Jessie T. Usher) se objeví i ve 3. sérii The Boys. A nedávno představil světu novou píseň, která oslavuje jeho rychlostní schopnosti.

- Reklama -

Ve 2. sérii The Boys měla svou píseň Starlight, ve třetí se jí dočká A-Train. I to je znamením, že se z The Boys stává jeden z tahounů Amazonu Prime. Už 1. řada byla hitem. Jenže adaptace komiksové série pak představila 2. řadu a z The Boys se stal úplný megahit. Představila se nová záporačka, superhrdinka Stormfront, a diváci se dočkali spousty šoků a překvapení. Seriál The Boys se i díky tomu dočkal několika nominací na cenu Emmy. Nyní už se usilovně pracuje na třetí sezóně. Datum premiéry ale zatím není určené.

Stejně tak se tají většina informací ději. Nový pořad „Vought news“ od Vought International na youtube ale odhalil některá klíčová fakta o tom, co se stalo od konce 2. série.

Rychlejší než kdy dřív

a-train
A-Train Foto: Amazon Prime

Do Sedmičky se A-train (Jessie T. Usher) se vrací poté, co ho z ní v druhé řadě vyhodili. Superhrdina, který si prošel závislostí a problémy s poklesem svých schopností, se nejspíš ukáže jako někdo úplně nový. Alespoň se tak dá soudit z písně „Faster“, kterou Amazon představil jako součást proma seriálu. Videoklip má nejspíš jediné poselství: A-Train zpátky a rychlejší než kdy dřív.

A způsob, jakým Prime promuje další řadu The Boys naznačuje, že se stejně jako u předchozích řad máme na co těšit. Ačkoli se dá spekulovat o hudební úrovni A-trainova songu, není pochyb o tom, že jde o velmi originální způsob propagace.

Vought prostě rád propaguje své superhrdiny jako skutečné celebrity.

- Reklama -

Starlight měla ve druhé sezóně vlastní píseň s názvem „Never Truly Vanish“ a i ta se už dočkala videoklipu. Dočkáme se songu i od Homelandera?


Ve 3. řadě se každopádně představí jeden z původních Voughtových hrdinů: Soldier Boy, kterého hraje Jensen Ackles ze Supernaturalu. O jeho postavě se toho ale zatím příliš neví.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -