- Reklama -

Tom Holland je překvapivě malý: Jaké triky Spider-man používá, aby vypadal vyšší?

Sice hraje superhdinu, ale na první pohled byste to do něj neřekli, protože je opravdu malý. Proto musí Tom Holland používat nejrůznější triky, aby vypadal dostatečně vysoký.

- Reklama -

Vypadat jako superhrdina, když máte spíš výšku pomocníka, to není žádná sranda! Své o tom ví i Tom Holland. Pouhých 173 centimetrů vysoký představitel Spider-Mana používá nejrůznější mazané triky, aby si udržel image akčního hrdiny! „Hraju superhrdinu. Musím vypadat cool,“ komentuje svůj úděl pětadvacetiletý herec. Ten podle magazínu People nijak neskrývá, že na červeném koberci kvůli své výšce stojí raději „blíž k fotografům než lidé za mnou“, aby vypadal vyšší.

Ovšem focení na červeném koberci není jediné místo, kde musí se svou výškou Holland „blafovat“. Aby tenhle filmový prcek vypadal vedle své filmové partnerky z filmu Spider-Man: Bez domova dostatečně vysoký, museli koordinátoři kaskadérů filmu vymyslet způsob, jak oklamat diváky. Hollandovu lásku ve Spider-manovi hraje jeho skutečná partnerka Zendaya. A ta je o celé 4 centimetry vyšší než on!

Prcek Tom Holland bude hrát mrňouse Astaira

„Vymysleli zvláštní kaskadérský kousek, kdy nás Spider-Man vyhoupne na vrchol mostu a umístí tam mě,“ komentuje výškový rozdíl Zendaya, která s Tomem chodí od července. „Kvůli našemu výškovému rozdílu jsme byli k sobě připoutaní, takže jsem vždycky přistávala před ním. Moje nohy tak samozřejmě dopadly na zem dřív než on.“ Zendaya ale drží v této pozici jednu Tomovu nohu, když ji objímá kolem ramen, aby ji podepřel, takže není poznat, že je ve skutečnosti menší než ona.

„Přistála by… pak by se moje nohy houpaly nad zemí a ona by mě musela držet,“ odhalil Tom pro web pagesix.com.

Zajímavostí je, že Tom teď bude hrát Freda Astaira. O téhle taneční legendě se přitom ví, že ačkoli jeho talent vyrostl do nebývalých rozměrů, vzrůstem byl spíše mrňous. Nosil proto boty s vysokou podrážkou, aby vypadal vyšší. A do toho se jeho novodobý představitel rozhodně dokáže vcítit lépe než kdokoli jiný…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -