- Reklama -

Tom Holland je překvapivě malý: Jaké triky Spider-man používá, aby vypadal vyšší?

Sice hraje superhdinu, ale na první pohled byste to do něj neřekli, protože je opravdu malý. Proto musí Tom Holland používat nejrůznější triky, aby vypadal dostatečně vysoký.

- Reklama -

Vypadat jako superhrdina, když máte spíš výšku pomocníka, to není žádná sranda! Své o tom ví i Tom Holland. Pouhých 173 centimetrů vysoký představitel Spider-Mana používá nejrůznější mazané triky, aby si udržel image akčního hrdiny! „Hraju superhrdinu. Musím vypadat cool,“ komentuje svůj úděl pětadvacetiletý herec. Ten podle magazínu People nijak neskrývá, že na červeném koberci kvůli své výšce stojí raději „blíž k fotografům než lidé za mnou“, aby vypadal vyšší.

Ovšem focení na červeném koberci není jediné místo, kde musí se svou výškou Holland „blafovat“. Aby tenhle filmový prcek vypadal vedle své filmové partnerky z filmu Spider-Man: Bez domova dostatečně vysoký, museli koordinátoři kaskadérů filmu vymyslet způsob, jak oklamat diváky. Hollandovu lásku ve Spider-manovi hraje jeho skutečná partnerka Zendaya. A ta je o celé 4 centimetry vyšší než on!

Prcek Tom Holland bude hrát mrňouse Astaira

„Vymysleli zvláštní kaskadérský kousek, kdy nás Spider-Man vyhoupne na vrchol mostu a umístí tam mě,“ komentuje výškový rozdíl Zendaya, která s Tomem chodí od července. „Kvůli našemu výškovému rozdílu jsme byli k sobě připoutaní, takže jsem vždycky přistávala před ním. Moje nohy tak samozřejmě dopadly na zem dřív než on.“ Zendaya ale drží v této pozici jednu Tomovu nohu, když ji objímá kolem ramen, aby ji podepřel, takže není poznat, že je ve skutečnosti menší než ona.

„Přistála by… pak by se moje nohy houpaly nad zemí a ona by mě musela držet,“ odhalil Tom pro web pagesix.com.

Zajímavostí je, že Tom teď bude hrát Freda Astaira. O téhle taneční legendě se přitom ví, že ačkoli jeho talent vyrostl do nebývalých rozměrů, vzrůstem byl spíše mrňous. Nosil proto boty s vysokou podrážkou, aby vypadal vyšší. A do toho se jeho novodobý představitel rozhodně dokáže vcítit lépe než kdokoli jiný…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -