- Reklama -

Tom Holland je překvapivě malý: Jaké triky Spider-man používá, aby vypadal vyšší?

Sice hraje superhdinu, ale na první pohled byste to do něj neřekli, protože je opravdu malý. Proto musí Tom Holland používat nejrůznější triky, aby vypadal dostatečně vysoký.

- Reklama -

Vypadat jako superhrdina, když máte spíš výšku pomocníka, to není žádná sranda! Své o tom ví i Tom Holland. Pouhých 173 centimetrů vysoký představitel Spider-Mana používá nejrůznější mazané triky, aby si udržel image akčního hrdiny! „Hraju superhrdinu. Musím vypadat cool,“ komentuje svůj úděl pětadvacetiletý herec. Ten podle magazínu People nijak neskrývá, že na červeném koberci kvůli své výšce stojí raději „blíž k fotografům než lidé za mnou“, aby vypadal vyšší.

Ovšem focení na červeném koberci není jediné místo, kde musí se svou výškou Holland „blafovat“. Aby tenhle filmový prcek vypadal vedle své filmové partnerky z filmu Spider-Man: Bez domova dostatečně vysoký, museli koordinátoři kaskadérů filmu vymyslet způsob, jak oklamat diváky. Hollandovu lásku ve Spider-manovi hraje jeho skutečná partnerka Zendaya. A ta je o celé 4 centimetry vyšší než on!

Prcek Tom Holland bude hrát mrňouse Astaira

„Vymysleli zvláštní kaskadérský kousek, kdy nás Spider-Man vyhoupne na vrchol mostu a umístí tam mě,“ komentuje výškový rozdíl Zendaya, která s Tomem chodí od července. „Kvůli našemu výškovému rozdílu jsme byli k sobě připoutaní, takže jsem vždycky přistávala před ním. Moje nohy tak samozřejmě dopadly na zem dřív než on.“ Zendaya ale drží v této pozici jednu Tomovu nohu, když ji objímá kolem ramen, aby ji podepřel, takže není poznat, že je ve skutečnosti menší než ona.

„Přistála by… pak by se moje nohy houpaly nad zemí a ona by mě musela držet,“ odhalil Tom pro web pagesix.com.

Zajímavostí je, že Tom teď bude hrát Freda Astaira. O téhle taneční legendě se přitom ví, že ačkoli jeho talent vyrostl do nebývalých rozměrů, vzrůstem byl spíše mrňous. Nosil proto boty s vysokou podrážkou, aby vypadal vyšší. A do toho se jeho novodobý představitel rozhodně dokáže vcítit lépe než kdokoli jiný…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -