- Reklama -

Tom Holland je překvapivě malý: Jaké triky Spider-man používá, aby vypadal vyšší?

Sice hraje superhdinu, ale na první pohled byste to do něj neřekli, protože je opravdu malý. Proto musí Tom Holland používat nejrůznější triky, aby vypadal dostatečně vysoký.

- Reklama -

Vypadat jako superhrdina, když máte spíš výšku pomocníka, to není žádná sranda! Své o tom ví i Tom Holland. Pouhých 173 centimetrů vysoký představitel Spider-Mana používá nejrůznější mazané triky, aby si udržel image akčního hrdiny! „Hraju superhrdinu. Musím vypadat cool,“ komentuje svůj úděl pětadvacetiletý herec. Ten podle magazínu People nijak neskrývá, že na červeném koberci kvůli své výšce stojí raději „blíž k fotografům než lidé za mnou“, aby vypadal vyšší.

Ovšem focení na červeném koberci není jediné místo, kde musí se svou výškou Holland „blafovat“. Aby tenhle filmový prcek vypadal vedle své filmové partnerky z filmu Spider-Man: Bez domova dostatečně vysoký, museli koordinátoři kaskadérů filmu vymyslet způsob, jak oklamat diváky. Hollandovu lásku ve Spider-manovi hraje jeho skutečná partnerka Zendaya. A ta je o celé 4 centimetry vyšší než on!

Prcek Tom Holland bude hrát mrňouse Astaira

„Vymysleli zvláštní kaskadérský kousek, kdy nás Spider-Man vyhoupne na vrchol mostu a umístí tam mě,“ komentuje výškový rozdíl Zendaya, která s Tomem chodí od července. „Kvůli našemu výškovému rozdílu jsme byli k sobě připoutaní, takže jsem vždycky přistávala před ním. Moje nohy tak samozřejmě dopadly na zem dřív než on.“ Zendaya ale drží v této pozici jednu Tomovu nohu, když ji objímá kolem ramen, aby ji podepřel, takže není poznat, že je ve skutečnosti menší než ona.

„Přistála by… pak by se moje nohy houpaly nad zemí a ona by mě musela držet,“ odhalil Tom pro web pagesix.com.

Zajímavostí je, že Tom teď bude hrát Freda Astaira. O téhle taneční legendě se přitom ví, že ačkoli jeho talent vyrostl do nebývalých rozměrů, vzrůstem byl spíše mrňous. Nosil proto boty s vysokou podrážkou, aby vypadal vyšší. A do toho se jeho novodobý představitel rozhodně dokáže vcítit lépe než kdokoli jiný…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -