- Reklama -

Euforie 3. série by se na obrazovkách mohla objevit už v roce 2023

Už dávno je jisté, že se dočkáme Euforie 3. série, ve které se v roli Rue vrátí Zendaya. Nadaní herci a štáb seriálu vedení HBO pochválilo za to, že seriál posunuli ve 2. řadě do nových výšin. Premiéra třetí série se očekává ještě v roce 2023.

- Reklama -

Uprostřed triumfálního vysílání druhé série Euforie vedení HBO oznámilo, že přijde třetí série. Fanoušci s úlevou zjistili, že jejich jedinou starostí je dokonalost samotného seriálu, a nikoli jeho nejistá budoucnost. Euforie 3. série totiž přijde na sto procent.

Viceprezidentka programové sekce HBO Francesca Orsiová v oficiálním prohlášení prohlásila: „Herci a štáb seriálu Euphoria v čele se Samem, Zendayou, pozvedli druhou sezónu do nebývalých výšin, testovali hranice vyprávění příběhů a zároveň zachovali jeho podstatu. Je nám ctí spolupracovat s tímto talentovaným a skvělým týmem a těšíme se, až se s nimi vydáme na cestu do třetí sezóny.“

Že její slova neznamenají, že hrdiny seriálu budeme vídat ještě spoustu let, nazačil Casey Bloys, šéf obsahu HBO. Ten přiznal, že nevýhodou riskantního středoškolského dramatu je jeho omezená trvanlivost. „Není vhodné, aby [teenagery] hráli třicátníci,“ prohlásil Bloys pro tvLine.com.

Kdy bude mít Euforie 3. série premiéru?

Co se týče premiéry třetí série Euphoria, ve Spojených státech ji vysílá HBO a ve Velké Británii stanice Now a Sky Atlantic. Je tedy vhodné vyhlížet oznámení týkající se data jejího uvedení na těchto platformách. Kvůli pandemii Covid-19 bylo vydání druhé série Euphoria odloženo. Pokud se podmínky zlepší, můžeme očekávat, že se třetí sezóny dočkáme již v roce 2023, píše digitalspy.com.

Euphoria je druhým nejsledovanějším seriálem na HBO od roku 2004, první je Hra o trůny. K 28. únoru sledovalo první díl druhé série Euforie v USA 19 milionů diváků a další díly druhé série si naladilo v průměru 16,3 milionu diváků.

Obsazení? Vrátí se Zendaya i ostatní

V obsazení třetí série Euphoria se objeví Zendaya v roli Rue a následující herci: Hunter Schafer jako Jules, Jacob Elordi jako Nate, Alexa Demie jako Maddy, Algee Smith jako Chris, Sydney Sweeney jako Cassie, Maude Apatow jako Lexi, Storm Reid jako Gia, Nika King jako Leslie, Austin Abrams jako Ethan, Colman Domingo jako Ali a nový přírůstek Dominic Fike jako Elliot. Návrat Zendayi do hlavní role byl předem daný, přestože se proslýchalo, že její postava skončí. „Zendaya bude i ve třetí sérii, protože je těžké si seriál představit bez ní,“ potvrdil nedávno Casey Bloys.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -