- Reklama -

Euforie 3. série by se na obrazovkách mohla objevit už v roce 2023

Už dávno je jisté, že se dočkáme Euforie 3. série, ve které se v roli Rue vrátí Zendaya. Nadaní herci a štáb seriálu vedení HBO pochválilo za to, že seriál posunuli ve 2. řadě do nových výšin. Premiéra třetí série se očekává ještě v roce 2023.

- Reklama -

Uprostřed triumfálního vysílání druhé série Euforie vedení HBO oznámilo, že přijde třetí série. Fanoušci s úlevou zjistili, že jejich jedinou starostí je dokonalost samotného seriálu, a nikoli jeho nejistá budoucnost. Euforie 3. série totiž přijde na sto procent.

Viceprezidentka programové sekce HBO Francesca Orsiová v oficiálním prohlášení prohlásila: „Herci a štáb seriálu Euphoria v čele se Samem, Zendayou, pozvedli druhou sezónu do nebývalých výšin, testovali hranice vyprávění příběhů a zároveň zachovali jeho podstatu. Je nám ctí spolupracovat s tímto talentovaným a skvělým týmem a těšíme se, až se s nimi vydáme na cestu do třetí sezóny.“

Že její slova neznamenají, že hrdiny seriálu budeme vídat ještě spoustu let, nazačil Casey Bloys, šéf obsahu HBO. Ten přiznal, že nevýhodou riskantního středoškolského dramatu je jeho omezená trvanlivost. „Není vhodné, aby [teenagery] hráli třicátníci,“ prohlásil Bloys pro tvLine.com.

Kdy bude mít Euforie 3. série premiéru?

Co se týče premiéry třetí série Euphoria, ve Spojených státech ji vysílá HBO a ve Velké Británii stanice Now a Sky Atlantic. Je tedy vhodné vyhlížet oznámení týkající se data jejího uvedení na těchto platformách. Kvůli pandemii Covid-19 bylo vydání druhé série Euphoria odloženo. Pokud se podmínky zlepší, můžeme očekávat, že se třetí sezóny dočkáme již v roce 2023, píše digitalspy.com.

- Reklama -

Euphoria je druhým nejsledovanějším seriálem na HBO od roku 2004, první je Hra o trůny. K 28. únoru sledovalo první díl druhé série Euforie v USA 19 milionů diváků a další díly druhé série si naladilo v průměru 16,3 milionu diváků.

Obsazení? Vrátí se Zendaya i ostatní

V obsazení třetí série Euphoria se objeví Zendaya v roli Rue a následující herci: Hunter Schafer jako Jules, Jacob Elordi jako Nate, Alexa Demie jako Maddy, Algee Smith jako Chris, Sydney Sweeney jako Cassie, Maude Apatow jako Lexi, Storm Reid jako Gia, Nika King jako Leslie, Austin Abrams jako Ethan, Colman Domingo jako Ali a nový přírůstek Dominic Fike jako Elliot. Návrat Zendayi do hlavní role byl předem daný, přestože se proslýchalo, že její postava skončí. „Zendaya bude i ve třetí sérii, protože je těžké si seriál představit bez ní,“ potvrdil nedávno Casey Bloys.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -