- Reklama -

Euforie 3. série by se na obrazovkách mohla objevit už v roce 2023

Už dávno je jisté, že se dočkáme Euforie 3. série, ve které se v roli Rue vrátí Zendaya. Nadaní herci a štáb seriálu vedení HBO pochválilo za to, že seriál posunuli ve 2. řadě do nových výšin. Premiéra třetí série se očekává ještě v roce 2023.

- Reklama -

Uprostřed triumfálního vysílání druhé série Euforie vedení HBO oznámilo, že přijde třetí série. Fanoušci s úlevou zjistili, že jejich jedinou starostí je dokonalost samotného seriálu, a nikoli jeho nejistá budoucnost. Euforie 3. série totiž přijde na sto procent.

Viceprezidentka programové sekce HBO Francesca Orsiová v oficiálním prohlášení prohlásila: „Herci a štáb seriálu Euphoria v čele se Samem, Zendayou, pozvedli druhou sezónu do nebývalých výšin, testovali hranice vyprávění příběhů a zároveň zachovali jeho podstatu. Je nám ctí spolupracovat s tímto talentovaným a skvělým týmem a těšíme se, až se s nimi vydáme na cestu do třetí sezóny.“

Že její slova neznamenají, že hrdiny seriálu budeme vídat ještě spoustu let, nazačil Casey Bloys, šéf obsahu HBO. Ten přiznal, že nevýhodou riskantního středoškolského dramatu je jeho omezená trvanlivost. „Není vhodné, aby [teenagery] hráli třicátníci,“ prohlásil Bloys pro tvLine.com.

Kdy bude mít Euforie 3. série premiéru?

Co se týče premiéry třetí série Euphoria, ve Spojených státech ji vysílá HBO a ve Velké Británii stanice Now a Sky Atlantic. Je tedy vhodné vyhlížet oznámení týkající se data jejího uvedení na těchto platformách. Kvůli pandemii Covid-19 bylo vydání druhé série Euphoria odloženo. Pokud se podmínky zlepší, můžeme očekávat, že se třetí sezóny dočkáme již v roce 2023, píše digitalspy.com.

- Reklama -

Euphoria je druhým nejsledovanějším seriálem na HBO od roku 2004, první je Hra o trůny. K 28. únoru sledovalo první díl druhé série Euforie v USA 19 milionů diváků a další díly druhé série si naladilo v průměru 16,3 milionu diváků.

Obsazení? Vrátí se Zendaya i ostatní

V obsazení třetí série Euphoria se objeví Zendaya v roli Rue a následující herci: Hunter Schafer jako Jules, Jacob Elordi jako Nate, Alexa Demie jako Maddy, Algee Smith jako Chris, Sydney Sweeney jako Cassie, Maude Apatow jako Lexi, Storm Reid jako Gia, Nika King jako Leslie, Austin Abrams jako Ethan, Colman Domingo jako Ali a nový přírůstek Dominic Fike jako Elliot. Návrat Zendayi do hlavní role byl předem daný, přestože se proslýchalo, že její postava skončí. „Zendaya bude i ve třetí sérii, protože je těžké si seriál představit bez ní,“ potvrdil nedávno Casey Bloys.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -