- Reklama -

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

- Reklama -

Ve světě filmu a herectví se skrývají příběhy, jež fascinují a ohromují. Jedním takovým je příběh Arnolda Schwarzeneggera, muže známého svou akční filmovou kariérou. Natočil několik legendárních filmů, které z něj udělali jednu z největších hvězd 90. let. Na zážitky ze své kariéry nyní herec zavzpomínal ve své knize „Buďte Užiteční: Sedm Nástrojů pro Život“.

A ukázalo se, že Arnodlova cesta ke slávě byla pěkně trnitá…

Extrémní natáčení Barbara Conana

V knize se Schwarzenegger podělil o detaily z natáčení jednoho ze svých prvních a nejznámějších filmů, „Barbar Conan“ z roku 1982. Jak herec píše, režisér John Milius ho tehdy nutil dělat naprosto šílené věci. Co si pod tím představit? Schwarzenegger odhalil, že musel například skutečně ukousnout kus mrtvého supa, informuje standard.co.uk.

„Milius mě nutil dělat různé příšernosti. Prolézal jsem skály, záběr za záběrem, až mi tekla krev z předloktí. Utíkal jsem před divokými psy, kterým se podařilo mě chytit a zatáhnout do trnitého keře,“ pokračuje Schwarzenegger. „Kousal jsem do skutečného mrtvého supa, což vyžadovalo, abych si po každém záběru vyplachoval ústa alkoholem. Jeden z prvních natáčecích dnů jsem si na zádech udělal tržnou ránu, která si vyžádala čtyřicet stehů.“

- Reklama -

Výzva jménem Terminátor

Nicméně sáhnout na dno svých sil nemusel Schwarzenegger jen v Conanovi, upozorňuje variety.com. Ve filmu „Terminátor“, kde hrál kultovní postavu kyborga poslaného z budoucnosti, ho zase donutili provádět každý filmový kousek s převázanýma očima. Musel střelbu nacvičit takovým způsobem, že dokázal střílet na střelnici, aniž by mrkl. Na natáčení filmu „Terminátor 2“ zase Arnold trénoval klapnutí brokovnicí tolikrát, až mu z toho začaly krvácet prsty.

Arnold Schwarzenegger nám tak svou knihou „Buďte Užiteční: Sedm Nástrojů pro Život“ ukazuje, že slávu na filmovém plátně často provází tvrdá práce a nečekané oběti. Skryté za tím vším jsou hodiny a hodiny tvrdé práce a odhodlání.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

Christopher Nolan míří do světa Jamese Bonda: Konec éry Daniela Craiga

Barbara Broccoli, producentka filmů o slavném agentovi 007, Jamesi Bondovi, má odvahu se po skončení éry Daniela Craiga vydat novým směrem. Jejím cílem je přivést k dalšímu pokračování britského režiséra Christophera Nolana, autora mnoha kritiky oceňovaných filmů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -