- Reklama -

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

- Reklama -

Ve světě filmu a herectví se skrývají příběhy, jež fascinují a ohromují. Jedním takovým je příběh Arnolda Schwarzeneggera, muže známého svou akční filmovou kariérou. Natočil několik legendárních filmů, které z něj udělali jednu z největších hvězd 90. let. Na zážitky ze své kariéry nyní herec zavzpomínal ve své knize „Buďte Užiteční: Sedm Nástrojů pro Život“.

A ukázalo se, že Arnodlova cesta ke slávě byla pěkně trnitá…

Extrémní natáčení Barbara Conana

V knize se Schwarzenegger podělil o detaily z natáčení jednoho ze svých prvních a nejznámějších filmů, „Barbar Conan“ z roku 1982. Jak herec píše, režisér John Milius ho tehdy nutil dělat naprosto šílené věci. Co si pod tím představit? Schwarzenegger odhalil, že musel například skutečně ukousnout kus mrtvého supa, informuje standard.co.uk.

„Milius mě nutil dělat různé příšernosti. Prolézal jsem skály, záběr za záběrem, až mi tekla krev z předloktí. Utíkal jsem před divokými psy, kterým se podařilo mě chytit a zatáhnout do trnitého keře,“ pokračuje Schwarzenegger. „Kousal jsem do skutečného mrtvého supa, což vyžadovalo, abych si po každém záběru vyplachoval ústa alkoholem. Jeden z prvních natáčecích dnů jsem si na zádech udělal tržnou ránu, která si vyžádala čtyřicet stehů.“

- Reklama -

Výzva jménem Terminátor

Nicméně sáhnout na dno svých sil nemusel Schwarzenegger jen v Conanovi, upozorňuje variety.com. Ve filmu „Terminátor“, kde hrál kultovní postavu kyborga poslaného z budoucnosti, ho zase donutili provádět každý filmový kousek s převázanýma očima. Musel střelbu nacvičit takovým způsobem, že dokázal střílet na střelnici, aniž by mrkl. Na natáčení filmu „Terminátor 2“ zase Arnold trénoval klapnutí brokovnicí tolikrát, až mu z toho začaly krvácet prsty.

Arnold Schwarzenegger nám tak svou knihou „Buďte Užiteční: Sedm Nástrojů pro Život“ ukazuje, že slávu na filmovém plátně často provází tvrdá práce a nečekané oběti. Skryté za tím vším jsou hodiny a hodiny tvrdé práce a odhodlání.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -