- Reklama -

Schwarzenegger chystá na Netflixu svůj televizní debut v seriálu FUBAR

Arnold Schwarzenegger se ve svojí televizní premiéře představí v hlavní roli seriálu s názvem FUBAR. Trailer naznačuje, že se milovníci akce mají na co těšit.

- Reklama -

Akční dobrodružný seriál sleduje Arnolda Schwarzeneggera v roli vysloužilého agenta CIA, který zjistí, že jeho dcera (hraje ji Monica Barbaro z Top Gun: Maverick) pro agenturu pracuje také. Dvojice otec-dcera se proto spojí na tajné misi, která se nakonec změní v dysfunkční rodinnou záležitost, píše deadline.com.

O čem je seriál FUBAR?

„Když se otec a dcera dozvědí, že každý z nich už roky tajně pracuje jako agent CIA, uvědomí si, že celý jejich vztah byla lež a že se ve skutečnosti vůbec neznají,“ upozorňuje oficiální synopse. FUBAR tak podle všeho nabídne jedinečný pohled na rodinnou dynamiku na pozadí globálního špionážního dobrodružství. Soudě dle zveřejněných záběrů se můžeme fantastickou akci a humor, který divákům pomůže si oddechnout od chvil napětí.

Trailer začíná scénou, kdy se Schwarzeneggerova postava Luka chystá opustit CIA. Po večírku k odchodu do důchodu se ale Luke nechá přesvědčit ke své poslední misi. Postava Milana Cartera ho varuje, že brzy přijdou o člověka, a Schwarzenegger tak musí dostat z nebezpečí agenta známého jako „Panda“. Brzy se ukáže, že „Panda“ je jeho dcera. Vydává se s ní na nebezpečnou misi, jejímž cílem je odhalit zbraně hromadného ničení.

FUBAR láká na hvězdné obsazení

Seriál kromě titulní dvojice láká na další talentované herce včetně Milana Cartera, Fortune Feimsterové, Travise Van Winklea ze seriálu You a Jaye Baruchela. Vedle nich se objeví také Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio a Gabriel Luna.

- Reklama -

Jak vypráví v traileru, postava Monicy Barbaro se při práci se svým otcem hodně naučila. Například to, jak vede tým, jak si zachovává chladnou hlavu, a dokonce i to, jak vertikálně podříznout člověka, aby rychleji vykrvácel…

Díky Schwarzeneggerově hvězdné síle a slibnému hereckému obsazení má FUBAR rozhodně šanci u fanoušků uspět. Slibuje podmanivou směs humorem prošpikovaného rodinného dramatu a špionážní akce.

Česká premiéra je na Netflixu naplánovaná na 25. května.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -