- Reklama -

Schwarzenegger chystá na Netflixu svůj televizní debut v seriálu FUBAR

Arnold Schwarzenegger se ve svojí televizní premiéře představí v hlavní roli seriálu s názvem FUBAR. Trailer naznačuje, že se milovníci akce mají na co těšit.

- Reklama -

Akční dobrodružný seriál sleduje Arnolda Schwarzeneggera v roli vysloužilého agenta CIA, který zjistí, že jeho dcera (hraje ji Monica Barbaro z Top Gun: Maverick) pro agenturu pracuje také. Dvojice otec-dcera se proto spojí na tajné misi, která se nakonec změní v dysfunkční rodinnou záležitost, píše deadline.com.

O čem je seriál FUBAR?

„Když se otec a dcera dozvědí, že každý z nich už roky tajně pracuje jako agent CIA, uvědomí si, že celý jejich vztah byla lež a že se ve skutečnosti vůbec neznají,“ upozorňuje oficiální synopse. FUBAR tak podle všeho nabídne jedinečný pohled na rodinnou dynamiku na pozadí globálního špionážního dobrodružství. Soudě dle zveřejněných záběrů se můžeme fantastickou akci a humor, který divákům pomůže si oddechnout od chvil napětí.

Trailer začíná scénou, kdy se Schwarzeneggerova postava Luka chystá opustit CIA. Po večírku k odchodu do důchodu se ale Luke nechá přesvědčit ke své poslední misi. Postava Milana Cartera ho varuje, že brzy přijdou o člověka, a Schwarzenegger tak musí dostat z nebezpečí agenta známého jako „Panda“. Brzy se ukáže, že „Panda“ je jeho dcera. Vydává se s ní na nebezpečnou misi, jejímž cílem je odhalit zbraně hromadného ničení.

FUBAR láká na hvězdné obsazení

Seriál kromě titulní dvojice láká na další talentované herce včetně Milana Cartera, Fortune Feimsterové, Travise Van Winklea ze seriálu You a Jaye Baruchela. Vedle nich se objeví také Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio a Gabriel Luna.

Jak vypráví v traileru, postava Monicy Barbaro se při práci se svým otcem hodně naučila. Například to, jak vede tým, jak si zachovává chladnou hlavu, a dokonce i to, jak vertikálně podříznout člověka, aby rychleji vykrvácel…

Díky Schwarzeneggerově hvězdné síle a slibnému hereckému obsazení má FUBAR rozhodně šanci u fanoušků uspět. Slibuje podmanivou směs humorem prošpikovaného rodinného dramatu a špionážní akce.

Česká premiéra je na Netflixu naplánovaná na 25. května.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -