- Reklama -

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.

- Reklama -

Jak se dalo očekávat, film Ryana Cooglera Black Panther: Wakanda nechť žije si udržel první místo nejnavštěvovanějších filmů i o druhém víkendu v kinech, kdy utržil úctyhodných 67,3 milionu dolarů, což mu za pouhých 10 dní zajistilo americké tržby ve výši 288 milionů dolarů. Celosvětově jeho hrubé tržby činí 546 milionů dolarů, píše deadline.com.

Pokračování Black Panthera finančně stále o něco zaostává za posledním dobrodružstvím Doctora Strange, ale i tak se očekává, že během příštího víkendu vydělá v pokladnách nemalou cifru a pokusí se předstihnout Top Gun: Maverick na pozici druhého nejúspěšnějšího filmu letošního roku.

Úspěšnější byl letos jenom Doctor Strange

O víkendu 11.-13. listopadu film Wakanda nechť žije otevřela své účinkování v kinech v Severní Americe s tržbami 181 milionů dolarů, což je americký rekord pro měsíc listopad. Zároveň se jedná o druhý největší otevírací víkend v pokladnách kin v dosavadním roce 2022, když Black Panther 2 zaostává pouze za Doctorem Strangem v Multivesmíru šílenství (187,4 milionu dolarů).

Druhý díl Black Panthera nabízí divákům pohled do Wakandy po smrti krále T’Chally, kterého ve filmové adaptaci z roku 2018 ztvárnil Chadwick Boseman. Boseman zemřel v srpnu 2020 na rakovinu tlustého střeva. Královna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright) a Nakia (Lupita Nyong’o) tak musí v novém díle Black Panthera spolupracovat, aby zachránily Wakandu, když vyhlásí válku podvodnému tyranovi Namorovi (Tenoch Huerta).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -