- Reklama -

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.

- Reklama -

Jak se dalo očekávat, film Ryana Cooglera Black Panther: Wakanda nechť žije si udržel první místo nejnavštěvovanějších filmů i o druhém víkendu v kinech, kdy utržil úctyhodných 67,3 milionu dolarů, což mu za pouhých 10 dní zajistilo americké tržby ve výši 288 milionů dolarů. Celosvětově jeho hrubé tržby činí 546 milionů dolarů, píše deadline.com.

Pokračování Black Panthera finančně stále o něco zaostává za posledním dobrodružstvím Doctora Strange, ale i tak se očekává, že během příštího víkendu vydělá v pokladnách nemalou cifru a pokusí se předstihnout Top Gun: Maverick na pozici druhého nejúspěšnějšího filmu letošního roku.

Úspěšnější byl letos jenom Doctor Strange

O víkendu 11.-13. listopadu film Wakanda nechť žije otevřela své účinkování v kinech v Severní Americe s tržbami 181 milionů dolarů, což je americký rekord pro měsíc listopad. Zároveň se jedná o druhý největší otevírací víkend v pokladnách kin v dosavadním roce 2022, když Black Panther 2 zaostává pouze za Doctorem Strangem v Multivesmíru šílenství (187,4 milionu dolarů).

Druhý díl Black Panthera nabízí divákům pohled do Wakandy po smrti krále T’Chally, kterého ve filmové adaptaci z roku 2018 ztvárnil Chadwick Boseman. Boseman zemřel v srpnu 2020 na rakovinu tlustého střeva. Královna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright) a Nakia (Lupita Nyong’o) tak musí v novém díle Black Panthera spolupracovat, aby zachránily Wakandu, když vyhlásí válku podvodnému tyranovi Namorovi (Tenoch Huerta).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -