- Reklama -

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.

- Reklama -

Jak se dalo očekávat, film Ryana Cooglera Black Panther: Wakanda nechť žije si udržel první místo nejnavštěvovanějších filmů i o druhém víkendu v kinech, kdy utržil úctyhodných 67,3 milionu dolarů, což mu za pouhých 10 dní zajistilo americké tržby ve výši 288 milionů dolarů. Celosvětově jeho hrubé tržby činí 546 milionů dolarů, píše deadline.com.

Pokračování Black Panthera finančně stále o něco zaostává za posledním dobrodružstvím Doctora Strange, ale i tak se očekává, že během příštího víkendu vydělá v pokladnách nemalou cifru a pokusí se předstihnout Top Gun: Maverick na pozici druhého nejúspěšnějšího filmu letošního roku.

Úspěšnější byl letos jenom Doctor Strange

O víkendu 11.-13. listopadu film Wakanda nechť žije otevřela své účinkování v kinech v Severní Americe s tržbami 181 milionů dolarů, což je americký rekord pro měsíc listopad. Zároveň se jedná o druhý největší otevírací víkend v pokladnách kin v dosavadním roce 2022, když Black Panther 2 zaostává pouze za Doctorem Strangem v Multivesmíru šílenství (187,4 milionu dolarů).

Druhý díl Black Panthera nabízí divákům pohled do Wakandy po smrti krále T’Chally, kterého ve filmové adaptaci z roku 2018 ztvárnil Chadwick Boseman. Boseman zemřel v srpnu 2020 na rakovinu tlustého střeva. Královna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright) a Nakia (Lupita Nyong’o) tak musí v novém díle Black Panthera spolupracovat, aby zachránily Wakandu, když vyhlásí válku podvodnému tyranovi Namorovi (Tenoch Huerta).

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -