- Reklama -

Bridgertonovi 2. série: Co řekl autor o svatbě Anthonyho?

Bridgertonovi 2. série jsou na cestě na Netflix, který už pokračování oficiálně potvrdil. A podle slov jednoho z tvůrců to vypadá, že lord Anthony Bridgerton zažije v nadcházejících dílech divokou romantickou jízdu!

- Reklama -

Lord Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) se v první řadě Bridgertonových účastnil některých nejpřitažlivějších příběhů. Nejenže bojoval s povinnostmi být hlavou rodiny Bridgertonů a dohlížel na to, jak Daphne (Phoebe Bynevor) vstoupí do manželství, ale také si prožil tajný románek se Sienou Rosso (Sabrina Bartlett). Bridgertonovi 2. série ale podle tvůrce Chrise Van Dusena Anthonyho milostný život prověří ještě většími kotrmelci.

Zatímco velká část první sezóny se zaměřovala na romanci Daphne s vévodou z Hastingsu Simonem Bassetem (Rege-Jean Page), Anthony zažíval svou část nepokojů v milostném životě.

Jako vedoucí mužská postava Bridgertonů byl Anthony zodpovědný za zajištění toho, aby se jeho sestry setkaly s nejlepším možným nápadníkem pro manželství, který by jí podle dobových konvencí zařídil celý život.

Bridgertonovi 2. řada: Natáčet se začne na jaře

bridgertonovi vcela
Jean Page jako Simon Basset a Phoebe Dynevor jako Daphne Brigertonová v seriálu Bridgertonovi. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Anthonyho romantický život však nebyl o nic méně komplikovaný než ten jeho sestry. Románek se zpěvačkou Sienou skončil, když se po smíšených zprávách od vikomta vrhla do náruče jiného muže.

- Reklama -

Tvůrce Bridgertonových Van Dusen, který promluvil o připravované sérii v pořadu NBC Today, odhalil, že Anthonyho milostný život bude hlavním tématem druhé sezóny.

„Bridgertonovi čeká 2. série,“ potvrdil Van Dusen. „Začneme natáčet na jaře v Londýně.“

Van Dusen poté pronesl pár slov i o tom, co mohou fanoušci očekávat v nové sérii.

Anthonyho zakázaná romance

bridgertonovi, anthony, jonathan bailey
Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton. Foto: NICK BRIGGS/NETFLIX © 2020

„V druhé sezóně budeme budeme mnohem více s nejstarším synem, lordem Anthonym Bridgertonem, kterého hraje Johnathan Bailey. Nechali jsme ho na konci první sezóny na malé křižovatce. Tak se těším, jak ji vyřeší a jak se mu daří v manželském světě.“

Van Dusen také potvrdil, že Daphne a Simon rozhodně chybět nebudou. Dokonce prohlásil, že „budou vždy součástí seriálu“.

Vzhledem k naznačené skutečnosti, že Anthonyho čeká další milostné dobrodružství, fanoušci knižní předlohy odhadují, kdo bude tato tajemná dáma.

V románech napsaných Julií Quinnovou Anthonymu popletla hlavu lady Kate Sheffieldová.

Lady Sheffield je v románech uvedena jako sestra ženy, se kterou se Anthony plánuje oženit…

Fanoušci tak nejspíš mohou očekávat další zapovězenou romanci hlavního mužského představitele rodu Bridgertonových.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -