- Reklama -

Bridgertonovi 2. série: Co řekl autor o svatbě Anthonyho?

Bridgertonovi 2. série jsou na cestě na Netflix, který už pokračování oficiálně potvrdil. A podle slov jednoho z tvůrců to vypadá, že lord Anthony Bridgerton zažije v nadcházejících dílech divokou romantickou jízdu!

- Reklama -

Lord Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) se v první řadě Bridgertonových účastnil některých nejpřitažlivějších příběhů. Nejenže bojoval s povinnostmi být hlavou rodiny Bridgertonů a dohlížel na to, jak Daphne (Phoebe Bynevor) vstoupí do manželství, ale také si prožil tajný románek se Sienou Rosso (Sabrina Bartlett). Bridgertonovi 2. série ale podle tvůrce Chrise Van Dusena Anthonyho milostný život prověří ještě většími kotrmelci.

Zatímco velká část první sezóny se zaměřovala na romanci Daphne s vévodou z Hastingsu Simonem Bassetem (Rege-Jean Page), Anthony zažíval svou část nepokojů v milostném životě.

Jako vedoucí mužská postava Bridgertonů byl Anthony zodpovědný za zajištění toho, aby se jeho sestry setkaly s nejlepším možným nápadníkem pro manželství, který by jí podle dobových konvencí zařídil celý život.

Bridgertonovi 2. řada: Natáčet se začne na jaře

bridgertonovi vcela
Jean Page jako Simon Basset a Phoebe Dynevor jako Daphne Brigertonová v seriálu Bridgertonovi. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Anthonyho romantický život však nebyl o nic méně komplikovaný než ten jeho sestry. Románek se zpěvačkou Sienou skončil, když se po smíšených zprávách od vikomta vrhla do náruče jiného muže.

- Reklama -

Tvůrce Bridgertonových Van Dusen, který promluvil o připravované sérii v pořadu NBC Today, odhalil, že Anthonyho milostný život bude hlavním tématem druhé sezóny.

„Bridgertonovi čeká 2. série,“ potvrdil Van Dusen. „Začneme natáčet na jaře v Londýně.“

Van Dusen poté pronesl pár slov i o tom, co mohou fanoušci očekávat v nové sérii.

Anthonyho zakázaná romance

bridgertonovi, anthony, jonathan bailey
Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton. Foto: NICK BRIGGS/NETFLIX © 2020

„V druhé sezóně budeme budeme mnohem více s nejstarším synem, lordem Anthonym Bridgertonem, kterého hraje Johnathan Bailey. Nechali jsme ho na konci první sezóny na malé křižovatce. Tak se těším, jak ji vyřeší a jak se mu daří v manželském světě.“

Van Dusen také potvrdil, že Daphne a Simon rozhodně chybět nebudou. Dokonce prohlásil, že „budou vždy součástí seriálu“.

Vzhledem k naznačené skutečnosti, že Anthonyho čeká další milostné dobrodružství, fanoušci knižní předlohy odhadují, kdo bude tato tajemná dáma.

V románech napsaných Julií Quinnovou Anthonymu popletla hlavu lady Kate Sheffieldová.

Lady Sheffield je v románech uvedena jako sestra ženy, se kterou se Anthony plánuje oženit…

Fanoušci tak nejspíš mohou očekávat další zapovězenou romanci hlavního mužského představitele rodu Bridgertonových.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -