- Reklama -

Bridgertonovi 2. série: Co řekl autor o svatbě Anthonyho?

Bridgertonovi 2. série jsou na cestě na Netflix, který už pokračování oficiálně potvrdil. A podle slov jednoho z tvůrců to vypadá, že lord Anthony Bridgerton zažije v nadcházejících dílech divokou romantickou jízdu!

- Reklama -

Lord Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) se v první řadě Bridgertonových účastnil některých nejpřitažlivějších příběhů. Nejenže bojoval s povinnostmi být hlavou rodiny Bridgertonů a dohlížel na to, jak Daphne (Phoebe Bynevor) vstoupí do manželství, ale také si prožil tajný románek se Sienou Rosso (Sabrina Bartlett). Bridgertonovi 2. série ale podle tvůrce Chrise Van Dusena Anthonyho milostný život prověří ještě většími kotrmelci.

Zatímco velká část první sezóny se zaměřovala na romanci Daphne s vévodou z Hastingsu Simonem Bassetem (Rege-Jean Page), Anthony zažíval svou část nepokojů v milostném životě.

Jako vedoucí mužská postava Bridgertonů byl Anthony zodpovědný za zajištění toho, aby se jeho sestry setkaly s nejlepším možným nápadníkem pro manželství, který by jí podle dobových konvencí zařídil celý život.

Bridgertonovi 2. řada: Natáčet se začne na jaře

bridgertonovi vcela
Jean Page jako Simon Basset a Phoebe Dynevor jako Daphne Brigertonová v seriálu Bridgertonovi. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Anthonyho romantický život však nebyl o nic méně komplikovaný než ten jeho sestry. Románek se zpěvačkou Sienou skončil, když se po smíšených zprávách od vikomta vrhla do náruče jiného muže.

Tvůrce Bridgertonových Van Dusen, který promluvil o připravované sérii v pořadu NBC Today, odhalil, že Anthonyho milostný život bude hlavním tématem druhé sezóny.

„Bridgertonovi čeká 2. série,“ potvrdil Van Dusen. „Začneme natáčet na jaře v Londýně.“

Van Dusen poté pronesl pár slov i o tom, co mohou fanoušci očekávat v nové sérii.

Anthonyho zakázaná romance

bridgertonovi, anthony, jonathan bailey
Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton. Foto: NICK BRIGGS/NETFLIX © 2020

„V druhé sezóně budeme budeme mnohem více s nejstarším synem, lordem Anthonym Bridgertonem, kterého hraje Johnathan Bailey. Nechali jsme ho na konci první sezóny na malé křižovatce. Tak se těším, jak ji vyřeší a jak se mu daří v manželském světě.“

Van Dusen také potvrdil, že Daphne a Simon rozhodně chybět nebudou. Dokonce prohlásil, že „budou vždy součástí seriálu“.

Vzhledem k naznačené skutečnosti, že Anthonyho čeká další milostné dobrodružství, fanoušci knižní předlohy odhadují, kdo bude tato tajemná dáma.

V románech napsaných Julií Quinnovou Anthonymu popletla hlavu lady Kate Sheffieldová.

Lady Sheffield je v románech uvedena jako sestra ženy, se kterou se Anthony plánuje oženit…

Fanoušci tak nejspíš mohou očekávat další zapovězenou romanci hlavního mužského představitele rodu Bridgertonových.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -