- Reklama -

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

- Reklama -

Raketový vzestup Regé-Jean Page díky seriálu Bridgertonovi byl jednou z největších událostí roku 2020 v oblasti zábavy. Fanoušky okouzlil vášnivý románek mezi Daphne Bridgertonovou a vévodou z Hastingsu Simonem Bassetem. Jejich příběh zajistil tehdejší novince úspěch. A seriál byl i díky jejich divácky úspěšné romanci obnoven minimálně na další tři sezóny.

Nesnadné rozhodnutí

Nadšení, které seriál provázelo, však fanouškům vydrželo jen krátce. Brzy je šokovalo, když se dozvěděli, že Regé-Jean Page v očekávání druhé série seriál nadobro opustil. Page prozradil webu Vanity Fair, že rozhodnutí odejít z Bridgertonových bylo v podstatě dané. Měl smlouvu na jednu sezónu, kterou odvedl, a pak se přesunul k jiným projektům. Toto jednoduché rozhodnutí však nebylo snadné.

Pokušení pokračovat v roli bylo silné, protože postava byla tak oblíbená. Jakmile herec najde zlatý důl, není snadné ho opustit. Ale Page řekl, že ho „to snažení bavilo“, takže posunout se dál pro něj bylo přirozenější než zůstat. „K tomu jsem se nikdy neupsal,“ vysvětlila hvězda.

Tak úplně neskončil

Navzdory Pageovu odchodu tvůrci Bridgertonových postavu Simona Basseta zcela neopustili. Ve druhé sérii se totiž objevila alespoň Daphne se svým rozkošným novorozencem. A vévodu z Hastingsu díky tomu zmínili postavy ze seriálu více než jednou. Ale vzhledem k tomu, že 3. série obsahuje příliš mnoho dějových linií, fanoušci se obávají, že pro oblíbený pár nebude na obrazovce dostatek času. A to ani pro Phoebe Dynevorovou. (která už ostatně potvrdila svůj odchod po třetí řadě)

Přestože Regé-Jean Page neochvějně tvrdí, že se do seriálu nevrátí, fanoušci stále doufají, že se oblíbený pár v budoucnu ještě objeví. Herec uvedl, že by mu nevadilo, kdyby tvůrci seriálu v případě potřeby Simona přeobsadili. Takže i když mají diváci stále šanci vidět oblíbenou postavu, bohužel nebude mít zcela určitě tvář Regé-Jean Page.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -