- Reklama -

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

- Reklama -

Raketový vzestup Regé-Jean Page díky seriálu Bridgertonovi byl jednou z největších událostí roku 2020 v oblasti zábavy. Fanoušky okouzlil vášnivý románek mezi Daphne Bridgertonovou a vévodou z Hastingsu Simonem Bassetem. Jejich příběh zajistil tehdejší novince úspěch. A seriál byl i díky jejich divácky úspěšné romanci obnoven minimálně na další tři sezóny.

Nesnadné rozhodnutí

Nadšení, které seriál provázelo, však fanouškům vydrželo jen krátce. Brzy je šokovalo, když se dozvěděli, že Regé-Jean Page v očekávání druhé série seriál nadobro opustil. Page prozradil webu Vanity Fair, že rozhodnutí odejít z Bridgertonových bylo v podstatě dané. Měl smlouvu na jednu sezónu, kterou odvedl, a pak se přesunul k jiným projektům. Toto jednoduché rozhodnutí však nebylo snadné.

Pokušení pokračovat v roli bylo silné, protože postava byla tak oblíbená. Jakmile herec najde zlatý důl, není snadné ho opustit. Ale Page řekl, že ho „to snažení bavilo“, takže posunout se dál pro něj bylo přirozenější než zůstat. „K tomu jsem se nikdy neupsal,“ vysvětlila hvězda.

Tak úplně neskončil

Navzdory Pageovu odchodu tvůrci Bridgertonových postavu Simona Basseta zcela neopustili. Ve druhé sérii se totiž objevila alespoň Daphne se svým rozkošným novorozencem. A vévodu z Hastingsu díky tomu zmínili postavy ze seriálu více než jednou. Ale vzhledem k tomu, že 3. série obsahuje příliš mnoho dějových linií, fanoušci se obávají, že pro oblíbený pár nebude na obrazovce dostatek času. A to ani pro Phoebe Dynevorovou. (která už ostatně potvrdila svůj odchod po třetí řadě)

- Reklama -

Přestože Regé-Jean Page neochvějně tvrdí, že se do seriálu nevrátí, fanoušci stále doufají, že se oblíbený pár v budoucnu ještě objeví. Herec uvedl, že by mu nevadilo, kdyby tvůrci seriálu v případě potřeby Simona přeobsadili. Takže i když mají diváci stále šanci vidět oblíbenou postavu, bohužel nebude mít zcela určitě tvář Regé-Jean Page.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -