- Reklama -

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

- Reklama -

Raketový vzestup Regé-Jean Page díky seriálu Bridgertonovi byl jednou z největších událostí roku 2020 v oblasti zábavy. Fanoušky okouzlil vášnivý románek mezi Daphne Bridgertonovou a vévodou z Hastingsu Simonem Bassetem. Jejich příběh zajistil tehdejší novince úspěch. A seriál byl i díky jejich divácky úspěšné romanci obnoven minimálně na další tři sezóny.

Nesnadné rozhodnutí

Nadšení, které seriál provázelo, však fanouškům vydrželo jen krátce. Brzy je šokovalo, když se dozvěděli, že Regé-Jean Page v očekávání druhé série seriál nadobro opustil. Page prozradil webu Vanity Fair, že rozhodnutí odejít z Bridgertonových bylo v podstatě dané. Měl smlouvu na jednu sezónu, kterou odvedl, a pak se přesunul k jiným projektům. Toto jednoduché rozhodnutí však nebylo snadné.

Pokušení pokračovat v roli bylo silné, protože postava byla tak oblíbená. Jakmile herec najde zlatý důl, není snadné ho opustit. Ale Page řekl, že ho „to snažení bavilo“, takže posunout se dál pro něj bylo přirozenější než zůstat. „K tomu jsem se nikdy neupsal,“ vysvětlila hvězda.

Tak úplně neskončil

Navzdory Pageovu odchodu tvůrci Bridgertonových postavu Simona Basseta zcela neopustili. Ve druhé sérii se totiž objevila alespoň Daphne se svým rozkošným novorozencem. A vévodu z Hastingsu díky tomu zmínili postavy ze seriálu více než jednou. Ale vzhledem k tomu, že 3. série obsahuje příliš mnoho dějových linií, fanoušci se obávají, že pro oblíbený pár nebude na obrazovce dostatek času. A to ani pro Phoebe Dynevorovou. (která už ostatně potvrdila svůj odchod po třetí řadě)

- Reklama -

Přestože Regé-Jean Page neochvějně tvrdí, že se do seriálu nevrátí, fanoušci stále doufají, že se oblíbený pár v budoucnu ještě objeví. Herec uvedl, že by mu nevadilo, kdyby tvůrci seriálu v případě potřeby Simona přeobsadili. Takže i když mají diváci stále šanci vidět oblíbenou postavu, bohužel nebude mít zcela určitě tvář Regé-Jean Page.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -