- Reklama -

Bridgertonovi 2: Vévoda Simon se v druhé řadě neobjeví! Jak to okomentoval?

Bridgertonovi 2 se budou muset obejít bez své nejzářivější hvězdy. V nadcházející sezoně se totiž vůbec neobjeví Simon Basset, vévoda z Hastingsu.

- Reklama -

Nedávno bylo oznámeno, že herec Regé-Jean Page, který hrál mimořádně přitažlivého vévodu, si svou roli v hitu Netflixu nezopakuje. Bridgertonovi 2 budou oficiálně bez něj.

Smutná zpráva pro pro většinu fanynek seriálu přišla od seriálové postavy Lady Whistledown, která tuhle novinku zveřejnila na twitterovém účtu Bridgertonových.

„Drazí čtenáři! Zatímco se všechny oči obracejí k pátrání lorda Anthonyho Bridgertona po vikomtce, musíme se rozloučit s Regé-Jean Pageem. Báječně zahrál vévodu z Hastingsu,“ stálo v oznámení. „Simonova přítomnost nám bude na obrazovce chybět , ale vždy bude součástí rodiny Bridgertonů.“

Page byl jednou z hlavních hvězd seriálu a za své ztvárnění vévody dokonce nedávno získal cenu NAACP.

- Reklama -

Krátké seriálové angažmá bylo jedním z důvodů, proč Page na roli kývl.

„Je to záležitost jedné sezóny. Bude to mít začátek, střed, konec,“ řekl Page magazínu Variety. „Přišlo mi to zajímavé, protože mi to tehdy připadalo jako limitovaná série. Nastoupím tam, přispěju svým dílem, a pak se rodina Bridgertonů teprve rozjede. “

Seriál „Bridgertonovi“ je inspirován románem „Vévoda a já“ z roku 2000, který napsala autorka romantiky Julia Quinn, a je součástí celé série knih.

Bridgertonovi 2 budou sledovat lorda Anthonyho Bridgertona, kterého hraje Jonathan Bailey, jak se pokouší najít ženu. Tu by měla hrát Simone Ashley.

A zatímco vévoda z Hastingsu odjíždí a v seriálu už dále nebude, jeho vévodkyně bude i nadále součástí seriálového osazenstva.

„Daphne zůstane oddanou manželkou a sestrou. Pomůže svému bratrovi orientovat se v nadcházející společenské sezóně a v tom, co nabízí – více intrik a romantiky, než kolik moji čtenáři snesou,“ stálo v oznámení Lady Whistledown.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -