- Reklama -

Bridgertonovi 2: Vévoda Simon se v druhé řadě neobjeví! Jak to okomentoval?

Bridgertonovi 2 se budou muset obejít bez své nejzářivější hvězdy. V nadcházející sezoně se totiž vůbec neobjeví Simon Basset, vévoda z Hastingsu.

- Reklama -

Nedávno bylo oznámeno, že herec Regé-Jean Page, který hrál mimořádně přitažlivého vévodu, si svou roli v hitu Netflixu nezopakuje. Bridgertonovi 2 budou oficiálně bez něj.

Smutná zpráva pro pro většinu fanynek seriálu přišla od seriálové postavy Lady Whistledown, která tuhle novinku zveřejnila na twitterovém účtu Bridgertonových.

„Drazí čtenáři! Zatímco se všechny oči obracejí k pátrání lorda Anthonyho Bridgertona po vikomtce, musíme se rozloučit s Regé-Jean Pageem. Báječně zahrál vévodu z Hastingsu,“ stálo v oznámení. „Simonova přítomnost nám bude na obrazovce chybět , ale vždy bude součástí rodiny Bridgertonů.“

Page byl jednou z hlavních hvězd seriálu a za své ztvárnění vévody dokonce nedávno získal cenu NAACP.

Krátké seriálové angažmá bylo jedním z důvodů, proč Page na roli kývl.

„Je to záležitost jedné sezóny. Bude to mít začátek, střed, konec,“ řekl Page magazínu Variety. „Přišlo mi to zajímavé, protože mi to tehdy připadalo jako limitovaná série. Nastoupím tam, přispěju svým dílem, a pak se rodina Bridgertonů teprve rozjede. “

Seriál „Bridgertonovi“ je inspirován románem „Vévoda a já“ z roku 2000, který napsala autorka romantiky Julia Quinn, a je součástí celé série knih.

Bridgertonovi 2 budou sledovat lorda Anthonyho Bridgertona, kterého hraje Jonathan Bailey, jak se pokouší najít ženu. Tu by měla hrát Simone Ashley.

A zatímco vévoda z Hastingsu odjíždí a v seriálu už dále nebude, jeho vévodkyně bude i nadále součástí seriálového osazenstva.

„Daphne zůstane oddanou manželkou a sestrou. Pomůže svému bratrovi orientovat se v nadcházející společenské sezóně a v tom, co nabízí – více intrik a romantiky, než kolik moji čtenáři snesou,“ stálo v oznámení Lady Whistledown.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -