- Reklama -

Bridgertonovi 2: Vévoda Simon se v druhé řadě neobjeví! Jak to okomentoval?

Bridgertonovi 2 se budou muset obejít bez své nejzářivější hvězdy. V nadcházející sezoně se totiž vůbec neobjeví Simon Basset, vévoda z Hastingsu.

- Reklama -

Nedávno bylo oznámeno, že herec Regé-Jean Page, který hrál mimořádně přitažlivého vévodu, si svou roli v hitu Netflixu nezopakuje. Bridgertonovi 2 budou oficiálně bez něj.

Smutná zpráva pro pro většinu fanynek seriálu přišla od seriálové postavy Lady Whistledown, která tuhle novinku zveřejnila na twitterovém účtu Bridgertonových.

„Drazí čtenáři! Zatímco se všechny oči obracejí k pátrání lorda Anthonyho Bridgertona po vikomtce, musíme se rozloučit s Regé-Jean Pageem. Báječně zahrál vévodu z Hastingsu,“ stálo v oznámení. „Simonova přítomnost nám bude na obrazovce chybět , ale vždy bude součástí rodiny Bridgertonů.“

Page byl jednou z hlavních hvězd seriálu a za své ztvárnění vévody dokonce nedávno získal cenu NAACP.

Krátké seriálové angažmá bylo jedním z důvodů, proč Page na roli kývl.

„Je to záležitost jedné sezóny. Bude to mít začátek, střed, konec,“ řekl Page magazínu Variety. „Přišlo mi to zajímavé, protože mi to tehdy připadalo jako limitovaná série. Nastoupím tam, přispěju svým dílem, a pak se rodina Bridgertonů teprve rozjede. “

Seriál „Bridgertonovi“ je inspirován románem „Vévoda a já“ z roku 2000, který napsala autorka romantiky Julia Quinn, a je součástí celé série knih.

Bridgertonovi 2 budou sledovat lorda Anthonyho Bridgertona, kterého hraje Jonathan Bailey, jak se pokouší najít ženu. Tu by měla hrát Simone Ashley.

A zatímco vévoda z Hastingsu odjíždí a v seriálu už dále nebude, jeho vévodkyně bude i nadále součástí seriálového osazenstva.

„Daphne zůstane oddanou manželkou a sestrou. Pomůže svému bratrovi orientovat se v nadcházející společenské sezóně a v tom, co nabízí – více intrik a romantiky, než kolik moji čtenáři snesou,“ stálo v oznámení Lady Whistledown.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -