- Reklama -

Bridgertonovi 3 přerušují natáčení. Důvodem je příliš temné vyznění některých scén

Produkce připravované 3. řady seriálu Bridgertonovi se setkala s potížemi, protože některé zápletky se po natočení ukázaly jako příliš temné.

- Reklama -

Seriál Bridgertonovi společnosti Netflix zaznamenal od svého debutu v roce 2020 obrovský úspěch. A jeho druhá série měla premiéru v roce 2022 za velkého zájmu fanoušků. Třetí série se zaměří na milostný vztah mezi Penelope Featheringtonovou (známou také jako Lady Whistledown, hraje ji Nicola Coughlanová) a Colinem Bridgertonem (hraje ho Luke Newton). Objevily se zprávy, že výkonná producentka Shonda Rhimes není spokojena s některými aspekty nových dílů. Požadovala proto, aby se v ději provedly změny!

Chyběla zábava, proto se některé scény musí přetočit

„Natáčení se odložilo kvůli tomu, že scénáristi nebyli spokojeni s jeho směřováním,“ řekl jeden ze zdrojů serveru dailymail.co.uk.

„Řekli nám, že seriál potřebuje zpátky svou vtipnost, takže dojde ke změnám, což samozřejmě znamená zpoždění. Jedna věc je ale jistá. Produkční tým chce pro fanoušky Bridgertonových vše udělat správně, aby si to užili stejně jako v minulosti,“ dodal informátor britského listu. „S některými prvky Shonda prostě není spokojená, takže je chce změnit. Některé z nich působí až příliš temně.“

Datum premiéry pro Bridgertonovi 3? Zatím neznámé

Bridgertonovi jsou fiktivní historické drama, které se odehrává v Anglii 18. století. Seriál se setkal se smíšenými ohlasy. Někteří ho chválí za poutavý děj a pikantní sexuální scény, jiní ho kritizují za přílišnou telenovelovitost a senzacechtivost.

Přesto se seriál ukázal jako divácky velmi oblíbený. Jeho druhá série během premiérového víkendu trhala rekordy jako nejsledovanější anglicky mluvený seriál na Netflixu, který do března 2022 nasbíral 193 milionů hodin sledování.

V současné době není potvrzené datum vydání další sezóny Bridgertonových. Očekává se ale, že se premiéry dočká po odvysílání prequelu s názvem Královna Charlotte.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -