- Reklama -

Bridgertonovi 3 přerušují natáčení. Důvodem je příliš temné vyznění některých scén

Produkce připravované 3. řady seriálu Bridgertonovi se setkala s potížemi, protože některé zápletky se po natočení ukázaly jako příliš temné.

- Reklama -

Seriál Bridgertonovi společnosti Netflix zaznamenal od svého debutu v roce 2020 obrovský úspěch. A jeho druhá série měla premiéru v roce 2022 za velkého zájmu fanoušků. Třetí série se zaměří na milostný vztah mezi Penelope Featheringtonovou (známou také jako Lady Whistledown, hraje ji Nicola Coughlanová) a Colinem Bridgertonem (hraje ho Luke Newton). Objevily se zprávy, že výkonná producentka Shonda Rhimes není spokojena s některými aspekty nových dílů. Požadovala proto, aby se v ději provedly změny!

Chyběla zábava, proto se některé scény musí přetočit

„Natáčení se odložilo kvůli tomu, že scénáristi nebyli spokojeni s jeho směřováním,“ řekl jeden ze zdrojů serveru dailymail.co.uk.

„Řekli nám, že seriál potřebuje zpátky svou vtipnost, takže dojde ke změnám, což samozřejmě znamená zpoždění. Jedna věc je ale jistá. Produkční tým chce pro fanoušky Bridgertonových vše udělat správně, aby si to užili stejně jako v minulosti,“ dodal informátor britského listu. „S některými prvky Shonda prostě není spokojená, takže je chce změnit. Některé z nich působí až příliš temně.“

Datum premiéry pro Bridgertonovi 3? Zatím neznámé

Bridgertonovi jsou fiktivní historické drama, které se odehrává v Anglii 18. století. Seriál se setkal se smíšenými ohlasy. Někteří ho chválí za poutavý děj a pikantní sexuální scény, jiní ho kritizují za přílišnou telenovelovitost a senzacechtivost.

Přesto se seriál ukázal jako divácky velmi oblíbený. Jeho druhá série během premiérového víkendu trhala rekordy jako nejsledovanější anglicky mluvený seriál na Netflixu, který do března 2022 nasbíral 193 milionů hodin sledování.

V současné době není potvrzené datum vydání další sezóny Bridgertonových. Očekává se ale, že se premiéry dočká po odvysílání prequelu s názvem Královna Charlotte.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -