- Reklama -

Bridgertonovi 3 přerušují natáčení. Důvodem je příliš temné vyznění některých scén

Produkce připravované 3. řady seriálu Bridgertonovi se setkala s potížemi, protože některé zápletky se po natočení ukázaly jako příliš temné.

- Reklama -

Seriál Bridgertonovi společnosti Netflix zaznamenal od svého debutu v roce 2020 obrovský úspěch. A jeho druhá série měla premiéru v roce 2022 za velkého zájmu fanoušků. Třetí série se zaměří na milostný vztah mezi Penelope Featheringtonovou (známou také jako Lady Whistledown, hraje ji Nicola Coughlanová) a Colinem Bridgertonem (hraje ho Luke Newton). Objevily se zprávy, že výkonná producentka Shonda Rhimes není spokojena s některými aspekty nových dílů. Požadovala proto, aby se v ději provedly změny!

Chyběla zábava, proto se některé scény musí přetočit

„Natáčení se odložilo kvůli tomu, že scénáristi nebyli spokojeni s jeho směřováním,“ řekl jeden ze zdrojů serveru dailymail.co.uk.

„Řekli nám, že seriál potřebuje zpátky svou vtipnost, takže dojde ke změnám, což samozřejmě znamená zpoždění. Jedna věc je ale jistá. Produkční tým chce pro fanoušky Bridgertonových vše udělat správně, aby si to užili stejně jako v minulosti,“ dodal informátor britského listu. „S některými prvky Shonda prostě není spokojená, takže je chce změnit. Některé z nich působí až příliš temně.“

Datum premiéry pro Bridgertonovi 3? Zatím neznámé

Bridgertonovi jsou fiktivní historické drama, které se odehrává v Anglii 18. století. Seriál se setkal se smíšenými ohlasy. Někteří ho chválí za poutavý děj a pikantní sexuální scény, jiní ho kritizují za přílišnou telenovelovitost a senzacechtivost.

- Reklama -

Přesto se seriál ukázal jako divácky velmi oblíbený. Jeho druhá série během premiérového víkendu trhala rekordy jako nejsledovanější anglicky mluvený seriál na Netflixu, který do března 2022 nasbíral 193 milionů hodin sledování.

V současné době není potvrzené datum vydání další sezóny Bridgertonových. Očekává se ale, že se premiéry dočká po odvysílání prequelu s názvem Královna Charlotte.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -