- Reklama -

Bridgertonovi 3 přerušují natáčení. Důvodem je příliš temné vyznění některých scén

Produkce připravované 3. řady seriálu Bridgertonovi se setkala s potížemi, protože některé zápletky se po natočení ukázaly jako příliš temné.

- Reklama -

Seriál Bridgertonovi společnosti Netflix zaznamenal od svého debutu v roce 2020 obrovský úspěch. A jeho druhá série měla premiéru v roce 2022 za velkého zájmu fanoušků. Třetí série se zaměří na milostný vztah mezi Penelope Featheringtonovou (známou také jako Lady Whistledown, hraje ji Nicola Coughlanová) a Colinem Bridgertonem (hraje ho Luke Newton). Objevily se zprávy, že výkonná producentka Shonda Rhimes není spokojena s některými aspekty nových dílů. Požadovala proto, aby se v ději provedly změny!

Chyběla zábava, proto se některé scény musí přetočit

„Natáčení se odložilo kvůli tomu, že scénáristi nebyli spokojeni s jeho směřováním,“ řekl jeden ze zdrojů serveru dailymail.co.uk.

„Řekli nám, že seriál potřebuje zpátky svou vtipnost, takže dojde ke změnám, což samozřejmě znamená zpoždění. Jedna věc je ale jistá. Produkční tým chce pro fanoušky Bridgertonových vše udělat správně, aby si to užili stejně jako v minulosti,“ dodal informátor britského listu. „S některými prvky Shonda prostě není spokojená, takže je chce změnit. Některé z nich působí až příliš temně.“

Datum premiéry pro Bridgertonovi 3? Zatím neznámé

Bridgertonovi jsou fiktivní historické drama, které se odehrává v Anglii 18. století. Seriál se setkal se smíšenými ohlasy. Někteří ho chválí za poutavý děj a pikantní sexuální scény, jiní ho kritizují za přílišnou telenovelovitost a senzacechtivost.

- Reklama -

Přesto se seriál ukázal jako divácky velmi oblíbený. Jeho druhá série během premiérového víkendu trhala rekordy jako nejsledovanější anglicky mluvený seriál na Netflixu, který do března 2022 nasbíral 193 milionů hodin sledování.

V současné době není potvrzené datum vydání další sezóny Bridgertonových. Očekává se ale, že se premiéry dočká po odvysílání prequelu s názvem Královna Charlotte.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -