- Reklama -

Bridgertonovi 3. série: Příběh se zaměří na milostný život Benedicta Bridgertona

Ještě jsme se ještě ani nedočkali druhé série, ale už teď to vypadá, že příběh Benedicta Bridgertona, na který se zaměří Bridgertonovi 3. série, bude nejdojemnějším hledáním lásky v téhle urozené rodině.

- Reklama -

Netflix 13. dubna potvrdil, že Bridgertonovi 3. série dostali zelenou. Co víc, seriál se dokonce vrátí i ve čtvrté sérii – produkce druhého dílu podle webu elle.com právě probíhá v Londýně.

„Vážení členové rodiny,“ volala do světa vistáriemi orámovaná depeše na Twitterovém účtu seriálu. „Zdá se, že máme poněkud zvláštní oznámení. Bridgertonovi se vrátí ve třetí a čtvrté sérii. Jejich autorka si musí koupit více inkoustu…“

Bridgertonovi 3. série: Připravte se na odchylky od knihy

Žhavý seriál plný romantiky, sexu, módy, tajemství a skandálů má tedy zelenou až do 4. série. To nejspíš znamená, že romány Julie Quinnové budou i nadále předlohou pro tento populární seriál Netflixu. Otázkou ale zůstává, jak moc bude seriál knize podobný.

První série Bridgertonových nás provedla milostným příběhem Daphne Bridgertonové (hraje ji Phoebe Dynevorová) s pohledným Simonem Bassetem – alias vévodou z Hastingsu – v podání Regé-Jean Page.

Druhá sezóna se podle webu cheetsheet.com zaměří na Anthonyho Bridgertona a jeho hledání vhodné vikomtky, no a třetí sezóna bude pravděpodobně založena na třetím Bridgertonově románu Julie Quinnové Nabídka od gentlemana. Ten líčí románek Benedicta Bridgertona se Sophií Beckettovou, dcerou hraběte, kterou její zlomyslně žárlivá macecha ukryla před společností a donutila ji pracovat jako služebnou.

Poté, co se Sophie vplíží na každoroční maškarní ples lady Bridgertonové, prožije dvojice okamžik jako z Popelky střížené Romeem a Julií. Benedict se do maskované krásky zamiluje a poté, co uteče, se ji zoufale snaží najít.

Komplikace jménem Genevieve

Jenže zatím zůstává otázkou, jak se do toho zaplete Genevieve Delacroixová, švadlena, po které Benedict toužil během 1. série. Jak připomíná glamourmagazine.co.uk, ta se totiž ve skutečnosti v románech nevyskytuje. Takže uvidíme, jak se postava vyvine a jestli zkomplikuje Benedictovi a Sophii jejich začínající románek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -