- Reklama -

Bridgertonovi 3. série: Příběh se zaměří na milostný život Benedicta Bridgertona

Ještě jsme se ještě ani nedočkali druhé série, ale už teď to vypadá, že příběh Benedicta Bridgertona, na který se zaměří Bridgertonovi 3. série, bude nejdojemnějším hledáním lásky v téhle urozené rodině.

- Reklama -

Netflix 13. dubna potvrdil, že Bridgertonovi 3. série dostali zelenou. Co víc, seriál se dokonce vrátí i ve čtvrté sérii – produkce druhého dílu podle webu elle.com právě probíhá v Londýně.

„Vážení členové rodiny,“ volala do světa vistáriemi orámovaná depeše na Twitterovém účtu seriálu. „Zdá se, že máme poněkud zvláštní oznámení. Bridgertonovi se vrátí ve třetí a čtvrté sérii. Jejich autorka si musí koupit více inkoustu…“

Bridgertonovi 3. série: Připravte se na odchylky od knihy

Žhavý seriál plný romantiky, sexu, módy, tajemství a skandálů má tedy zelenou až do 4. série. To nejspíš znamená, že romány Julie Quinnové budou i nadále předlohou pro tento populární seriál Netflixu. Otázkou ale zůstává, jak moc bude seriál knize podobný.

- Reklama -

První série Bridgertonových nás provedla milostným příběhem Daphne Bridgertonové (hraje ji Phoebe Dynevorová) s pohledným Simonem Bassetem – alias vévodou z Hastingsu – v podání Regé-Jean Page.

Druhá sezóna se podle webu cheetsheet.com zaměří na Anthonyho Bridgertona a jeho hledání vhodné vikomtky, no a třetí sezóna bude pravděpodobně založena na třetím Bridgertonově románu Julie Quinnové Nabídka od gentlemana. Ten líčí románek Benedicta Bridgertona se Sophií Beckettovou, dcerou hraběte, kterou její zlomyslně žárlivá macecha ukryla před společností a donutila ji pracovat jako služebnou.

Poté, co se Sophie vplíží na každoroční maškarní ples lady Bridgertonové, prožije dvojice okamžik jako z Popelky střížené Romeem a Julií. Benedict se do maskované krásky zamiluje a poté, co uteče, se ji zoufale snaží najít.

Komplikace jménem Genevieve

Jenže zatím zůstává otázkou, jak se do toho zaplete Genevieve Delacroixová, švadlena, po které Benedict toužil během 1. série. Jak připomíná glamourmagazine.co.uk, ta se totiž ve skutečnosti v románech nevyskytuje. Takže uvidíme, jak se postava vyvine a jestli zkomplikuje Benedictovi a Sophii jejich začínající románek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -