- Reklama -

Bridgertonovi 3. série: Příběh se zaměří na milostný život Benedicta Bridgertona

Ještě jsme se ještě ani nedočkali druhé série, ale už teď to vypadá, že příběh Benedicta Bridgertona, na který se zaměří Bridgertonovi 3. série, bude nejdojemnějším hledáním lásky v téhle urozené rodině.

- Reklama -

Netflix 13. dubna potvrdil, že Bridgertonovi 3. série dostali zelenou. Co víc, seriál se dokonce vrátí i ve čtvrté sérii – produkce druhého dílu podle webu elle.com právě probíhá v Londýně.

„Vážení členové rodiny,“ volala do světa vistáriemi orámovaná depeše na Twitterovém účtu seriálu. „Zdá se, že máme poněkud zvláštní oznámení. Bridgertonovi se vrátí ve třetí a čtvrté sérii. Jejich autorka si musí koupit více inkoustu…“

Bridgertonovi 3. série: Připravte se na odchylky od knihy

Žhavý seriál plný romantiky, sexu, módy, tajemství a skandálů má tedy zelenou až do 4. série. To nejspíš znamená, že romány Julie Quinnové budou i nadále předlohou pro tento populární seriál Netflixu. Otázkou ale zůstává, jak moc bude seriál knize podobný.

První série Bridgertonových nás provedla milostným příběhem Daphne Bridgertonové (hraje ji Phoebe Dynevorová) s pohledným Simonem Bassetem – alias vévodou z Hastingsu – v podání Regé-Jean Page.

Druhá sezóna se podle webu cheetsheet.com zaměří na Anthonyho Bridgertona a jeho hledání vhodné vikomtky, no a třetí sezóna bude pravděpodobně založena na třetím Bridgertonově románu Julie Quinnové Nabídka od gentlemana. Ten líčí románek Benedicta Bridgertona se Sophií Beckettovou, dcerou hraběte, kterou její zlomyslně žárlivá macecha ukryla před společností a donutila ji pracovat jako služebnou.

Poté, co se Sophie vplíží na každoroční maškarní ples lady Bridgertonové, prožije dvojice okamžik jako z Popelky střížené Romeem a Julií. Benedict se do maskované krásky zamiluje a poté, co uteče, se ji zoufale snaží najít.

Komplikace jménem Genevieve

Jenže zatím zůstává otázkou, jak se do toho zaplete Genevieve Delacroixová, švadlena, po které Benedict toužil během 1. série. Jak připomíná glamourmagazine.co.uk, ta se totiž ve skutečnosti v románech nevyskytuje. Takže uvidíme, jak se postava vyvine a jestli zkomplikuje Benedictovi a Sophii jejich začínající románek.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -