- Reklama -

Bridgertonovi 3. série: Příběh se zaměří na milostný život Benedicta Bridgertona

Ještě jsme se ještě ani nedočkali druhé série, ale už teď to vypadá, že příběh Benedicta Bridgertona, na který se zaměří Bridgertonovi 3. série, bude nejdojemnějším hledáním lásky v téhle urozené rodině.

- Reklama -

Netflix 13. dubna potvrdil, že Bridgertonovi 3. série dostali zelenou. Co víc, seriál se dokonce vrátí i ve čtvrté sérii – produkce druhého dílu podle webu elle.com právě probíhá v Londýně.

„Vážení členové rodiny,“ volala do světa vistáriemi orámovaná depeše na Twitterovém účtu seriálu. „Zdá se, že máme poněkud zvláštní oznámení. Bridgertonovi se vrátí ve třetí a čtvrté sérii. Jejich autorka si musí koupit více inkoustu…“

Bridgertonovi 3. série: Připravte se na odchylky od knihy

Žhavý seriál plný romantiky, sexu, módy, tajemství a skandálů má tedy zelenou až do 4. série. To nejspíš znamená, že romány Julie Quinnové budou i nadále předlohou pro tento populární seriál Netflixu. Otázkou ale zůstává, jak moc bude seriál knize podobný.

- Reklama -

První série Bridgertonových nás provedla milostným příběhem Daphne Bridgertonové (hraje ji Phoebe Dynevorová) s pohledným Simonem Bassetem – alias vévodou z Hastingsu – v podání Regé-Jean Page.

Druhá sezóna se podle webu cheetsheet.com zaměří na Anthonyho Bridgertona a jeho hledání vhodné vikomtky, no a třetí sezóna bude pravděpodobně založena na třetím Bridgertonově románu Julie Quinnové Nabídka od gentlemana. Ten líčí románek Benedicta Bridgertona se Sophií Beckettovou, dcerou hraběte, kterou její zlomyslně žárlivá macecha ukryla před společností a donutila ji pracovat jako služebnou.

Poté, co se Sophie vplíží na každoroční maškarní ples lady Bridgertonové, prožije dvojice okamžik jako z Popelky střížené Romeem a Julií. Benedict se do maskované krásky zamiluje a poté, co uteče, se ji zoufale snaží najít.

Komplikace jménem Genevieve

Jenže zatím zůstává otázkou, jak se do toho zaplete Genevieve Delacroixová, švadlena, po které Benedict toužil během 1. série. Jak připomíná glamourmagazine.co.uk, ta se totiž ve skutečnosti v románech nevyskytuje. Takže uvidíme, jak se postava vyvine a jestli zkomplikuje Benedictovi a Sophii jejich začínající románek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -