- Reklama -

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

- Reklama -

Ti, co sledují Bridgertonovi, si jistě vzpomenou, že Daphne Bassettová (rozená Bridgertonová) byla ústřední postavou první řady. Svým úžasným výkonem v roli naivní a okouzlující Daphne si Phoebe Dynover získala srdce diváků. Ve druhé sérii hrála spíše vedlejší roli, ustoupila ze záře reflektorů, aby více zazářili nové postavy. A nyní se zdá, že si od seriálu dá úplnou pauzu.

Smutná zpráva přichází poté, co už seriál opustil Regé-Jean Page, který hrál Simona Bassetta, vévodu z Hastingsu. Ten odešel ze seriálu po pouhé jedné sérii. A nyní to vypadá, že Daphne možná půjde v jeho stopách.

Daphne se ve 3. řadě Bridgertonových neobjeví

Na otázku, zda uvidíme Daphne ve třetí sérii Phoebe neměla kladnou odpověď. „Bohužel ne ve třetí sérii. Možná v budoucnu,“ řekla podle stránek digitalspy.com.

Je možné, že herečka těmito slovy potvrdila svůj úplný odchod ze seriálu. Fanoušci ale doufají, že z obrazovek zmizí jen na čas.

- Reklama -

Třetí série Bridgertonových se natáčela podle čtvrtého románu Julie Quinnové Romancing Mister Bridgerton. Zaměří se na milostný příběh mezi Penelopou a Colinem. Proto asi není překvapivé, že některé z ústředních postav, jako například Daphne a Simon, se rozhodli seriál opustit, když se pozornost přesouvá na jiný pár. Koneckonců, seriál je koncipován tak, že se v každé řadě soustředí na jiný romantický pár, který tvoří jeden ze sourozenců Bridgertonových.

Tvůrce chtěl mít v seriálu všechny Bridgertonovi

Tvůrce seriálu Jess Brownell přitom ještě nedávno zdůrazňoval, jak je důležité, aby v seriálu zůstali všichni sourozenci Bridgertonovi. „Chceme se nadále setkávat se všemi našimi sourozenci Bridgertonovými. Cítíme, že ty okamžiky, kdy je celá rodina pohromadě, jsou tím, co dělá seriál opravdu seriálem a kvůli čemu, myslím, všichni chceme být Bridgertonovi,“ řekl v květnu 2022 pro Variety.com. „Takže ano, Daphne, Anthonyho a Kate určitě uvidíte – jak moc, to zatím nechci říkat.“

Navzdory zprávě o možném odchodu Daphne se fanoušci utěšují tím, že Phoebe Dynevor je stále velkou součástí rodiny Bridgertonových. A v budoucnu by se tak mohla do seriálu vrátit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -