- Reklama -

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

- Reklama -

Ti, co sledují Bridgertonovi, si jistě vzpomenou, že Daphne Bassettová (rozená Bridgertonová) byla ústřední postavou první řady. Svým úžasným výkonem v roli naivní a okouzlující Daphne si Phoebe Dynover získala srdce diváků. Ve druhé sérii hrála spíše vedlejší roli, ustoupila ze záře reflektorů, aby více zazářili nové postavy. A nyní se zdá, že si od seriálu dá úplnou pauzu.

Smutná zpráva přichází poté, co už seriál opustil Regé-Jean Page, který hrál Simona Bassetta, vévodu z Hastingsu. Ten odešel ze seriálu po pouhé jedné sérii. A nyní to vypadá, že Daphne možná půjde v jeho stopách.

Daphne se ve 3. řadě Bridgertonových neobjeví

Na otázku, zda uvidíme Daphne ve třetí sérii Phoebe neměla kladnou odpověď. „Bohužel ne ve třetí sérii. Možná v budoucnu,“ řekla podle stránek digitalspy.com.

Je možné, že herečka těmito slovy potvrdila svůj úplný odchod ze seriálu. Fanoušci ale doufají, že z obrazovek zmizí jen na čas.

Třetí série Bridgertonových se natáčela podle čtvrtého románu Julie Quinnové Romancing Mister Bridgerton. Zaměří se na milostný příběh mezi Penelopou a Colinem. Proto asi není překvapivé, že některé z ústředních postav, jako například Daphne a Simon, se rozhodli seriál opustit, když se pozornost přesouvá na jiný pár. Koneckonců, seriál je koncipován tak, že se v každé řadě soustředí na jiný romantický pár, který tvoří jeden ze sourozenců Bridgertonových.

Tvůrce chtěl mít v seriálu všechny Bridgertonovi

Tvůrce seriálu Jess Brownell přitom ještě nedávno zdůrazňoval, jak je důležité, aby v seriálu zůstali všichni sourozenci Bridgertonovi. „Chceme se nadále setkávat se všemi našimi sourozenci Bridgertonovými. Cítíme, že ty okamžiky, kdy je celá rodina pohromadě, jsou tím, co dělá seriál opravdu seriálem a kvůli čemu, myslím, všichni chceme být Bridgertonovi,“ řekl v květnu 2022 pro Variety.com. „Takže ano, Daphne, Anthonyho a Kate určitě uvidíte – jak moc, to zatím nechci říkat.“

Navzdory zprávě o možném odchodu Daphne se fanoušci utěšují tím, že Phoebe Dynevor je stále velkou součástí rodiny Bridgertonových. A v budoucnu by se tak mohla do seriálu vrátit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -