- Reklama -

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

- Reklama -

Ti, co sledují Bridgertonovi, si jistě vzpomenou, že Daphne Bassettová (rozená Bridgertonová) byla ústřední postavou první řady. Svým úžasným výkonem v roli naivní a okouzlující Daphne si Phoebe Dynover získala srdce diváků. Ve druhé sérii hrála spíše vedlejší roli, ustoupila ze záře reflektorů, aby více zazářili nové postavy. A nyní se zdá, že si od seriálu dá úplnou pauzu.

Smutná zpráva přichází poté, co už seriál opustil Regé-Jean Page, který hrál Simona Bassetta, vévodu z Hastingsu. Ten odešel ze seriálu po pouhé jedné sérii. A nyní to vypadá, že Daphne možná půjde v jeho stopách.

Daphne se ve 3. řadě Bridgertonových neobjeví

Na otázku, zda uvidíme Daphne ve třetí sérii Phoebe neměla kladnou odpověď. „Bohužel ne ve třetí sérii. Možná v budoucnu,“ řekla podle stránek digitalspy.com.

Je možné, že herečka těmito slovy potvrdila svůj úplný odchod ze seriálu. Fanoušci ale doufají, že z obrazovek zmizí jen na čas.

- Reklama -

Třetí série Bridgertonových se natáčela podle čtvrtého románu Julie Quinnové Romancing Mister Bridgerton. Zaměří se na milostný příběh mezi Penelopou a Colinem. Proto asi není překvapivé, že některé z ústředních postav, jako například Daphne a Simon, se rozhodli seriál opustit, když se pozornost přesouvá na jiný pár. Koneckonců, seriál je koncipován tak, že se v každé řadě soustředí na jiný romantický pár, který tvoří jeden ze sourozenců Bridgertonových.

Tvůrce chtěl mít v seriálu všechny Bridgertonovi

Tvůrce seriálu Jess Brownell přitom ještě nedávno zdůrazňoval, jak je důležité, aby v seriálu zůstali všichni sourozenci Bridgertonovi. „Chceme se nadále setkávat se všemi našimi sourozenci Bridgertonovými. Cítíme, že ty okamžiky, kdy je celá rodina pohromadě, jsou tím, co dělá seriál opravdu seriálem a kvůli čemu, myslím, všichni chceme být Bridgertonovi,“ řekl v květnu 2022 pro Variety.com. „Takže ano, Daphne, Anthonyho a Kate určitě uvidíte – jak moc, to zatím nechci říkat.“

Navzdory zprávě o možném odchodu Daphne se fanoušci utěšují tím, že Phoebe Dynevor je stále velkou součástí rodiny Bridgertonových. A v budoucnu by se tak mohla do seriálu vrátit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -