- Reklama -

Jonathan Bailey promluvil o natáčení milostných scén v seriálu Bridgertonovi

Druhá řada seriálu Bridgertonovi se neúprosně blíží a podle všeho se můžeme těšit na pěkně žhavé milostné scény. Jonathan Bailey, který hraje Anthonyho Bridgertona, promluvil o tom, jak probíhalo jejich natáčení.

- Reklama -

Jonathan Bailey, seriálový vikomt Anthony Bridgerton, bude hlavním hrdinou nadcházející sezóny seriálu Bridgertonovi stejně jako předtím jeho sestra Daphne (hraje ji Phoebe Dynevor). Herec je díky tomu v centru pozornosti. A nedávno promluvil pro Radiotimes.com o tom, jak probíhalo natáčení seriálových milostných scén.

„Je úžasné, jak se celé tohle odvětví i za rok posunulo,“ řekl s odkazem na momentální zájem filmových produkcí o to, aby pro herce potenciálně nepříjemné scény doprovázela dobrá pracovní atmosféra. „Existují nové triky – malé polštářky – a je úžasné, co všechno se dá udělat s napůl nafouknutým míčem.“

Jonathan Bailey o dohledu koordinátora intimity

Dohled nad bezpečím při natáčení milostných scén má v seriálu už od první série na starosti koordinátor intimity. Tahle profese začíná být ve filmovém a seriálovém prostředí čím dál častější. Seriál Cizinka jednoho angažoval při natáčení právě uváděné šesté série.

„Pokud máte obavy, můžete si s nimi promluvit,“ vysvětlil Jonathan Bailey podle people.com. A dodal, že herci také dostali před každou scénou k podpisu formuláře se souhlasem, v nichž je podrobně popsáno, „který kousek kůže ukážeme v každé scéně a kde se nás budou dotýkat a jak“.

- Reklama -

„Ze sexuálních scén se tak stává choreografický tanec,“ dodal Bailey.

Nová pravidla při natáčení sexuálních scén

Aby se dnes předešlo jakémukoli pocitu diskomfortu při natáčení, pečlivě se dbá na to, aby se nikdo necítil jakkoli ohrožený. „Pokud sexuální scénu dělají dva lidé, pravidlem je, že je dělí tři bariéry, a existují určité akty, při kterých může napůl nafouknutý síťový míč umožnit pohyb, aniž bychom se museli nějak fyzicky spojit,“ vysvětlil Bailey. „Je to sice vážně docela hloupé a zažijeme několik vtipných momentů, ale díky tomu to není tak trapné.“

Ačkoli sexuální scény a tanec jsou podle Baileyho „srdcem seriálu“, klíčový je v 2. řadě důraz na chemii mezi Anthonym a Kate. A pro její dobré fungování se opravdu udělalo vše, jak pro Indiewire.com řekla představitelka Anthonyho lásky Simone Ashley.

Bridgertonovi čeká další pokračování

„Byli jsme ve velmi bezpečném prostředí. A pracovali jsme s neuvěřitelným koordinátorem intimity, který nás povzbuzoval, abychom ztvárnili, jak žena prožívá rozkoš. A doufám, že to v seriálu bude vidět, protože to není tak, že by se to nestalo,“ řekla Ashley, která hraje Kate.

Seriál Bridgertonovi vznikl na motivy populárních knih Julie Quinnové. Sledovuje fiktivní vážené rodiny britské vyšší společnosti a jejich milostné zálety optikou tajemné drbny Lady Whistledown. Druhá sezóna se zaměří na románky Anthonyho Bridgertona, který hledá manželku.

Seriál se po svém uvedení stal jedním z nejúspěšnějších původních seriálů na Netflixu. I proto se v dubnu dočkal obnovení i pro třetí a čtvrtou sérii.

Druhá řada se dočká premiéry na Netflixu 25. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -