- Reklama -

Jonathan Bailey promluvil o natáčení milostných scén v seriálu Bridgertonovi

Druhá řada seriálu Bridgertonovi se neúprosně blíží a podle všeho se můžeme těšit na pěkně žhavé milostné scény. Jonathan Bailey, který hraje Anthonyho Bridgertona, promluvil o tom, jak probíhalo jejich natáčení.

- Reklama -

Jonathan Bailey, seriálový vikomt Anthony Bridgerton, bude hlavním hrdinou nadcházející sezóny seriálu Bridgertonovi stejně jako předtím jeho sestra Daphne (hraje ji Phoebe Dynevor). Herec je díky tomu v centru pozornosti. A nedávno promluvil pro Radiotimes.com o tom, jak probíhalo natáčení seriálových milostných scén.

„Je úžasné, jak se celé tohle odvětví i za rok posunulo,“ řekl s odkazem na momentální zájem filmových produkcí o to, aby pro herce potenciálně nepříjemné scény doprovázela dobrá pracovní atmosféra. „Existují nové triky – malé polštářky – a je úžasné, co všechno se dá udělat s napůl nafouknutým míčem.“

Jonathan Bailey o dohledu koordinátora intimity

Dohled nad bezpečím při natáčení milostných scén má v seriálu už od první série na starosti koordinátor intimity. Tahle profese začíná být ve filmovém a seriálovém prostředí čím dál častější. Seriál Cizinka jednoho angažoval při natáčení právě uváděné šesté série.

„Pokud máte obavy, můžete si s nimi promluvit,“ vysvětlil Jonathan Bailey podle people.com. A dodal, že herci také dostali před každou scénou k podpisu formuláře se souhlasem, v nichž je podrobně popsáno, „který kousek kůže ukážeme v každé scéně a kde se nás budou dotýkat a jak“.

„Ze sexuálních scén se tak stává choreografický tanec,“ dodal Bailey.

Nová pravidla při natáčení sexuálních scén

Aby se dnes předešlo jakémukoli pocitu diskomfortu při natáčení, pečlivě se dbá na to, aby se nikdo necítil jakkoli ohrožený. „Pokud sexuální scénu dělají dva lidé, pravidlem je, že je dělí tři bariéry, a existují určité akty, při kterých může napůl nafouknutý síťový míč umožnit pohyb, aniž bychom se museli nějak fyzicky spojit,“ vysvětlil Bailey. „Je to sice vážně docela hloupé a zažijeme několik vtipných momentů, ale díky tomu to není tak trapné.“

Ačkoli sexuální scény a tanec jsou podle Baileyho „srdcem seriálu“, klíčový je v 2. řadě důraz na chemii mezi Anthonym a Kate. A pro její dobré fungování se opravdu udělalo vše, jak pro Indiewire.com řekla představitelka Anthonyho lásky Simone Ashley.

Bridgertonovi čeká další pokračování

„Byli jsme ve velmi bezpečném prostředí. A pracovali jsme s neuvěřitelným koordinátorem intimity, který nás povzbuzoval, abychom ztvárnili, jak žena prožívá rozkoš. A doufám, že to v seriálu bude vidět, protože to není tak, že by se to nestalo,“ řekla Ashley, která hraje Kate.

Seriál Bridgertonovi vznikl na motivy populárních knih Julie Quinnové. Sledovuje fiktivní vážené rodiny britské vyšší společnosti a jejich milostné zálety optikou tajemné drbny Lady Whistledown. Druhá sezóna se zaměří na románky Anthonyho Bridgertona, který hledá manželku.

Seriál se po svém uvedení stal jedním z nejúspěšnějších původních seriálů na Netflixu. I proto se v dubnu dočkal obnovení i pro třetí a čtvrtou sérii.

Druhá řada se dočká premiéry na Netflixu 25. března.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -