- Reklama -

Jonathan Bailey promluvil o natáčení milostných scén v seriálu Bridgertonovi

Druhá řada seriálu Bridgertonovi se neúprosně blíží a podle všeho se můžeme těšit na pěkně žhavé milostné scény. Jonathan Bailey, který hraje Anthonyho Bridgertona, promluvil o tom, jak probíhalo jejich natáčení.

- Reklama -

Jonathan Bailey, seriálový vikomt Anthony Bridgerton, bude hlavním hrdinou nadcházející sezóny seriálu Bridgertonovi stejně jako předtím jeho sestra Daphne (hraje ji Phoebe Dynevor). Herec je díky tomu v centru pozornosti. A nedávno promluvil pro Radiotimes.com o tom, jak probíhalo natáčení seriálových milostných scén.

„Je úžasné, jak se celé tohle odvětví i za rok posunulo,“ řekl s odkazem na momentální zájem filmových produkcí o to, aby pro herce potenciálně nepříjemné scény doprovázela dobrá pracovní atmosféra. „Existují nové triky – malé polštářky – a je úžasné, co všechno se dá udělat s napůl nafouknutým míčem.“

Jonathan Bailey o dohledu koordinátora intimity

Dohled nad bezpečím při natáčení milostných scén má v seriálu už od první série na starosti koordinátor intimity. Tahle profese začíná být ve filmovém a seriálovém prostředí čím dál častější. Seriál Cizinka jednoho angažoval při natáčení právě uváděné šesté série.

„Pokud máte obavy, můžete si s nimi promluvit,“ vysvětlil Jonathan Bailey podle people.com. A dodal, že herci také dostali před každou scénou k podpisu formuláře se souhlasem, v nichž je podrobně popsáno, „který kousek kůže ukážeme v každé scéně a kde se nás budou dotýkat a jak“.

„Ze sexuálních scén se tak stává choreografický tanec,“ dodal Bailey.

Nová pravidla při natáčení sexuálních scén

Aby se dnes předešlo jakémukoli pocitu diskomfortu při natáčení, pečlivě se dbá na to, aby se nikdo necítil jakkoli ohrožený. „Pokud sexuální scénu dělají dva lidé, pravidlem je, že je dělí tři bariéry, a existují určité akty, při kterých může napůl nafouknutý síťový míč umožnit pohyb, aniž bychom se museli nějak fyzicky spojit,“ vysvětlil Bailey. „Je to sice vážně docela hloupé a zažijeme několik vtipných momentů, ale díky tomu to není tak trapné.“

Ačkoli sexuální scény a tanec jsou podle Baileyho „srdcem seriálu“, klíčový je v 2. řadě důraz na chemii mezi Anthonym a Kate. A pro její dobré fungování se opravdu udělalo vše, jak pro Indiewire.com řekla představitelka Anthonyho lásky Simone Ashley.

Bridgertonovi čeká další pokračování

„Byli jsme ve velmi bezpečném prostředí. A pracovali jsme s neuvěřitelným koordinátorem intimity, který nás povzbuzoval, abychom ztvárnili, jak žena prožívá rozkoš. A doufám, že to v seriálu bude vidět, protože to není tak, že by se to nestalo,“ řekla Ashley, která hraje Kate.

Seriál Bridgertonovi vznikl na motivy populárních knih Julie Quinnové. Sledovuje fiktivní vážené rodiny britské vyšší společnosti a jejich milostné zálety optikou tajemné drbny Lady Whistledown. Druhá sezóna se zaměří na románky Anthonyho Bridgertona, který hledá manželku.

Seriál se po svém uvedení stal jedním z nejúspěšnějších původních seriálů na Netflixu. I proto se v dubnu dočkal obnovení i pro třetí a čtvrtou sérii.

Druhá řada se dočká premiéry na Netflixu 25. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -