- Reklama -

Jonathan Bailey promluvil o natáčení milostných scén v seriálu Bridgertonovi

Druhá řada seriálu Bridgertonovi se neúprosně blíží a podle všeho se můžeme těšit na pěkně žhavé milostné scény. Jonathan Bailey, který hraje Anthonyho Bridgertona, promluvil o tom, jak probíhalo jejich natáčení.

- Reklama -

Jonathan Bailey, seriálový vikomt Anthony Bridgerton, bude hlavním hrdinou nadcházející sezóny seriálu Bridgertonovi stejně jako předtím jeho sestra Daphne (hraje ji Phoebe Dynevor). Herec je díky tomu v centru pozornosti. A nedávno promluvil pro Radiotimes.com o tom, jak probíhalo natáčení seriálových milostných scén.

„Je úžasné, jak se celé tohle odvětví i za rok posunulo,“ řekl s odkazem na momentální zájem filmových produkcí o to, aby pro herce potenciálně nepříjemné scény doprovázela dobrá pracovní atmosféra. „Existují nové triky – malé polštářky – a je úžasné, co všechno se dá udělat s napůl nafouknutým míčem.“

Jonathan Bailey o dohledu koordinátora intimity

Dohled nad bezpečím při natáčení milostných scén má v seriálu už od první série na starosti koordinátor intimity. Tahle profese začíná být ve filmovém a seriálovém prostředí čím dál častější. Seriál Cizinka jednoho angažoval při natáčení právě uváděné šesté série.

„Pokud máte obavy, můžete si s nimi promluvit,“ vysvětlil Jonathan Bailey podle people.com. A dodal, že herci také dostali před každou scénou k podpisu formuláře se souhlasem, v nichž je podrobně popsáno, „který kousek kůže ukážeme v každé scéně a kde se nás budou dotýkat a jak“.

- Reklama -

„Ze sexuálních scén se tak stává choreografický tanec,“ dodal Bailey.

Nová pravidla při natáčení sexuálních scén

Aby se dnes předešlo jakémukoli pocitu diskomfortu při natáčení, pečlivě se dbá na to, aby se nikdo necítil jakkoli ohrožený. „Pokud sexuální scénu dělají dva lidé, pravidlem je, že je dělí tři bariéry, a existují určité akty, při kterých může napůl nafouknutý síťový míč umožnit pohyb, aniž bychom se museli nějak fyzicky spojit,“ vysvětlil Bailey. „Je to sice vážně docela hloupé a zažijeme několik vtipných momentů, ale díky tomu to není tak trapné.“

Ačkoli sexuální scény a tanec jsou podle Baileyho „srdcem seriálu“, klíčový je v 2. řadě důraz na chemii mezi Anthonym a Kate. A pro její dobré fungování se opravdu udělalo vše, jak pro Indiewire.com řekla představitelka Anthonyho lásky Simone Ashley.

Bridgertonovi čeká další pokračování

„Byli jsme ve velmi bezpečném prostředí. A pracovali jsme s neuvěřitelným koordinátorem intimity, který nás povzbuzoval, abychom ztvárnili, jak žena prožívá rozkoš. A doufám, že to v seriálu bude vidět, protože to není tak, že by se to nestalo,“ řekla Ashley, která hraje Kate.

Seriál Bridgertonovi vznikl na motivy populárních knih Julie Quinnové. Sledovuje fiktivní vážené rodiny britské vyšší společnosti a jejich milostné zálety optikou tajemné drbny Lady Whistledown. Druhá sezóna se zaměří na románky Anthonyho Bridgertona, který hledá manželku.

Seriál se po svém uvedení stal jedním z nejúspěšnějších původních seriálů na Netflixu. I proto se v dubnu dočkal obnovení i pro třetí a čtvrtou sérii.

Druhá řada se dočká premiéry na Netflixu 25. března.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -