- Reklama -

Colin Bridgerton projde v další řadě Bridgertonových velkým vývojem

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová, producentky seriálu Bridgertonovi, naznačili změny, jaké zažije Colin Bridgerton a jeho vztah s Penelope.

- Reklama -

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová ve své nové knize Inside Bridgerton (hraje ji Nicola Coughlan) prozkoumávají mimo jiných věcí komplex zachránce, kterým trpí Colin Bridgerton (Luke Newton). A také se řeší to, jakým způsobem ovlivní tahle vlastnost jeho vztah s Penelope ve třetí sezóně seriálu Bridgertonovi. O Colinově zakořeněné snaze „zachraňovat dámy v nesnázích“ se obě rozpovídaly v prvním pohledu do některých pasáží, který poskytl web eonline.com.

Podle producentky Betsy Beersové se Colin „neustále snaží změnit sám sebe“. Je totiž po Anthonym (Jonathan Bailey) a Benedictovi (Luke Thompson) třetím synem Bridgertonů. Takže není ani dědicem, ani zálohou dědice. Colin Bridgerton je díky roli nejmladšího syna pro společenský řád v podstatě bezcenný, protože seriálové drama se odehrává v období regentství. A to byla doba, která na třetí syny mnoho nemyslela. V mnoha ohledech se proto nejmladší ze synů Bridgertonových upíná k pokusu o záchranu žen v nesnázích, aby objevil ve svém životě smysl.

Colin trpí syndromem zachránce dámy v nesnázích

„Ano, chce být zachráncem, být galantní,“ myslí si Beersová. „Nevím, jestli je to dozvuk toho, že byl příliš mladý na to, aby mohl jakkoli pomoci svému otci nebo matce, ale má silný instinkt zachránit dámu v nesnázích. Je opravdu vidět, jak se mu dme hruď, když zachraňuje Featheringtonovy.“

S tím souhlasí i druhá producentka a spoluautorka knihy Shonda Rhimesová. „Stále se přistihuje, že se snaží zachraňovat ženy. To je jeho instinkt, myslí si, že to mu přinese smysl života,“ dodala pro screenrant.com. „Je opravdu zamilovaný do myšlenky udělat správnou věc víc než do věci samotné. Ale já ho za to miluju, za tuhle fixaci na čest. Myslím, že je to velmi zajímavé.“

- Reklama -

Vztah Colina Bridgertona s Penelope začne být víc intimní

Svými slovy jako by producentky předpovídali vývoj třetí řady seriálu Bridgertonovi. Ta se začala natáčet podle webu comicyears.com na začátku letošního roku. Další díly jednu z knih předlohy přeskočí, adaptovat se tentokrát bude Romancing Mister Bridgerton, čtvrtá kniha ze série Julie Quinnové. Ta se soustředí na vztah mezi Colinem a Penelope Featheringtonovou.

V závěru první série Bridgertonových diváci přišli na to, že Penelope je lady Whistledown. V závěru druhé řady se pak pravdu dozvěděla i její nejbližší kamarádka Eloise (Claudia Jessie). Přestože Penelope měla pro Colina Bridgertona vždy slabost, ten si toho dosud nevšiml a seriál tak zatím ukazoval Colina a Penelopu jako pouhé přátele. Očekává se, že ve 3. sérii se to změní a z těch dvou se stanou milenci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -