- Reklama -

Colin Bridgerton projde v další řadě Bridgertonových velkým vývojem

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová, producentky seriálu Bridgertonovi, naznačili změny, jaké zažije Colin Bridgerton a jeho vztah s Penelope.

- Reklama -

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová ve své nové knize Inside Bridgerton (hraje ji Nicola Coughlan) prozkoumávají mimo jiných věcí komplex zachránce, kterým trpí Colin Bridgerton (Luke Newton). A také se řeší to, jakým způsobem ovlivní tahle vlastnost jeho vztah s Penelope ve třetí sezóně seriálu Bridgertonovi. O Colinově zakořeněné snaze „zachraňovat dámy v nesnázích“ se obě rozpovídaly v prvním pohledu do některých pasáží, který poskytl web eonline.com.

Podle producentky Betsy Beersové se Colin „neustále snaží změnit sám sebe“. Je totiž po Anthonym (Jonathan Bailey) a Benedictovi (Luke Thompson) třetím synem Bridgertonů. Takže není ani dědicem, ani zálohou dědice. Colin Bridgerton je díky roli nejmladšího syna pro společenský řád v podstatě bezcenný, protože seriálové drama se odehrává v období regentství. A to byla doba, která na třetí syny mnoho nemyslela. V mnoha ohledech se proto nejmladší ze synů Bridgertonových upíná k pokusu o záchranu žen v nesnázích, aby objevil ve svém životě smysl.

Colin trpí syndromem zachránce dámy v nesnázích

„Ano, chce být zachráncem, být galantní,“ myslí si Beersová. „Nevím, jestli je to dozvuk toho, že byl příliš mladý na to, aby mohl jakkoli pomoci svému otci nebo matce, ale má silný instinkt zachránit dámu v nesnázích. Je opravdu vidět, jak se mu dme hruď, když zachraňuje Featheringtonovy.“

S tím souhlasí i druhá producentka a spoluautorka knihy Shonda Rhimesová. „Stále se přistihuje, že se snaží zachraňovat ženy. To je jeho instinkt, myslí si, že to mu přinese smysl života,“ dodala pro screenrant.com. „Je opravdu zamilovaný do myšlenky udělat správnou věc víc než do věci samotné. Ale já ho za to miluju, za tuhle fixaci na čest. Myslím, že je to velmi zajímavé.“

Vztah Colina Bridgertona s Penelope začne být víc intimní

Svými slovy jako by producentky předpovídali vývoj třetí řady seriálu Bridgertonovi. Ta se začala natáčet podle webu comicyears.com na začátku letošního roku. Další díly jednu z knih předlohy přeskočí, adaptovat se tentokrát bude Romancing Mister Bridgerton, čtvrtá kniha ze série Julie Quinnové. Ta se soustředí na vztah mezi Colinem a Penelope Featheringtonovou.

V závěru první série Bridgertonových diváci přišli na to, že Penelope je lady Whistledown. V závěru druhé řady se pak pravdu dozvěděla i její nejbližší kamarádka Eloise (Claudia Jessie). Přestože Penelope měla pro Colina Bridgertona vždy slabost, ten si toho dosud nevšiml a seriál tak zatím ukazoval Colina a Penelopu jako pouhé přátele. Očekává se, že ve 3. sérii se to změní a z těch dvou se stanou milenci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -