- Reklama -

Colin Bridgerton projde v další řadě Bridgertonových velkým vývojem

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová, producentky seriálu Bridgertonovi, naznačili změny, jaké zažije Colin Bridgerton a jeho vztah s Penelope.

- Reklama -

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová ve své nové knize Inside Bridgerton (hraje ji Nicola Coughlan) prozkoumávají mimo jiných věcí komplex zachránce, kterým trpí Colin Bridgerton (Luke Newton). A také se řeší to, jakým způsobem ovlivní tahle vlastnost jeho vztah s Penelope ve třetí sezóně seriálu Bridgertonovi. O Colinově zakořeněné snaze „zachraňovat dámy v nesnázích“ se obě rozpovídaly v prvním pohledu do některých pasáží, který poskytl web eonline.com.

Podle producentky Betsy Beersové se Colin „neustále snaží změnit sám sebe“. Je totiž po Anthonym (Jonathan Bailey) a Benedictovi (Luke Thompson) třetím synem Bridgertonů. Takže není ani dědicem, ani zálohou dědice. Colin Bridgerton je díky roli nejmladšího syna pro společenský řád v podstatě bezcenný, protože seriálové drama se odehrává v období regentství. A to byla doba, která na třetí syny mnoho nemyslela. V mnoha ohledech se proto nejmladší ze synů Bridgertonových upíná k pokusu o záchranu žen v nesnázích, aby objevil ve svém životě smysl.

Colin trpí syndromem zachránce dámy v nesnázích

„Ano, chce být zachráncem, být galantní,“ myslí si Beersová. „Nevím, jestli je to dozvuk toho, že byl příliš mladý na to, aby mohl jakkoli pomoci svému otci nebo matce, ale má silný instinkt zachránit dámu v nesnázích. Je opravdu vidět, jak se mu dme hruď, když zachraňuje Featheringtonovy.“

S tím souhlasí i druhá producentka a spoluautorka knihy Shonda Rhimesová. „Stále se přistihuje, že se snaží zachraňovat ženy. To je jeho instinkt, myslí si, že to mu přinese smysl života,“ dodala pro screenrant.com. „Je opravdu zamilovaný do myšlenky udělat správnou věc víc než do věci samotné. Ale já ho za to miluju, za tuhle fixaci na čest. Myslím, že je to velmi zajímavé.“

Vztah Colina Bridgertona s Penelope začne být víc intimní

Svými slovy jako by producentky předpovídali vývoj třetí řady seriálu Bridgertonovi. Ta se začala natáčet podle webu comicyears.com na začátku letošního roku. Další díly jednu z knih předlohy přeskočí, adaptovat se tentokrát bude Romancing Mister Bridgerton, čtvrtá kniha ze série Julie Quinnové. Ta se soustředí na vztah mezi Colinem a Penelope Featheringtonovou.

V závěru první série Bridgertonových diváci přišli na to, že Penelope je lady Whistledown. V závěru druhé řady se pak pravdu dozvěděla i její nejbližší kamarádka Eloise (Claudia Jessie). Přestože Penelope měla pro Colina Bridgertona vždy slabost, ten si toho dosud nevšiml a seriál tak zatím ukazoval Colina a Penelopu jako pouhé přátele. Očekává se, že ve 3. sérii se to změní a z těch dvou se stanou milenci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -