- Reklama -

Colin Bridgerton projde v další řadě Bridgertonových velkým vývojem

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová, producentky seriálu Bridgertonovi, naznačili změny, jaké zažije Colin Bridgerton a jeho vztah s Penelope.

- Reklama -

Shonda Rhimesová a Betsy Beersová ve své nové knize Inside Bridgerton (hraje ji Nicola Coughlan) prozkoumávají mimo jiných věcí komplex zachránce, kterým trpí Colin Bridgerton (Luke Newton). A také se řeší to, jakým způsobem ovlivní tahle vlastnost jeho vztah s Penelope ve třetí sezóně seriálu Bridgertonovi. O Colinově zakořeněné snaze „zachraňovat dámy v nesnázích“ se obě rozpovídaly v prvním pohledu do některých pasáží, který poskytl web eonline.com.

Podle producentky Betsy Beersové se Colin „neustále snaží změnit sám sebe“. Je totiž po Anthonym (Jonathan Bailey) a Benedictovi (Luke Thompson) třetím synem Bridgertonů. Takže není ani dědicem, ani zálohou dědice. Colin Bridgerton je díky roli nejmladšího syna pro společenský řád v podstatě bezcenný, protože seriálové drama se odehrává v období regentství. A to byla doba, která na třetí syny mnoho nemyslela. V mnoha ohledech se proto nejmladší ze synů Bridgertonových upíná k pokusu o záchranu žen v nesnázích, aby objevil ve svém životě smysl.

Colin trpí syndromem zachránce dámy v nesnázích

„Ano, chce být zachráncem, být galantní,“ myslí si Beersová. „Nevím, jestli je to dozvuk toho, že byl příliš mladý na to, aby mohl jakkoli pomoci svému otci nebo matce, ale má silný instinkt zachránit dámu v nesnázích. Je opravdu vidět, jak se mu dme hruď, když zachraňuje Featheringtonovy.“

S tím souhlasí i druhá producentka a spoluautorka knihy Shonda Rhimesová. „Stále se přistihuje, že se snaží zachraňovat ženy. To je jeho instinkt, myslí si, že to mu přinese smysl života,“ dodala pro screenrant.com. „Je opravdu zamilovaný do myšlenky udělat správnou věc víc než do věci samotné. Ale já ho za to miluju, za tuhle fixaci na čest. Myslím, že je to velmi zajímavé.“

- Reklama -

Vztah Colina Bridgertona s Penelope začne být víc intimní

Svými slovy jako by producentky předpovídali vývoj třetí řady seriálu Bridgertonovi. Ta se začala natáčet podle webu comicyears.com na začátku letošního roku. Další díly jednu z knih předlohy přeskočí, adaptovat se tentokrát bude Romancing Mister Bridgerton, čtvrtá kniha ze série Julie Quinnové. Ta se soustředí na vztah mezi Colinem a Penelope Featheringtonovou.

V závěru první série Bridgertonových diváci přišli na to, že Penelope je lady Whistledown. V závěru druhé řady se pak pravdu dozvěděla i její nejbližší kamarádka Eloise (Claudia Jessie). Přestože Penelope měla pro Colina Bridgertona vždy slabost, ten si toho dosud nevšiml a seriál tak zatím ukazoval Colina a Penelopu jako pouhé přátele. Očekává se, že ve 3. sérii se to změní a z těch dvou se stanou milenci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -