- Reklama -

Mickey Rourke tvrdí, že Marvel dělá filmy, ze kterých se mu zvedá žaludek

Ačkoli si Mickey Rourke zahrál záporáka ve filmu Iron Man 2, pro marvelovský svět má jen slova pohrdání.

- Reklama -

Temperamentní herec Mickey Rourke se vrací na velké plátno – ale nečekejte, že ho uvidíte v nějakém velkorozpočtovém akčním filmu. „Točí všechny ty marvelovky, ze kterých se mi zvedá žaludek,“ prohlásil herec podle tanmoyworld.com. „Nechci točit filmy, kde jeden chlápek se samopalem zabije 200 dalších lidí jen proto, že se to prodává. To je pro někoho jiného. To není pro mě.“

Jeho rýpnutí do Marvelu se vměstnalo do dlouhého proslovu na Instagramu. V příspěvku herec nominovaný na Oscara vyjadřoval svou nově objevenou lásku k seriálu Zákon a pořádek. Na Instagramu Mickey Rourke prozradil, že Zákon a pořádek objevil až během pandemie koronaviru, píše indiewire.com.

Herec říká, že zhlédl „1000 dílů“. A našel v sobě jen slova chvály pro různé členy obsazení, včetně Marisky Hargitay, Christophera Meloniho a BD Wonga. Na samém konci své oslavné tirády na oblíbený kriminální seriál, která byla plná gramatických chyb, si ale Rourke neodpustil zlý komentář na adresu Marvelu.

- Reklama -

Favreau neměl u Iron mana hlavní slovo, tvrdí herec

Rourke podle webu screenrant.com už v minulosti v rozhovoru pro CraveOnline Marvel urážel a tvrdil, že studio sestříhalo jeho roli ve filmu „Iron Man 2“. Navíc říká, že režisér filmu Jon Favreau ve skutečnosti o ničem nerozhodoval.

„Vysvětlil jsem [Jonu] Favreauovi, že jsem chtěl přinést té roli nějaké další vrstvy a barvy, ne jen udělat z toho Rusa naprostého vraždícího mstícího se záporáka,“ svěřil se Mickey Rourke. „A oni mi to dovolili. Bohužel lidé z Marvelu chtěli jen jednorozměrného záporáka, takže většina mého výkonu skončila ve střižně.“

Podle herce totiž o umělecké podobě filmu ve skutečnosti rozhoduje v případě Marvel filmů vždy vedení společnosti. „Nakonec tu máte nějakého šprta s kapsou plnou peněz, který rozhoduje. Víte, Favreau neřídil záběry. Kéž by to udělal,“ dodal.

Mickey Rourke ve filmu o svatém muži

Mickey Rourke tvrdí, že se v Hollywoodu dostal na černou listinu. Proto prý o něm v posledních letech nebylo tolik slyšet. Nyní ohlásil novou roli, představí se jako ochrnutý muž ve filmu „Man of God“. Ten vypráví o jednom z nejznámějších řeckých svatých, Nektariovi Eginském.

Zisk role si nemůže Rourke vynachválit. Tvrdí, že katolická víra hrála v jeho životě zásadní roli. A pomohla mu překonat smrt milovaného bratra i zmírnit jeho vlastní sklony k agresivitě. „Naučil jsem se jednu věc,“ říká, „že všechno je v božích rukou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -