- Reklama -

Mickey Rourke tvrdí, že Marvel dělá filmy, ze kterých se mu zvedá žaludek

Ačkoli si Mickey Rourke zahrál záporáka ve filmu Iron Man 2, pro marvelovský svět má jen slova pohrdání.

- Reklama -

Temperamentní herec Mickey Rourke se vrací na velké plátno – ale nečekejte, že ho uvidíte v nějakém velkorozpočtovém akčním filmu. „Točí všechny ty marvelovky, ze kterých se mi zvedá žaludek,“ prohlásil herec podle tanmoyworld.com. „Nechci točit filmy, kde jeden chlápek se samopalem zabije 200 dalších lidí jen proto, že se to prodává. To je pro někoho jiného. To není pro mě.“

Jeho rýpnutí do Marvelu se vměstnalo do dlouhého proslovu na Instagramu. V příspěvku herec nominovaný na Oscara vyjadřoval svou nově objevenou lásku k seriálu Zákon a pořádek. Na Instagramu Mickey Rourke prozradil, že Zákon a pořádek objevil až během pandemie koronaviru, píše indiewire.com.

Herec říká, že zhlédl „1000 dílů“. A našel v sobě jen slova chvály pro různé členy obsazení, včetně Marisky Hargitay, Christophera Meloniho a BD Wonga. Na samém konci své oslavné tirády na oblíbený kriminální seriál, která byla plná gramatických chyb, si ale Rourke neodpustil zlý komentář na adresu Marvelu.

- Reklama -

Favreau neměl u Iron mana hlavní slovo, tvrdí herec

Rourke podle webu screenrant.com už v minulosti v rozhovoru pro CraveOnline Marvel urážel a tvrdil, že studio sestříhalo jeho roli ve filmu „Iron Man 2“. Navíc říká, že režisér filmu Jon Favreau ve skutečnosti o ničem nerozhodoval.

„Vysvětlil jsem [Jonu] Favreauovi, že jsem chtěl přinést té roli nějaké další vrstvy a barvy, ne jen udělat z toho Rusa naprostého vraždícího mstícího se záporáka,“ svěřil se Mickey Rourke. „A oni mi to dovolili. Bohužel lidé z Marvelu chtěli jen jednorozměrného záporáka, takže většina mého výkonu skončila ve střižně.“

Podle herce totiž o umělecké podobě filmu ve skutečnosti rozhoduje v případě Marvel filmů vždy vedení společnosti. „Nakonec tu máte nějakého šprta s kapsou plnou peněz, který rozhoduje. Víte, Favreau neřídil záběry. Kéž by to udělal,“ dodal.

Mickey Rourke ve filmu o svatém muži

Mickey Rourke tvrdí, že se v Hollywoodu dostal na černou listinu. Proto prý o něm v posledních letech nebylo tolik slyšet. Nyní ohlásil novou roli, představí se jako ochrnutý muž ve filmu „Man of God“. Ten vypráví o jednom z nejznámějších řeckých svatých, Nektariovi Eginském.

Zisk role si nemůže Rourke vynachválit. Tvrdí, že katolická víra hrála v jeho životě zásadní roli. A pomohla mu překonat smrt milovaného bratra i zmírnit jeho vlastní sklony k agresivitě. „Naučil jsem se jednu věc,“ říká, „že všechno je v božích rukou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -