- Reklama -

Mickey Rourke tvrdí, že Marvel dělá filmy, ze kterých se mu zvedá žaludek

Ačkoli si Mickey Rourke zahrál záporáka ve filmu Iron Man 2, pro marvelovský svět má jen slova pohrdání.

- Reklama -

Temperamentní herec Mickey Rourke se vrací na velké plátno – ale nečekejte, že ho uvidíte v nějakém velkorozpočtovém akčním filmu. „Točí všechny ty marvelovky, ze kterých se mi zvedá žaludek,“ prohlásil herec podle tanmoyworld.com. „Nechci točit filmy, kde jeden chlápek se samopalem zabije 200 dalších lidí jen proto, že se to prodává. To je pro někoho jiného. To není pro mě.“

Jeho rýpnutí do Marvelu se vměstnalo do dlouhého proslovu na Instagramu. V příspěvku herec nominovaný na Oscara vyjadřoval svou nově objevenou lásku k seriálu Zákon a pořádek. Na Instagramu Mickey Rourke prozradil, že Zákon a pořádek objevil až během pandemie koronaviru, píše indiewire.com.

Herec říká, že zhlédl „1000 dílů“. A našel v sobě jen slova chvály pro různé členy obsazení, včetně Marisky Hargitay, Christophera Meloniho a BD Wonga. Na samém konci své oslavné tirády na oblíbený kriminální seriál, která byla plná gramatických chyb, si ale Rourke neodpustil zlý komentář na adresu Marvelu.

Favreau neměl u Iron mana hlavní slovo, tvrdí herec

Rourke podle webu screenrant.com už v minulosti v rozhovoru pro CraveOnline Marvel urážel a tvrdil, že studio sestříhalo jeho roli ve filmu „Iron Man 2“. Navíc říká, že režisér filmu Jon Favreau ve skutečnosti o ničem nerozhodoval.

„Vysvětlil jsem [Jonu] Favreauovi, že jsem chtěl přinést té roli nějaké další vrstvy a barvy, ne jen udělat z toho Rusa naprostého vraždícího mstícího se záporáka,“ svěřil se Mickey Rourke. „A oni mi to dovolili. Bohužel lidé z Marvelu chtěli jen jednorozměrného záporáka, takže většina mého výkonu skončila ve střižně.“

Podle herce totiž o umělecké podobě filmu ve skutečnosti rozhoduje v případě Marvel filmů vždy vedení společnosti. „Nakonec tu máte nějakého šprta s kapsou plnou peněz, který rozhoduje. Víte, Favreau neřídil záběry. Kéž by to udělal,“ dodal.

Mickey Rourke ve filmu o svatém muži

Mickey Rourke tvrdí, že se v Hollywoodu dostal na černou listinu. Proto prý o něm v posledních letech nebylo tolik slyšet. Nyní ohlásil novou roli, představí se jako ochrnutý muž ve filmu „Man of God“. Ten vypráví o jednom z nejznámějších řeckých svatých, Nektariovi Eginském.

Zisk role si nemůže Rourke vynachválit. Tvrdí, že katolická víra hrála v jeho životě zásadní roli. A pomohla mu překonat smrt milovaného bratra i zmírnit jeho vlastní sklony k agresivitě. „Naučil jsem se jednu věc,“ říká, „že všechno je v božích rukou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -