- Reklama -

Mickey Rourke tvrdí, že Marvel dělá filmy, ze kterých se mu zvedá žaludek

Ačkoli si Mickey Rourke zahrál záporáka ve filmu Iron Man 2, pro marvelovský svět má jen slova pohrdání.

- Reklama -

Temperamentní herec Mickey Rourke se vrací na velké plátno – ale nečekejte, že ho uvidíte v nějakém velkorozpočtovém akčním filmu. „Točí všechny ty marvelovky, ze kterých se mi zvedá žaludek,“ prohlásil herec podle tanmoyworld.com. „Nechci točit filmy, kde jeden chlápek se samopalem zabije 200 dalších lidí jen proto, že se to prodává. To je pro někoho jiného. To není pro mě.“

Jeho rýpnutí do Marvelu se vměstnalo do dlouhého proslovu na Instagramu. V příspěvku herec nominovaný na Oscara vyjadřoval svou nově objevenou lásku k seriálu Zákon a pořádek. Na Instagramu Mickey Rourke prozradil, že Zákon a pořádek objevil až během pandemie koronaviru, píše indiewire.com.

Herec říká, že zhlédl „1000 dílů“. A našel v sobě jen slova chvály pro různé členy obsazení, včetně Marisky Hargitay, Christophera Meloniho a BD Wonga. Na samém konci své oslavné tirády na oblíbený kriminální seriál, která byla plná gramatických chyb, si ale Rourke neodpustil zlý komentář na adresu Marvelu.

- Reklama -

Favreau neměl u Iron mana hlavní slovo, tvrdí herec

Rourke podle webu screenrant.com už v minulosti v rozhovoru pro CraveOnline Marvel urážel a tvrdil, že studio sestříhalo jeho roli ve filmu „Iron Man 2“. Navíc říká, že režisér filmu Jon Favreau ve skutečnosti o ničem nerozhodoval.

„Vysvětlil jsem [Jonu] Favreauovi, že jsem chtěl přinést té roli nějaké další vrstvy a barvy, ne jen udělat z toho Rusa naprostého vraždícího mstícího se záporáka,“ svěřil se Mickey Rourke. „A oni mi to dovolili. Bohužel lidé z Marvelu chtěli jen jednorozměrného záporáka, takže většina mého výkonu skončila ve střižně.“

Podle herce totiž o umělecké podobě filmu ve skutečnosti rozhoduje v případě Marvel filmů vždy vedení společnosti. „Nakonec tu máte nějakého šprta s kapsou plnou peněz, který rozhoduje. Víte, Favreau neřídil záběry. Kéž by to udělal,“ dodal.

Mickey Rourke ve filmu o svatém muži

Mickey Rourke tvrdí, že se v Hollywoodu dostal na černou listinu. Proto prý o něm v posledních letech nebylo tolik slyšet. Nyní ohlásil novou roli, představí se jako ochrnutý muž ve filmu „Man of God“. Ten vypráví o jednom z nejznámějších řeckých svatých, Nektariovi Eginském.

Zisk role si nemůže Rourke vynachválit. Tvrdí, že katolická víra hrála v jeho životě zásadní roli. A pomohla mu překonat smrt milovaného bratra i zmírnit jeho vlastní sklony k agresivitě. „Naučil jsem se jednu věc,“ říká, „že všechno je v božích rukou.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -