- Reklama -

Tom Holland si natáčení posledního Spider-mana užíval víc než dřív. Díky Octopusovi

Tom Holland si při natáčení filmu Spider-Man: Cesta domů našel nového přítele... Nebo je to vlastně jen starý nepřítel?

- Reklama -

Pětadvacetiletý herec znovu navlékl kostýmu Spider-mana a už potřetí se ukáže jako filmový Peter Paarker. Poslední díl spidermanovské trilogie se bude vypořádávat s odhalením Parkerovy tajné identity, ke které došlo v závěru filmu Daleko od domova.

O čem tedy bude trojka? Zatímco se Peter snaží získat kontrolu nad svým životem, stane tváří v tvář známému nepřáteli – doctora Octopuse. Toho už fanoušci Spider-mana pamatují ze série s Tobeym Maguirem.

A ještě zajímavost: Doctora Octopuse si opět zahraje Alfred Molina, se kterým si nemohl Holland spolupráci dostatečně vynachválit.

Doctor Octopus se nestačil divit

Tom Holland do světa protkaného pavučinami dorazil až v roce 2016. Přesto se nad spidermanovským veteránem Molinou rozplýval a zahrnul ho lichotkami. Nazval ho „jedním z nejoblíbenějších lidí, se kterými kdy pracoval“.

- Reklama -

„Bylo opravdu zábavné sledovat ho, když se technologie posunula o tolik dopředu,“ řekl Holland podle webu screenrant.com. „Když ty filmy točil on, byly jeho ruce obrovské loutky. Když jsme to dělali teď, už to bylo všechno dělané jen v počítači. Bylo docela fajn vidět, jak to znovu prožívá, ale také se to znovu učí.“

Mix minulosti a současnosti má být ostatně klíčem úspěchu filmu No Way Home.

Problémy se slávou málem zničí vesmír

„V prvním filmu jsme s [režisérem] Jonem Wattsem tak trochu létali za ručičku,“ vysvětlil Tom Holland. „Myslím, že v tomto filmu jsme se oba cítili opravdu jistě, takže jsme se mohli víc uvolnit. Vlastně jsme se u toho bavili mnohem víc než u předchozích dvou filmů.“

Ve filmu No way home se Peter snaží skloubit svou nově nabytou slávu, školní povinnosti a rozvíjející se vztah s MJ (Zendaya). Pro pomoc se obrátí na Doctora Strange (Benedict Cumberbatch), čímž nechtěně spustí kaskádu problémů ohrožujících celý vesmír.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -