- Reklama -

Tom Holland si natáčení posledního Spider-mana užíval víc než dřív. Díky Octopusovi

Tom Holland si při natáčení filmu Spider-Man: Cesta domů našel nového přítele... Nebo je to vlastně jen starý nepřítel?

- Reklama -

Pětadvacetiletý herec znovu navlékl kostýmu Spider-mana a už potřetí se ukáže jako filmový Peter Paarker. Poslední díl spidermanovské trilogie se bude vypořádávat s odhalením Parkerovy tajné identity, ke které došlo v závěru filmu Daleko od domova.

O čem tedy bude trojka? Zatímco se Peter snaží získat kontrolu nad svým životem, stane tváří v tvář známému nepřáteli – doctora Octopuse. Toho už fanoušci Spider-mana pamatují ze série s Tobeym Maguirem.

A ještě zajímavost: Doctora Octopuse si opět zahraje Alfred Molina, se kterým si nemohl Holland spolupráci dostatečně vynachválit.

Doctor Octopus se nestačil divit

Tom Holland do světa protkaného pavučinami dorazil až v roce 2016. Přesto se nad spidermanovským veteránem Molinou rozplýval a zahrnul ho lichotkami. Nazval ho „jedním z nejoblíbenějších lidí, se kterými kdy pracoval“.

„Bylo opravdu zábavné sledovat ho, když se technologie posunula o tolik dopředu,“ řekl Holland podle webu screenrant.com. „Když ty filmy točil on, byly jeho ruce obrovské loutky. Když jsme to dělali teď, už to bylo všechno dělané jen v počítači. Bylo docela fajn vidět, jak to znovu prožívá, ale také se to znovu učí.“

Mix minulosti a současnosti má být ostatně klíčem úspěchu filmu No Way Home.

Problémy se slávou málem zničí vesmír

„V prvním filmu jsme s [režisérem] Jonem Wattsem tak trochu létali za ručičku,“ vysvětlil Tom Holland. „Myslím, že v tomto filmu jsme se oba cítili opravdu jistě, takže jsme se mohli víc uvolnit. Vlastně jsme se u toho bavili mnohem víc než u předchozích dvou filmů.“

Ve filmu No way home se Peter snaží skloubit svou nově nabytou slávu, školní povinnosti a rozvíjející se vztah s MJ (Zendaya). Pro pomoc se obrátí na Doctora Strange (Benedict Cumberbatch), čímž nechtěně spustí kaskádu problémů ohrožujících celý vesmír.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -