- Reklama -

Tom Holland si natáčení posledního Spider-mana užíval víc než dřív. Díky Octopusovi

Tom Holland si při natáčení filmu Spider-Man: Cesta domů našel nového přítele... Nebo je to vlastně jen starý nepřítel?

- Reklama -

Pětadvacetiletý herec znovu navlékl kostýmu Spider-mana a už potřetí se ukáže jako filmový Peter Paarker. Poslední díl spidermanovské trilogie se bude vypořádávat s odhalením Parkerovy tajné identity, ke které došlo v závěru filmu Daleko od domova.

O čem tedy bude trojka? Zatímco se Peter snaží získat kontrolu nad svým životem, stane tváří v tvář známému nepřáteli – doctora Octopuse. Toho už fanoušci Spider-mana pamatují ze série s Tobeym Maguirem.

A ještě zajímavost: Doctora Octopuse si opět zahraje Alfred Molina, se kterým si nemohl Holland spolupráci dostatečně vynachválit.

Doctor Octopus se nestačil divit

Tom Holland do světa protkaného pavučinami dorazil až v roce 2016. Přesto se nad spidermanovským veteránem Molinou rozplýval a zahrnul ho lichotkami. Nazval ho „jedním z nejoblíbenějších lidí, se kterými kdy pracoval“.

- Reklama -

„Bylo opravdu zábavné sledovat ho, když se technologie posunula o tolik dopředu,“ řekl Holland podle webu screenrant.com. „Když ty filmy točil on, byly jeho ruce obrovské loutky. Když jsme to dělali teď, už to bylo všechno dělané jen v počítači. Bylo docela fajn vidět, jak to znovu prožívá, ale také se to znovu učí.“

Mix minulosti a současnosti má být ostatně klíčem úspěchu filmu No Way Home.

Problémy se slávou málem zničí vesmír

„V prvním filmu jsme s [režisérem] Jonem Wattsem tak trochu létali za ručičku,“ vysvětlil Tom Holland. „Myslím, že v tomto filmu jsme se oba cítili opravdu jistě, takže jsme se mohli víc uvolnit. Vlastně jsme se u toho bavili mnohem víc než u předchozích dvou filmů.“

Ve filmu No way home se Peter snaží skloubit svou nově nabytou slávu, školní povinnosti a rozvíjející se vztah s MJ (Zendaya). Pro pomoc se obrátí na Doctora Strange (Benedict Cumberbatch), čímž nechtěně spustí kaskádu problémů ohrožujících celý vesmír.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -