- Reklama -

Tom Holland si natáčení posledního Spider-mana užíval víc než dřív. Díky Octopusovi

Tom Holland si při natáčení filmu Spider-Man: Cesta domů našel nového přítele... Nebo je to vlastně jen starý nepřítel?

- Reklama -

Pětadvacetiletý herec znovu navlékl kostýmu Spider-mana a už potřetí se ukáže jako filmový Peter Paarker. Poslední díl spidermanovské trilogie se bude vypořádávat s odhalením Parkerovy tajné identity, ke které došlo v závěru filmu Daleko od domova.

O čem tedy bude trojka? Zatímco se Peter snaží získat kontrolu nad svým životem, stane tváří v tvář známému nepřáteli – doctora Octopuse. Toho už fanoušci Spider-mana pamatují ze série s Tobeym Maguirem.

A ještě zajímavost: Doctora Octopuse si opět zahraje Alfred Molina, se kterým si nemohl Holland spolupráci dostatečně vynachválit.

Doctor Octopus se nestačil divit

Tom Holland do světa protkaného pavučinami dorazil až v roce 2016. Přesto se nad spidermanovským veteránem Molinou rozplýval a zahrnul ho lichotkami. Nazval ho „jedním z nejoblíbenějších lidí, se kterými kdy pracoval“.

„Bylo opravdu zábavné sledovat ho, když se technologie posunula o tolik dopředu,“ řekl Holland podle webu screenrant.com. „Když ty filmy točil on, byly jeho ruce obrovské loutky. Když jsme to dělali teď, už to bylo všechno dělané jen v počítači. Bylo docela fajn vidět, jak to znovu prožívá, ale také se to znovu učí.“

Mix minulosti a současnosti má být ostatně klíčem úspěchu filmu No Way Home.

Problémy se slávou málem zničí vesmír

„V prvním filmu jsme s [režisérem] Jonem Wattsem tak trochu létali za ručičku,“ vysvětlil Tom Holland. „Myslím, že v tomto filmu jsme se oba cítili opravdu jistě, takže jsme se mohli víc uvolnit. Vlastně jsme se u toho bavili mnohem víc než u předchozích dvou filmů.“

Ve filmu No way home se Peter snaží skloubit svou nově nabytou slávu, školní povinnosti a rozvíjející se vztah s MJ (Zendaya). Pro pomoc se obrátí na Doctora Strange (Benedict Cumberbatch), čímž nechtěně spustí kaskádu problémů ohrožujících celý vesmír.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -