- Reklama -

Ewan Mitchell v Rodu draka uhranul fanoušky: Záhadný herec nemá Instagram a tají i své narozeniny

Talentovaný herec Ewan Mitchell patří k nejpříjemnějším překvapením seriálu Rod draka. Co byste o něm měli vědět?

- Reklama -

Snad každý fanoušek seriálu Rod draka se nechal oslnit charismatem prince Aemonda. Odstrkovaného šlechtice hraje Ewan Mitchell, který v této roli nahradil Lea Ashtona a ztvárňuje princovo starší já. Princ Aemond ještě jako mladík přišel o oko, v důsledku čehož nakonec získal vlastního draka. Princ si mnoho lidí získal svou zarputilostí a snahou bojovat za budoucnost svého rodu.

Bohužel, vše si dost pokazil v posledním díle 1. řady, kdy se z něj po střetu s princem Jacaerysem a jeho drakem stal nefalšovaný záporák. Tak jako tak šlo ale o nepřehlédnutelnou postavu. A to především díky tomu, jak ho zahrál v jeho dospělosti Ewan Mitcehll. Co je vlastně představitel Aemonda zač?

Ewan Mitchell nemá Instagram ani Twitter

Pokud patříte k fanouškům seriálů, možná Ewana Mitchella znáte díky ztvárnění postavy Osfertha alias Alfréda Velikého v historickém dramatu Poslední království. Objevil se celkem v pěti řadách tohoto úspěšného seriálu. V poslední sérii Osferth ke zklamání diváků skončil smutně a strašlivě, píše bustle.com.

Zjistit ale víc o soukromí tohoto herce, to je docela zapeklitý oříšek. Co se týče osobního života, je totiž Ewan Mitchell poměrně diskrétní. Ví se, že pochází z anglického města Derby, což v rozhovoru přiznal jeden z jeho kolegů ze seriálu Poslední království. Nezdá se, že by Ewan měl účet na Twitteru nebo Instagramu. Na Instagramu má sice herec velké množství fanouškovských profilů, ale žádný z nich není ověřený, že by byl jeho, informuje hollywoodlife.com.

Herec je záhada i pro kolegy, zahrál si s Nedem Starkem

Ewan Mitchell navíc jen zřídkakdy hovoří s médii. V internetovém světě je tajné dokonce i jeho datum narození. Na mnoha místech sice najdete, že se narodil 3. března 1997, píše to třeba Wikipedie, ale objevuje se i datum 12. března 2002, o kterém píše například nextau.com. Podle toho je herci buď 20 nebo 25 let. Podle obličeje mu ale může být klidně i ke třiceti… Těžko říct. Oficiálně se sám Mitchell na toto téma nikdy nevyjádřil.

I Mitchellovi spoluherci si už všimli toho, jak rád drží sám sebe v ústraní. Skotský herec Mark Rowley označil Mitchella v oficiálním podcastu seriálu Poslední království za „tajemného“. „Možná prošel úžasným výcvikem, o kterém nevíme, kdo ví?“ naznačil Rowley, že i pro herecké kolegy zůstává Mitchell záhadou.

Kromě seriálu se Ewan Mitchell zatím objevoval především v britských filmech, které se u nás nedočkaly velké pozornosti. Za zmínku ale stojí, že si v roce 2019 zahrál po boku Neda Starka. Objevil se totiž spolu s hercem Seanem Beanem, který ho hrál ve Hře o trůny, ve vojenském filmu World On Fire z roku 2019. „Bylo mi velkou ctí a absolutní výsadou mít na place někoho tak talentovaného, jako je Sean Bean. Spoustu jsem toho od něj během našich scén naučil,“ svěřil se Ewan BBC.

Jeho výkon v Rodu draka ukazuje, že je to učenlivý žák. Nezbývá než doufat, že kromě svého herectví časem ukáže fanouškům i víc ze svého soukromí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -