- Reklama -

Ewan Mitchell v Rodu draka uhranul fanoušky: Záhadný herec nemá Instagram a tají i své narozeniny

Talentovaný herec Ewan Mitchell patří k nejpříjemnějším překvapením seriálu Rod draka. Co byste o něm měli vědět?

- Reklama -

Snad každý fanoušek seriálu Rod draka se nechal oslnit charismatem prince Aemonda. Odstrkovaného šlechtice hraje Ewan Mitchell, který v této roli nahradil Lea Ashtona a ztvárňuje princovo starší já. Princ Aemond ještě jako mladík přišel o oko, v důsledku čehož nakonec získal vlastního draka. Princ si mnoho lidí získal svou zarputilostí a snahou bojovat za budoucnost svého rodu.

Bohužel, vše si dost pokazil v posledním díle 1. řady, kdy se z něj po střetu s princem Jacaerysem a jeho drakem stal nefalšovaný záporák. Tak jako tak šlo ale o nepřehlédnutelnou postavu. A to především díky tomu, jak ho zahrál v jeho dospělosti Ewan Mitcehll. Co je vlastně představitel Aemonda zač?

Ewan Mitchell nemá Instagram ani Twitter

Pokud patříte k fanouškům seriálů, možná Ewana Mitchella znáte díky ztvárnění postavy Osfertha alias Alfréda Velikého v historickém dramatu Poslední království. Objevil se celkem v pěti řadách tohoto úspěšného seriálu. V poslední sérii Osferth ke zklamání diváků skončil smutně a strašlivě, píše bustle.com.

Zjistit ale víc o soukromí tohoto herce, to je docela zapeklitý oříšek. Co se týče osobního života, je totiž Ewan Mitchell poměrně diskrétní. Ví se, že pochází z anglického města Derby, což v rozhovoru přiznal jeden z jeho kolegů ze seriálu Poslední království. Nezdá se, že by Ewan měl účet na Twitteru nebo Instagramu. Na Instagramu má sice herec velké množství fanouškovských profilů, ale žádný z nich není ověřený, že by byl jeho, informuje hollywoodlife.com.

- Reklama -

Herec je záhada i pro kolegy, zahrál si s Nedem Starkem

Ewan Mitchell navíc jen zřídkakdy hovoří s médii. V internetovém světě je tajné dokonce i jeho datum narození. Na mnoha místech sice najdete, že se narodil 3. března 1997, píše to třeba Wikipedie, ale objevuje se i datum 12. března 2002, o kterém píše například nextau.com. Podle toho je herci buď 20 nebo 25 let. Podle obličeje mu ale může být klidně i ke třiceti… Těžko říct. Oficiálně se sám Mitchell na toto téma nikdy nevyjádřil.

I Mitchellovi spoluherci si už všimli toho, jak rád drží sám sebe v ústraní. Skotský herec Mark Rowley označil Mitchella v oficiálním podcastu seriálu Poslední království za „tajemného“. „Možná prošel úžasným výcvikem, o kterém nevíme, kdo ví?“ naznačil Rowley, že i pro herecké kolegy zůstává Mitchell záhadou.

Kromě seriálu se Ewan Mitchell zatím objevoval především v britských filmech, které se u nás nedočkaly velké pozornosti. Za zmínku ale stojí, že si v roce 2019 zahrál po boku Neda Starka. Objevil se totiž spolu s hercem Seanem Beanem, který ho hrál ve Hře o trůny, ve vojenském filmu World On Fire z roku 2019. „Bylo mi velkou ctí a absolutní výsadou mít na place někoho tak talentovaného, jako je Sean Bean. Spoustu jsem toho od něj během našich scén naučil,“ svěřil se Ewan BBC.

Jeho výkon v Rodu draka ukazuje, že je to učenlivý žák. Nezbývá než doufat, že kromě svého herectví časem ukáže fanouškům i víc ze svého soukromí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -