- Reklama -

Ewan Mitchell v Rodu draka uhranul fanoušky: Záhadný herec nemá Instagram a tají i své narozeniny

Talentovaný herec Ewan Mitchell patří k nejpříjemnějším překvapením seriálu Rod draka. Co byste o něm měli vědět?

- Reklama -

Snad každý fanoušek seriálu Rod draka se nechal oslnit charismatem prince Aemonda. Odstrkovaného šlechtice hraje Ewan Mitchell, který v této roli nahradil Lea Ashtona a ztvárňuje princovo starší já. Princ Aemond ještě jako mladík přišel o oko, v důsledku čehož nakonec získal vlastního draka. Princ si mnoho lidí získal svou zarputilostí a snahou bojovat za budoucnost svého rodu.

Bohužel, vše si dost pokazil v posledním díle 1. řady, kdy se z něj po střetu s princem Jacaerysem a jeho drakem stal nefalšovaný záporák. Tak jako tak šlo ale o nepřehlédnutelnou postavu. A to především díky tomu, jak ho zahrál v jeho dospělosti Ewan Mitcehll. Co je vlastně představitel Aemonda zač?

Ewan Mitchell nemá Instagram ani Twitter

Pokud patříte k fanouškům seriálů, možná Ewana Mitchella znáte díky ztvárnění postavy Osfertha alias Alfréda Velikého v historickém dramatu Poslední království. Objevil se celkem v pěti řadách tohoto úspěšného seriálu. V poslední sérii Osferth ke zklamání diváků skončil smutně a strašlivě, píše bustle.com.

Zjistit ale víc o soukromí tohoto herce, to je docela zapeklitý oříšek. Co se týče osobního života, je totiž Ewan Mitchell poměrně diskrétní. Ví se, že pochází z anglického města Derby, což v rozhovoru přiznal jeden z jeho kolegů ze seriálu Poslední království. Nezdá se, že by Ewan měl účet na Twitteru nebo Instagramu. Na Instagramu má sice herec velké množství fanouškovských profilů, ale žádný z nich není ověřený, že by byl jeho, informuje hollywoodlife.com.

- Reklama -

Herec je záhada i pro kolegy, zahrál si s Nedem Starkem

Ewan Mitchell navíc jen zřídkakdy hovoří s médii. V internetovém světě je tajné dokonce i jeho datum narození. Na mnoha místech sice najdete, že se narodil 3. března 1997, píše to třeba Wikipedie, ale objevuje se i datum 12. března 2002, o kterém píše například nextau.com. Podle toho je herci buď 20 nebo 25 let. Podle obličeje mu ale může být klidně i ke třiceti… Těžko říct. Oficiálně se sám Mitchell na toto téma nikdy nevyjádřil.

I Mitchellovi spoluherci si už všimli toho, jak rád drží sám sebe v ústraní. Skotský herec Mark Rowley označil Mitchella v oficiálním podcastu seriálu Poslední království za „tajemného“. „Možná prošel úžasným výcvikem, o kterém nevíme, kdo ví?“ naznačil Rowley, že i pro herecké kolegy zůstává Mitchell záhadou.

Kromě seriálu se Ewan Mitchell zatím objevoval především v britských filmech, které se u nás nedočkaly velké pozornosti. Za zmínku ale stojí, že si v roce 2019 zahrál po boku Neda Starka. Objevil se totiž spolu s hercem Seanem Beanem, který ho hrál ve Hře o trůny, ve vojenském filmu World On Fire z roku 2019. „Bylo mi velkou ctí a absolutní výsadou mít na place někoho tak talentovaného, jako je Sean Bean. Spoustu jsem toho od něj během našich scén naučil,“ svěřil se Ewan BBC.

Jeho výkon v Rodu draka ukazuje, že je to učenlivý žák. Nezbývá než doufat, že kromě svého herectví časem ukáže fanouškům i víc ze svého soukromí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -