- Reklama -

Špatná zpráva: Druhá řada Rodu draka bude mít o dvě epizody méně

Druhá řada oblíbeného seriálu Rod draka bude o poznání kratší než ta první. Podle ujištění ze strany HBO se to ale nepromítne v kvalitě.

- Reklama -

Očekávání druhé řady seriálu Rod draka roste každým dnem a podle všeho bude nová série dražší, větší a lepší než předtím. S větším počtem draků, více bitvami a vždy přítomnou leprou slibuje seriál fanouškům další skvělý divácký zážitek.

Nadšení fanoušků z blížícího se pokračování seriálu Rod draka aktuálně kalí jeden malý detail, který mezi diváky vyvolává obavy. Druhá série totiž bude mít pouhých osm dílů! To je o dva díly méně než měla první série.

Druhá řada zmapovaná a pracuje se na ní

Podle HBO však není důvod k obavám. Server Deadline.com tvrdí, že jde o „příběhově motivované“ rozhodnutí a není odrazem žádných problémů v zákulisí. Na třetí sérii se navíc už nějakou dobu pracuje. Tvůrce Ryan Condal a spisovatel George RR Martin ji měli zmapovanou ještě předtím, než se od HBO dočkala požehnání k pokračování.

Co se týče data vydání druhé série Rodu draka, HBO zatím nic neoznámilo oficiálně. Nicméně Ryan Condal prozradil, že natáčení začalo na začátku roku 2023. Na otázku, zda se seriál dočká ve stejném roce i premiéry, mlžil, že to „bude upřesněno“.

- Reklama -

Premiéra Rodu draka 2 přijde v roce 2024

Mezitím ale šéf obsahu HBO Casey Bloys podle webu digitalspy.com uvedl konkrétnější časový plán a prohlásil, že nová sezóna bude hotová „někdy v roce 2024“. Také ale varoval před přílišným očekáváním a vysvětlil, že je ve hře stále mnoho neznámých a že nechce slibovat nic, co by nemohl dodržet.

Bloys se také vyjádřil k možnosti dalších spin-offů Hry o trůny a zdůraznil, že hlavním důvodem momentálního vyčkávání je čekání kvalitní scénáře. „Nedělám to na základě toho, že bych chtěl mít jeden [seriál] ročně, dva ročně,“ řekl. „Chci to dělat na základě scénářů, které nás nadchnou.“

Děj seriálu Dračí dům se odehrává téměř 200 let před událostmi seriálu Hra o trůny a zaměřuje se na dynastii Targaryenů a jejich vládnutí na Železném trůnu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -