- Reklama -

Špatná zpráva: Druhá řada Rodu draka bude mít o dvě epizody méně

Druhá řada oblíbeného seriálu Rod draka bude o poznání kratší než ta první. Podle ujištění ze strany HBO se to ale nepromítne v kvalitě.

- Reklama -

Očekávání druhé řady seriálu Rod draka roste každým dnem a podle všeho bude nová série dražší, větší a lepší než předtím. S větším počtem draků, více bitvami a vždy přítomnou leprou slibuje seriál fanouškům další skvělý divácký zážitek.

Nadšení fanoušků z blížícího se pokračování seriálu Rod draka aktuálně kalí jeden malý detail, který mezi diváky vyvolává obavy. Druhá série totiž bude mít pouhých osm dílů! To je o dva díly méně než měla první série.

Druhá řada zmapovaná a pracuje se na ní

Podle HBO však není důvod k obavám. Server Deadline.com tvrdí, že jde o „příběhově motivované“ rozhodnutí a není odrazem žádných problémů v zákulisí. Na třetí sérii se navíc už nějakou dobu pracuje. Tvůrce Ryan Condal a spisovatel George RR Martin ji měli zmapovanou ještě předtím, než se od HBO dočkala požehnání k pokračování.

Co se týče data vydání druhé série Rodu draka, HBO zatím nic neoznámilo oficiálně. Nicméně Ryan Condal prozradil, že natáčení začalo na začátku roku 2023. Na otázku, zda se seriál dočká ve stejném roce i premiéry, mlžil, že to „bude upřesněno“.

- Reklama -

Premiéra Rodu draka 2 přijde v roce 2024

Mezitím ale šéf obsahu HBO Casey Bloys podle webu digitalspy.com uvedl konkrétnější časový plán a prohlásil, že nová sezóna bude hotová „někdy v roce 2024“. Také ale varoval před přílišným očekáváním a vysvětlil, že je ve hře stále mnoho neznámých a že nechce slibovat nic, co by nemohl dodržet.

Bloys se také vyjádřil k možnosti dalších spin-offů Hry o trůny a zdůraznil, že hlavním důvodem momentálního vyčkávání je čekání kvalitní scénáře. „Nedělám to na základě toho, že bych chtěl mít jeden [seriál] ročně, dva ročně,“ řekl. „Chci to dělat na základě scénářů, které nás nadchnou.“

Děj seriálu Dračí dům se odehrává téměř 200 let před událostmi seriálu Hra o trůny a zaměřuje se na dynastii Targaryenů a jejich vládnutí na Železném trůnu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -