- Reklama -

Graham McTavish naznačil, co čeká sera Westerlinga v 2. řadě Rodu draka

Graham McTavish, představitel velitele královské hlídky sera Harrolda Westerlinga, prozradil, že 2. řada Rodu draka nabídne více ake ve stylu Hry o trůny.

- Reklama -

V první řadě seriálu Rod draka hraje Graham McTavish sera Harrolda Westerlinga, lorda velitele Královské gardy. Herec známý ze seriálů Cizinka nebo Zaklínač učinil jako ser Harrold na konci sezóny několik odvážných rozhodnutí. Zachoval si při nich svou čest a zůstal neochvějně věrný králi Viserysovi a princezně Rhaenyře.

Harrold totiž nebyl spokojený s tím, jak po Viserysově smrti probíhala jednání o nástupnictví. A střetl se kvůli tomu se serem Cristonem Colem (hraje ho Fabien Frankel), strážcem královny Alicent s výraznou osobní záští vůči princezně Rhaenyře. Co ho čeká dál?

Přijde proměna Harrolda Westerlinga?

„Harrold Cristona skutečně obdivoval, protože představuje typ rytíře, kterého by Královská garda měla mít. Někoho, kdo vše skutečně zažil v boji,“ řekl McTavish pro Inverse.com. „Aniž bych chtěl prozrazovat příliš mnoho, myslím, že pomalu dochází k revizi tohoto rozhodnutí.“

V rozhovoru pro Metro.co.uk Graham pak ještě více poodhalil, co by mohlo přijít v připravované druhé sérii. „Myslím, že to směřuje k občanské válce. Občanská válka je taková ta skvělá věc, kterou si země dopřávají, když nemají s kým bojovat. A zdá se, že rády bojují mezi sebou, jen aby se udržely, a tady to není jiné,“ myslí si herec. „Měli dlouho mír a najednou doslova ničí království zevnitř, a to je na tom to zajímavé, takže bych toho očekával víc. Víc rozdělení, víc přebírání stran.“

- Reklama -

Větší podobnost se světem Hry o trůny

Díky neodvratné občanské válce dojde podle McTavishe na mnohem víc akce, než nabídla úvodní série. „Myslím, že se to rozjede, co se týče akce. A myslím, že se to přesune z pouhých lokací, ve kterých jsme byli doposud,“ uvedl seriálový ser Harrold. „První sezóna byla taková domáčtější, zatímco tahle bude mnohem roztříštěnější a možná se posune trochu víc do světa, který lidé znají ze Hry o trůny, kde existovalo více dějových linií najednou.“

Jak dlouho u toho bude představitel sera Westerlinga, je otázkou. McTavishova role v Rodu draka je prakticky celá vymyšlená scénáristy. Postava sera Harrolda Westerlinga se v knihách George R. R. Martina zmiňuje jen sporadicky a poměrně brzy zemře. Proto bylo na scenáristech seriálu HBO, aby vytvořili přesvědčivější verzi, která by vydržela delší dobu. Ze stejného důvodu je opravdu těžké odhadnout, co přesně čeká sera Harrolda Westerlinga v druhé řadě seriálu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -