- Reklama -

Steve Toussaint prozradil, co čeká Lorda Corlyse a Rod draka v 2. sérii

Steve Toussaint, který v první sérii seriálu Dračí dům zanechal výrazný dojem jako lord Corlys Velaryon, se vyjádřil k budoucnosti spin-offu Hry o trůny.

- Reklama -

Steve Toussaint v seriálu Rod draka hraje lorda Corlyse. V nedávném rozhovoru pro web Extratv.com uvedl, že v současné době o budoucnosti seriálu ví jenom málo. Co se týče druhé série, Steve toho kromě „příchodu totální války“ moc nepopsal. „Vlastně jsem ještě neviděl žádný scénář. Jen mi řekli, že se budou dít dobré věci,“ přiznal.

Co však herec dokázal, bylo položit základy pro to, co by Corlys mohl dělat dál v návaznosti na chaos a hrozbu války, která byla přítomna na konci 1. série.

Za smrt se musí platit, říká Steve Toussaint

„Myslím, že do značné míry, jak je naznačeno na konci této poslední sezóny, je fakt, že se rozhodl. Ať už si o Rhaenyře osobně myslím cokoli, ona je právoplatnou dědičkou trůnu,“ řekl. „Zábor trůnu, který Hightowerovi provedli, je zrádný a je třeba, aby za něj zaplatili. Navíc… je fakt, že zabili mého vnuka. I když víme, že to není můj vnuk, ale je to můj vnuk. Takže si myslím, že to je tak nějak na místě, že se za to musí zaplatit.“

Na otázku, co jeho postavu čeká v nadcházející sezóně, Toussaint odpověděl jasně. „Myslím, že docela přesně to, co je naznačeno na konci posledního dílu první řady,“ nabídl svůj pohled.

- Reklama -

Rhaenyra s Corlysem na jedné lodi

Vstup do dalších dílů tak Corlys prožije jako Rhaenyřin příznivec. Sám se totiž konečně vzdal snahy uzurpovat trůn po Viserysovi (Paddy Considine). Nyní, když mají Rhaenyra a Daemon (Matt Smith) podporu šesti draků, velí Corlys velaryonské flotile sám.

Podobně jako Hra o trůny vychází i Dům draka ze spisů George R. R. Martina, informuje guardian.co.uk. Dramatický seriál se odehrává přibližně 200 let před událostmi Hry o trůny a ukazuje rod Targaryenů v jeho nejsilnějším období a přibližuje občanské spory, které předchází jeho zániku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -