- Reklama -

Steve Toussaint prozradil, co čeká Lorda Corlyse a Rod draka v 2. sérii

Steve Toussaint, který v první sérii seriálu Dračí dům zanechal výrazný dojem jako lord Corlys Velaryon, se vyjádřil k budoucnosti spin-offu Hry o trůny.

- Reklama -

Steve Toussaint v seriálu Rod draka hraje lorda Corlyse. V nedávném rozhovoru pro web Extratv.com uvedl, že v současné době o budoucnosti seriálu ví jenom málo. Co se týče druhé série, Steve toho kromě „příchodu totální války“ moc nepopsal. „Vlastně jsem ještě neviděl žádný scénář. Jen mi řekli, že se budou dít dobré věci,“ přiznal.

Co však herec dokázal, bylo položit základy pro to, co by Corlys mohl dělat dál v návaznosti na chaos a hrozbu války, která byla přítomna na konci 1. série.

Za smrt se musí platit, říká Steve Toussaint

„Myslím, že do značné míry, jak je naznačeno na konci této poslední sezóny, je fakt, že se rozhodl. Ať už si o Rhaenyře osobně myslím cokoli, ona je právoplatnou dědičkou trůnu,“ řekl. „Zábor trůnu, který Hightowerovi provedli, je zrádný a je třeba, aby za něj zaplatili. Navíc… je fakt, že zabili mého vnuka. I když víme, že to není můj vnuk, ale je to můj vnuk. Takže si myslím, že to je tak nějak na místě, že se za to musí zaplatit.“

Na otázku, co jeho postavu čeká v nadcházející sezóně, Toussaint odpověděl jasně. „Myslím, že docela přesně to, co je naznačeno na konci posledního dílu první řady,“ nabídl svůj pohled.

Rhaenyra s Corlysem na jedné lodi

Vstup do dalších dílů tak Corlys prožije jako Rhaenyřin příznivec. Sám se totiž konečně vzdal snahy uzurpovat trůn po Viserysovi (Paddy Considine). Nyní, když mají Rhaenyra a Daemon (Matt Smith) podporu šesti draků, velí Corlys velaryonské flotile sám.

Podobně jako Hra o trůny vychází i Dům draka ze spisů George R. R. Martina, informuje guardian.co.uk. Dramatický seriál se odehrává přibližně 200 let před událostmi Hry o trůny a ukazuje rod Targaryenů v jeho nejsilnějším období a přibližuje občanské spory, které předchází jeho zániku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -