- Reklama -

Steve Toussaint prozradil, co čeká Lorda Corlyse a Rod draka v 2. sérii

Steve Toussaint, který v první sérii seriálu Dračí dům zanechal výrazný dojem jako lord Corlys Velaryon, se vyjádřil k budoucnosti spin-offu Hry o trůny.

- Reklama -

Steve Toussaint v seriálu Rod draka hraje lorda Corlyse. V nedávném rozhovoru pro web Extratv.com uvedl, že v současné době o budoucnosti seriálu ví jenom málo. Co se týče druhé série, Steve toho kromě „příchodu totální války“ moc nepopsal. „Vlastně jsem ještě neviděl žádný scénář. Jen mi řekli, že se budou dít dobré věci,“ přiznal.

Co však herec dokázal, bylo položit základy pro to, co by Corlys mohl dělat dál v návaznosti na chaos a hrozbu války, která byla přítomna na konci 1. série.

Za smrt se musí platit, říká Steve Toussaint

„Myslím, že do značné míry, jak je naznačeno na konci této poslední sezóny, je fakt, že se rozhodl. Ať už si o Rhaenyře osobně myslím cokoli, ona je právoplatnou dědičkou trůnu,“ řekl. „Zábor trůnu, který Hightowerovi provedli, je zrádný a je třeba, aby za něj zaplatili. Navíc… je fakt, že zabili mého vnuka. I když víme, že to není můj vnuk, ale je to můj vnuk. Takže si myslím, že to je tak nějak na místě, že se za to musí zaplatit.“

Na otázku, co jeho postavu čeká v nadcházející sezóně, Toussaint odpověděl jasně. „Myslím, že docela přesně to, co je naznačeno na konci posledního dílu první řady,“ nabídl svůj pohled.

- Reklama -

Rhaenyra s Corlysem na jedné lodi

Vstup do dalších dílů tak Corlys prožije jako Rhaenyřin příznivec. Sám se totiž konečně vzdal snahy uzurpovat trůn po Viserysovi (Paddy Considine). Nyní, když mají Rhaenyra a Daemon (Matt Smith) podporu šesti draků, velí Corlys velaryonské flotile sám.

Podobně jako Hra o trůny vychází i Dům draka ze spisů George R. R. Martina, informuje guardian.co.uk. Dramatický seriál se odehrává přibližně 200 let před událostmi Hry o trůny a ukazuje rod Targaryenů v jeho nejsilnějším období a přibližuje občanské spory, které předchází jeho zániku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -