- Reklama -

Steve Toussaint prozradil, co čeká Lorda Corlyse a Rod draka v 2. sérii

Steve Toussaint, který v první sérii seriálu Dračí dům zanechal výrazný dojem jako lord Corlys Velaryon, se vyjádřil k budoucnosti spin-offu Hry o trůny.

- Reklama -

Steve Toussaint v seriálu Rod draka hraje lorda Corlyse. V nedávném rozhovoru pro web Extratv.com uvedl, že v současné době o budoucnosti seriálu ví jenom málo. Co se týče druhé série, Steve toho kromě „příchodu totální války“ moc nepopsal. „Vlastně jsem ještě neviděl žádný scénář. Jen mi řekli, že se budou dít dobré věci,“ přiznal.

Co však herec dokázal, bylo položit základy pro to, co by Corlys mohl dělat dál v návaznosti na chaos a hrozbu války, která byla přítomna na konci 1. série.

Za smrt se musí platit, říká Steve Toussaint

„Myslím, že do značné míry, jak je naznačeno na konci této poslední sezóny, je fakt, že se rozhodl. Ať už si o Rhaenyře osobně myslím cokoli, ona je právoplatnou dědičkou trůnu,“ řekl. „Zábor trůnu, který Hightowerovi provedli, je zrádný a je třeba, aby za něj zaplatili. Navíc… je fakt, že zabili mého vnuka. I když víme, že to není můj vnuk, ale je to můj vnuk. Takže si myslím, že to je tak nějak na místě, že se za to musí zaplatit.“

Na otázku, co jeho postavu čeká v nadcházející sezóně, Toussaint odpověděl jasně. „Myslím, že docela přesně to, co je naznačeno na konci posledního dílu první řady,“ nabídl svůj pohled.

Rhaenyra s Corlysem na jedné lodi

Vstup do dalších dílů tak Corlys prožije jako Rhaenyřin příznivec. Sám se totiž konečně vzdal snahy uzurpovat trůn po Viserysovi (Paddy Considine). Nyní, když mají Rhaenyra a Daemon (Matt Smith) podporu šesti draků, velí Corlys velaryonské flotile sám.

Podobně jako Hra o trůny vychází i Dům draka ze spisů George R. R. Martina, informuje guardian.co.uk. Dramatický seriál se odehrává přibližně 200 let před událostmi Hry o trůny a ukazuje rod Targaryenů v jeho nejsilnějším období a přibližuje občanské spory, které předchází jeho zániku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -