- Reklama -

Rod draka ukázal fotku ze zákulisí natáčení druhé řady a fanoušci začali šílet

Seriál Rod draka přivedl fanoušky k šílenství, když jen několik hodin po oficiálním zahájení natáčení ukázal, jak to vypadá v zákulisí.

- Reklama -

Seriál Rod draka způsobil mezi fanoušky pozdvižení, když ukázal první fotografii z produkce druhé série. Produkční tým se na sociálních sítích podělil o náhled do prví epizody druhé řady. A fanoušci neskrývají nadšeni, že se mohli na natáčení tímto způsobem podívat. Hlavní hvězdou fotografie, na níž jsou vidět členové štábu a vybavení v pozadí, je legendární Železný trůn, po kterém toužili všichni už v seriálu Hra o trůny.

Impozantní Železný trůn

Fanoušky snímek potěšil i proto, že na jakékoli zprávy o pokračování netrpělivě čekají už od strhujícího finále první řady seriálu v říjnu 2022. Vláda rodu Targaryenů zanechala v mnoha divácích palčivé otázky ohledně budoucnosti zelených a černých. A odhalení fotografie z natáčení druhé série v nich přineslo toužebně očekáváný nový pocit vzrušení.

Nadšení z návratu vyjádřil ve svém prohlášení také spolutvůrce seriálu Ryan Condal. Ten fanoušky ujistil, že se jejich oblíbené postavy brzy vrátí do akce. Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell a Tom Glynn-Carney si zopakují své role, stejně jako Sonoya Mizuno a Rhys Ifans, kteří se také připojí k obsazení druhé série, píše tvinsider.com.

- Reklama -

Tvůrce slibuje další boje na dracích

HBO nedávno potvrdilo, že druhá sezóna seriálu Rodu draka bude mít premiéru v roce 2024. Podle Condala se diváci mohou těšit na to, že jejich oblíbené postavy budou „konspirovat u stolů rady, pochodovat se svými armádami a vyrážet na svých dracích do boje“.

Je zřejmé, že vzrušení kolem jen tak neopadne. Fanoušci se nemohou dočkat, co si pro ně rod Targaryenů v nadcházející sérii připraví. Železný trůn se jako ústřední symbol moci už se na sociálních sítích vznáší na obzoru. A diváci si díky němu mohou o něco lépe představovat bitvy a intriky, které se kolem něj budou odehrávat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -