- Reklama -

Rod draka ukázal fotku ze zákulisí natáčení druhé řady a fanoušci začali šílet

Seriál Rod draka přivedl fanoušky k šílenství, když jen několik hodin po oficiálním zahájení natáčení ukázal, jak to vypadá v zákulisí.

- Reklama -

Seriál Rod draka způsobil mezi fanoušky pozdvižení, když ukázal první fotografii z produkce druhé série. Produkční tým se na sociálních sítích podělil o náhled do prví epizody druhé řady. A fanoušci neskrývají nadšeni, že se mohli na natáčení tímto způsobem podívat. Hlavní hvězdou fotografie, na níž jsou vidět členové štábu a vybavení v pozadí, je legendární Železný trůn, po kterém toužili všichni už v seriálu Hra o trůny.

Impozantní Železný trůn

Fanoušky snímek potěšil i proto, že na jakékoli zprávy o pokračování netrpělivě čekají už od strhujícího finále první řady seriálu v říjnu 2022. Vláda rodu Targaryenů zanechala v mnoha divácích palčivé otázky ohledně budoucnosti zelených a černých. A odhalení fotografie z natáčení druhé série v nich přineslo toužebně očekáváný nový pocit vzrušení.

Nadšení z návratu vyjádřil ve svém prohlášení také spolutvůrce seriálu Ryan Condal. Ten fanoušky ujistil, že se jejich oblíbené postavy brzy vrátí do akce. Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell a Tom Glynn-Carney si zopakují své role, stejně jako Sonoya Mizuno a Rhys Ifans, kteří se také připojí k obsazení druhé série, píše tvinsider.com.

- Reklama -

Tvůrce slibuje další boje na dracích

HBO nedávno potvrdilo, že druhá sezóna seriálu Rodu draka bude mít premiéru v roce 2024. Podle Condala se diváci mohou těšit na to, že jejich oblíbené postavy budou „konspirovat u stolů rady, pochodovat se svými armádami a vyrážet na svých dracích do boje“.

Je zřejmé, že vzrušení kolem jen tak neopadne. Fanoušci se nemohou dočkat, co si pro ně rod Targaryenů v nadcházející sérii připraví. Železný trůn se jako ústřední symbol moci už se na sociálních sítích vznáší na obzoru. A diváci si díky němu mohou o něco lépe představovat bitvy a intriky, které se kolem něj budou odehrávat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -