- Reklama -

Rod draka 2. řada má oficiální natáčecí plán. Nové díly přijdou nejdříve v roce 2024

Druhá řada seriálu Hra o trůny "Rod draka" je oficiálně v plném proudu - natáčení začne v dubnu ve španělském Cáceres a v květnu se přesune do studia Warner Bros. v anglickém Leavesdenu.

- Reklama -

Vysoce očekávaná druhá řada seriálu „Rod draka“ se konečně začíná natáčet a fanoušci nemohou být nadšenější. Po úspěchu první série HBO potvrdila návrat prequelu a nyní jsou už přípravy v plném proudu. Zatímco podrobnosti o další sérii epizod zůstávají pod pokličkou, scénáristka a producentka seriálu Sara Hessová nedávno prozradila, že scénáristé už píší finále druhé série. „V současné době píšeme finále druhé série. Myslím, že nebudete zklamaní,“ uvedla v rozhovoru pro digitalspy.com.

O čem bude 2. řada seriálu Rod draka?

Kromě komentářů Hessové promluvil o nových epizodách také Graham McTavish, který hraje sera Harrolda Westerling. Ten trochu poodhalil, co se chystá ve druhé sérii. „Myslím, že to směřuje k občanské válce,“ řekl pro metro.co.uk. „Občanská válka je taková ta skvělá věc, kterou si země dopřávají, když nemají nikoho jiného, s kým by šly bojovat. Zdá se, že rády bojují mezi sebou, jen aby se udržely, a tady to není jiné. Měli dlouho, dlouho mír a najednou doslova ničí království zevnitř, a to je na tom to zajímavé. Takže bych toho očekával víc – víc rozdělení, víc přebírání stran.“

Kde se natáčí 2. série a kdy bude premiéra?

Zatímco první sezóna seriálu „Rod draka“ se natáčela na více místech, zdá se, že druhá sezóna se bude odehrávat pouze na dvou různých místech. Podle aktuálního harmonogramu má natáčení začít 17. dubna 2023 ve španělském Cáceresu a v květnu téhož roku se štáb přesune do studia Warner Bros. v Leavesdenu v Anglii. Produkce se odhaduje na téměř devět měsíců a skončí 22. prosince 2023.

S přihlédnutím k času potřebnému na postprodukci se zdá být pravděpodobná premiéra 2. série „Rodu draka“ až někdy koncem roku 2024. Je však třeba mít na paměti, že datum premiéry může přijít dříve nebo později, než se očekává. V tuto chvíli se jedná pouze o spekulace, upozorňuje moviesr.net.

- Reklama -

První série „Rodu draka“ byla plná překvapení a fanoušci se nemohou dočkat, co přijde ve druhé. I přes tajnosti kolem děje je jasné, že s talentovanými scénáristy, producenty a herci, kteří se na ní podílejí, to bude jistě neuvěřitelná jízda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -