- Reklama -

Rod draka 2. řada má oficiální natáčecí plán. Nové díly přijdou nejdříve v roce 2024

Druhá řada seriálu Hra o trůny "Rod draka" je oficiálně v plném proudu - natáčení začne v dubnu ve španělském Cáceres a v květnu se přesune do studia Warner Bros. v anglickém Leavesdenu.

- Reklama -

Vysoce očekávaná druhá řada seriálu „Rod draka“ se konečně začíná natáčet a fanoušci nemohou být nadšenější. Po úspěchu první série HBO potvrdila návrat prequelu a nyní jsou už přípravy v plném proudu. Zatímco podrobnosti o další sérii epizod zůstávají pod pokličkou, scénáristka a producentka seriálu Sara Hessová nedávno prozradila, že scénáristé už píší finále druhé série. „V současné době píšeme finále druhé série. Myslím, že nebudete zklamaní,“ uvedla v rozhovoru pro digitalspy.com.

O čem bude 2. řada seriálu Rod draka?

Kromě komentářů Hessové promluvil o nových epizodách také Graham McTavish, který hraje sera Harrolda Westerling. Ten trochu poodhalil, co se chystá ve druhé sérii. „Myslím, že to směřuje k občanské válce,“ řekl pro metro.co.uk. „Občanská válka je taková ta skvělá věc, kterou si země dopřávají, když nemají nikoho jiného, s kým by šly bojovat. Zdá se, že rády bojují mezi sebou, jen aby se udržely, a tady to není jiné. Měli dlouho, dlouho mír a najednou doslova ničí království zevnitř, a to je na tom to zajímavé. Takže bych toho očekával víc – víc rozdělení, víc přebírání stran.“

Kde se natáčí 2. série a kdy bude premiéra?

Zatímco první sezóna seriálu „Rod draka“ se natáčela na více místech, zdá se, že druhá sezóna se bude odehrávat pouze na dvou různých místech. Podle aktuálního harmonogramu má natáčení začít 17. dubna 2023 ve španělském Cáceresu a v květnu téhož roku se štáb přesune do studia Warner Bros. v Leavesdenu v Anglii. Produkce se odhaduje na téměř devět měsíců a skončí 22. prosince 2023.

S přihlédnutím k času potřebnému na postprodukci se zdá být pravděpodobná premiéra 2. série „Rodu draka“ až někdy koncem roku 2024. Je však třeba mít na paměti, že datum premiéry může přijít dříve nebo později, než se očekává. V tuto chvíli se jedná pouze o spekulace, upozorňuje moviesr.net.

- Reklama -

První série „Rodu draka“ byla plná překvapení a fanoušci se nemohou dočkat, co přijde ve druhé. I přes tajnosti kolem děje je jasné, že s talentovanými scénáristy, producenty a herci, kteří se na ní podílejí, to bude jistě neuvěřitelná jízda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -