- Reklama -

Rod draka 2. řada má oficiální natáčecí plán. Nové díly přijdou nejdříve v roce 2024

Druhá řada seriálu Hra o trůny "Rod draka" je oficiálně v plném proudu - natáčení začne v dubnu ve španělském Cáceres a v květnu se přesune do studia Warner Bros. v anglickém Leavesdenu.

- Reklama -

Vysoce očekávaná druhá řada seriálu „Rod draka“ se konečně začíná natáčet a fanoušci nemohou být nadšenější. Po úspěchu první série HBO potvrdila návrat prequelu a nyní jsou už přípravy v plném proudu. Zatímco podrobnosti o další sérii epizod zůstávají pod pokličkou, scénáristka a producentka seriálu Sara Hessová nedávno prozradila, že scénáristé už píší finále druhé série. „V současné době píšeme finále druhé série. Myslím, že nebudete zklamaní,“ uvedla v rozhovoru pro digitalspy.com.

O čem bude 2. řada seriálu Rod draka?

Kromě komentářů Hessové promluvil o nových epizodách také Graham McTavish, který hraje sera Harrolda Westerling. Ten trochu poodhalil, co se chystá ve druhé sérii. „Myslím, že to směřuje k občanské válce,“ řekl pro metro.co.uk. „Občanská válka je taková ta skvělá věc, kterou si země dopřávají, když nemají nikoho jiného, s kým by šly bojovat. Zdá se, že rády bojují mezi sebou, jen aby se udržely, a tady to není jiné. Měli dlouho, dlouho mír a najednou doslova ničí království zevnitř, a to je na tom to zajímavé. Takže bych toho očekával víc – víc rozdělení, víc přebírání stran.“

Kde se natáčí 2. série a kdy bude premiéra?

Zatímco první sezóna seriálu „Rod draka“ se natáčela na více místech, zdá se, že druhá sezóna se bude odehrávat pouze na dvou různých místech. Podle aktuálního harmonogramu má natáčení začít 17. dubna 2023 ve španělském Cáceresu a v květnu téhož roku se štáb přesune do studia Warner Bros. v Leavesdenu v Anglii. Produkce se odhaduje na téměř devět měsíců a skončí 22. prosince 2023.

S přihlédnutím k času potřebnému na postprodukci se zdá být pravděpodobná premiéra 2. série „Rodu draka“ až někdy koncem roku 2024. Je však třeba mít na paměti, že datum premiéry může přijít dříve nebo později, než se očekává. V tuto chvíli se jedná pouze o spekulace, upozorňuje moviesr.net.

První série „Rodu draka“ byla plná překvapení a fanoušci se nemohou dočkat, co přijde ve druhé. I přes tajnosti kolem děje je jasné, že s talentovanými scénáristy, producenty a herci, kteří se na ní podílejí, to bude jistě neuvěřitelná jízda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -