- Reklama -

Bridgertonovi opouští představitelka jedné ze sester Bridgertonových

Bridgertonovi se sice v létě začnou natáčet, ale neobejde se to beze změn. Producenti do dalších dílů přeobsadí jednu ze sester Bridgertonových.

- Reklama -

Hvězdný seriál Netflixu zažil castingové zemětřesení už po své první sezóně. Odešel totiž předtím hlavní hrdina Regé-Jean Page, jehož absenci divákům ve druhé řadě tvůrci zkusili vynahradit přidáním Simone Ashleyové a Charithry Chandran v rolích sester Sharmových. Nyní se změny dotknou přímo rodiny Bridgertonových, uvedl eonline.com.

Seriál totiž opouští Ruby Stokesová, která hrála Francescu Bridgertonovou, získala totiž roli v připravovaném seriálu společnosti Netflix Lockwood & Co.. Její roli v Bridgertonových dostane Hannah Doddová.

„Nová“ Francesca na sebe upozornila v Anatomii skandálu

Stokesová chyběla už v některých částech druhé série. Že se přesune do jiného seriálu, je přitom jasné od dubna.

„Francescu mám rád, ale v polovině druhé sezóny jsme o ni přišli,“ komentoval pro tvinsider.com odchod Stokesové tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Po vyčerpání všech ostatních možností musela bohužel odejít z důvodů, které jsme nemohli ovlivnit.“

Postava se nyní možná dočká většího prostoru, protože Doddová se může soustředit jen na svůj herecký výkon ve fiktivním regentském seriálu. Herečka na sebe nedávno upozornila rolí mladší verze postavy Sienny Millerové v antologickém seriálu Davida E. Kelleyho Anatomie skandálu. Mezi její další role patří například seriál Květiny na půdě (Flowers In The Attic), dobové drama Harlots společnosti Hulu a teenagerovské drama Find Me in Paris. Naposledy dokončila natáčení pokračování filmu Enola Holmes po boku hvězdy Stranger Things Millie Bobby Brown.

Co čekat od Francescy Bridgertonové

Co ji čeká v Bridgertonových? Zde je popis postavy Francescy, jak jej poskytl Netflix: „Francesca Bridgertonová je ve své upovídané, extrovertní rodině tak trochu záhadou. Navzdory své zdrženlivé povaze jde s dobou, když přijde na společenské záležitosti, posilněna suchým vtipem a pragmatismem, ale zdá se, že přitahují pozornost, když si to nejméně přeje.“

Seriál Bridgertonovi vychází z knih spisovatelky Julie Quinnové, které sledují milostné příběhy jednotlivých sourozenců Bridgertonových. Druhá série sledovala Anthonyho Bridgertona v podání Jonathana Baileyho, který se oženil s Kate Sharmovou (Simone Ashley). Očekává se, že se dvojice objeví i ve 3. sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -