- Reklama -

Bridgertonovi opouští představitelka jedné ze sester Bridgertonových

Bridgertonovi se sice v létě začnou natáčet, ale neobejde se to beze změn. Producenti do dalších dílů přeobsadí jednu ze sester Bridgertonových.

- Reklama -

Hvězdný seriál Netflixu zažil castingové zemětřesení už po své první sezóně. Odešel totiž předtím hlavní hrdina Regé-Jean Page, jehož absenci divákům ve druhé řadě tvůrci zkusili vynahradit přidáním Simone Ashleyové a Charithry Chandran v rolích sester Sharmových. Nyní se změny dotknou přímo rodiny Bridgertonových, uvedl eonline.com.

Seriál totiž opouští Ruby Stokesová, která hrála Francescu Bridgertonovou, získala totiž roli v připravovaném seriálu společnosti Netflix Lockwood & Co.. Její roli v Bridgertonových dostane Hannah Doddová.

„Nová“ Francesca na sebe upozornila v Anatomii skandálu

Stokesová chyběla už v některých částech druhé série. Že se přesune do jiného seriálu, je přitom jasné od dubna.

„Francescu mám rád, ale v polovině druhé sezóny jsme o ni přišli,“ komentoval pro tvinsider.com odchod Stokesové tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Po vyčerpání všech ostatních možností musela bohužel odejít z důvodů, které jsme nemohli ovlivnit.“

Postava se nyní možná dočká většího prostoru, protože Doddová se může soustředit jen na svůj herecký výkon ve fiktivním regentském seriálu. Herečka na sebe nedávno upozornila rolí mladší verze postavy Sienny Millerové v antologickém seriálu Davida E. Kelleyho Anatomie skandálu. Mezi její další role patří například seriál Květiny na půdě (Flowers In The Attic), dobové drama Harlots společnosti Hulu a teenagerovské drama Find Me in Paris. Naposledy dokončila natáčení pokračování filmu Enola Holmes po boku hvězdy Stranger Things Millie Bobby Brown.

Co čekat od Francescy Bridgertonové

Co ji čeká v Bridgertonových? Zde je popis postavy Francescy, jak jej poskytl Netflix: „Francesca Bridgertonová je ve své upovídané, extrovertní rodině tak trochu záhadou. Navzdory své zdrženlivé povaze jde s dobou, když přijde na společenské záležitosti, posilněna suchým vtipem a pragmatismem, ale zdá se, že přitahují pozornost, když si to nejméně přeje.“

Seriál Bridgertonovi vychází z knih spisovatelky Julie Quinnové, které sledují milostné příběhy jednotlivých sourozenců Bridgertonových. Druhá série sledovala Anthonyho Bridgertona v podání Jonathana Baileyho, který se oženil s Kate Sharmovou (Simone Ashley). Očekává se, že se dvojice objeví i ve 3. sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -