- Reklama -

Bridgertonovi opouští představitelka jedné ze sester Bridgertonových

Bridgertonovi se sice v létě začnou natáčet, ale neobejde se to beze změn. Producenti do dalších dílů přeobsadí jednu ze sester Bridgertonových.

- Reklama -

Hvězdný seriál Netflixu zažil castingové zemětřesení už po své první sezóně. Odešel totiž předtím hlavní hrdina Regé-Jean Page, jehož absenci divákům ve druhé řadě tvůrci zkusili vynahradit přidáním Simone Ashleyové a Charithry Chandran v rolích sester Sharmových. Nyní se změny dotknou přímo rodiny Bridgertonových, uvedl eonline.com.

Seriál totiž opouští Ruby Stokesová, která hrála Francescu Bridgertonovou, získala totiž roli v připravovaném seriálu společnosti Netflix Lockwood & Co.. Její roli v Bridgertonových dostane Hannah Doddová.

„Nová“ Francesca na sebe upozornila v Anatomii skandálu

Stokesová chyběla už v některých částech druhé série. Že se přesune do jiného seriálu, je přitom jasné od dubna.

„Francescu mám rád, ale v polovině druhé sezóny jsme o ni přišli,“ komentoval pro tvinsider.com odchod Stokesové tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Po vyčerpání všech ostatních možností musela bohužel odejít z důvodů, které jsme nemohli ovlivnit.“

- Reklama -

Postava se nyní možná dočká většího prostoru, protože Doddová se může soustředit jen na svůj herecký výkon ve fiktivním regentském seriálu. Herečka na sebe nedávno upozornila rolí mladší verze postavy Sienny Millerové v antologickém seriálu Davida E. Kelleyho Anatomie skandálu. Mezi její další role patří například seriál Květiny na půdě (Flowers In The Attic), dobové drama Harlots společnosti Hulu a teenagerovské drama Find Me in Paris. Naposledy dokončila natáčení pokračování filmu Enola Holmes po boku hvězdy Stranger Things Millie Bobby Brown.

Co čekat od Francescy Bridgertonové

Co ji čeká v Bridgertonových? Zde je popis postavy Francescy, jak jej poskytl Netflix: „Francesca Bridgertonová je ve své upovídané, extrovertní rodině tak trochu záhadou. Navzdory své zdrženlivé povaze jde s dobou, když přijde na společenské záležitosti, posilněna suchým vtipem a pragmatismem, ale zdá se, že přitahují pozornost, když si to nejméně přeje.“

Seriál Bridgertonovi vychází z knih spisovatelky Julie Quinnové, které sledují milostné příběhy jednotlivých sourozenců Bridgertonových. Druhá série sledovala Anthonyho Bridgertona v podání Jonathana Baileyho, který se oženil s Kate Sharmovou (Simone Ashley). Očekává se, že se dvojice objeví i ve 3. sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -