- Reklama -

Bridgertonovi opouští představitelka jedné ze sester Bridgertonových

Bridgertonovi se sice v létě začnou natáčet, ale neobejde se to beze změn. Producenti do dalších dílů přeobsadí jednu ze sester Bridgertonových.

- Reklama -

Hvězdný seriál Netflixu zažil castingové zemětřesení už po své první sezóně. Odešel totiž předtím hlavní hrdina Regé-Jean Page, jehož absenci divákům ve druhé řadě tvůrci zkusili vynahradit přidáním Simone Ashleyové a Charithry Chandran v rolích sester Sharmových. Nyní se změny dotknou přímo rodiny Bridgertonových, uvedl eonline.com.

Seriál totiž opouští Ruby Stokesová, která hrála Francescu Bridgertonovou, získala totiž roli v připravovaném seriálu společnosti Netflix Lockwood & Co.. Její roli v Bridgertonových dostane Hannah Doddová.

„Nová“ Francesca na sebe upozornila v Anatomii skandálu

Stokesová chyběla už v některých částech druhé série. Že se přesune do jiného seriálu, je přitom jasné od dubna.

„Francescu mám rád, ale v polovině druhé sezóny jsme o ni přišli,“ komentoval pro tvinsider.com odchod Stokesové tvůrce Bridgertonových Chris Van Dusen. „Po vyčerpání všech ostatních možností musela bohužel odejít z důvodů, které jsme nemohli ovlivnit.“

- Reklama -

Postava se nyní možná dočká většího prostoru, protože Doddová se může soustředit jen na svůj herecký výkon ve fiktivním regentském seriálu. Herečka na sebe nedávno upozornila rolí mladší verze postavy Sienny Millerové v antologickém seriálu Davida E. Kelleyho Anatomie skandálu. Mezi její další role patří například seriál Květiny na půdě (Flowers In The Attic), dobové drama Harlots společnosti Hulu a teenagerovské drama Find Me in Paris. Naposledy dokončila natáčení pokračování filmu Enola Holmes po boku hvězdy Stranger Things Millie Bobby Brown.

Co čekat od Francescy Bridgertonové

Co ji čeká v Bridgertonových? Zde je popis postavy Francescy, jak jej poskytl Netflix: „Francesca Bridgertonová je ve své upovídané, extrovertní rodině tak trochu záhadou. Navzdory své zdrženlivé povaze jde s dobou, když přijde na společenské záležitosti, posilněna suchým vtipem a pragmatismem, ale zdá se, že přitahují pozornost, když si to nejméně přeje.“

Seriál Bridgertonovi vychází z knih spisovatelky Julie Quinnové, které sledují milostné příběhy jednotlivých sourozenců Bridgertonových. Druhá série sledovala Anthonyho Bridgertona v podání Jonathana Baileyho, který se oženil s Kate Sharmovou (Simone Ashley). Očekává se, že se dvojice objeví i ve 3. sérii.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -