- Reklama -

House of the Dragon: Ještě je třeba udělat hodně práce, řekl o seriálu R.R Martin

Už viděl hrubý sestřih všech deseti připravovaných epizod seriálu House of the Dragon. Co si o nich autor R. R. Martin myslí?

- Reklama -

George R. R. Martin se na svém osobním blogu podělil o „vzrušující zprávu“. Natáčení prequelu Hry o trůny nazvané House of the Dragon totiž konečně skončilo. A přestože je ještě brzy na definitivní názory, tvůrce seriálu Hra o trůny je přesvědčený, že diváci budou ze seriálu nadšení.

„Vzrušující zpráva z Londýna – dozvěděl jsem se, že natáčení první sezóny skončilo,“ napsal ve čtvrtek na svém blogu georgerrmartin.com. „Ano, všech deset epizod. Viděl jsem hrubé sestřihy několika z nich a moc se mi líbí….scénář, režie, herecké výkony, všechno vypadá úžasně.“

Datum premiéry House of the Dragon stále není známé

Martin upozornil, že seriál – který se odehrává 200 let před událostmi Hry o trůny a v němž hrají Paddy Considine a Emma D’Arcy předky nám známých Targaryanů – stále potřebuje doplnit do scén speciální efekty a další postprodukční práce. Také ještě není stanoveno datum premiéry.

„Kdy budou draci tančit? Kéž bych vám to mohl říct,“ píše Martin. „Jak už jsem řekl, zbývá udělat spoustu práce a COVID ztěžuje plánování. Letos na jaře? To je nepravděpodobné. Možná v létě? Mohlo by být. Na podzim? Kdo ví?“

Seriál House of the Dragon vychází z Martinovy knihy „Oheň a krev“. Jak píše nypost.com, odehrává se přibližně 200 let před událostmi seriálu „Hra o trůny“ a soustředí se na členy rodu Targaryenů – předky Daenerys a Jona Sněha. Takže se můžeme těšit na hodně herců se stříbrnými parukami a nějaké ty incestní vztahy.

Co bude s dalšími spin-offy ke Hře o trůny?

Pracuje se přitom i na dalších projektech spojených se Hrou o trůny. Šéf obsahu HBO Casey Bloys již dříve prozradil, že se připravují tři seriály: 9 Voyages alias Mořský had, Bleší dno a 10 000 lodí.

Poznamenal však, že nemůže říct příliš mnoho, protože vše je v rané fázi, a dodal: „Některé vypadají opravdu dobře. U některých ještě uvidíme. Asi neuděláme všechno. Nemám žádný mandát, že musím natočit určité množství spin offů, prequelů nebo něčeho podobného.“

„Není to tak, že nutně potřebujeme tři spin-offy Hry o trůny,'“ přiznal v rozhovoru pro digitalspy.com. „Abych uvedl na pravou míru, máme jeden seriál ke Hře o trůny, který má zelenou, a to je Dům draka. A z toho jsme opravdu nadšení. Ve vývoji jsou i další. Dáme zelenou něčemu, když budeme mít pocit, že je něco vzrušující a dobře udělané a vypráví to příběh, na kterém nám záleží. Je to jako s každým jiným vývojem,“ dodal Bloys. „Takže není žádná záruka, že něco z těch věcí odvysíláme. Nesnažíme se naplnit program novým prequelem každý rok. Je to prostě založené na tom, jaké příběhy nás baví vyprávět.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -