- Reklama -

House of the Dragon: Ještě je třeba udělat hodně práce, řekl o seriálu R.R Martin

Už viděl hrubý sestřih všech deseti připravovaných epizod seriálu House of the Dragon. Co si o nich autor R. R. Martin myslí?

- Reklama -

George R. R. Martin se na svém osobním blogu podělil o „vzrušující zprávu“. Natáčení prequelu Hry o trůny nazvané House of the Dragon totiž konečně skončilo. A přestože je ještě brzy na definitivní názory, tvůrce seriálu Hra o trůny je přesvědčený, že diváci budou ze seriálu nadšení.

„Vzrušující zpráva z Londýna – dozvěděl jsem se, že natáčení první sezóny skončilo,“ napsal ve čtvrtek na svém blogu georgerrmartin.com. „Ano, všech deset epizod. Viděl jsem hrubé sestřihy několika z nich a moc se mi líbí….scénář, režie, herecké výkony, všechno vypadá úžasně.“

Datum premiéry House of the Dragon stále není známé

Martin upozornil, že seriál – který se odehrává 200 let před událostmi Hry o trůny a v němž hrají Paddy Considine a Emma D’Arcy předky nám známých Targaryanů – stále potřebuje doplnit do scén speciální efekty a další postprodukční práce. Také ještě není stanoveno datum premiéry.

„Kdy budou draci tančit? Kéž bych vám to mohl říct,“ píše Martin. „Jak už jsem řekl, zbývá udělat spoustu práce a COVID ztěžuje plánování. Letos na jaře? To je nepravděpodobné. Možná v létě? Mohlo by být. Na podzim? Kdo ví?“

- Reklama -

Seriál House of the Dragon vychází z Martinovy knihy „Oheň a krev“. Jak píše nypost.com, odehrává se přibližně 200 let před událostmi seriálu „Hra o trůny“ a soustředí se na členy rodu Targaryenů – předky Daenerys a Jona Sněha. Takže se můžeme těšit na hodně herců se stříbrnými parukami a nějaké ty incestní vztahy.

Co bude s dalšími spin-offy ke Hře o trůny?

Pracuje se přitom i na dalších projektech spojených se Hrou o trůny. Šéf obsahu HBO Casey Bloys již dříve prozradil, že se připravují tři seriály: 9 Voyages alias Mořský had, Bleší dno a 10 000 lodí.

Poznamenal však, že nemůže říct příliš mnoho, protože vše je v rané fázi, a dodal: „Některé vypadají opravdu dobře. U některých ještě uvidíme. Asi neuděláme všechno. Nemám žádný mandát, že musím natočit určité množství spin offů, prequelů nebo něčeho podobného.“

„Není to tak, že nutně potřebujeme tři spin-offy Hry o trůny,'“ přiznal v rozhovoru pro digitalspy.com. „Abych uvedl na pravou míru, máme jeden seriál ke Hře o trůny, který má zelenou, a to je Dům draka. A z toho jsme opravdu nadšení. Ve vývoji jsou i další. Dáme zelenou něčemu, když budeme mít pocit, že je něco vzrušující a dobře udělané a vypráví to příběh, na kterém nám záleží. Je to jako s každým jiným vývojem,“ dodal Bloys. „Takže není žádná záruka, že něco z těch věcí odvysíláme. Nesnažíme se naplnit program novým prequelem každý rok. Je to prostě založené na tom, jaké příběhy nás baví vyprávět.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -