- Reklama -

Hra na oliheň 2. řada: Tvůrce potvrdil možné pokračování. Kdy se ho dočkáme?

Hra na oliheň. Nejoblíbenější a nejdiskutovanější seriál poslední doby. I proto se nejspíš dočká pokračování.

- Reklama -

Tvůrce seriálu Hwang Dong-hyuk už potvrdil hovory o druhé sérii. Kdy se Hra na oliheň 2. řada objeví na Netflixu?

Nejspíš i vy už jste slyšeli o seriálu Hra na oliheň. Korejské vyvražďovací drama slavilo překvapivé úspěchy po celém světě a čile se o něm diskutuje i u nás. Aby ne, když se stalo nejsledovanějším pořadem v historii Netflixu. Málokdo tuší, že základem seriálu Hra na oliheň se staly problémy autora předlohy. Hwang a jeho vlastní rodiny v roce 2009 po celosvětové finanční krizi čelili velkým existenčním problémům. I proto seriál sleduje 456 hráčů, z nichž všichni jsou hluboce finančně zadluženi a riskují své životy při hraní série smrtelně nebezpečných dětských her o velkou finanční výhru.

Seriál měl na Netflixu premiéru v září a rychle se stal hitem. Během prvních 28 dní si „Squid Game“ pustilo 111 milionů uživatelů po dobu alespoň dvou minut, což je nejvíce ze všech ostatních seriálů v tomto časovém rozmezí.

Netflix už jedná. Co brání rychlému pokračování?

A proto bylo jen otázkou času, kdy přijde pokračování.

„Samozřejmě, že se o tom mluví,“ řekl autor 1. řady Hwang Dong-hyuk Guardianu. „Asi to bylo nevyhnutelné, protože to mělo takový úspěch. Zvažuji to. Mám v hlavě obrázek na velmi vysoké úrovni, ale nehodlám na něm hned začít pracovat. Je tu ještě jeden film, co bych rád natočil. A přemýšlím, co dělat první. Musíme to ještě probrat s Netflixem.“

Potvrzení hovorů o pokračování potvrdil i pro agenturu AP. „Skoro mám pocit, že nám nedáte na výběr,“ řekl Hwang zpravodajskému serveru. „Byl tu ohromný tlak a nepředstavitelná poptávka a touha po druhé sérii.“

Plány už dávno jsou

Seriál Hra na oliheň tvůrci poprvé ohlásili v roce 2019, což znamená, že produkce první sezóny trvala dva roky. Hra na oliheň 2 by ale mohla těžit z jisté „zajetosti“, takže by mohla přijít třeba již koncem roku 2022.

Režisér Hwang Dong-hyuk totiž nedávno pro korejskou zpravodajskou stanici YTN uvedl, že ho premisa seriálu poprvé napadla už v roce 2008, takže měl spoustu času na to, aby vypracoval delší plán hry nad rámec první sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -