- Reklama -

Hra na oliheň 2. řada: Tvůrce potvrdil možné pokračování. Kdy se ho dočkáme?

Hra na oliheň. Nejoblíbenější a nejdiskutovanější seriál poslední doby. I proto se nejspíš dočká pokračování.

- Reklama -

Tvůrce seriálu Hwang Dong-hyuk už potvrdil hovory o druhé sérii. Kdy se Hra na oliheň 2. řada objeví na Netflixu?

Nejspíš i vy už jste slyšeli o seriálu Hra na oliheň. Korejské vyvražďovací drama slavilo překvapivé úspěchy po celém světě a čile se o něm diskutuje i u nás. Aby ne, když se stalo nejsledovanějším pořadem v historii Netflixu. Málokdo tuší, že základem seriálu Hra na oliheň se staly problémy autora předlohy. Hwang a jeho vlastní rodiny v roce 2009 po celosvětové finanční krizi čelili velkým existenčním problémům. I proto seriál sleduje 456 hráčů, z nichž všichni jsou hluboce finančně zadluženi a riskují své životy při hraní série smrtelně nebezpečných dětských her o velkou finanční výhru.

Seriál měl na Netflixu premiéru v září a rychle se stal hitem. Během prvních 28 dní si „Squid Game“ pustilo 111 milionů uživatelů po dobu alespoň dvou minut, což je nejvíce ze všech ostatních seriálů v tomto časovém rozmezí.

Netflix už jedná. Co brání rychlému pokračování?

A proto bylo jen otázkou času, kdy přijde pokračování.

„Samozřejmě, že se o tom mluví,“ řekl autor 1. řady Hwang Dong-hyuk Guardianu. „Asi to bylo nevyhnutelné, protože to mělo takový úspěch. Zvažuji to. Mám v hlavě obrázek na velmi vysoké úrovni, ale nehodlám na něm hned začít pracovat. Je tu ještě jeden film, co bych rád natočil. A přemýšlím, co dělat první. Musíme to ještě probrat s Netflixem.“

Potvrzení hovorů o pokračování potvrdil i pro agenturu AP. „Skoro mám pocit, že nám nedáte na výběr,“ řekl Hwang zpravodajskému serveru. „Byl tu ohromný tlak a nepředstavitelná poptávka a touha po druhé sérii.“

Plány už dávno jsou

Seriál Hra na oliheň tvůrci poprvé ohlásili v roce 2019, což znamená, že produkce první sezóny trvala dva roky. Hra na oliheň 2 by ale mohla těžit z jisté „zajetosti“, takže by mohla přijít třeba již koncem roku 2022.

Režisér Hwang Dong-hyuk totiž nedávno pro korejskou zpravodajskou stanici YTN uvedl, že ho premisa seriálu poprvé napadla už v roce 2008, takže měl spoustu času na to, aby vypracoval delší plán hry nad rámec první sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -