- Reklama -

Hra na oliheň 2. řada: Tvůrce potvrdil možné pokračování. Kdy se ho dočkáme?

Hra na oliheň. Nejoblíbenější a nejdiskutovanější seriál poslední doby. I proto se nejspíš dočká pokračování.

- Reklama -

Tvůrce seriálu Hwang Dong-hyuk už potvrdil hovory o druhé sérii. Kdy se Hra na oliheň 2. řada objeví na Netflixu?

Nejspíš i vy už jste slyšeli o seriálu Hra na oliheň. Korejské vyvražďovací drama slavilo překvapivé úspěchy po celém světě a čile se o něm diskutuje i u nás. Aby ne, když se stalo nejsledovanějším pořadem v historii Netflixu. Málokdo tuší, že základem seriálu Hra na oliheň se staly problémy autora předlohy. Hwang a jeho vlastní rodiny v roce 2009 po celosvětové finanční krizi čelili velkým existenčním problémům. I proto seriál sleduje 456 hráčů, z nichž všichni jsou hluboce finančně zadluženi a riskují své životy při hraní série smrtelně nebezpečných dětských her o velkou finanční výhru.

Seriál měl na Netflixu premiéru v září a rychle se stal hitem. Během prvních 28 dní si „Squid Game“ pustilo 111 milionů uživatelů po dobu alespoň dvou minut, což je nejvíce ze všech ostatních seriálů v tomto časovém rozmezí.

Netflix už jedná. Co brání rychlému pokračování?

A proto bylo jen otázkou času, kdy přijde pokračování.

„Samozřejmě, že se o tom mluví,“ řekl autor 1. řady Hwang Dong-hyuk Guardianu. „Asi to bylo nevyhnutelné, protože to mělo takový úspěch. Zvažuji to. Mám v hlavě obrázek na velmi vysoké úrovni, ale nehodlám na něm hned začít pracovat. Je tu ještě jeden film, co bych rád natočil. A přemýšlím, co dělat první. Musíme to ještě probrat s Netflixem.“

Potvrzení hovorů o pokračování potvrdil i pro agenturu AP. „Skoro mám pocit, že nám nedáte na výběr,“ řekl Hwang zpravodajskému serveru. „Byl tu ohromný tlak a nepředstavitelná poptávka a touha po druhé sérii.“

Plány už dávno jsou

Seriál Hra na oliheň tvůrci poprvé ohlásili v roce 2019, což znamená, že produkce první sezóny trvala dva roky. Hra na oliheň 2 by ale mohla těžit z jisté „zajetosti“, takže by mohla přijít třeba již koncem roku 2022.

Režisér Hwang Dong-hyuk totiž nedávno pro korejskou zpravodajskou stanici YTN uvedl, že ho premisa seriálu poprvé napadla už v roce 2008, takže měl spoustu času na to, aby vypracoval delší plán hry nad rámec první sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -