- Reklama -

Hra na oliheň 2. řada: Tvůrce potvrdil možné pokračování. Kdy se ho dočkáme?

Hra na oliheň. Nejoblíbenější a nejdiskutovanější seriál poslední doby. I proto se nejspíš dočká pokračování.

- Reklama -

Tvůrce seriálu Hwang Dong-hyuk už potvrdil hovory o druhé sérii. Kdy se Hra na oliheň 2. řada objeví na Netflixu?

Nejspíš i vy už jste slyšeli o seriálu Hra na oliheň. Korejské vyvražďovací drama slavilo překvapivé úspěchy po celém světě a čile se o něm diskutuje i u nás. Aby ne, když se stalo nejsledovanějším pořadem v historii Netflixu. Málokdo tuší, že základem seriálu Hra na oliheň se staly problémy autora předlohy. Hwang a jeho vlastní rodiny v roce 2009 po celosvětové finanční krizi čelili velkým existenčním problémům. I proto seriál sleduje 456 hráčů, z nichž všichni jsou hluboce finančně zadluženi a riskují své životy při hraní série smrtelně nebezpečných dětských her o velkou finanční výhru.

Seriál měl na Netflixu premiéru v září a rychle se stal hitem. Během prvních 28 dní si „Squid Game“ pustilo 111 milionů uživatelů po dobu alespoň dvou minut, což je nejvíce ze všech ostatních seriálů v tomto časovém rozmezí.

Netflix už jedná. Co brání rychlému pokračování?

A proto bylo jen otázkou času, kdy přijde pokračování.

„Samozřejmě, že se o tom mluví,“ řekl autor 1. řady Hwang Dong-hyuk Guardianu. „Asi to bylo nevyhnutelné, protože to mělo takový úspěch. Zvažuji to. Mám v hlavě obrázek na velmi vysoké úrovni, ale nehodlám na něm hned začít pracovat. Je tu ještě jeden film, co bych rád natočil. A přemýšlím, co dělat první. Musíme to ještě probrat s Netflixem.“

Potvrzení hovorů o pokračování potvrdil i pro agenturu AP. „Skoro mám pocit, že nám nedáte na výběr,“ řekl Hwang zpravodajskému serveru. „Byl tu ohromný tlak a nepředstavitelná poptávka a touha po druhé sérii.“

Plány už dávno jsou

Seriál Hra na oliheň tvůrci poprvé ohlásili v roce 2019, což znamená, že produkce první sezóny trvala dva roky. Hra na oliheň 2 by ale mohla těžit z jisté „zajetosti“, takže by mohla přijít třeba již koncem roku 2022.

Režisér Hwang Dong-hyuk totiž nedávno pro korejskou zpravodajskou stanici YTN uvedl, že ho premisa seriálu poprvé napadla už v roce 2008, takže měl spoustu času na to, aby vypracoval delší plán hry nad rámec první sezóny.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -