- Reklama -

Hra na Oliheň 2: Vrátí se Gi-hun zpět do soutěže v přestrojení?

V seriálu Netflixu Hra na Oliheň se Gi-hun nakonec stal šampionem a jako jediný přežil. Bude Hra na Oliheň 2 o tom, že se pokusí na ostrov vrátit?

- Reklama -

Hra na Oliheň je v poslední době asi nejprobíranější seriál současnosti. A snad všichni jeho fanoušci doufají, že se dočkají další série. Jihokorejské drama společnosti Netflix hodně lidí šokovalo, když se 456 soutěžících muselo navzájem utkat v řadě dětských her ve snaze nejen vyhrát 45,6 miliardy wonů, ale také si zachránit život. Hlavnímu hrdinovi Gi-hunovi (hraje ho Lee Jung-jae) se podařilo porazit všechny své protivníky, ale cena za vítězství byla až nesnesitelně vysoká.

Vydá se Gi-hun v utajení infiltrovat hry?

Od robota s červeným a zeleným světlem a smrtícího přetahování lanem až po intenzivní sledování stovek zavražděných lidí byla Hra na Oliheň pro Gi-huna přinejmenším traumatizujícím zážitkem.

Přesto se mu podařilo dostat se až do finále a po souboji na život a na smrt s letitým kamarádem byl vyhlášen posledním vítězem her. Ve finále se však ukázalo, že Gi-hun propadl depresi, protože se nedokázal nikdy vyrovnat s tím, co se na ostrově stalo.

Aby se pokusil pohnout z místa, chystal se odjet z Koreje za svou dcerou, ale na poslední chvíli si to rozmyslel.

- Reklama -

Pokusí se Gi-hun Hru na Oliheň nadobro ukončit?

Podle fanoušků seriálu na redditu by mohl následovat osud Jun-hoa (Wi Ha-jun) a pokusit se infiltrovat mezi soutěžící tak, že se se zmocní jednoho z kostýmů strážců. Pokud by se mu podařilo dostat do hry, možná by našel klíč, jak vše nadobro ukončit…

Existuje prý také možnost, že by mohl nakonec pracovat pro Il-nama (Yeong-su Oh) jako to udělal In-ho, který byl později odhalen jako Frontman. Ten byl nakonec ochoten zabít vlastního bratra Jun-hoa, aby hry ochránil.

Proč byl tak oddaný? Mohl chtít také hry zastavit? Co se s ním po vítězství stalo, že se přidal Il-namovi? Nic z toho vlastně dodnes nevíme.

Jasné zatím není ani to, jestli Netflix skutečně odsouhlasí pokračování a Hra na Oliheň 2 se bude točit.

Výsledky sledovanosti ale jasně mluví pro pokračování. Hru na Oliheň si podle aktualne.cz přehrálo 111 milionů domácností, takže poptávka po dalších dílech je zaručená.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -