- Reklama -

Hra na Oliheň 2: Vrátí se Gi-hun zpět do soutěže v přestrojení?

V seriálu Netflixu Hra na Oliheň se Gi-hun nakonec stal šampionem a jako jediný přežil. Bude Hra na Oliheň 2 o tom, že se pokusí na ostrov vrátit?

- Reklama -

Hra na Oliheň je v poslední době asi nejprobíranější seriál současnosti. A snad všichni jeho fanoušci doufají, že se dočkají další série. Jihokorejské drama společnosti Netflix hodně lidí šokovalo, když se 456 soutěžících muselo navzájem utkat v řadě dětských her ve snaze nejen vyhrát 45,6 miliardy wonů, ale také si zachránit život. Hlavnímu hrdinovi Gi-hunovi (hraje ho Lee Jung-jae) se podařilo porazit všechny své protivníky, ale cena za vítězství byla až nesnesitelně vysoká.

Vydá se Gi-hun v utajení infiltrovat hry?

Od robota s červeným a zeleným světlem a smrtícího přetahování lanem až po intenzivní sledování stovek zavražděných lidí byla Hra na Oliheň pro Gi-huna přinejmenším traumatizujícím zážitkem.

Přesto se mu podařilo dostat se až do finále a po souboji na život a na smrt s letitým kamarádem byl vyhlášen posledním vítězem her. Ve finále se však ukázalo, že Gi-hun propadl depresi, protože se nedokázal nikdy vyrovnat s tím, co se na ostrově stalo.

Aby se pokusil pohnout z místa, chystal se odjet z Koreje za svou dcerou, ale na poslední chvíli si to rozmyslel.

Pokusí se Gi-hun Hru na Oliheň nadobro ukončit?

Podle fanoušků seriálu na redditu by mohl následovat osud Jun-hoa (Wi Ha-jun) a pokusit se infiltrovat mezi soutěžící tak, že se se zmocní jednoho z kostýmů strážců. Pokud by se mu podařilo dostat do hry, možná by našel klíč, jak vše nadobro ukončit…

Existuje prý také možnost, že by mohl nakonec pracovat pro Il-nama (Yeong-su Oh) jako to udělal In-ho, který byl později odhalen jako Frontman. Ten byl nakonec ochoten zabít vlastního bratra Jun-hoa, aby hry ochránil.

Proč byl tak oddaný? Mohl chtít také hry zastavit? Co se s ním po vítězství stalo, že se přidal Il-namovi? Nic z toho vlastně dodnes nevíme.

Jasné zatím není ani to, jestli Netflix skutečně odsouhlasí pokračování a Hra na Oliheň 2 se bude točit.

Výsledky sledovanosti ale jasně mluví pro pokračování. Hru na Oliheň si podle aktualne.cz přehrálo 111 milionů domácností, takže poptávka po dalších dílech je zaručená.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -