- Reklama -

Hra na Oliheň 2: Vrátí se Gi-hun zpět do soutěže v přestrojení?

V seriálu Netflixu Hra na Oliheň se Gi-hun nakonec stal šampionem a jako jediný přežil. Bude Hra na Oliheň 2 o tom, že se pokusí na ostrov vrátit?

- Reklama -

Hra na Oliheň je v poslední době asi nejprobíranější seriál současnosti. A snad všichni jeho fanoušci doufají, že se dočkají další série. Jihokorejské drama společnosti Netflix hodně lidí šokovalo, když se 456 soutěžících muselo navzájem utkat v řadě dětských her ve snaze nejen vyhrát 45,6 miliardy wonů, ale také si zachránit život. Hlavnímu hrdinovi Gi-hunovi (hraje ho Lee Jung-jae) se podařilo porazit všechny své protivníky, ale cena za vítězství byla až nesnesitelně vysoká.

Vydá se Gi-hun v utajení infiltrovat hry?

Od robota s červeným a zeleným světlem a smrtícího přetahování lanem až po intenzivní sledování stovek zavražděných lidí byla Hra na Oliheň pro Gi-huna přinejmenším traumatizujícím zážitkem.

Přesto se mu podařilo dostat se až do finále a po souboji na život a na smrt s letitým kamarádem byl vyhlášen posledním vítězem her. Ve finále se však ukázalo, že Gi-hun propadl depresi, protože se nedokázal nikdy vyrovnat s tím, co se na ostrově stalo.

Aby se pokusil pohnout z místa, chystal se odjet z Koreje za svou dcerou, ale na poslední chvíli si to rozmyslel.

- Reklama -

Pokusí se Gi-hun Hru na Oliheň nadobro ukončit?

Podle fanoušků seriálu na redditu by mohl následovat osud Jun-hoa (Wi Ha-jun) a pokusit se infiltrovat mezi soutěžící tak, že se se zmocní jednoho z kostýmů strážců. Pokud by se mu podařilo dostat do hry, možná by našel klíč, jak vše nadobro ukončit…

Existuje prý také možnost, že by mohl nakonec pracovat pro Il-nama (Yeong-su Oh) jako to udělal In-ho, který byl později odhalen jako Frontman. Ten byl nakonec ochoten zabít vlastního bratra Jun-hoa, aby hry ochránil.

Proč byl tak oddaný? Mohl chtít také hry zastavit? Co se s ním po vítězství stalo, že se přidal Il-namovi? Nic z toho vlastně dodnes nevíme.

Jasné zatím není ani to, jestli Netflix skutečně odsouhlasí pokračování a Hra na Oliheň 2 se bude točit.

Výsledky sledovanosti ale jasně mluví pro pokračování. Hru na Oliheň si podle aktualne.cz přehrálo 111 milionů domácností, takže poptávka po dalších dílech je zaručená.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -