- Reklama -

Hra na Oliheň 2: Vrátí se Gi-hun zpět do soutěže v přestrojení?

V seriálu Netflixu Hra na Oliheň se Gi-hun nakonec stal šampionem a jako jediný přežil. Bude Hra na Oliheň 2 o tom, že se pokusí na ostrov vrátit?

- Reklama -

Hra na Oliheň je v poslední době asi nejprobíranější seriál současnosti. A snad všichni jeho fanoušci doufají, že se dočkají další série. Jihokorejské drama společnosti Netflix hodně lidí šokovalo, když se 456 soutěžících muselo navzájem utkat v řadě dětských her ve snaze nejen vyhrát 45,6 miliardy wonů, ale také si zachránit život. Hlavnímu hrdinovi Gi-hunovi (hraje ho Lee Jung-jae) se podařilo porazit všechny své protivníky, ale cena za vítězství byla až nesnesitelně vysoká.

Vydá se Gi-hun v utajení infiltrovat hry?

Od robota s červeným a zeleným světlem a smrtícího přetahování lanem až po intenzivní sledování stovek zavražděných lidí byla Hra na Oliheň pro Gi-huna přinejmenším traumatizujícím zážitkem.

Přesto se mu podařilo dostat se až do finále a po souboji na život a na smrt s letitým kamarádem byl vyhlášen posledním vítězem her. Ve finále se však ukázalo, že Gi-hun propadl depresi, protože se nedokázal nikdy vyrovnat s tím, co se na ostrově stalo.

Aby se pokusil pohnout z místa, chystal se odjet z Koreje za svou dcerou, ale na poslední chvíli si to rozmyslel.

Pokusí se Gi-hun Hru na Oliheň nadobro ukončit?

Podle fanoušků seriálu na redditu by mohl následovat osud Jun-hoa (Wi Ha-jun) a pokusit se infiltrovat mezi soutěžící tak, že se se zmocní jednoho z kostýmů strážců. Pokud by se mu podařilo dostat do hry, možná by našel klíč, jak vše nadobro ukončit…

Existuje prý také možnost, že by mohl nakonec pracovat pro Il-nama (Yeong-su Oh) jako to udělal In-ho, který byl později odhalen jako Frontman. Ten byl nakonec ochoten zabít vlastního bratra Jun-hoa, aby hry ochránil.

Proč byl tak oddaný? Mohl chtít také hry zastavit? Co se s ním po vítězství stalo, že se přidal Il-namovi? Nic z toho vlastně dodnes nevíme.

Jasné zatím není ani to, jestli Netflix skutečně odsouhlasí pokračování a Hra na Oliheň 2 se bude točit.

Výsledky sledovanosti ale jasně mluví pro pokračování. Hru na Oliheň si podle aktualne.cz přehrálo 111 milionů domácností, takže poptávka po dalších dílech je zaručená.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -