- Reklama -

Hra na Oliheň: Představitel policisty Juna-ho promluvil o 2. sérii. Co řekl Wi Ha-jun?

Co řekla jedna z hvězd o možném pokračování úspěšného seriálu?

- Reklama -

Nejúspěšnější seriál Netflixu – Hra na Oliheň. Jak to bude s osudy hlavních hrdinů, co přežili, řeší snad každý fanoušek seriálu. Včetně představitele policisty Juna-ho, herce Wi Ha-juna. Co řekl o budoucnosti Squid game?

V mysteriózním thrilleru Hra na Oliheň bojuje 456 lidí s nedostatkem peněz tak, že se v sérii extrémních her o přežití na odlehlém ostrově snaží vyhrát svůj podíl z 45,6 miliardy korejských wonů, které si mají rozdělit přeživší smrtelných her. To je ve zkratce příběh celého seriálu.

Detektiv Jun-ho a jeho příběh

VAROVÁNÍ: Tento článek obsahuje spoilery první řady seriálu Hra na Oliheň

- Reklama -

Jun-ho (hraje ho Wi Ha-jun) je policista, jehož bratr Hwang In-ho (Wi Ha-joon) se před několika lety ztratil. Když se Jun-ho dozvěděl o existenci pozvánky na hry, uvědomí si, že ji viděl v bratrově pokoji před jeho zmizením.

Začne pátrat. A dostane se až na místo, kde se hra odehrává. Podaří se mu zabít jednoho ze strážných a ukrást jeho kostým, takže může v utajení zjistit, kde se jeho bratr Hwang In-ho nachází.

Bohužel ale nepřijde šťastný konec, v jaký doufal. Po prohledání archivu hry Jun-ho zjistí, že jeho bratr vyhrál hry už v roce 2015.

Později kvůli tomu konfrontuje Front Mana, který se po sundání masky ukáže jako Hwang In-ho. K žádnému šťastnému shledání však nedojde. Front Man střelí Jun-hoa do ramene a ten spadne do oceánu.

Snad Jun-ho přežil, doufá herec

Někteří fanoušci série mají jasno, že tajný policista je mrtvý. Herec Wi Ha-jun, který ho hraje, ale drží palce, aby to tak nebylo.

V rozhovoru pro Entertain.naver.com Wi promluvil o tom, jaké to bylo ztvárnit v seriálu policistu Jun-hoa. Wi se svěřil, že když si poprvé přečetl scénář, postava Jun Hoa mu připadala“neuvěřitelně okouzlující“, přestože na plátně nemá tolik prostoru jako jiné postavy.

„Měl svůj vlastní příběh a hrál roli, která diváky seznamovala s různými událostmi,“ řekl Wi. „Byl upřímný a odhodlaný a postava tam s nejlepším smyslem pro spravedlnost.“

Hra na Oliheň 2: Co bude s policistou dál?

Když mluvil se serverem vulture.com, tak Wi Ha-jun probral také možnosti druhé série seriálu Hra na Oliheň. Věří totiž, že existuje naděje na návrat jeho postavyy do seriálu. Wiův policista Jun Ho skončil nejistě poté, co ho postřelil Frontman a spadl ze skály.

„Zatím jsem se nedozvěděl, co se s ním stalo. Takže bych to opravdu rád věděl. Pokud bude druhá série a pokud se Jun-ho vrátí, tak osobně doufám, že se podíváme na jeho vztah s bratrem,“ přiznal herec.

Zajímaly by ho ale i jiné věci. „Také bych chtěl vědět, co jeho bratra přimělo k takovým rozhodnutím a vedlo ho k tomu, že skončil, kde skončil. To je moje osobní přání,“

„Doufám, že vyjde druhá série, Jun-ho se vrátí živý a příběh s Jun-hoovým bratrem nakonec skončí dobře,“ řekl Wei. „Opravdu si přeji, aby Jun Ho žil. Ale to se opravdu nedá předvídat. To ví jen režisér.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -