- Reklama -

Hra na Oliheň: Představitel policisty Juna-ho promluvil o 2. sérii. Co řekl Wi Ha-jun?

Co řekla jedna z hvězd o možném pokračování úspěšného seriálu?

- Reklama -

Nejúspěšnější seriál Netflixu – Hra na Oliheň. Jak to bude s osudy hlavních hrdinů, co přežili, řeší snad každý fanoušek seriálu. Včetně představitele policisty Juna-ho, herce Wi Ha-juna. Co řekl o budoucnosti Squid game?

V mysteriózním thrilleru Hra na Oliheň bojuje 456 lidí s nedostatkem peněz tak, že se v sérii extrémních her o přežití na odlehlém ostrově snaží vyhrát svůj podíl z 45,6 miliardy korejských wonů, které si mají rozdělit přeživší smrtelných her. To je ve zkratce příběh celého seriálu.

Detektiv Jun-ho a jeho příběh

VAROVÁNÍ: Tento článek obsahuje spoilery první řady seriálu Hra na Oliheň

Jun-ho (hraje ho Wi Ha-jun) je policista, jehož bratr Hwang In-ho (Wi Ha-joon) se před několika lety ztratil. Když se Jun-ho dozvěděl o existenci pozvánky na hry, uvědomí si, že ji viděl v bratrově pokoji před jeho zmizením.

Začne pátrat. A dostane se až na místo, kde se hra odehrává. Podaří se mu zabít jednoho ze strážných a ukrást jeho kostým, takže může v utajení zjistit, kde se jeho bratr Hwang In-ho nachází.

Bohužel ale nepřijde šťastný konec, v jaký doufal. Po prohledání archivu hry Jun-ho zjistí, že jeho bratr vyhrál hry už v roce 2015.

Později kvůli tomu konfrontuje Front Mana, který se po sundání masky ukáže jako Hwang In-ho. K žádnému šťastnému shledání však nedojde. Front Man střelí Jun-hoa do ramene a ten spadne do oceánu.

Snad Jun-ho přežil, doufá herec

Někteří fanoušci série mají jasno, že tajný policista je mrtvý. Herec Wi Ha-jun, který ho hraje, ale drží palce, aby to tak nebylo.

V rozhovoru pro Entertain.naver.com Wi promluvil o tom, jaké to bylo ztvárnit v seriálu policistu Jun-hoa. Wi se svěřil, že když si poprvé přečetl scénář, postava Jun Hoa mu připadala“neuvěřitelně okouzlující“, přestože na plátně nemá tolik prostoru jako jiné postavy.

„Měl svůj vlastní příběh a hrál roli, která diváky seznamovala s různými událostmi,“ řekl Wi. „Byl upřímný a odhodlaný a postava tam s nejlepším smyslem pro spravedlnost.“

Hra na Oliheň 2: Co bude s policistou dál?

Když mluvil se serverem vulture.com, tak Wi Ha-jun probral také možnosti druhé série seriálu Hra na Oliheň. Věří totiž, že existuje naděje na návrat jeho postavyy do seriálu. Wiův policista Jun Ho skončil nejistě poté, co ho postřelil Frontman a spadl ze skály.

„Zatím jsem se nedozvěděl, co se s ním stalo. Takže bych to opravdu rád věděl. Pokud bude druhá série a pokud se Jun-ho vrátí, tak osobně doufám, že se podíváme na jeho vztah s bratrem,“ přiznal herec.

Zajímaly by ho ale i jiné věci. „Také bych chtěl vědět, co jeho bratra přimělo k takovým rozhodnutím a vedlo ho k tomu, že skončil, kde skončil. To je moje osobní přání,“

„Doufám, že vyjde druhá série, Jun-ho se vrátí živý a příběh s Jun-hoovým bratrem nakonec skončí dobře,“ řekl Wei. „Opravdu si přeji, aby Jun Ho žil. Ale to se opravdu nedá předvídat. To ví jen režisér.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -