- Reklama -

Hra na Oliheň: Představitel policisty Juna-ho promluvil o 2. sérii. Co řekl Wi Ha-jun?

Co řekla jedna z hvězd o možném pokračování úspěšného seriálu?

- Reklama -

Nejúspěšnější seriál Netflixu – Hra na Oliheň. Jak to bude s osudy hlavních hrdinů, co přežili, řeší snad každý fanoušek seriálu. Včetně představitele policisty Juna-ho, herce Wi Ha-juna. Co řekl o budoucnosti Squid game?

V mysteriózním thrilleru Hra na Oliheň bojuje 456 lidí s nedostatkem peněz tak, že se v sérii extrémních her o přežití na odlehlém ostrově snaží vyhrát svůj podíl z 45,6 miliardy korejských wonů, které si mají rozdělit přeživší smrtelných her. To je ve zkratce příběh celého seriálu.

Detektiv Jun-ho a jeho příběh

VAROVÁNÍ: Tento článek obsahuje spoilery první řady seriálu Hra na Oliheň

- Reklama -

Jun-ho (hraje ho Wi Ha-jun) je policista, jehož bratr Hwang In-ho (Wi Ha-joon) se před několika lety ztratil. Když se Jun-ho dozvěděl o existenci pozvánky na hry, uvědomí si, že ji viděl v bratrově pokoji před jeho zmizením.

Začne pátrat. A dostane se až na místo, kde se hra odehrává. Podaří se mu zabít jednoho ze strážných a ukrást jeho kostým, takže může v utajení zjistit, kde se jeho bratr Hwang In-ho nachází.

Bohužel ale nepřijde šťastný konec, v jaký doufal. Po prohledání archivu hry Jun-ho zjistí, že jeho bratr vyhrál hry už v roce 2015.

Později kvůli tomu konfrontuje Front Mana, který se po sundání masky ukáže jako Hwang In-ho. K žádnému šťastnému shledání však nedojde. Front Man střelí Jun-hoa do ramene a ten spadne do oceánu.

Snad Jun-ho přežil, doufá herec

Někteří fanoušci série mají jasno, že tajný policista je mrtvý. Herec Wi Ha-jun, který ho hraje, ale drží palce, aby to tak nebylo.

V rozhovoru pro Entertain.naver.com Wi promluvil o tom, jaké to bylo ztvárnit v seriálu policistu Jun-hoa. Wi se svěřil, že když si poprvé přečetl scénář, postava Jun Hoa mu připadala“neuvěřitelně okouzlující“, přestože na plátně nemá tolik prostoru jako jiné postavy.

„Měl svůj vlastní příběh a hrál roli, která diváky seznamovala s různými událostmi,“ řekl Wi. „Byl upřímný a odhodlaný a postava tam s nejlepším smyslem pro spravedlnost.“

Hra na Oliheň 2: Co bude s policistou dál?

Když mluvil se serverem vulture.com, tak Wi Ha-jun probral také možnosti druhé série seriálu Hra na Oliheň. Věří totiž, že existuje naděje na návrat jeho postavyy do seriálu. Wiův policista Jun Ho skončil nejistě poté, co ho postřelil Frontman a spadl ze skály.

„Zatím jsem se nedozvěděl, co se s ním stalo. Takže bych to opravdu rád věděl. Pokud bude druhá série a pokud se Jun-ho vrátí, tak osobně doufám, že se podíváme na jeho vztah s bratrem,“ přiznal herec.

Zajímaly by ho ale i jiné věci. „Také bych chtěl vědět, co jeho bratra přimělo k takovým rozhodnutím a vedlo ho k tomu, že skončil, kde skončil. To je moje osobní přání,“

„Doufám, že vyjde druhá série, Jun-ho se vrátí živý a příběh s Jun-hoovým bratrem nakonec skončí dobře,“ řekl Wei. „Opravdu si přeji, aby Jun Ho žil. Ale to se opravdu nedá předvídat. To ví jen režisér.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -