- Reklama -

Hra na Oliheň: Představitel policisty Juna-ho promluvil o 2. sérii. Co řekl Wi Ha-jun?

Co řekla jedna z hvězd o možném pokračování úspěšného seriálu?

- Reklama -

Nejúspěšnější seriál Netflixu – Hra na Oliheň. Jak to bude s osudy hlavních hrdinů, co přežili, řeší snad každý fanoušek seriálu. Včetně představitele policisty Juna-ho, herce Wi Ha-juna. Co řekl o budoucnosti Squid game?

V mysteriózním thrilleru Hra na Oliheň bojuje 456 lidí s nedostatkem peněz tak, že se v sérii extrémních her o přežití na odlehlém ostrově snaží vyhrát svůj podíl z 45,6 miliardy korejských wonů, které si mají rozdělit přeživší smrtelných her. To je ve zkratce příběh celého seriálu.

Detektiv Jun-ho a jeho příběh

VAROVÁNÍ: Tento článek obsahuje spoilery první řady seriálu Hra na Oliheň

Jun-ho (hraje ho Wi Ha-jun) je policista, jehož bratr Hwang In-ho (Wi Ha-joon) se před několika lety ztratil. Když se Jun-ho dozvěděl o existenci pozvánky na hry, uvědomí si, že ji viděl v bratrově pokoji před jeho zmizením.

Začne pátrat. A dostane se až na místo, kde se hra odehrává. Podaří se mu zabít jednoho ze strážných a ukrást jeho kostým, takže může v utajení zjistit, kde se jeho bratr Hwang In-ho nachází.

Bohužel ale nepřijde šťastný konec, v jaký doufal. Po prohledání archivu hry Jun-ho zjistí, že jeho bratr vyhrál hry už v roce 2015.

Později kvůli tomu konfrontuje Front Mana, který se po sundání masky ukáže jako Hwang In-ho. K žádnému šťastnému shledání však nedojde. Front Man střelí Jun-hoa do ramene a ten spadne do oceánu.

Snad Jun-ho přežil, doufá herec

Někteří fanoušci série mají jasno, že tajný policista je mrtvý. Herec Wi Ha-jun, který ho hraje, ale drží palce, aby to tak nebylo.

V rozhovoru pro Entertain.naver.com Wi promluvil o tom, jaké to bylo ztvárnit v seriálu policistu Jun-hoa. Wi se svěřil, že když si poprvé přečetl scénář, postava Jun Hoa mu připadala“neuvěřitelně okouzlující“, přestože na plátně nemá tolik prostoru jako jiné postavy.

„Měl svůj vlastní příběh a hrál roli, která diváky seznamovala s různými událostmi,“ řekl Wi. „Byl upřímný a odhodlaný a postava tam s nejlepším smyslem pro spravedlnost.“

Hra na Oliheň 2: Co bude s policistou dál?

Když mluvil se serverem vulture.com, tak Wi Ha-jun probral také možnosti druhé série seriálu Hra na Oliheň. Věří totiž, že existuje naděje na návrat jeho postavyy do seriálu. Wiův policista Jun Ho skončil nejistě poté, co ho postřelil Frontman a spadl ze skály.

„Zatím jsem se nedozvěděl, co se s ním stalo. Takže bych to opravdu rád věděl. Pokud bude druhá série a pokud se Jun-ho vrátí, tak osobně doufám, že se podíváme na jeho vztah s bratrem,“ přiznal herec.

Zajímaly by ho ale i jiné věci. „Také bych chtěl vědět, co jeho bratra přimělo k takovým rozhodnutím a vedlo ho k tomu, že skončil, kde skončil. To je moje osobní přání,“

„Doufám, že vyjde druhá série, Jun-ho se vrátí živý a příběh s Jun-hoovým bratrem nakonec skončí dobře,“ řekl Wei. „Opravdu si přeji, aby Jun Ho žil. Ale to se opravdu nedá předvídat. To ví jen režisér.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -