- Reklama -

Hra na oliheň proslavila HoYeon Jung: Co byste o krásné herečce měli vědět?

Hvězda Squid Game je milovnice večírků se slabostí pro hudbu.

- Reklama -

Korejká vyvražďovačka ve stylu Hunger Games, seriál Hra na oliheň, se rychle stal nejúspěšnějším seriálem, který kdy Netflix vydal. Lví podíl na tom má i herecký výkon modelky HoYeon Jung, která po odvysílání seriálu získala miliony fanoušků po celém světě.

Seriál Hra na oliheň si získal celosvětovou pozornost především díky své zvrácené premise. Děj totiž sleduje skupinu životních zkrachovalců, co se topí v nesplatitelných dluzích. Proto dobrovolně hazardují se svými životy, aby vyhrály 45,6 miliardy wonnů.

Hlavní ženská postava tohohle seriálu je severokorejská přeběhlice Kang Sae-byeok. Kang hraje modelka HoYeon Jung. Ta diváky nezaujala pouze svými půvaby, na obrazovkách předvádí, že kromě krásy jí sudičky do kolébky přihrály i trochu toho hereckého umu. Postava Kang se díky HoYeon stala miláčkem publika, ačkoli některé vypjaté momenty naznačovaly, že její postava teprve hledá svůj morální kompas.

Ovšem něco má modelka s postavou Kang přece jenom společné. HoYeon Jung je totiž stejně jako Kang Sae-byeok známá svou vášnivou povahou. A protože tahle herečka má zaděláno na to, stát se celosvětovou celebritou, přináší vám Světohled přehled těch nejdůležitějších věcí, co byste o HoYeon Jung měli vědět.

Modelka s obrovskými úspěchy

Než se objevila ve Hře na oliheň a získala celosvětovou popularitu, věnovala se HoYeon Jung kariéře modelky. S prací v modelingové branži začala Jung už v 16 letech. A za svojí kariéru toho stihla víc než dost – její obličej zdobil obálky časopisů jako jsou Vogue Japan, Vogue Korea, W Korea a Harper’s Bazzar Korea.

Seznam úspěchů, o kterém se většině modelek může leda tak zdát. HoYeon patří k jihokorejské modelingové špičce. Předváděla modely pro nějvětší módní domy světa, najali si ji Louis Vuitton, Marc Jacobs, Fendi, Chanel a mnoho dalších prestižních luxusních značek.

Nejlepší kamarádkou jí je Jennie z Blackpink

Název Blackpink řekne něco především milovníkům K-popu. Jde totiž o velmi populární kapelu tohoto žánru. A zpěvačka Blakpink je něco jako „nejka“ (bff, jste-li z řad mladších čtenářů) hvězdy Hry na oliheň.

Jméno Jennie se dokonce objevilo v závěrečných titulcích seriálu Hra na oliheň. Ačkoli tam nehrála… Důvod? Jung a Jennie jsou tak blízké přítelkyně, zpěvačka v době natáčení navštívila herce a dokonce poslala na natáčení kaion plný pochoutek. V Koreji jde o oblíbenou tradici, jak vyjádřit podporu hercům a filmovým štábům.

Několik let chodí s hercem Lee Dong-hwi

Jung a Lee Dong-hwi jsou spolu už více než 5 let, svůj vztah veřejně potvrdili už v roce 2016. Lee je známý díky roli v korejském hitu Reply 1988. Má hrát také v připravovaném seriálu Glitch společnosti Netflix. Takže si ho brzy budete moct pořádně prohlédnout.

Stejně jako jeho partnerka je tak trochu vysazený na módu, takže asi málokoho překvapí, že Instagramové profily dvojice plní hodně společných fotek v pečlivě vybíraném oblečení. Není divu, že se v Koreji téhle dvojici přezdívá „módní pár“.

Kdysi měla ohnivě červené vlasy

Kdo viděl Hru na oliheň, asi si HoYeon neumí představit jinak než s černými vlasy a všedním mikádem. Jenže to byla jen role! Jung proslula ve skutečnosti vlasovou extravagancí. V počátcích kariéry oslňovala s rudým přelivem.

Barvy ale zkoušela i jiné, ikonických zrzavých vlasů si korejská média zaměřená na módu hojně všímala a staly se inspirací pro fanoušky.

Miluje večírky

Během večeře s hereckými kolegy prý iniciovala Jung setkání štábu. Chtěla se totiž z plna hrdla napít. Od svého kolegy Park Hae Sooa, který v seriálu Hra na oliheň hraje postavu Cho Sang-wooa, dostala díky tomu přezdívku „Pařmenka Jung“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -