- Reklama -

Hra na oliheň proslavila HoYeon Jung: Co byste o krásné herečce měli vědět?

Hvězda Squid Game je milovnice večírků se slabostí pro hudbu.

- Reklama -

Korejká vyvražďovačka ve stylu Hunger Games, seriál Hra na oliheň, se rychle stal nejúspěšnějším seriálem, který kdy Netflix vydal. Lví podíl na tom má i herecký výkon modelky HoYeon Jung, která po odvysílání seriálu získala miliony fanoušků po celém světě.

Seriál Hra na oliheň si získal celosvětovou pozornost především díky své zvrácené premise. Děj totiž sleduje skupinu životních zkrachovalců, co se topí v nesplatitelných dluzích. Proto dobrovolně hazardují se svými životy, aby vyhrály 45,6 miliardy wonnů.

Hlavní ženská postava tohohle seriálu je severokorejská přeběhlice Kang Sae-byeok. Kang hraje modelka HoYeon Jung. Ta diváky nezaujala pouze svými půvaby, na obrazovkách předvádí, že kromě krásy jí sudičky do kolébky přihrály i trochu toho hereckého umu. Postava Kang se díky HoYeon stala miláčkem publika, ačkoli některé vypjaté momenty naznačovaly, že její postava teprve hledá svůj morální kompas.

Ovšem něco má modelka s postavou Kang přece jenom společné. HoYeon Jung je totiž stejně jako Kang Sae-byeok známá svou vášnivou povahou. A protože tahle herečka má zaděláno na to, stát se celosvětovou celebritou, přináší vám Světohled přehled těch nejdůležitějších věcí, co byste o HoYeon Jung měli vědět.

Modelka s obrovskými úspěchy

Než se objevila ve Hře na oliheň a získala celosvětovou popularitu, věnovala se HoYeon Jung kariéře modelky. S prací v modelingové branži začala Jung už v 16 letech. A za svojí kariéru toho stihla víc než dost – její obličej zdobil obálky časopisů jako jsou Vogue Japan, Vogue Korea, W Korea a Harper’s Bazzar Korea.

Seznam úspěchů, o kterém se většině modelek může leda tak zdát. HoYeon patří k jihokorejské modelingové špičce. Předváděla modely pro nějvětší módní domy světa, najali si ji Louis Vuitton, Marc Jacobs, Fendi, Chanel a mnoho dalších prestižních luxusních značek.

Nejlepší kamarádkou jí je Jennie z Blackpink

Název Blackpink řekne něco především milovníkům K-popu. Jde totiž o velmi populární kapelu tohoto žánru. A zpěvačka Blakpink je něco jako „nejka“ (bff, jste-li z řad mladších čtenářů) hvězdy Hry na oliheň.

Jméno Jennie se dokonce objevilo v závěrečných titulcích seriálu Hra na oliheň. Ačkoli tam nehrála… Důvod? Jung a Jennie jsou tak blízké přítelkyně, zpěvačka v době natáčení navštívila herce a dokonce poslala na natáčení kaion plný pochoutek. V Koreji jde o oblíbenou tradici, jak vyjádřit podporu hercům a filmovým štábům.

Několik let chodí s hercem Lee Dong-hwi

Jung a Lee Dong-hwi jsou spolu už více než 5 let, svůj vztah veřejně potvrdili už v roce 2016. Lee je známý díky roli v korejském hitu Reply 1988. Má hrát také v připravovaném seriálu Glitch společnosti Netflix. Takže si ho brzy budete moct pořádně prohlédnout.

Stejně jako jeho partnerka je tak trochu vysazený na módu, takže asi málokoho překvapí, že Instagramové profily dvojice plní hodně společných fotek v pečlivě vybíraném oblečení. Není divu, že se v Koreji téhle dvojici přezdívá „módní pár“.

Kdysi měla ohnivě červené vlasy

Kdo viděl Hru na oliheň, asi si HoYeon neumí představit jinak než s černými vlasy a všedním mikádem. Jenže to byla jen role! Jung proslula ve skutečnosti vlasovou extravagancí. V počátcích kariéry oslňovala s rudým přelivem.

Barvy ale zkoušela i jiné, ikonických zrzavých vlasů si korejská média zaměřená na módu hojně všímala a staly se inspirací pro fanoušky.

Miluje večírky

Během večeře s hereckými kolegy prý iniciovala Jung setkání štábu. Chtěla se totiž z plna hrdla napít. Od svého kolegy Park Hae Sooa, který v seriálu Hra na oliheň hraje postavu Cho Sang-wooa, dostala díky tomu přezdívku „Pařmenka Jung“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -