- Reklama -

Hra na oliheň proslavila HoYeon Jung: Co byste o krásné herečce měli vědět?

Hvězda Squid Game je milovnice večírků se slabostí pro hudbu.

- Reklama -

Korejká vyvražďovačka ve stylu Hunger Games, seriál Hra na oliheň, se rychle stal nejúspěšnějším seriálem, který kdy Netflix vydal. Lví podíl na tom má i herecký výkon modelky HoYeon Jung, která po odvysílání seriálu získala miliony fanoušků po celém světě.

Seriál Hra na oliheň si získal celosvětovou pozornost především díky své zvrácené premise. Děj totiž sleduje skupinu životních zkrachovalců, co se topí v nesplatitelných dluzích. Proto dobrovolně hazardují se svými životy, aby vyhrály 45,6 miliardy wonnů.

Hlavní ženská postava tohohle seriálu je severokorejská přeběhlice Kang Sae-byeok. Kang hraje modelka HoYeon Jung. Ta diváky nezaujala pouze svými půvaby, na obrazovkách předvádí, že kromě krásy jí sudičky do kolébky přihrály i trochu toho hereckého umu. Postava Kang se díky HoYeon stala miláčkem publika, ačkoli některé vypjaté momenty naznačovaly, že její postava teprve hledá svůj morální kompas.

Ovšem něco má modelka s postavou Kang přece jenom společné. HoYeon Jung je totiž stejně jako Kang Sae-byeok známá svou vášnivou povahou. A protože tahle herečka má zaděláno na to, stát se celosvětovou celebritou, přináší vám Světohled přehled těch nejdůležitějších věcí, co byste o HoYeon Jung měli vědět.

- Reklama -

Modelka s obrovskými úspěchy

Než se objevila ve Hře na oliheň a získala celosvětovou popularitu, věnovala se HoYeon Jung kariéře modelky. S prací v modelingové branži začala Jung už v 16 letech. A za svojí kariéru toho stihla víc než dost – její obličej zdobil obálky časopisů jako jsou Vogue Japan, Vogue Korea, W Korea a Harper’s Bazzar Korea.

Seznam úspěchů, o kterém se většině modelek může leda tak zdát. HoYeon patří k jihokorejské modelingové špičce. Předváděla modely pro nějvětší módní domy světa, najali si ji Louis Vuitton, Marc Jacobs, Fendi, Chanel a mnoho dalších prestižních luxusních značek.

Nejlepší kamarádkou jí je Jennie z Blackpink

Název Blackpink řekne něco především milovníkům K-popu. Jde totiž o velmi populární kapelu tohoto žánru. A zpěvačka Blakpink je něco jako „nejka“ (bff, jste-li z řad mladších čtenářů) hvězdy Hry na oliheň.

Jméno Jennie se dokonce objevilo v závěrečných titulcích seriálu Hra na oliheň. Ačkoli tam nehrála… Důvod? Jung a Jennie jsou tak blízké přítelkyně, zpěvačka v době natáčení navštívila herce a dokonce poslala na natáčení kaion plný pochoutek. V Koreji jde o oblíbenou tradici, jak vyjádřit podporu hercům a filmovým štábům.

Několik let chodí s hercem Lee Dong-hwi

Jung a Lee Dong-hwi jsou spolu už více než 5 let, svůj vztah veřejně potvrdili už v roce 2016. Lee je známý díky roli v korejském hitu Reply 1988. Má hrát také v připravovaném seriálu Glitch společnosti Netflix. Takže si ho brzy budete moct pořádně prohlédnout.

Stejně jako jeho partnerka je tak trochu vysazený na módu, takže asi málokoho překvapí, že Instagramové profily dvojice plní hodně společných fotek v pečlivě vybíraném oblečení. Není divu, že se v Koreji téhle dvojici přezdívá „módní pár“.

Kdysi měla ohnivě červené vlasy

Kdo viděl Hru na oliheň, asi si HoYeon neumí představit jinak než s černými vlasy a všedním mikádem. Jenže to byla jen role! Jung proslula ve skutečnosti vlasovou extravagancí. V počátcích kariéry oslňovala s rudým přelivem.

Barvy ale zkoušela i jiné, ikonických zrzavých vlasů si korejská média zaměřená na módu hojně všímala a staly se inspirací pro fanoušky.

Miluje večírky

Během večeře s hereckými kolegy prý iniciovala Jung setkání štábu. Chtěla se totiž z plna hrdla napít. Od svého kolegy Park Hae Sooa, který v seriálu Hra na oliheň hraje postavu Cho Sang-wooa, dostala díky tomu přezdívku „Pařmenka Jung“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -