- Reklama -

Hra na oliheň proslavila HoYeon Jung: Co byste o krásné herečce měli vědět?

Hvězda Squid Game je milovnice večírků se slabostí pro hudbu.

- Reklama -

Korejká vyvražďovačka ve stylu Hunger Games, seriál Hra na oliheň, se rychle stal nejúspěšnějším seriálem, který kdy Netflix vydal. Lví podíl na tom má i herecký výkon modelky HoYeon Jung, která po odvysílání seriálu získala miliony fanoušků po celém světě.

Seriál Hra na oliheň si získal celosvětovou pozornost především díky své zvrácené premise. Děj totiž sleduje skupinu životních zkrachovalců, co se topí v nesplatitelných dluzích. Proto dobrovolně hazardují se svými životy, aby vyhrály 45,6 miliardy wonnů.

Hlavní ženská postava tohohle seriálu je severokorejská přeběhlice Kang Sae-byeok. Kang hraje modelka HoYeon Jung. Ta diváky nezaujala pouze svými půvaby, na obrazovkách předvádí, že kromě krásy jí sudičky do kolébky přihrály i trochu toho hereckého umu. Postava Kang se díky HoYeon stala miláčkem publika, ačkoli některé vypjaté momenty naznačovaly, že její postava teprve hledá svůj morální kompas.

Ovšem něco má modelka s postavou Kang přece jenom společné. HoYeon Jung je totiž stejně jako Kang Sae-byeok známá svou vášnivou povahou. A protože tahle herečka má zaděláno na to, stát se celosvětovou celebritou, přináší vám Světohled přehled těch nejdůležitějších věcí, co byste o HoYeon Jung měli vědět.

Modelka s obrovskými úspěchy

Než se objevila ve Hře na oliheň a získala celosvětovou popularitu, věnovala se HoYeon Jung kariéře modelky. S prací v modelingové branži začala Jung už v 16 letech. A za svojí kariéru toho stihla víc než dost – její obličej zdobil obálky časopisů jako jsou Vogue Japan, Vogue Korea, W Korea a Harper’s Bazzar Korea.

Seznam úspěchů, o kterém se většině modelek může leda tak zdát. HoYeon patří k jihokorejské modelingové špičce. Předváděla modely pro nějvětší módní domy světa, najali si ji Louis Vuitton, Marc Jacobs, Fendi, Chanel a mnoho dalších prestižních luxusních značek.

Nejlepší kamarádkou jí je Jennie z Blackpink

Název Blackpink řekne něco především milovníkům K-popu. Jde totiž o velmi populární kapelu tohoto žánru. A zpěvačka Blakpink je něco jako „nejka“ (bff, jste-li z řad mladších čtenářů) hvězdy Hry na oliheň.

Jméno Jennie se dokonce objevilo v závěrečných titulcích seriálu Hra na oliheň. Ačkoli tam nehrála… Důvod? Jung a Jennie jsou tak blízké přítelkyně, zpěvačka v době natáčení navštívila herce a dokonce poslala na natáčení kaion plný pochoutek. V Koreji jde o oblíbenou tradici, jak vyjádřit podporu hercům a filmovým štábům.

Několik let chodí s hercem Lee Dong-hwi

Jung a Lee Dong-hwi jsou spolu už více než 5 let, svůj vztah veřejně potvrdili už v roce 2016. Lee je známý díky roli v korejském hitu Reply 1988. Má hrát také v připravovaném seriálu Glitch společnosti Netflix. Takže si ho brzy budete moct pořádně prohlédnout.

Stejně jako jeho partnerka je tak trochu vysazený na módu, takže asi málokoho překvapí, že Instagramové profily dvojice plní hodně společných fotek v pečlivě vybíraném oblečení. Není divu, že se v Koreji téhle dvojici přezdívá „módní pár“.

Kdysi měla ohnivě červené vlasy

Kdo viděl Hru na oliheň, asi si HoYeon neumí představit jinak než s černými vlasy a všedním mikádem. Jenže to byla jen role! Jung proslula ve skutečnosti vlasovou extravagancí. V počátcích kariéry oslňovala s rudým přelivem.

Barvy ale zkoušela i jiné, ikonických zrzavých vlasů si korejská média zaměřená na módu hojně všímala a staly se inspirací pro fanoušky.

Miluje večírky

Během večeře s hereckými kolegy prý iniciovala Jung setkání štábu. Chtěla se totiž z plna hrdla napít. Od svého kolegy Park Hae Sooa, který v seriálu Hra na oliheň hraje postavu Cho Sang-wooa, dostala díky tomu přezdívku „Pařmenka Jung“.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -