- Reklama -

Umí Jenna Ortega hrát na cello stejně jako Wednesday Addamsová?

Wednesday Addamsová, kterou hraje Jenna Ortega, je mnohostranně nadaná dívka, kterou jen tak nic nerozhází. Když už je napjatá, hraje na cello. Umí Jenna Ortega hrát na cello i ve skutečnosti?

- Reklama -

Skutečnost, že Jenna Ortega hraje v seriálu Wednesday na cello, překvapil nejednoho fanouška. A to přes to, že fiktivní postava Wednesday Addamsové, kterou hraje Jenna Ortega, je neuvěřitelně všestranně nadaná. Kromě hraní na cello je úspěšná v šermu, tanci, bojových umění, lukostřelbě, němčině, psaní nebo řešení hádanek.

Stres Wednesday potlačuje dvěma hlavními způsoby. Píše na psacím stroji svou záhadologickou knihu a také hraje na cello. Obojí si přivezla do akademie Nikdyvíc. A právě její sytě černé violoncello jako by dokonale podtrhovalo její lásku ke všemu gotickému.

Hra na cello v seriálu Wednesday

Jako poctu celé Wednesdayině estetice se v 1. díle Jenna Ortega poprvé usadí ke hře na cello a famózním způsobem zahraje melancholickou verzi písně „Paint It Black“ od Rolling Stones. Ve druhém díle pak z Wednesdayina cella zazní klasická skladba od Antonia Vivaldiho „Zima“. Hraje to ale Jenna Ortega? Opravdu umí na cello takhle dobře? Na pohled to tak vypadá…

Ve skutečnosti neumí. Jak přiznala herečka v rozhovoru pro youtubový kanál WIRED, učit hrát na cello se začala teprve krátce před natáčením. „Na violoncello jsem začala hrát asi dva měsíce před začátkem natáčení. Teď už bych asi moc dobře hrát neuměla. Je to něco, čemu se chci i nadále věnovat,“ přiznala Ortega.

V seriálu místo ní bokem hrála celý part profesionálka. To ale nic nemění na tom, že herečka má celkově k muzice více než pozitivní vztah. „Miluji hudbu. Myslím, že v hudbě se toho dá najít tolik a člověk se toho hodně naučí, nejen o svém osobním vkusu a o tom, jak daleko je ochoten se rozšířit,“ řekla. „Je také o různých kulturách a o tom, co se slaví na jiných místech světa. A to je podle mě opravdu krásná věc.“

Jenna Ortega umí dobře zpívat

A ačkoli na cello Jenna Ortega zatím není nijak zvlášť velkou odbornicí, mnoho lidí může překvapit, že poměrně dobře zpívá. Podle stránek stagerightsecrets.com si už několikrát vyzkoušela role vyžadující zpěv. Ortega upřesnila, že by to „ráda“ udělala znovu. Nicméně dodala, že „nikdy by z toho nechtěla dělat kariéru“.

„Ráda bych se stala hudební skladatelkou. Ráda bych vydávala neokomponovaná alba a podobné věci, velmi ambientní hluk,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -