- Reklama -

Umí Jenna Ortega hrát na cello stejně jako Wednesday Addamsová?

Wednesday Addamsová, kterou hraje Jenna Ortega, je mnohostranně nadaná dívka, kterou jen tak nic nerozhází. Když už je napjatá, hraje na cello. Umí Jenna Ortega hrát na cello i ve skutečnosti?

- Reklama -

Skutečnost, že Jenna Ortega hraje v seriálu Wednesday na cello, překvapil nejednoho fanouška. A to přes to, že fiktivní postava Wednesday Addamsové, kterou hraje Jenna Ortega, je neuvěřitelně všestranně nadaná. Kromě hraní na cello je úspěšná v šermu, tanci, bojových umění, lukostřelbě, němčině, psaní nebo řešení hádanek.

Stres Wednesday potlačuje dvěma hlavními způsoby. Píše na psacím stroji svou záhadologickou knihu a také hraje na cello. Obojí si přivezla do akademie Nikdyvíc. A právě její sytě černé violoncello jako by dokonale podtrhovalo její lásku ke všemu gotickému.

Hra na cello v seriálu Wednesday

Jako poctu celé Wednesdayině estetice se v 1. díle Jenna Ortega poprvé usadí ke hře na cello a famózním způsobem zahraje melancholickou verzi písně „Paint It Black“ od Rolling Stones. Ve druhém díle pak z Wednesdayina cella zazní klasická skladba od Antonia Vivaldiho „Zima“. Hraje to ale Jenna Ortega? Opravdu umí na cello takhle dobře? Na pohled to tak vypadá…

Ve skutečnosti neumí. Jak přiznala herečka v rozhovoru pro youtubový kanál WIRED, učit hrát na cello se začala teprve krátce před natáčením. „Na violoncello jsem začala hrát asi dva měsíce před začátkem natáčení. Teď už bych asi moc dobře hrát neuměla. Je to něco, čemu se chci i nadále věnovat,“ přiznala Ortega.

V seriálu místo ní bokem hrála celý part profesionálka. To ale nic nemění na tom, že herečka má celkově k muzice více než pozitivní vztah. „Miluji hudbu. Myslím, že v hudbě se toho dá najít tolik a člověk se toho hodně naučí, nejen o svém osobním vkusu a o tom, jak daleko je ochoten se rozšířit,“ řekla. „Je také o různých kulturách a o tom, co se slaví na jiných místech světa. A to je podle mě opravdu krásná věc.“

Jenna Ortega umí dobře zpívat

A ačkoli na cello Jenna Ortega zatím není nijak zvlášť velkou odbornicí, mnoho lidí může překvapit, že poměrně dobře zpívá. Podle stránek stagerightsecrets.com si už několikrát vyzkoušela role vyžadující zpěv. Ortega upřesnila, že by to „ráda“ udělala znovu. Nicméně dodala, že „nikdy by z toho nechtěla dělat kariéru“.

„Ráda bych se stala hudební skladatelkou. Ráda bych vydávala neokomponovaná alba a podobné věci, velmi ambientní hluk,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -