- Reklama -

Umí Jenna Ortega hrát na cello stejně jako Wednesday Addamsová?

Wednesday Addamsová, kterou hraje Jenna Ortega, je mnohostranně nadaná dívka, kterou jen tak nic nerozhází. Když už je napjatá, hraje na cello. Umí Jenna Ortega hrát na cello i ve skutečnosti?

- Reklama -

Skutečnost, že Jenna Ortega hraje v seriálu Wednesday na cello, překvapil nejednoho fanouška. A to přes to, že fiktivní postava Wednesday Addamsové, kterou hraje Jenna Ortega, je neuvěřitelně všestranně nadaná. Kromě hraní na cello je úspěšná v šermu, tanci, bojových umění, lukostřelbě, němčině, psaní nebo řešení hádanek.

Stres Wednesday potlačuje dvěma hlavními způsoby. Píše na psacím stroji svou záhadologickou knihu a také hraje na cello. Obojí si přivezla do akademie Nikdyvíc. A právě její sytě černé violoncello jako by dokonale podtrhovalo její lásku ke všemu gotickému.

Hra na cello v seriálu Wednesday

Jako poctu celé Wednesdayině estetice se v 1. díle Jenna Ortega poprvé usadí ke hře na cello a famózním způsobem zahraje melancholickou verzi písně „Paint It Black“ od Rolling Stones. Ve druhém díle pak z Wednesdayina cella zazní klasická skladba od Antonia Vivaldiho „Zima“. Hraje to ale Jenna Ortega? Opravdu umí na cello takhle dobře? Na pohled to tak vypadá…

- Reklama -

Ve skutečnosti neumí. Jak přiznala herečka v rozhovoru pro youtubový kanál WIRED, učit hrát na cello se začala teprve krátce před natáčením. „Na violoncello jsem začala hrát asi dva měsíce před začátkem natáčení. Teď už bych asi moc dobře hrát neuměla. Je to něco, čemu se chci i nadále věnovat,“ přiznala Ortega.

V seriálu místo ní bokem hrála celý part profesionálka. To ale nic nemění na tom, že herečka má celkově k muzice více než pozitivní vztah. „Miluji hudbu. Myslím, že v hudbě se toho dá najít tolik a člověk se toho hodně naučí, nejen o svém osobním vkusu a o tom, jak daleko je ochoten se rozšířit,“ řekla. „Je také o různých kulturách a o tom, co se slaví na jiných místech světa. A to je podle mě opravdu krásná věc.“

Jenna Ortega umí dobře zpívat

A ačkoli na cello Jenna Ortega zatím není nijak zvlášť velkou odbornicí, mnoho lidí může překvapit, že poměrně dobře zpívá. Podle stránek stagerightsecrets.com si už několikrát vyzkoušela role vyžadující zpěv. Ortega upřesnila, že by to „ráda“ udělala znovu. Nicméně dodala, že „nikdy by z toho nechtěla dělat kariéru“.

„Ráda bych se stala hudební skladatelkou. Ráda bych vydávala neokomponovaná alba a podobné věci, velmi ambientní hluk,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -