- Reklama -

Umí Jenna Ortega hrát na cello stejně jako Wednesday Addamsová?

Wednesday Addamsová, kterou hraje Jenna Ortega, je mnohostranně nadaná dívka, kterou jen tak nic nerozhází. Když už je napjatá, hraje na cello. Umí Jenna Ortega hrát na cello i ve skutečnosti?

- Reklama -

Skutečnost, že Jenna Ortega hraje v seriálu Wednesday na cello, překvapil nejednoho fanouška. A to přes to, že fiktivní postava Wednesday Addamsové, kterou hraje Jenna Ortega, je neuvěřitelně všestranně nadaná. Kromě hraní na cello je úspěšná v šermu, tanci, bojových umění, lukostřelbě, němčině, psaní nebo řešení hádanek.

Stres Wednesday potlačuje dvěma hlavními způsoby. Píše na psacím stroji svou záhadologickou knihu a také hraje na cello. Obojí si přivezla do akademie Nikdyvíc. A právě její sytě černé violoncello jako by dokonale podtrhovalo její lásku ke všemu gotickému.

Hra na cello v seriálu Wednesday

Jako poctu celé Wednesdayině estetice se v 1. díle Jenna Ortega poprvé usadí ke hře na cello a famózním způsobem zahraje melancholickou verzi písně „Paint It Black“ od Rolling Stones. Ve druhém díle pak z Wednesdayina cella zazní klasická skladba od Antonia Vivaldiho „Zima“. Hraje to ale Jenna Ortega? Opravdu umí na cello takhle dobře? Na pohled to tak vypadá…

- Reklama -

Ve skutečnosti neumí. Jak přiznala herečka v rozhovoru pro youtubový kanál WIRED, učit hrát na cello se začala teprve krátce před natáčením. „Na violoncello jsem začala hrát asi dva měsíce před začátkem natáčení. Teď už bych asi moc dobře hrát neuměla. Je to něco, čemu se chci i nadále věnovat,“ přiznala Ortega.

V seriálu místo ní bokem hrála celý part profesionálka. To ale nic nemění na tom, že herečka má celkově k muzice více než pozitivní vztah. „Miluji hudbu. Myslím, že v hudbě se toho dá najít tolik a člověk se toho hodně naučí, nejen o svém osobním vkusu a o tom, jak daleko je ochoten se rozšířit,“ řekla. „Je také o různých kulturách a o tom, co se slaví na jiných místech světa. A to je podle mě opravdu krásná věc.“

Jenna Ortega umí dobře zpívat

A ačkoli na cello Jenna Ortega zatím není nijak zvlášť velkou odbornicí, mnoho lidí může překvapit, že poměrně dobře zpívá. Podle stránek stagerightsecrets.com si už několikrát vyzkoušela role vyžadující zpěv. Ortega upřesnila, že by to „ráda“ udělala znovu. Nicméně dodala, že „nikdy by z toho nechtěla dělat kariéru“.

„Ráda bych se stala hudební skladatelkou. Ráda bych vydávala neokomponovaná alba a podobné věci, velmi ambientní hluk,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -