- Reklama -

Jenna Ortega tanec Wednesday vymyslela sama. Stal se hitem internetu

Informace ze zákulisí seriálu Wednesday odhalily, že Jenna Ortega sama vymyslela ikonickou scénu, ve které její postava Wednesday Addamsová předvádí zajímavý, ale hodně zvláštní tanec.

- Reklama -

Slavná Addamsova rodina se vrátila a na Netflixu se objevila se seriálem Wednesday, který je neodolatelnou kombinací horroru a komedie. Režisér filmu Tim Burton po premiéře ocenil, jak Jenna Ortega zvládla roli Wednesday Addamsové.

„Jenna je jedním z nejtalentovanějších lidí, se kterými jsem pracoval,“ prohlásil podle stránek express.co.uk během nedávného rozhovoru. „Je jako herečka němého filmu v tom smyslu, že dokáže vyjádřit věci beze slov. „

Jenna Ortega nabídla starší a lepší Wednesday

Režisér si na talentované herečce váží především toho, jak dokáže pracovat se svým výrazem. „Ona má velmi silný názor. Ale ukázat jemnosti pod tím bylo velmi, velmi vzrušující,“ vysvětlil. „Je vzrušující vidět Wednesday jako starší postavu. Obvykle ji vídáme jako mladší dívku, a tak bylo vzrušující prozkoumat ty zvláštní pocity, které máte jako teenager a které vás nikdy neopustí.“

Vzrušující byla práce na seriálu i pro Ortegu. Herečka nedávno prozradila, že to byla ona, kdo vytvořil choreografii Wednesdayina dnes již slavného tance na bálu Nikdyvíc. Sdělila to v novém videu, které bylo nedávno nahráno na Still Watching Netflix, jeden z oficiálních kanálů streamovací služby na YouTube. Scéna se odehrála poté, co Wednesday, která se neochotně účastní plesu. A protože jí chybí sociální dovednosti, upoutá pozornost všech svými výraznými tanečními schopnostmi, píše etonline.com.

- Reklama -

Nejistě slavný tanec na bále

„Vlastně jsem se kvůli tomu cítila opravdu nejistě,“ prozradila Jenna Ortega při sledování taneční sekvence spolu s dalšími hvězdami Emmou Myersovou, která hraje Enid, a Hunterem Doohanem, který hraje Tylera. „Choreografii jsem si dělala sama a myslím, že je na ní vidět, že nejsem tanečnice ani choreografka.“

„Je to úžasné!“ oponoval herečce Hunter Doohan, seriálový Tyler, zatímco Myersová zopakovala, že tato scéna patří k jejím nejoblíbenějším v seriálu.

„Vydržel bych se na tohle dívat jako na celý seriál,“ neskrýval nadšení ani kolega Percy Hynes White, který hraje Xaviera.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -