- Reklama -

Jenna Ortega tanec Wednesday vymyslela sama. Stal se hitem internetu

Informace ze zákulisí seriálu Wednesday odhalily, že Jenna Ortega sama vymyslela ikonickou scénu, ve které její postava Wednesday Addamsová předvádí zajímavý, ale hodně zvláštní tanec.

- Reklama -

Slavná Addamsova rodina se vrátila a na Netflixu se objevila se seriálem Wednesday, který je neodolatelnou kombinací horroru a komedie. Režisér filmu Tim Burton po premiéře ocenil, jak Jenna Ortega zvládla roli Wednesday Addamsové.

„Jenna je jedním z nejtalentovanějších lidí, se kterými jsem pracoval,“ prohlásil podle stránek express.co.uk během nedávného rozhovoru. „Je jako herečka němého filmu v tom smyslu, že dokáže vyjádřit věci beze slov. „

Jenna Ortega nabídla starší a lepší Wednesday

Režisér si na talentované herečce váží především toho, jak dokáže pracovat se svým výrazem. „Ona má velmi silný názor. Ale ukázat jemnosti pod tím bylo velmi, velmi vzrušující,“ vysvětlil. „Je vzrušující vidět Wednesday jako starší postavu. Obvykle ji vídáme jako mladší dívku, a tak bylo vzrušující prozkoumat ty zvláštní pocity, které máte jako teenager a které vás nikdy neopustí.“

Vzrušující byla práce na seriálu i pro Ortegu. Herečka nedávno prozradila, že to byla ona, kdo vytvořil choreografii Wednesdayina dnes již slavného tance na bálu Nikdyvíc. Sdělila to v novém videu, které bylo nedávno nahráno na Still Watching Netflix, jeden z oficiálních kanálů streamovací služby na YouTube. Scéna se odehrála poté, co Wednesday, která se neochotně účastní plesu. A protože jí chybí sociální dovednosti, upoutá pozornost všech svými výraznými tanečními schopnostmi, píše etonline.com.

Nejistě slavný tanec na bále

„Vlastně jsem se kvůli tomu cítila opravdu nejistě,“ prozradila Jenna Ortega při sledování taneční sekvence spolu s dalšími hvězdami Emmou Myersovou, která hraje Enid, a Hunterem Doohanem, který hraje Tylera. „Choreografii jsem si dělala sama a myslím, že je na ní vidět, že nejsem tanečnice ani choreografka.“

„Je to úžasné!“ oponoval herečce Hunter Doohan, seriálový Tyler, zatímco Myersová zopakovala, že tato scéna patří k jejím nejoblíbenějším v seriálu.

„Vydržel bych se na tohle dívat jako na celý seriál,“ neskrýval nadšení ani kolega Percy Hynes White, který hraje Xaviera.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -