- Reklama -

Jenna Ortega tanec Wednesday vymyslela sama. Stal se hitem internetu

Informace ze zákulisí seriálu Wednesday odhalily, že Jenna Ortega sama vymyslela ikonickou scénu, ve které její postava Wednesday Addamsová předvádí zajímavý, ale hodně zvláštní tanec.

- Reklama -

Slavná Addamsova rodina se vrátila a na Netflixu se objevila se seriálem Wednesday, který je neodolatelnou kombinací horroru a komedie. Režisér filmu Tim Burton po premiéře ocenil, jak Jenna Ortega zvládla roli Wednesday Addamsové.

„Jenna je jedním z nejtalentovanějších lidí, se kterými jsem pracoval,“ prohlásil podle stránek express.co.uk během nedávného rozhovoru. „Je jako herečka němého filmu v tom smyslu, že dokáže vyjádřit věci beze slov. „

Jenna Ortega nabídla starší a lepší Wednesday

Režisér si na talentované herečce váží především toho, jak dokáže pracovat se svým výrazem. „Ona má velmi silný názor. Ale ukázat jemnosti pod tím bylo velmi, velmi vzrušující,“ vysvětlil. „Je vzrušující vidět Wednesday jako starší postavu. Obvykle ji vídáme jako mladší dívku, a tak bylo vzrušující prozkoumat ty zvláštní pocity, které máte jako teenager a které vás nikdy neopustí.“

Vzrušující byla práce na seriálu i pro Ortegu. Herečka nedávno prozradila, že to byla ona, kdo vytvořil choreografii Wednesdayina dnes již slavného tance na bálu Nikdyvíc. Sdělila to v novém videu, které bylo nedávno nahráno na Still Watching Netflix, jeden z oficiálních kanálů streamovací služby na YouTube. Scéna se odehrála poté, co Wednesday, která se neochotně účastní plesu. A protože jí chybí sociální dovednosti, upoutá pozornost všech svými výraznými tanečními schopnostmi, píše etonline.com.

- Reklama -

Nejistě slavný tanec na bále

„Vlastně jsem se kvůli tomu cítila opravdu nejistě,“ prozradila Jenna Ortega při sledování taneční sekvence spolu s dalšími hvězdami Emmou Myersovou, která hraje Enid, a Hunterem Doohanem, který hraje Tylera. „Choreografii jsem si dělala sama a myslím, že je na ní vidět, že nejsem tanečnice ani choreografka.“

„Je to úžasné!“ oponoval herečce Hunter Doohan, seriálový Tyler, zatímco Myersová zopakovala, že tato scéna patří k jejím nejoblíbenějším v seriálu.

„Vydržel bych se na tohle dívat jako na celý seriál,“ neskrýval nadšení ani kolega Percy Hynes White, který hraje Xaviera.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -