- Reklama -

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová si při natáčení Bridgertonových dávali dárky

Hvězdy seriálu Bridgertonovi Jonathan Bailey a Simone Ashleyová si během natáčení druhé série běžně posílaly drobné dárky, uvedla herečka.

- Reklama -

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová, to nebyla jenom hraná náklonnost před kamerou. Simone, která v minulosti zazářila v seriálu Sexuální výchova, prozradila, jaký je její vztah s kolegou Jonathanem Baileym v zákulisí. Uvedla, že když poprvé nastoupila do seriálu, dal jí Bailey v přívěsu kytici květin. To se stalo jakýmsi základem jejich dalšího vztahu. Herečka totiž dodala, že mu to pak oplácela a nechávala mu také dárky.

„Vždycky jsem mu v přívěsu nechávala jeho oblíbené občerstvení. Měli jsme v tomto smyslu velmi nepsaný rytmus, kdy jsme si navzájem nechávali dárky v přívěsech,“ řekla Simone Ashleyová britskému magazínu Glamour. V rozhovoru se herečka také svěřila, že za jejich blízké přátelství prý byla po celou dobu natáčení „vděčná“.

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová mají podobné povahy

„Oba jsme velmi cílevědomí a ambiciózní. Oba věci rádi dotahujeme do konce. A myslím, že oba neradi slyšíme slovo ne,“ prozradila v rozhovoru pro Shondaland.com. „Máme rádi výzvy, a to bylo na natáčení rozhodně vidět. Naše energie se v tomto smyslu navzájem udržovaly.“

Druhá řada úspěšného regentského romantického seriálu Bridgertonovi měla premiéru 25. března a stejně jako první řada se stala velmi úspěšnou. V nových epizodách, volně inspirovaných románem spisovatelky Julie Quinnové „The Viscount Who Loved Me“ (Vikomt, který mě miloval) z roku 2000, se pozornost přesunula od hlavních protagonistů první sezóny Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta (Regé-Jean Page) ke Kate Sharmové (Ashleyová) a Anthonymu Bridgertonovi (Bailey).

- Reklama -

Stále rostoucí hvězda Simone Ashleyové

A i díky jejich výše popsanému vztahu to byl tah, který část fanoušků nakonec i uvítala. Především vzhledem k nepřehlédnutelné chemii mezi Ashleyovou a Baileym na obrazovkách.

Postava Kate Sharmové, kterou hraje Simone Ashleyová, přišla do druhé řady Bridgertonových jako londýnská debutantka. Měla jediný cíl: najít manžela pro svou mladší sestru Charlotte. I když se seriál od té doby dost vyvinul, díky novým dějovým liniím a nečekaným zvratům, Kate zůstane podle hereččiných slov i pro pokračování jednou z ústředních postav. Svou rolí v Bridgertonových zároveň potvrdila statut jedné z nejzajímavějších a nejkomplexnějších ženských hereček v seriálovém světě současnosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -