- Reklama -

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová si při natáčení Bridgertonových dávali dárky

Hvězdy seriálu Bridgertonovi Jonathan Bailey a Simone Ashleyová si během natáčení druhé série běžně posílaly drobné dárky, uvedla herečka.

- Reklama -

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová, to nebyla jenom hraná náklonnost před kamerou. Simone, která v minulosti zazářila v seriálu Sexuální výchova, prozradila, jaký je její vztah s kolegou Jonathanem Baileym v zákulisí. Uvedla, že když poprvé nastoupila do seriálu, dal jí Bailey v přívěsu kytici květin. To se stalo jakýmsi základem jejich dalšího vztahu. Herečka totiž dodala, že mu to pak oplácela a nechávala mu také dárky.

„Vždycky jsem mu v přívěsu nechávala jeho oblíbené občerstvení. Měli jsme v tomto smyslu velmi nepsaný rytmus, kdy jsme si navzájem nechávali dárky v přívěsech,“ řekla Simone Ashleyová britskému magazínu Glamour. V rozhovoru se herečka také svěřila, že za jejich blízké přátelství prý byla po celou dobu natáčení „vděčná“.

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová mají podobné povahy

„Oba jsme velmi cílevědomí a ambiciózní. Oba věci rádi dotahujeme do konce. A myslím, že oba neradi slyšíme slovo ne,“ prozradila v rozhovoru pro Shondaland.com. „Máme rádi výzvy, a to bylo na natáčení rozhodně vidět. Naše energie se v tomto smyslu navzájem udržovaly.“

Druhá řada úspěšného regentského romantického seriálu Bridgertonovi měla premiéru 25. března a stejně jako první řada se stala velmi úspěšnou. V nových epizodách, volně inspirovaných románem spisovatelky Julie Quinnové „The Viscount Who Loved Me“ (Vikomt, který mě miloval) z roku 2000, se pozornost přesunula od hlavních protagonistů první sezóny Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta (Regé-Jean Page) ke Kate Sharmové (Ashleyová) a Anthonymu Bridgertonovi (Bailey).

- Reklama -

Stále rostoucí hvězda Simone Ashleyové

A i díky jejich výše popsanému vztahu to byl tah, který část fanoušků nakonec i uvítala. Především vzhledem k nepřehlédnutelné chemii mezi Ashleyovou a Baileym na obrazovkách.

Postava Kate Sharmové, kterou hraje Simone Ashleyová, přišla do druhé řady Bridgertonových jako londýnská debutantka. Měla jediný cíl: najít manžela pro svou mladší sestru Charlotte. I když se seriál od té doby dost vyvinul, díky novým dějovým liniím a nečekaným zvratům, Kate zůstane podle hereččiných slov i pro pokračování jednou z ústředních postav. Svou rolí v Bridgertonových zároveň potvrdila statut jedné z nejzajímavějších a nejkomplexnějších ženských hereček v seriálovém světě současnosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -