- Reklama -

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová si při natáčení Bridgertonových dávali dárky

Hvězdy seriálu Bridgertonovi Jonathan Bailey a Simone Ashleyová si během natáčení druhé série běžně posílaly drobné dárky, uvedla herečka.

- Reklama -

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová, to nebyla jenom hraná náklonnost před kamerou. Simone, která v minulosti zazářila v seriálu Sexuální výchova, prozradila, jaký je její vztah s kolegou Jonathanem Baileym v zákulisí. Uvedla, že když poprvé nastoupila do seriálu, dal jí Bailey v přívěsu kytici květin. To se stalo jakýmsi základem jejich dalšího vztahu. Herečka totiž dodala, že mu to pak oplácela a nechávala mu také dárky.

„Vždycky jsem mu v přívěsu nechávala jeho oblíbené občerstvení. Měli jsme v tomto smyslu velmi nepsaný rytmus, kdy jsme si navzájem nechávali dárky v přívěsech,“ řekla Simone Ashleyová britskému magazínu Glamour. V rozhovoru se herečka také svěřila, že za jejich blízké přátelství prý byla po celou dobu natáčení „vděčná“.

Jonathan Bailey a Simone Ashleyová mají podobné povahy

„Oba jsme velmi cílevědomí a ambiciózní. Oba věci rádi dotahujeme do konce. A myslím, že oba neradi slyšíme slovo ne,“ prozradila v rozhovoru pro Shondaland.com. „Máme rádi výzvy, a to bylo na natáčení rozhodně vidět. Naše energie se v tomto smyslu navzájem udržovaly.“

Druhá řada úspěšného regentského romantického seriálu Bridgertonovi měla premiéru 25. března a stejně jako první řada se stala velmi úspěšnou. V nových epizodách, volně inspirovaných románem spisovatelky Julie Quinnové „The Viscount Who Loved Me“ (Vikomt, který mě miloval) z roku 2000, se pozornost přesunula od hlavních protagonistů první sezóny Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevorová) a Simona Basseta (Regé-Jean Page) ke Kate Sharmové (Ashleyová) a Anthonymu Bridgertonovi (Bailey).

Stále rostoucí hvězda Simone Ashleyové

A i díky jejich výše popsanému vztahu to byl tah, který část fanoušků nakonec i uvítala. Především vzhledem k nepřehlédnutelné chemii mezi Ashleyovou a Baileym na obrazovkách.

Postava Kate Sharmové, kterou hraje Simone Ashleyová, přišla do druhé řady Bridgertonových jako londýnská debutantka. Měla jediný cíl: najít manžela pro svou mladší sestru Charlotte. I když se seriál od té doby dost vyvinul, díky novým dějovým liniím a nečekaným zvratům, Kate zůstane podle hereččiných slov i pro pokračování jednou z ústředních postav. Svou rolí v Bridgertonových zároveň potvrdila statut jedné z nejzajímavějších a nejkomplexnějších ženských hereček v seriálovém světě současnosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

Daisy Jones & the Six: Příběh o slávě, štěstí a zlomených srdcích

Koncem 70. let svět zachvátila elektrizující hudba folkrockové skupiny Daisy Jones & the Six, která se z neznámého prostředí stala jednou z největších světových kapel. V zákulisí však kapelu sužovaly hádky, závislost a bolest srdce, což nakonec vedlo k jejímu dramatickému rozpadu.

1923 2. série: Návrat synovce Spencera. Co prozradil jeho představitel?

Složitá časová osa Yellowstonu se v prequelu s Harrisonem Fordem a Helen Mirrenovou v hlavních rolích odehrává v roce 1923. Co přinese 2. série tohoto úspěšného seriálu?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -