- Reklama -

Zmizí jako vévoda? Simone Ashley prozradila, co čeká postavu Kate ve 3. řadě Bridgertonových

Druhá řada seriálu Bridgertonovi skončila a mnoho fanoušků si klade otázku, jaká budoucnost čeká postavu Kate Sharmové, která si vzala Anthonyho Bridgertona. Skončí stejně jako manžel Daphne tak, že se o ní bude už jenom mluvit?

- Reklama -

Vévoda Simone se v 2. řadě Bridgertonových neobjevil. Stane se to samé i krásné Kate Sharmové? Nebo se v jejím případě producenti vydají jinou cestou? Herečka Simone Ashley se o budoucnosti své seriálové postavy nečekaně otevřeně rozpovídala. A prozradila, že ji čeká na rozdíl od Regé-Jean Page návrat.

(Pozor: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bridgertonovi)

„Vrátíme se! Kate a Anthony právě začínají,“ prozradila Simone Ashley v rozhovoru pro Deadline.com. „Ve 2. sérii bylo mezi Kate a Anthonym hodně přetlačování, byly tam komplikace s rodinou a pak se ke konci našli. Myslím si ale, že vše teprve začíná. Přála bych si, aby se Kate ve 3. sérii trochu víc odvázala a víc si hrála a aby se Anthonym tak nějak společně točili v tom svém kruhu lásky. Myslím, že si to oba zaslouží.“

Méně tvrdohlavá Kate Sharmová

Herečka doufá, že její postava ještě projde nějakým vývojem. „Teď má na starosti domácnost a musí si zvyknout na novou roli. Myslím, že to zvládne,“ řekla nadšeně. „Určitě chci Kate zachovat její jemnost a zranitelnost. Jsem prostě nadšená, že bude mít domov a rodinu. Těším se, až ji uvidím růst. Myslím, že bych ráda viděla Kate mnohem odvážnější a méně tvrdohlavou a se silnějším srdcem.“

Je ale otázkou, kolik k tomu ve skutečnosti herečka dostane prostoru. Není totiž tajemstvím, že seriál Bridgertonovi vychází z knih Julie Andrewsové. A ty mají jasnou koncepci – každá kniha vypráví příběh lásky jednoho člena rodiny Bridgertonů. Bylo by proto možná naivní představovat si, že Kate Sharmová bude mít v dalších epizodách tak velký prostor jako tomu bylo v 2. řadě. I tak je ale nepopiratelné, že na rozdíl od představitele vévody Simona, herce Regé-Jean Page, se do seriálu vrátí.

Důležitost diverzity se promítá i do dalších řad seriálu

Pravdou také je, že by v případě Simone Ashley tvůrci jen neradi opakovali chybu s Regé-Jean Pagem. Fanoušci seriálu jim totiž jeho neúčast v pokračování dodnes nemohou odpustit. Pokračující angažmá Simone Ashley by navíc podle serveru screenrant.com možností, jak vše u fanoušků napravit. Navíc exotická hvězda seriálu Sexuální výchova je dalším dílkem ve snaze Netflixu o zpestření rodokmenu životně důležitých postav.

Obsazení Simone Ashley nebylo ve skutečnosti prvním případem, kdy se seriálové drama odchýlilo od románů Julie Quinnové. Už obsazení Page do role Simona Basseta představovalo součást většího plánu, protože v románech – a také v historii – byl Londýn roku 1813 otevřeně rasistickou společností. Takže na rozdíl od seriálové podoby na Netflixu nemohli být lidé s jinou barvou pleti součástí aristokracie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -