- Reklama -

Zmizí jako vévoda? Simone Ashley prozradila, co čeká postavu Kate ve 3. řadě Bridgertonových

Druhá řada seriálu Bridgertonovi skončila a mnoho fanoušků si klade otázku, jaká budoucnost čeká postavu Kate Sharmové, která si vzala Anthonyho Bridgertona. Skončí stejně jako manžel Daphne tak, že se o ní bude už jenom mluvit?

- Reklama -

Vévoda Simone se v 2. řadě Bridgertonových neobjevil. Stane se to samé i krásné Kate Sharmové? Nebo se v jejím případě producenti vydají jinou cestou? Herečka Simone Ashley se o budoucnosti své seriálové postavy nečekaně otevřeně rozpovídala. A prozradila, že ji čeká na rozdíl od Regé-Jean Page návrat.

(Pozor: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bridgertonovi)

„Vrátíme se! Kate a Anthony právě začínají,“ prozradila Simone Ashley v rozhovoru pro Deadline.com. „Ve 2. sérii bylo mezi Kate a Anthonym hodně přetlačování, byly tam komplikace s rodinou a pak se ke konci našli. Myslím si ale, že vše teprve začíná. Přála bych si, aby se Kate ve 3. sérii trochu víc odvázala a víc si hrála a aby se Anthonym tak nějak společně točili v tom svém kruhu lásky. Myslím, že si to oba zaslouží.“

Méně tvrdohlavá Kate Sharmová

Herečka doufá, že její postava ještě projde nějakým vývojem. „Teď má na starosti domácnost a musí si zvyknout na novou roli. Myslím, že to zvládne,“ řekla nadšeně. „Určitě chci Kate zachovat její jemnost a zranitelnost. Jsem prostě nadšená, že bude mít domov a rodinu. Těším se, až ji uvidím růst. Myslím, že bych ráda viděla Kate mnohem odvážnější a méně tvrdohlavou a se silnějším srdcem.“

- Reklama -

Je ale otázkou, kolik k tomu ve skutečnosti herečka dostane prostoru. Není totiž tajemstvím, že seriál Bridgertonovi vychází z knih Julie Andrewsové. A ty mají jasnou koncepci – každá kniha vypráví příběh lásky jednoho člena rodiny Bridgertonů. Bylo by proto možná naivní představovat si, že Kate Sharmová bude mít v dalších epizodách tak velký prostor jako tomu bylo v 2. řadě. I tak je ale nepopiratelné, že na rozdíl od představitele vévody Simona, herce Regé-Jean Page, se do seriálu vrátí.

Důležitost diverzity se promítá i do dalších řad seriálu

Pravdou také je, že by v případě Simone Ashley tvůrci jen neradi opakovali chybu s Regé-Jean Pagem. Fanoušci seriálu jim totiž jeho neúčast v pokračování dodnes nemohou odpustit. Pokračující angažmá Simone Ashley by navíc podle serveru screenrant.com možností, jak vše u fanoušků napravit. Navíc exotická hvězda seriálu Sexuální výchova je dalším dílkem ve snaze Netflixu o zpestření rodokmenu životně důležitých postav.

Obsazení Simone Ashley nebylo ve skutečnosti prvním případem, kdy se seriálové drama odchýlilo od románů Julie Quinnové. Už obsazení Page do role Simona Basseta představovalo součást většího plánu, protože v románech – a také v historii – byl Londýn roku 1813 otevřeně rasistickou společností. Takže na rozdíl od seriálové podoby na Netflixu nemohli být lidé s jinou barvou pleti součástí aristokracie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -