- Reklama -

Zmizí jako vévoda? Simone Ashley prozradila, co čeká postavu Kate ve 3. řadě Bridgertonových

Druhá řada seriálu Bridgertonovi skončila a mnoho fanoušků si klade otázku, jaká budoucnost čeká postavu Kate Sharmové, která si vzala Anthonyho Bridgertona. Skončí stejně jako manžel Daphne tak, že se o ní bude už jenom mluvit?

- Reklama -

Vévoda Simone se v 2. řadě Bridgertonových neobjevil. Stane se to samé i krásné Kate Sharmové? Nebo se v jejím případě producenti vydají jinou cestou? Herečka Simone Ashley se o budoucnosti své seriálové postavy nečekaně otevřeně rozpovídala. A prozradila, že ji čeká na rozdíl od Regé-Jean Page návrat.

(Pozor: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bridgertonovi)

„Vrátíme se! Kate a Anthony právě začínají,“ prozradila Simone Ashley v rozhovoru pro Deadline.com. „Ve 2. sérii bylo mezi Kate a Anthonym hodně přetlačování, byly tam komplikace s rodinou a pak se ke konci našli. Myslím si ale, že vše teprve začíná. Přála bych si, aby se Kate ve 3. sérii trochu víc odvázala a víc si hrála a aby se Anthonym tak nějak společně točili v tom svém kruhu lásky. Myslím, že si to oba zaslouží.“

Méně tvrdohlavá Kate Sharmová

Herečka doufá, že její postava ještě projde nějakým vývojem. „Teď má na starosti domácnost a musí si zvyknout na novou roli. Myslím, že to zvládne,“ řekla nadšeně. „Určitě chci Kate zachovat její jemnost a zranitelnost. Jsem prostě nadšená, že bude mít domov a rodinu. Těším se, až ji uvidím růst. Myslím, že bych ráda viděla Kate mnohem odvážnější a méně tvrdohlavou a se silnějším srdcem.“

Je ale otázkou, kolik k tomu ve skutečnosti herečka dostane prostoru. Není totiž tajemstvím, že seriál Bridgertonovi vychází z knih Julie Andrewsové. A ty mají jasnou koncepci – každá kniha vypráví příběh lásky jednoho člena rodiny Bridgertonů. Bylo by proto možná naivní představovat si, že Kate Sharmová bude mít v dalších epizodách tak velký prostor jako tomu bylo v 2. řadě. I tak je ale nepopiratelné, že na rozdíl od představitele vévody Simona, herce Regé-Jean Page, se do seriálu vrátí.

Důležitost diverzity se promítá i do dalších řad seriálu

Pravdou také je, že by v případě Simone Ashley tvůrci jen neradi opakovali chybu s Regé-Jean Pagem. Fanoušci seriálu jim totiž jeho neúčast v pokračování dodnes nemohou odpustit. Pokračující angažmá Simone Ashley by navíc podle serveru screenrant.com možností, jak vše u fanoušků napravit. Navíc exotická hvězda seriálu Sexuální výchova je dalším dílkem ve snaze Netflixu o zpestření rodokmenu životně důležitých postav.

Obsazení Simone Ashley nebylo ve skutečnosti prvním případem, kdy se seriálové drama odchýlilo od románů Julie Quinnové. Už obsazení Page do role Simona Basseta představovalo součást většího plánu, protože v románech – a také v historii – byl Londýn roku 1813 otevřeně rasistickou společností. Takže na rozdíl od seriálové podoby na Netflixu nemohli být lidé s jinou barvou pleti součástí aristokracie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -