- Reklama -

Zmizí jako vévoda? Simone Ashley prozradila, co čeká postavu Kate ve 3. řadě Bridgertonových

Druhá řada seriálu Bridgertonovi skončila a mnoho fanoušků si klade otázku, jaká budoucnost čeká postavu Kate Sharmové, která si vzala Anthonyho Bridgertona. Skončí stejně jako manžel Daphne tak, že se o ní bude už jenom mluvit?

- Reklama -

Vévoda Simone se v 2. řadě Bridgertonových neobjevil. Stane se to samé i krásné Kate Sharmové? Nebo se v jejím případě producenti vydají jinou cestou? Herečka Simone Ashley se o budoucnosti své seriálové postavy nečekaně otevřeně rozpovídala. A prozradila, že ji čeká na rozdíl od Regé-Jean Page návrat.

(Pozor: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bridgertonovi)

„Vrátíme se! Kate a Anthony právě začínají,“ prozradila Simone Ashley v rozhovoru pro Deadline.com. „Ve 2. sérii bylo mezi Kate a Anthonym hodně přetlačování, byly tam komplikace s rodinou a pak se ke konci našli. Myslím si ale, že vše teprve začíná. Přála bych si, aby se Kate ve 3. sérii trochu víc odvázala a víc si hrála a aby se Anthonym tak nějak společně točili v tom svém kruhu lásky. Myslím, že si to oba zaslouží.“

Méně tvrdohlavá Kate Sharmová

Herečka doufá, že její postava ještě projde nějakým vývojem. „Teď má na starosti domácnost a musí si zvyknout na novou roli. Myslím, že to zvládne,“ řekla nadšeně. „Určitě chci Kate zachovat její jemnost a zranitelnost. Jsem prostě nadšená, že bude mít domov a rodinu. Těším se, až ji uvidím růst. Myslím, že bych ráda viděla Kate mnohem odvážnější a méně tvrdohlavou a se silnějším srdcem.“

- Reklama -

Je ale otázkou, kolik k tomu ve skutečnosti herečka dostane prostoru. Není totiž tajemstvím, že seriál Bridgertonovi vychází z knih Julie Andrewsové. A ty mají jasnou koncepci – každá kniha vypráví příběh lásky jednoho člena rodiny Bridgertonů. Bylo by proto možná naivní představovat si, že Kate Sharmová bude mít v dalších epizodách tak velký prostor jako tomu bylo v 2. řadě. I tak je ale nepopiratelné, že na rozdíl od představitele vévody Simona, herce Regé-Jean Page, se do seriálu vrátí.

Důležitost diverzity se promítá i do dalších řad seriálu

Pravdou také je, že by v případě Simone Ashley tvůrci jen neradi opakovali chybu s Regé-Jean Pagem. Fanoušci seriálu jim totiž jeho neúčast v pokračování dodnes nemohou odpustit. Pokračující angažmá Simone Ashley by navíc podle serveru screenrant.com možností, jak vše u fanoušků napravit. Navíc exotická hvězda seriálu Sexuální výchova je dalším dílkem ve snaze Netflixu o zpestření rodokmenu životně důležitých postav.

Obsazení Simone Ashley nebylo ve skutečnosti prvním případem, kdy se seriálové drama odchýlilo od románů Julie Quinnové. Už obsazení Page do role Simona Basseta představovalo součást většího plánu, protože v románech – a také v historii – byl Londýn roku 1813 otevřeně rasistickou společností. Takže na rozdíl od seriálové podoby na Netflixu nemohli být lidé s jinou barvou pleti součástí aristokracie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -